SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 13:33
Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jestes!
Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 28 Listopad 2004, 23:07   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jestes!

Okolo poltorej godziny zajelo nam przydzielenie 128 graczy do poszegolnych grup, ale w koncu sie udalo! Zmienilismy nieco zasady - nie pojawil sie podzial na koszyki. Postanowilismy zrezygnowac z tego powodu, iz graczy niezapisanych na liscie Wiggina bylo wiecej niz sie spodziewalismy. Tak wiec graczom ulozonym wedlug ilosci (czyli jesli panstwo ma najwiecej uczestnikow np. USA miala 29 wiec byla pierwsza) przydzielilismy numerki i poczelismy losowac. Oto to, co wyszlo...:

GROUP A (amerykanska I)

John Boney vs. Skinslip (obaj USA)
Thematrixeatsyou (Nowa Zealandia) vs. Mnm (Australia)
Erica (Rosja) vs. Danz89 (USA)
Hugh Morton (USA) vs. Hot Sauce (AUS)

Na pierwszy rzut oka rzuca sie ilosc amerykanskich graczy - stanowi ona polowe grupy. Smialo wiec mozemy nazwac ta grupe "amerkyanska" :)

GROUP B

Mantos Christof (Cypr) vs. Ettkt (Singapur)
Eastsideskater23 (USA) vs. Dave Swan (AUS)
IcyFreak (SIN) vs. Oberdong (GER)
Osteoere (DEN) vs. Naz (AUS)

Tutaj raczej nie ma sensu przyporzadkowywac jakiejkolwiek nazwy dla tej grupy. Nie podawalbym nawet, kto ma najwieksze szanse. Moim zdaniem rowna grupa.

GROUP C

Thewhtgy (USA) vs. Sparrow (Izrael)
Myrddin (Czechy) vs. Mike Johnson (USA)
Pop (Egipt) vs. hsg123 (AUS)
GaByYy (Rumunia) vs. Milonanovic Filip (Serbia i Czarnogora)

Zdecydowanym faworytem jest Myrddin, drugi po Johnie Beak'u Czech.

GROUP D (amerykanska II)

Mel (USA) vs. Alex Roe (AUS)
Asaf (ISR) vs. Pkrface23 (USA)
Niko (ISR) vs. Swinga (USA)
Lil Izzo (USA) vs. John Beak (CZE)

Jedna z ciekawszych grup. Po pierwsze - dwa - miejmy nadzieje - ciekawe pojedynki izraelsko-amerykanskie. Po drugie - kolejny pojedynek australijsko-amerykanski. Po trzecie - zdecydowany faworyt tej grupy, jakim jest John Beak. Jesli dobrze pojdzie, to w cwiercfinale moga zmierzyc sie dwaj Czesi.. :>

GROUP E

Spacke (SER) vs. Vegeta Ultra SSJ (Team-Poland)
Carlzz (AUS) vs. Spongebob Squarepants (SIN)
Faulk (CZE) vs. Tajek (Team-Poland)
Varak (Team-Poland) vs. Strack (Niemcy)

Sa i Polacy! Jako pierwsi zostali wylosowani Vegeta Ultra SSJ, tajek oraz Varak. I to wlasnie polska reprezentacja dominuje w tej grupie! Trzymamy kciuki!

GROUP F

Yasir (Pakistan) vs. LancerX7 (AUS)
Mr. Hagelpump (Szwecja) vs. Nawaf_Ajmi (Bahrain)
Gibon (Team-Poland) vs. CelseR (Team-Poland)
Iceman834 (USA) vs. Amir (ISR)

No i mamy pierwszy z dwoch polskich pojedynkow. Jeden z naszych wyjdzie do pierwszej czworki, przeciwnicy nie sa z najwyzszej polki wiec jest duza szansa na zwiekszenie ilosci Polakow w finale :)

GROUP G

Avi_Hatich (ISR) vs. Valgl (CZE)
Jarryd (AUS) vs. Fach (Dania)
Songo Ultra Sayian (Team-Poland) vs. Smit-Dog (AUS)
Tanvirul (USA) vs. Loris (Wlochy)

W tej grupie tylko jeden Polak bedzie staral sie o miano zwyciezcy grupy G. Tutaj poziom rowniez jest bardzo wyrownany.

GROUP H (exotic I)

Vanja Petrovic T. (SER) vs. Chris (USA)
George (ZEA) vs. Dopefish77 (USA)
Elyas Marchera (Norwegia) vs. Momo (EGY)
Mike (RUS) vs. Aaron Beak (CZE)

Grupa zostala nazwana egzotyczna z tego wzgledu, iz 8 graczy pochodzi az z 7 panstw. Przypatrujac sie pojedynkom mozemy dostrzec brata Johna Beaka - Aarona :)

GROUP I

Jason (India) vs. Wolly (Team-Poland)
Brainsickness (Holandia) vs. Peace (SIN)
C-Squared (USA) vs. Pacedan99 (AUS)
Two-Ruff vs. Dadizgurl (obaj [oboje?] USA)

Kolejny pojedynczy reprezentant - Wolly, liczymy na Twoj sukces!

GROUP J (exotic II)

Jacko (AUS) vs. Aaron (USA)
btn.kukac (Bosnia i Herzegowina) vs. Kay (Ukraina)
Mariacairo (Anglia) vs. KarciooZ (Team-Poland)
JBHsvs650 (Francja) vs. SzCzeniaaK (Team-Poland)

Duet KarciooZ-SzCzeniaaK - mam nadzieje (na pewno nie tylko ja :) ) - mocno namiesza w tej grupie i ktorys z nich bedzie mogl cieszyc sie z pierwszego miejsca!

GROUP K

ChessWhiz (USA) vs. Zero (USA)
PiotrekDG (Team-Poland) vs. KuNrOkZ (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Treva (AUS) vs. Tazza (AUS)
Mentor (Team-Poland) vs. Marco (ITA)

O ile Piotrek powinien sobie poradzic z pierwszy pojedynkiem, o tyle Mentor ma wielki problem - w pierwszej rundzie stanie naprzeciwko Marco - jednemu z dwoch glownych pretendentow do tytulu mistrza...

GROUP L

MCS (GER) vs. Jake (CAN)
Osian (Chorwacja) vs. Psy (SER)
Doktor (Team-Poland) vs. Kishony (Team-Poland)
Bielanek (Team-Poland) vs. Adel_Blackdeath (EGY)

Oto drugi "polski" pojedynek - naprzeciwko siebie stana Doktor i Kishony. Tak wiec w finalowej czworce Polak bedzie NA PEWNO :) .

GROUP M

AAA (Brazylia) vs. Tan Vo (NED)
Roberto Sarich (AUS) vs. Berney (CAN)
Domia (Team-Poland) vs. jikmik (GER)
Joe (SIN) vs. Morgan Johnson (USA)

Powiem tylko tyle - jesli domia sie sprezy, to ma szanse wyjsc z tej grupy, bo szanse sa wielkie!

GROUP N (amerykanska III)

Weelz (USA) vs. emul0 (GER)
Jeremiah2007 (USA) vs. Samus (USA)
Matan (ISR) vs. Fayl (Team-Poland)
Goldpetals (USA) vs. Masta Krishna (Team-Poland)

Dwoch Polakow w grupie w tym jeden z lepszych Polakow - Fayl. I to on ma najwieksze szanse z tej grupy na stanie sie finalista!

GROUP O

Neo (Team-Poland) vs. Rubber Band (USA)
Asef (Team-Poland) vs. TheDude (USA)
Kiwi (USA) vs. Joshua (ITA)
Ravi (IND) vs. Desert_Snake (ISR)

Dwojka naprawde dobrych polskich graczy. Jesli przejda, zmierza sie ze soba w polfinale, wtedy bankowo bedziemy mieli 50% szans na naszego reprezentanta w finale ITWC. Neo, Asef, dacie rade!

GROUP P (polska)

Devastator (Team-Poland) vs. Beth (AUS)
Syo (Team-Poland) vs. Dims (DEN)
Marcin Barlozyna (Team-Poland) vs. Steven Weusten (NED)
Robert Jajszczok (Team-Poland) vs. Vadehra (IND)

Jak widac, pogrubiona czcionka dominuje (wlasciwie to jest 50/50 :wink: ). Wszyscy poza Marcinem maja przeciwnikow latwych do ogrania. Steven Weusten wydaje sie byc dobrym graczem. Ktory z Polakow bedzie mial szanse zmierzyc sie ze Stevenem w ewentualnym finale?

Nasza reprezentacja na Mistrzostwa Swiata sklada sie z 23 graczy. Moze nie przejsc zaden z nas, moze przejsc maksymalnie jedenastu. Ilu Polakow przejdzie? Jak ulozy sie final? Co myslicie o grupach? Kto ma najwieksze szanse. Czekamy na Wasze konkretne wypowiedzi :!: :)

Neo & Syo - organizatorzy ITWC
  Profil FLD: 91 IT Code:

tajek
Splendid!

Wysłany: 29 Listopad 2004, 15:07   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

No nie narzekam na swa grupe , balem sie ze trafie na jakiegos trudnego przeciwnika ale naszczescie to sie nie stalo . Jestem w pelni usatysfakcjonowany(?)

Domia 
No way!

Wysłany: 29 Listopad 2004, 15:13   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

Cytat:
Eastsideskater23

hej ktos ode mnie odgapil :mad: (dla przypomnienia czasami uzywam nicku EastSideGirl) :evil:

Cytat:
Robert Jajszczok

:lol: :lol: :lol:

^^^^^^^^^^^^^^^^
Co do grupy to jestem usatysfakcjonowana, chociaz zaluje, ze w mojej grupie nie ma wiecej [glow=red]POLAKOW[/glow] :twisted:

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 29 Listopad 2004, 16:32   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

Ja jestem bardzo zadowolony . Mam nadzieje ze bede w pierwszej trojce grupy. Szkoda ze bede musial eliminowac Szczeniaka .

SzCzeniaaK
Super!

Wysłany: 29 Listopad 2004, 16:38   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

Nie moge no , stala sie druga z najgorszych rzeczy .... moglem byc w grupie z JB albo z Karcioozem , jestem z kim jestem !przegralem!! :573: :572: :x

ale nic to powalcze Dojebie cienaskom w mojej grupce :twisted: :twisted: :twisted:

Polacy , pokazac kto najlepiej walczy na swiecie , i oczywiscie widze 11 wychodzacych z grup !!!

John Beak 
Fantastic!

Wysłany: 29 Listopad 2004, 19:17   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

Faulk vs Tajek. You want to eliminate the Czech players :wink: :evil:
John Beak's Website

Profil FLD: 1686

tajek
Splendid!

Wysłany: 29 Listopad 2004, 19:49   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

buhehe yes i want! ;)
please doesn't help him :P

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 29 Listopad 2004, 22:52   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

Cytat:
yes i wont!

Dobre. :wink:

Mam nadzieje, ze wielu nieznanych nam dzisiaj graczy (z calego swiata) skopie... znaczy, ze wielu nieznanych nam dzisiaj graczy okaze sie +1000pietrowcami lub +100000punktowcami. :D

Swiatkowi IT przyda sie troche nowej krwi. :smile:

Fayl
Fantastic!

Wysłany: 30 Listopad 2004, 17:49   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

A ja sie obawialem, ze bede w grupie z duza iloscia dobrych Polakow... Na szczescie nie bede mial w tej grupie jakis strasznych walk 'polsko-polskich'. Uff :P

petr 
Administrator

Wysłany: 30 Listopad 2004, 17:51   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

hmm, nie wiem czy uda mi sie napisac, jak to Syo ujales, "konkretna wypowiedz" 8) Ale sie postaram :D

Zgadza sie Syo, mysle ze pierwszego przeciwnika z ZEA pokonam... Ale ChessWhiz'a i Marco'a nie komentuje :grin: Z grupy nie wyjde, ale moze uda mi sie wygrac pozostale pojedynki....

[Jesli dobrze kumam gramy kazdy z kazdym, ale to chyba za dlugie by bylo... Niewazne :) ]

Profil FLD: 761 IT Code:

oberdong
Gość
Wysłany: 30 Listopad 2004, 18:15   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

lol.
i don't understand a single word.^^

kishony 
Eextreeme!

Wysłany: 30 Listopad 2004, 18:35   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

ja, usatysfakcjonowany tez jestem. grupa nie wyglada na trudna i jesli tylko nie strace formy, ani Bielanek nie zacznie skakac tak jak juz niekiedy mu sie zdarzalo, ani nie okaze sie, ze mam w grupie jakiegos nieznanego jeszcze, czarnego, czy tez bardzo czarnego konia - nie powinno byc problemow.

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 30 Listopad 2004, 20:58   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

oberdong napisał/a:
i don't understand a single word.^^

Don't worry, I have the same on your boards. I heard that the polish word for Germans, "Niemcy", comes from our total inability to understand you in the Middle Ages. :D ("niemy" = "mute")

Vegeta UltraSSJ
Hey, good!

Wysłany: 1 Grudzień 2004, 17:11   Re: Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jestes!

Syo napisał/a:
Okolo poltorej godziny zajelo nam przydzielenie 128 graczy do poszegolnych grup, ale w koncu sie udalo! Zmienilismy nieco zasady - nie pojawil sie podzial na koszyki. Postanowilismy

(...)

przejsc maksymalnie jedenastu. Ilu Polakow przejdzie? Jak ulozy sie final? Co myslicie o grupach? Kto ma najwieksze szanse. Czekamy na Wasze konkretne wypowiedzi :!: :)

Neo & Syo - organizatorzy ITWC

Oki wszystko jasne, ale mam pytanie

czy wszystkie powtorki na 5 kategorii mamy wyslac w jeden dzien, czy kazdy dzien jest przeznaczony na jedna kategorie? Aha i czy rozgrywki z dniem dzisiejszem sie juz rozpoczely tzn. mamy juz wysylac replaye, czy zostanie rozpoczety wraz z otwarciem nowej strony?

Floor : 964, Score: +/- 68000 , Combo : 247
NML: 538, RRML-FLOOR: 390, FML 253

syo 
No way!

Wysłany: 1 Grudzień 2004, 18:04   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

Vegeta, witaj na forum :)

1 grudnia jest poprostu rozpoczeciem mistrzostw. 4 dni na zapoznanie sie przez graczy z podstawami turnieju, grupami, itd.. Walka rozpocznie sie 6 grudnia, czyli w poniedzialek 8)
  Profil FLD: 91 IT Code:

Vegeta UltraSSJ
Hey, good!

Wysłany: 1 Grudzień 2004, 18:27   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

Dobrze wiedziec, bo po prostu nie bylem pewny, przestraszylem sie juz, ze Turniej mnie ominal :P

Szkoda tylko ze nie mam szans wyjsc poza swoja grupe :oops:

PS.ja rowniez witam wszystkich forumowiczow i zycze wszystkim powodzenia w turnijeu

Floor : 964, Score: +/- 68000 , Combo : 247
NML: 538, RRML-FLOOR: 390, FML 253

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 3 Grudzień 2004, 13:03   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

ja tez myslalem ze zaczynamy wczoraj i juz zrobilem wystarczajace chyba combo 325 i 111k punktow... no szkoda, mam jeszcze pytanie, bo z braku neta nie bede na biezaco, czy z replaye trzeba bedzie z tymi kodami zapisywac?

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 3 Grudzień 2004, 18:04   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

Widzialem juz newsa . Troche sie rozczarowalem bo zaczynam dopiero 13 grudnia ...

SzCzeniaaK
Super!

Wysłany: 3 Grudzień 2004, 19:35   Grupy rozlosowane! Zobacz w jakiej grupie jeste?!

no wlasnie , zaczne sie opieprzac i strace forme :mrgreen:

Doktor(wiko)
Eextreeme!

Wysłany: 3 Grudzień 2004, 20:27   Ol...

"Doktor (Team-Poland) vs. Kishony (Team-Poland)" - przesrane... Jedyne pocieszenie jest takie, ze gram z polakiem.(rym nie zamierzony, poniewaz zaden ze mnie uczony:) )
PS SzCzeniaak, fajny avatar w Noonem z teledysku Pezet/Noon - Nie jestem dawno... :>

Odpowiedz do tematu