SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Odzież bezpyłowa
Autor Wiadomość
jagodamin66
Yo!

Wysłany: 27 Marzec 2019, 08:25   Odzież bezpyłowa

Słyszeliście kiedyś o odzieży bezpyłowej??? To ubrania ze specjalistycznych tekstyliów antystatycznych, do których nie przywiera nawet najmniejszy kurz. Takie coś stosuje się np. w pracach laboratoryjnych nad lekami albo nowymi technologiami.
Sama niedługo wbiję w taki kostiumik - moja firma rozpoczyna ciekawe badania i już kupiła nam wyposażenie z https://www.berendsen.pl/. Awesome look :lol:
Ostatnio zmieniony przez jagodamin66 1 Kwiecień 2019, 09:18, w całości zmieniany 1 raz  

kudek
That's great!

Wysłany: 18 Listopad 2019, 13:46   

Szczerze mówiąc to nie słyszałam o takiej. Wiadomo,że czasy się zmieniają i gadżety także zyskują inne znaczenie. Ale ja i tak uważam,że warto mieć takiej gadżety w swoim domu, jak chociażby takie Golarki do ubrań to bardzo przydatny gadżet. Ja mam taką i nawet nie sądziłam, że aż tak bardzo mi się przyda. W końcu nie każdy materiał jest dobrej jakości i może troszkę się zmechlić a taka golarka poradzi sobie z takimi zmechaceniami

Odpowiedz do tematu