SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Autka
Autor Wiadomość
Kunio
Eextreeme!

Wysłany: 15 Październik 2005, 21:44   Autka

Piszcie: jakie samochody wam sie podobaja :D

Domia 
No way!

Wysłany: 15 Październik 2005, 21:48   Autka

Ja osobiscie preferuje rodzinne combi :D Po co szpanowac np. Porsche 911, jak tym na wakacje rodziny nie zabierzesz :wink: ? Bardzo mi sie podoba Citroen Xsara Picasso, chociaz nie mialam okazji sie nim jeszcze przejechac :twisted: Wkurza mnie tylko, ze mojemu ojcu nie chce sie zrobic prawa :roll: Bez przesady, to ja juz chyba szybciej zdam :wink:

Laura_x 
No way!

Wysłany: 15 Październik 2005, 21:51   Autka

hymmm autka powiadacie :?: :D Sama nei wiem...ale pociagaja mnie Porsche i Ferrari xD
Domia -> citroen Xsara Pisacco jest cool xD jak zrobie prawko jazdy, to se takowe autko sprawie xD chociaz wolalabym Porsce, ale kasy nie bede miala az tak duzo, by sobie na to pozwolic :P no cyba, ze na tlumaczeniu szybko zarobie xD a jakbym kupila Porsche, to kto by sie ccial ze mna na przejazdzke zabrac :?: xD

Kunio
Eextreeme!

Wysłany: 15 Październik 2005, 21:54   Autka

Ja tam kocham sportowe z niskim nadwoziem :D
Ferrari, Nissan (350z, Skyline,200 sx),Honda
Ale najbardziej to Kombajny lubie :576:

Domia 
No way!

Wysłany: 15 Październik 2005, 21:54   Autka

Laura_x napisał/a:
a jakbym kupila Porsche, to kto by sie ccial ze mna na przejazdzke zabrac xD

Aj ja bardzo chetnie :D
btw przypomnialo mi sie... Sal czy ty czasem nie obiecales mi przejazdzki :wink: ?

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 15 Październik 2005, 22:54   Autka

Cytat:
Po co szpanowac np. Porsche 911, jak tym na wakacje rodziny nie zabierzesz

mi wystarczy jak ebde mogl zabrac dziewczyne :P rodzina niech jezdzi pociagiem :P

Cytat:
Sal czy ty czasem nie obiecales mi przejazdzki :wink: ?

hmm no pewnie, przyjedz do mnie to przejedziemy sie tramwajem :P w wakacje kursuje bardzo fajny przedwojenny tramwaj :P :D A tak na powaznie to badzo chetnie, ale niestety w chwili obecnej nie posiadam zadnego samochodu (oprocz samochodu ojca, ktorym moge jezdzic niestety tylko w jego towarzystwie :/ ). Chcialem sobie w wakacje kupic golfa 3, bo to prawdopodobnie najmniejszy samochodzik w jaki sie swobodnie mieszcze :P , ale nie do konca mialem fundusze, pozatym skutecznie od tego pomyslu odwiodl mnie starszy kuzyn, ktory tez wpadl na taki pomysl pare lat temu :) Moze w te wakacje sobie cos kupie jak zdam mature :P

Laura_x napisał/a:
jak zrobie prawko jazdy

:569: UWAGA : kobieta za kierownica :P

to oczywiscie zart bo wiadomo ze 90% wypadkow powoduja mezczyzni :D

pozdr
[size=9px]ps. Ale 90% z tych wypadkow robia po pijaku, czyli ogolnie mezczyzni na trzezwo jezdza lepiej od kobiet :P [/size]

Profil FLD: 34 IT Code:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 16 Październik 2005, 12:48   Autka

Moje ulubione auto to MITSUOKA OROCHI (mam je na avie).
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Laura_x 
No way!

Wysłany: 16 Październik 2005, 12:57   Autka

SaleiB -> ja Ci dam takei zarty :Dmoja kuzynka zdala prawko za pierwszym podejsciem, a kolega mamy z pracy dopiero za 4 :DDDDD no a ponoc jest regula, ze te wszystkie osiemnastki czy dziewietnastki zdaja najlepiej xD no a moj byly to byl udany :D za pierwszymrazem nie zda za drugim tez, za trzewcim owszem, takze nie zdal, a potem to nie wiem, czy zdal, bo juz z nim przestalam utrzymywac kontakty xD

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 18 Październik 2005, 20:01   Autka

Mi sie podobaja male autka . Takie typu Ford Fiesta , Seat Ibiza , Peugeot 206 .
To takie ktore sa osiagalne do posiadania w przyszlosci . A z tych nieosiagalnych to bardzo mi sie podobaja BMW (beemy,bejce itp.:)) A najbardziej Z4 albo wiekszosc serii M

BMW Z4

BMW M3 - marzenie ...

killer55
Wow!

Wysłany: 17 Kwiecień 2006, 09:54   Autka

Osobiscie lubie:porshe,ferrari,skinline(nissan),aston martin,
o wlasnie: RinspeedZaZen

Albo kupie sobie renault i stuninguje:)

score:70,000
combo: 265
JC2: 212
NBJ:472
NML:488
JC3:9
UNML:262
floor:562!
gram na floory!
PS: www.driver55it.fora.pl - moje forum

Domia 
No way!

Wysłany: 17 Kwiecień 2006, 11:28   Autka

killer55 napisał/a:
Albo kupie sobie renault i stuninguje:)

O ile bedziesz mial za co ;D

killer55
Wow!

Wysłany: 18 Kwiecień 2006, 20:44   Autka

Znajde dobra prace i moze zaczekam na odpowiednia okazje zeby zmodyfikowac autko :P

score:70,000
combo: 265
JC2: 212
NBJ:472
NML:488
JC3:9
UNML:262
floor:562!
gram na floory!
PS: www.driver55it.fora.pl - moje forum

Zafira 
Sweet!

Wysłany: 23 Luty 2019, 14:20   

Zawsze wydawało mi się, że duże samochody są bardziej efektowne. Do momentu, gdy zobaczyłam małego MINI Clubman'a. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia i stwierdziłam, że po prostu muszę go mieć. Nawet nie wiedziałam, że tak niedaleko mnie znajduje się salon Bawaria Motors MINI. Ale się ucieszyłam :) Słyszałam o nich wiele dobrego, a przede wszystkim, że mają wspaniałe podejście do klienta. Poza tym można liczyć na korzystne ceny i w razie potrzeby pełny serwis. Jeszcze dziś się do nich zgłoszę.

Kassia
Sweet!

Wysłany: 10 Marzec 2019, 20:43   

Ja mam słabość do małych aut. Są nieocenione w czasie jazdy po mieście: mało palą, wszędzie się zmieszczę, a do tego są zwinne. Właśnie zastanawiam się nad kupnem nowego. Znajomy polecał mi https://www.ceneo.pl/Samo...Marka:Smart.htm . Co o tym myślicie? Trochę brzydkie to auto, ale podobno świetne

ruis4
Yo!

Wysłany: 19 Czerwiec 2019, 01:00   

Ja zastanawiam się nad skupem swojego starego auta http://dab-car.pl/lubelskie/skup-aut-krasnik/ i kupienia czegoś nowego. Jak często zmieniacie samochód?

Floristka
Super!

Wysłany: 16 Lipiec 2019, 13:26   

Jak szczerze, to szczerze. Moje serce bije szybciej do nowoczesnych i kosztownych aut, chociaż nie jakiś tam wydziwianych. I tak na przykład nowe bmw mi się bardzo podoba. Widziałam w salonie BMW Bawaria Motors nowe modele Indivudial. To dopiero samochody. Czytałam, że są dostępne wyłącznie w tym salonie w Warszawie. Mogłabym mieć takie cacko ;) .

dionizoswcielon
Sweet!

Wysłany: 5 Sierpień 2019, 11:14   

Mój znajomy jest akurat taki, że on toleruje tylko samochody z prestiżowej półki – szczególnie upodobał sobie te marki Mercedes. I parę miesięcy w końcu dopiął swego i zakupił sobie takie cudeńko – jest naprawdę fantastyczne, miałem okazję się przejechać ;) . No i teraz jest naprawdę zatroskany o ten samochód – często jeździ do serwisu w Warszawie, tego konkretnie: https://www.autoreduta.pl/serwis-mercedes-warszawa , żeby sprawdzać, czy wszystko z nim w porządku. W sumie bardziej o niego dba niż o swoją dziewczynę :P .

pieknyolek
Hey, good!

Wysłany: 7 Sierpień 2019, 12:06   

Serdecznie polecam stronę z częściami https://top-serwis.com

Saszka
Hey, good!

Wysłany: 24 Październik 2019, 18:54   

Zastanawiam się nad kupnem dostawczaka ze względu na to, że przyda się w mojej działalności produkcyjnej. Można takiego dostać u dealera Ford Germaz http://germaz.pl/ . Konkretnie interesuje mnie Transit, ponieważ ma przestrzeń idealną na mój potencjalny ładunek. Jest nowoczesny technologicznie i posiada wiele przydatnych funkcji. Szkoda nie skorzystać z okazji, bo jest akurat w promocji.

kudek
That's great!

Wysłany: 5 Listopad 2019, 11:54   

Ja jestem zdania, że nie ważne jakiej marki mamy samochód ważne aby dbać o niego. Dlatego też postanowiłam oddać do renowacji reflektory, gdyż jak byłam na przeglądzie to zwrócono mi uwagę że już najwyższy czas o nie zadbać. Szukałam dobrych i przede wszystkich sprawdzonych fachowców w tej dziedzinie i trafiłam na tę stronę http://www.reflektory.aut...ndex.php/uslugi . Korzystaliście już może z ich usług?

Odpowiedz do tematu