SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasza twórczość poświęcona IT - grafiki, teksty, zdjęcia
Autor Wiadomość
Domia 
No way!

Wysłany: 14 Październik 2005, 21:03   Grafika Icy Towerowc?w.

To mnie ostatnio biologistka ochrzanila, ze sobie robie zadanie z plastyki... mhm fajnie, ze ja plastyke bede miala dopiero w II klasie :D Albo na chemii narysowalam markerem portret, pana od historii :D

Laura_x 
No way!

Wysłany: 14 Październik 2005, 21:27   Grafika Icy Towerowc?w.

a ja ostatnio na fizie narysowalam Harolda :DDDDD jak gdzies ten rysunek wygrzebie, to go zamieszcze tutaj ;)

petr 
Administrator

Wysłany: 14 Październik 2005, 23:22   Grafika Icy Towerowc?w.

Hmm.

Na razie moja "sztuka" ogranicza sie do robienia zdjec (cyfrowka), ale nikomu i nigdy ich nie pokazuje. Na razie sie wstydze a) braku umiejetnosci b) sprzetu.

Rysowac rysuje od dawna, glownie po zeszytach... Odkad zainteresowalem sie pewnym komiksem netowym (koko) staram sie cwiczyc kiedy mam czas (nudna lekcja). Niestety zapominam brac do szkoly normalnego olowka, rysowanie dlugopisem (co z tego, ze zajebiscie cienki) to nie to co lubie najbardziej.

Probowalem takze swoich sil jako "rezyser" (moj aparat robi filmy 30 sek). Niestety moi "aktorzy" nie chcieli mnie sluchac.

(Chyba wyszedlem juz jakis czas temu poza ramy tego tematu, no coz.)

Lubie tez pisac dluzsze teksty, ktorych rowniez nie publikuje (jedyne co jest w sieci to moj blog xDDDDDDDDDD).

Hmm. Nie, nie twierdze, iz gdybym opublikowal czesc z tego co mam, mialbym sie czym pochwalic. Nie publikuje, bo sie wstydze ;P Kiedys jak bede mial strone domowa z prawdziwego zdazenia na pewno umieszcze tam dzial na cos takiego.

A - mam nawet konto na digarcie (na deviantarcie balem sie rejestrowac) - ale na razie jest tam tylko ciekawostka (pelna wersja zdjecia z mojego avatara / podpisu).

http://digart.pl/member.php?nick=petr

Profil FLD: 761 IT Code:

petr 
Administrator

Wysłany: 1 Maj 2007, 07:03   Odp: Grafika Icy Towerowcow.

Odświeżam temat, aby pokazać Wam, co właśnie znalazłem - rysunki fanów IT pamiętające czasy IT.NETu. ;) (są pomniejszone)
[img width=229 height=300]http://tvtom.pl/piotrek9/icytower/rysunki/ilonam.jpg[/img]

[img width=300 height=195]http://tvtom.pl/piotrek9/icytower/rysunki/rysun2m.jpg[/img]
Jak myślicie, czy dobrym pomysłem byłoby utworzenie na stronie galerii prac związanych z IT?

Profil FLD: 761 IT Code:

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 1 Maj 2007, 10:32   Odp: Grafika Icy Towerowcow.

petr napisał/a:

Jak myślicie, czy dobrym pomysłem byłoby utworzenie na stronie galerii prac związanych z IT?

Ja myślę, że tak.

Profil FLD: 1565

mattirab 
Moderator

Wysłany: 1 Maj 2007, 10:34   Odp: Grafika Icy Towerowcow.

Tak, pomysł świetny. ;) Sam kiedyś pracowałem nad jakimś 'logo' Icy.pl w 3D, ale, oczywiście, wyszło, lekko mówiąc, nieładne :lol: .
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

syo 
No way!

Wysłany: 12 Styczeń 2011, 22:00   

Wygląda mi na zglutowaciałego Harolda, który rozplaszcza się, jest wsysany przez coś i od czegoś się odbija ;)
  Profil FLD: 91 IT Code:

Dari ZIp 
Yo!

Wysłany: 22 Luty 2011, 22:42   

hahhahaa

Dari ZIp 
Yo!

Wysłany: 22 Luty 2011, 22:44   

Logo? hmm..kto jest za?[/quote]

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 6 Lipiec 2011, 04:52   

Harold
John Boney

Gdy siedziałem w miejscu, chcąc ukończyć pracę, wzywał mnie. Gdy niosłem książki korytarzem, słyszałem jego głos. Serce bije mi mocno, krew tętni w moim zmęczonym ciele, ale on nie odchodzi i ciągle mnie przyzywa. Tłumaczyłem mu, że nie może panować nad moim życiem, ale on ma władzę, by oddalić me bezsilne prośby. Jestem jak pies na smyczy, za którą bezlitosny pan wciąż szarpie mnie do siebie. Gdy się poznawaliśmy, gaworzył tylko niewyraźnie. "Whoppiedurlieboo!", mówił. Kochany, co mi chcesz powiedzieć? Widzimy się przez wiele godzin dziennie, ale wciąż cię nie rozumiem. "Whoppiedurlieboo! Whoppiedurlieboo!" Im dłużej słucham, tym więcej słyszę. "Chodź", mówi teraz, "chcę być z tobą". Próbuję spać, wytchnąć, ale on zrywa mnie z zimnej podłogi. Gdybym tak mógł zerwać tę bolesną obrożę, która wrasta w moją szyję, kieruje moją głową. Ach, jak swędzi! Przed obliczem pana jestem bezbronny. Oczy ma zasłonięte, aby nie widział bólu, który mi zadaje. Nie wie, że krzywdzi mnie z każdą chwilą swojego istnienia. "Przyjdź do mnie. Tu jesteś bezpieczny". Aj, czemu tak szarpiesz? Na kazoo grasz melodyjnie, ale ta melodia to melodia śmierci. Czy ty chcesz zadawać mi ból? Może gdybyś wiedział, jak bardzo zmagam się ze sobą, twoje serce by się odmieniło. Nosisz czapkę, bo wśród tych ścian panuje chłód. Ale mnie nie chroni nic prócz tej obroży, która boję się, że może nigdy nie zejść.
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 25 Lipiec 2011, 23:11, w całości zmieniany 3 razy  

zapomniałem hasła
Yo!

Wysłany: 11 Sierpień 2012, 12:30   

O opoko Icy Tower,
O ludzie liczny!

Krzewicielu stylów,
Prostolinijne
Przyszłości spoiwo
I szczytna przeszłości,
Podiów laureacie,
Modów architekcie,
W nimbie powtórek
Rekordami promienny
Graczu!

Vielout
Yo!

Wysłany: 10 Styczeń 2013, 00:30   

...
Ostatnio zmieniony przez Vielout 10 Styczeń 2013, 15:16, w całości zmieniany 1 raz  

akatsuki
Yo!

Wysłany: 11 Marzec 2014, 09:38   

Zyje tu ktos?

adexeczka
Yo!

Wysłany: 19 Marzec 2014, 23:17   

Ciekawa twórczość
Ostatnio zmieniony przez adexeczka 20 Marzec 2014, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu