SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 14:03
IcyTower.NET

Czy kochasz IT.NET?
TAK!
30%
 30%  [ 4 ]
ta...
30%
 30%  [ 4 ]
oczywiscie!
23%
 23%  [ 3 ]
troche
15%
 15%  [ 2 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Vinyanov 
No way!

Wysłany: 29 Grudzień 2004, 05:46   FanCLub IT.NET'a! XD

Dla mnie to byla czysta przyjemnosc. :D Teraz mamy juz prawie kompletna dokumentacje historii for Icy Tower:

http://free4web.pl/3/?34477 (marzec 2003 - wrzesien 2003)
[... :sad: ]
http://www.janeczko.waw.pl/itnet/index.php (listopad 2003 - grudzien 2003)
[... :sad: ]
http://www.janeczko.waw.pl/it/forum/index.php (luty 2004 - maj 2004)
http://free4web.pl/3/?80887 (lipiec 2004 - listopad 2004)
http://www.janeczko.waw.pl/it/forum/index.php (listopad 2004 - ?)

No coz... Teraz mozna na dobre powspominac stare historie... Posmiac sie ze swoich starych tekstow... No i pouzupelniac biale plamy w IcyPamietnikach. :D Przylaczam sie do Piotrka i tez wszystkich zapraszam. :wink:

PS. SaleiB - moze to to japonskie proxy tak podzialalo :?: :mrgreen:

petr 
Administrator

Wysłany: 29 Grudzień 2004, 17:27   FanCLub IT.NET'a! XD

Piotrekk napisał/a:
Proponuje zamknac ten dzial i przykleic zeby sie nie zgubil :) Teraz mozemy pisac na "wlasciwym" forum :D

...chociaz lepiej nie, bo widac ze na tamtym forum raczej nikt nie bedzie chcial pisac :)

Poprosze o usuniecie powyzszego :D

Profil FLD: 761 IT Code:

Doktor(wiko)
Eextreeme!

Wysłany: 9 Styczeń 2005, 22:15   FanCLub IT.NET'a! XD

No zawsze bylem ciekaw czy Finger i Paluszek to ta sama osoba :D , widze ze nie. :) Szkoda ze stracilem z fingerem kontakt, fajny koles...
EDIT: Czytajac stare forum przeczytalem oczywiscie tematy o PTIT... i co znalazlem?
Matuss napisał/a:
mam narazie 411, a ty pewnie 2000 hehe

To byla odpowiedz na pytanie mysia (ile masz floorow). Dzis taki zart bylby nieco nudniejszy :P

petr 
Administrator

Wysłany: 9 Marzec 2005, 00:45   FanCLub IT.NET'a - archiwum listy mailingowej

hehe, postanowilem wrzucic tutaj wszystkie kiedykolwiek wyslane listy ze starej listy mailingowej xD znaczy sie nie wszystkie, tylko te najciekawsze...

aha, zdaje sobie sprawe ze polowa to kompletna siara z mojej strony, no ale coz - bylo sie mlodym :D (zwroccie uwage na daty)

Cytat:

Kiedy:21 lutego 2003 15:26 (pierwszy list)
Temat:Malingowy MIX od 12latka :)
Tresc:
YO! Mam do Was wszystkich taka sprawe... Na forum pustki! Macie jakis respekt czy co:) "Forumskleksja- strach przed forum" :D Nie no zartuje, tylko niedawno mialem taki powodzik do zaskoczenia... Maciek powiedzial mi ze na strone wchodzi nawet 120 osob dziennie! Rany, gdybyscie tak wchodzili na forum i chat... bylby niezly tlok :P

Teraz taka informacja dla tych, ktorzy cierpia na forumsklekcje:D
Drugiej wersji gry prawdopodobnie nie bedzie. Juz pisalem o tym na forum, nie bede juz tutaj sie rozpisywal, zainteresowanych tematem prosimy wejscie pod adres :)
http://free4web.pl/FS/t/112220/34477/570636/34789

Teraz troche spokojniejszy topic, kierowany do tych, ktorzy nie cierpia na forumskleksje:D W dzialach freestyle i inne pustki, tym razem na serio. Proponuje tam tym razem zajzec:P Wiecie, nie mozna w koncu gadac tylko o grze:D Zainteresowanych nie tylko tymi kategoriami, ale rowniez calym forum, polecamy adres:
http://free4web.pl/FS/i/34477
To poprostu link naszego forum:D

YO YO YO !!!

12latek

(...opuszczam 7 maili... serio, kiedys tyle sie tego wysylalo...)

Cytat:

Kiedy:27 lutego 2003 20:48
Temat:icytower.net
Tresc:
Hello! Nasza strona ma nowy adres - icytower.net! Sorry, ze pisze tak krotko, ale mam jeszcze 5 godzin pracy (wypracowanie).

(...opuszczam dwa...)

Cytat:

Kiedy:15 marca 2003 10:33
Temat:12latek: antyPLOKowa organizacja (hihi :D )
Tresc:
Witam Was w niezbyt milych okolicznosciach. Mialem reinstalke systemu, dlatego nie bylo mnie przez dwa tygodnie. Teraz wrocilem, ucieszony, ze znowu pogadam z Mackiem, norMann'em, Gohanem23, i co? Na forum jest dokladnie 600 postow napisanych przez niejakiego plok'a. NIEszanowny panie plok. Co chciales w ten sposob osiagnac??? Jesli ktos go zna, prosimy o podanie jego namiarow. Anonimowosc zostanie zachowana. Tylko namiary, i zapominamy o osobie, ktora nam je dostarczyla. Czarne chmury zawisly nad strona...
Musimy wziac sie w garsc i pousuwac te posty. Maciek, wiem ze to czytasz. Proponuje dac uprawnienia moderatorow kilku zaufanym osobom. Aby pomogly w usuwaniu. Tylko na ten czas. Na poczatek proponuje norMann'a i Gohana23. Uwazam, ze to dobry pomysl, ale co ty o tym sadzisz Maciek. Zgadamy sie przez e-mail.
A osoby postronne prosimy o zachowanie spokoju. Wszystko bedzie dobrze.

12 latek

(...opuszczam 6...)

Cytat:

Kiedy:12 maja 2003 15:38
Temat:m4c13k: ICY TOWER 1.2
Tresc:
Nie wiemy jeszcze duzo nt. IT w wersji 1.2, ale mamy juz pewne doniesienia: wiele postaci (w tym mozliwosc tworzenia wlasnych), ponad 10 rodzajow schodkow, schodki nie do przeskoczenia, wiecej nagrod typu EXTREME. Mozliwe, ze IT1.2 bedzie napisane rownerz w wersji na Mac'a i Linuxa.

(...opuszczam 6... uwaga, teraz bedzie najciekawsze, zwlaszcza dla takiego Vina... dla nieuswiadomionych, ten moment byl szczytem w rozwoju listy... czytajcie...)

Cytat:

Kiedy:5 lipca 2003 20:53
Temat:12latek: Gorace informacje o IcyTower 1.2
Tresc:
Icy Tower 1.2 juz w trakcie testow!
Oznacza to, ze gra jest juz praktycznie dokonczona, tylko trzeba ja jeszcze doprawic:) Tworca gry Johan Peitz wyslal wersje BETA gry do osmiu zaufanych ludzi na calym swiecie. A w tych osmiu jest nasz rodak - vinyanov! :D Ci, ktorzy zagladaja na forum, znaja go juz. Mam nadzieje, ze uda nam sie wyciagnac od niego pewne informacje. Oczywiscie wszystko na legalu, ekhm, mam nadzieje... :P Zadalem mu nastepujace pytania:

1. czy fajna,
2. czy grafika sie polepszyla,
3. czy Harold jest przystojniejszy,
4. czy trudniejsza od 1.0,
5. ile na razie masz najwiecej pieter i pkt.

Jesli odpowie, wyslemy odpowiedzi na liste:) I nie ludzcie sie, ze gdy ladnie poprosicie, on wysle Wam IT1.2 - skoro nawet Maciek (nasz admin) nie dostal... :)
Niestety premiera moze sie troche opoznic, z tlumaczenia fragmentow oficjalnego forum Icy Tower (thx to vinyanov:P ) wynika, ze Peitz'owi przez przypadek skasowal sie kod zrodlowy IT 1.2... :)

12latek

Cytat:

Kiedy:6 lipca 2003 17:10
Temat:12latek: O Icy Tower 1.2 ciag dalszy...
Tresc:
Chcialem na wstepie serdecznie przeprosic, ze wysylam ta wiadomosc tak pozno, ale rano w PRV mieli jakas usterke... Musieli dopiero niedawno naprawic.

Mam dla Was informacje od vinyanov'a wyciagniete sila ;) Zatrowalem oczywiscie... :P Tak jak pisalem wczoraj, zadalem mu 5 pytan o IT 1.2 (vinyanov jest BETA - testerem.). Oto one wraz z odpowiedziami... :>

1. czy fajna
V: No pewnie!
2. czy grafika sie polepszyla
V: Nie, ale jest sporo nowych schodkow. Niektore sa troche... dziwne, ale i tak fajne :)
3. czy Harold jest przystojniejszy
V: Zupelnie taki sam.
4. czy trudniejsza od 1.0
V: Nie - sam Peitz pisal, ze w kodzie skakania Harolda nie ma zadnych zmian. Chociaz trzeba przyznac, ze z przekraczaniem 500 mam duze problemy (i z tego co wiem nie tylko ja)...
5. ile na razie masz najwiecej pieter i pkt.
V: Nie pobilem zadnych swoich rekordow, ale jest niezle (powyzej 500 schodkow) :)

Sam przeczytalem to jednym tchem! :D Wiemy juz, co chyba najwazniejsze, ze gra nie jest zbytmnio trudniejsza od poprzednika i Harold sie nie zmienil. A szkoda... :)

Z "tajnych" zrodel wiemy takze, ze gra wyjdzie juz osmego lipca! Nie bierzcie jednak tej informacji zbyt serio. Mozecie byc pewni, ze gdy premiera IT 1.2 nareszcie nastapi, poinformujemy Was o tym! Zamiescimy tu rowniez bezposredni link do pliku. Gra zostanie umieszczona rowniez na stronie:)

Zapraszam na: www.icytower.net oraz www.forum.icytower.net

12latek

Cytat:

Kiedy:25 sierpnia 2003 21:38
Temat:Kiedy bedzie Icy Tower 1.2? JUZ JEST!
Tresc:
Juzteraz mozecie pobrac wersje Beta 3 gry Icy Tower 1.2!

Tylko na www.icytower.net!

[size=9px]ktos sie kiedys zastanawial, skad Pastor wzial wtedy bete? tak, ja tez sie zastanawialem... :> i juz wiem.[/size]

Cytat:

Kiedy:26 sierpnia 2003 20:03
Temat:Icy Tower 1.2 Beta 3 nie bedzie...
Tresc:
... poniewaz Johan Peitz prosil mnie o usuniecie go z serwera. Czekajmy na wersje finalna :)

Cytat:

Kiedy:27 sierpnia 2003 17:15
Temat:12latek: IT 1.2 - kilka nowinek oraz cytat z forum
Tresc:
Na poczatku oczywiscie kilka slow o Icy Tower 1.2. Maciek jak zwykle pisze w swoich listach krotko i zwezlowato, wiec wyjasniam :) Przez kilka godzin lub minut (nie wiem dokjladnie) wersja beta 3 gry byla na serwerze Macka admina.). Lecz tworca gry Pan Peitz poprosil go o usuniecie rzeczonego pliku. Komu udalo sie sciagnac upragniona nowa wersje IT prosimy o jej usuniecie... Chociaz dobrze wiem ze i tak nikt przy zdrowych zmyslach niezrobilby tego ;) W takim razie prosze o nie rozsylanie jej wsrod znajomych i nie tylko :D

Na razie w polswiatku IT nic nie slychac o nowej wersji. Z pytan zadanych vinyanov'owi (patrz: wczesniejsze wiadomosci) nie wynika nic ciekawego;) Przypomne tylko, ze dowiedzielismy sie ze Harold nie zmienil sie ani troche, a gra nie jest zbytnio trudniejsza od swojego poprzednika (vinyanov jest jedynym w Polsce BETA-testerem gry.). Gra wyjdzie prawdopodobnie jeszcze w sierpniu... ale nic pewnego :) Macie moje slowo, ze gdy tylko nastapi premiera IT1.2, od razu zostaniecie o tym powiadomieni. Ja ze swojej strony doloze krotka recenzje gry:) Gra bedzie dostepna do sciagniecia z dwoch zrodel: strony www.icytower.net oraz mojego prywatnego serwera. Miejsce jest - czekamy tylko na premiere!!! :)

Macie jeszcze cytaty z forum freelunchdesign - za tlumaczenie dzieki vinyanov'owi :)

Pytanie:

"Speaking of the final version, any news on when that's going to be ready? I heard it would be a month, but that was a month ago... "

Odpowiedz Johana Peitza (tworcy gry):

"Well... You know how it goes... We only do this in our sparetime etc... But that's not a good excuse really. The thing is, we've been having some great weather the last few weeks, and in combination with me working full time during days, I like to stay outside with friends on the evenings. Conculsion, no time to code. But there are mostly moinor fixes left now and some stability problems, another batch to the betas and it should be ready to ship. I promise that it will be done before christmas."

No i tlumaczenie... pytanie:

"Mowiac o koncowej wersji, sa jakies informacje kiedy ma zamiar byc gotowa? Slyszalem ze bedzie gotowa w przeciagu miesiaca, ale to bylo miesiac temu... "

i odpowiedz...

(Coz... sam widzisz jak to jest... Robimy ja tylko w naszym czasie wolnym itp... Ale tak naprawde to nie jest wlasciwe wytlumaczenie. Prawda jest taka, ze w przeciagu ostatnich kilku tygodni mielismy tutaj wspaniala pogode, wiec w polaczeniu z tym, ze pracuje na pelny etat przez caly dzien chce spedzac popoludnia na dworze razem z przyjaciolmi.
Podsumowywujac, nie ma czasu na programowanie. Ale zostaly tu juz do zrobienia w wiekszosci male poprawki, po kolejnym patchu do bet gra powinna byc gotowa do wyslania. Obiecuje, ze stanie sie to przed Swietami "

Tylko o jakie swieta chodzi? Chyba nie... eeee Bozego Narodzenia :P Troche se poczekamy... :) Ale nie zalamujcie sie - to tylko taki zart :) (mam nadzieje.)

12latek

Cytat:

Kiedy:25 wrzesnia 2003 06:40
Temat:IcyTower.NET: Game over
Tresc:
Witam Was, a zarazem sie z Wami zegnam, gdyz z dniem dzisiejszym postanowilem zakonczyc moja prace nad strona IcyTower.NET.

Nigdy nie zapomne, jak czesto wchodzilem do Internetu i bylem zaasypywany dziesiatkami postow na GG, a moja skrzynka pocztowa byla przepelniona. Denerwowalem sie, gdy poraz tysieczny dostalem pytanie "jak wlaczyc debug.me?". I za to Was kochalem. Ostatnimi czasy troche mi ulzylo, pewnie dlatego, ze sami juz potrafiliscie wiele rzeczy zrobic. To dzieki Wam wiele tu sie dzialo, szczegolnie ostatnio, kiedy udostepnilem na stronie bete IT 1.2 (jak ktos chce to mail-me).

Ale niestety nastaly ciezkie czasy - ja musze chodzic do szkoly, gdzie mnie katuja nauczyciele, a na dodatek Internetu mam jak na lekarstwo - no bo co mozna zrobic majac 30 godzin miesiecznie... Nawet nie starczy na wiekszy upload na strone :) Mankamentem byla takze oplata za domene.

No ale coz - tak postanowilem. Oczywiscie, obiecuje, ze bedzie jeszcze jeden, ten bardzo oczekiwany news z linkiem do Icy Tower w wersji 1.2.

Strone odwiedzono juz 60 tysiecy razy i ta wartosc caly czas rosnie. Gdyby ktos uznal, ze potrafi nalezycie poprowadzic ta strone, niech sie bez wahania zglosi. Ale musi byc to na prawde osoba, ktorej zaufam.

Cytat:

Kiedy:9 pazdziernika 2003 19:29
Temat:IcyTower.NET: Reaktywacja!!!
Tresc:
Tak! To juz historia - IcyTower.NET przeszlo odrodzenie. Zamknieta w poprzednim miesiacu strona zyskala nowa szate graficzna i znowu funkcjonuje. Zapraszam!

PS: ICY TOWER 1.2 W SOBOTE!!!!!!!!!!!!!

Cytat:

Kiedy:11 pazdziernika 2003 09:10
Temat:IcyTower.NET: ICY TOWER 1.2 NA STRONIE!!!
Tresc:
Zapraszam na www.icytower.net - IT 1.2 juz do pobrania w wersji finalnej!

Cytat:

Kiedy:26 pazdziernika 2003 21:41
Temat:Piotrek: Lista mailingowa - REAKTYWACJA! :D
Tresc:
(...)
Rekord w schodkach pobity! Autorem w/w rekordu jest jurko kiler, ktory wskoczyl na... uwaga... 1032 pietro!!! To absolutny i niepodwarzalny rekord swiata!!! :D Niestety jeszcze nie ma powtorki... [chlip!] ale jak bedzie na pewno Was o tym powiadomie. Na razie mozemy rozkoszowac sie poprzednim rekordem jurka kilera - 954 schodki! :) Jak widac Jurko lubi pobijac wszelkie rekordy :P Powtorke 954 mozecie sciagnac stad http://www.shockedfrog.co...r/floor-954.itr . Naprawde warto! Uwaga! powtorke najlepiej zapisac w katalogu powtorek Icy Towera [domyslnie c:\games\icytower\replays]
A oto mini- instrukcja jak wlaczyc powtorke.
(...)
To by bylo na tyle, jesli chodzi o powtorki :) Obiecuje za jakis tydzien dac pelna recenzje gry polaczona z poradnikiem :) Bedzie ona dostepna takze na stronie.

A teraz najwieksza rewolucja :) Niedlugo wystartuje...
POLSKA LISTA REKORDOW ICY TOWER! Tak, to prawda! Dostalem pozwolenie od Macka [Pastora] na utworzenie nieco prymitywnej, aczkolwiek ciekawej :P listy wynikow. Dopisac sie do niej moze kazdy kto chce :P Ale jeszcze nie teraz, stop! Lista bedzie gotowa za yyy ? nie wiem... kilka dni, najdalej tydzien :) Gdy lista wreszcie wystartuje, na biezaco bede wysylal Wam jej aktualny stan [przez liste mailingowa oczywiscie.] Bedzie ona dostepna rowniez na serwerze docelowym :P

Ufff! Ile tego jest! Mam nadzieje ze nie zapcham Wam skrzynki! :P

Zapraszam na:
www.icytower.net - nasza strona ;)
http://www.shockedfrog.co...wer/scores.html - nieoficjalna swiatowa lista rekordow

UWAGA! Jesli masz jakis problem z Icy Tower, lub po prostu chcesz pogadac o najlepszej grze na swiecie :P konsultant Piotrek [czyli ja :D ] chetnie Ci pomoze [lub z Toba pogada ;) ]
Mozliwosci kontaktu: mail - piotrek@icytower.net lub GG 2552593.

Zapisujcie wszystkich swoich znajomych na liste! Zapisujcie mame, tate, siostre, brata, dziadka, babcie i psa! :D Im wiecej nas, tym lepiej! :P :) )))))))

Piotrek [dawniej 12latek]

(...wiele opuszczonych...)

Cytat:

Kiedy:13 grudnia 2003 19:03
Temat:Polski Turniej Icy Tower - PTIT! :)
Tresc:
YO!

Dzisiaj wiadomosc wysylam do Was w troche niecodziennej formie - dlaczego? Wszystko wyjasni Wam SyO:

Juz niedlugo... odbedzie sie pierwszy oficjalny Polski Turniej Icy Towera!
Chcesz wziac w nim udzial? To proste! Wystarczy, ze odwiedzisz forum Icy Towera ( http://gebski.host.sk/forum/index.php ), zarejestrujesz sie, wejdziesz do dzialu "PTIT", czyli oficjalnego forum turnieju. Nastepnie zapoznaj sie z zasadami ( http://gebski.host.sk/forum/viewtopic.php?t=99 ). Jesli uwazasz, ze podolasz zasadom to ZAPISZ SIE w dziale "Polski Turniej Icy Tower" ( http://gebski.host.sk/forum/viewtopic.php?t=96 ) i przystap do rywalizacji !
Data rozpoczecia turnieju nie jest jeszcze podana, poinformujemy Was, jesli taka sie pojawi. Oprocz tego, dowiedziec sie tego bedzie mozna rowniez na forum Icy Towera.
Zapraszam!
SyO

Mam nadzieje, ze teraz wszystko jasne :)
Zapraszam na www.icytower.net (strona) oraz http://gebski.host.sk/forum/index.php (forum) :)

Piotrek

tyle... miedzy czasie dostalem tez postac zrobiona przez Szczeniaka... hihi... skontaktuje sie z zainteresowanym i moze ja zobaczycie :wink:

domaz
Fantastic!

Wysłany: 9 Marzec 2005, 02:03   FanCLub IT.NET'a - archiwum listy mailingowej

"Bo to historia, bo to marzenia, bo to historia godna przypomnienia" GJ!

[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow]

Domia 
No way!

Wysłany: 20 Listopad 2005, 15:18   FanCLub IT.NET'a! XD

http://gebski.host.sk/forum/index.php

forum shackowane xD ?

syo 
No way!

Wysłany: 20 Listopad 2005, 15:42   FanCLub IT.NET'a! XD

google.pl -> Tz4r

Chyba to forum nie bylo jedyne, tez dopiero dzis to zauwazylem.. :roll:
  Profil FLD: 91 IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 20 Listopad 2005, 15:44   FanCLub IT.NET'a! XD

Co za idiota. Czy ktos mu powiedzial, ze zostanie zapomniany po trzech minutach?

petr 
Administrator

Wysłany: 21 Listopad 2005, 00:26   FanCLub IT.NET'a! XD

No coz, forum IT.NET bylo takie stare, ze nawet ja bym je zhackowal ;p

Ale nie martwcie sie, Pastor jakis czas temu zezwolil na ozywienie Go (razem z freestylem oczywiscie :> )... Baza jest bezpieczna, jest w kilku miejscach (w tym w "wyslane" na moim webmailu)...

BTW, ciekawostka - http://gebski.host.sk/icytowerx/ :) Mysle ze gdybym wygrzebal haslo do panelu, to by newsy sie dalo pisac ^^

P.S. Nie, hasla nie bede mial, skaplem sie ze bylo takie same jak na caly gebski.host.sk ktore Pastor zmienil po tamtej "aferze" z reaktywowaniem forum.. ;p

petr 
Administrator

Wysłany: 25 Luty 2006, 11:58   FanCLub IT.NET'a! XD

Kolejna mala ciekawostka - czyli regulamin pierwszego PTIT:

Cytat:

[size=9px]
Wczesniej juz wspomniane, wspomne je tu dokladniej. Zasady sie nie zmieniaja, ewentualnie ulegna zmianie w drugiej edycji (jesl sie odbedzie ):

1. Ogolne

Do PTIT zglasza sie 16 graczy. Ich imiona wrzucane sa do koszyka.
Gramy wraz ze wszystkimi rodzajami rozgrywek, jakie sa dostepne w IT, czyli: Score, Combo, Floor, NML (Noob Masters League) i UNML (Ultimate Noob Masters League). Tryby te sa wrzucane do drugiego koszyka. Gramy zasada play-off (przegrany odpada).

2. Losowanie

Losowanie odbywa sie w nastepujacy sposob:

2a. Losowanie trybow gry do wszystkich rund

Przed zawodnikami losowane sa tryby. W pierwszej rundzie jest 8 par (1para = 2 graczy). Do kazdej pary przyznawany jest losowo wybrany tryb. Tryby moga sie powtarzac ze wzgledu na losowy wybor

2b. Losowanie par

Po losowaniu trybow dla nieznanych jeszcze par przychodzi pora na losowanie graczy. W koszyku znajduje sie 16 imion. Zasada jest prosta - wyciagam z koszyka imiona i zapisuje je pokolei.

3. Rozgrywka

Gramy wedlug zasad, czyli:

- do kazdej rundy zostaje wyznaczona data rozpoczecia i zakonczenia
- Data rozpoczecia i zakonczenia jest po to aby nikt nie mogl oszukac i ma podeslac mi replaya, w ktorym podana jest data (o tym pozniej)
- gramy wedlug trybu jaki zostanie nam przydzielony

3a. Data i zakonczenie rundy

Tak dokladniej, to polega to na tym, aby w pewnym przedziale czasu ugrac jak najlepszy wynik. Ot, co trzeba zrobic, zeby bylo uczciwiej

4. Replaye

4a. Jak ma wygladac podpisanie replaya?

Jako imie, rzecz jasna, piszemy swoja xywe. Tytul replaya ma wygladac nastepujaco:

<imie><tryb><wynik><nr>

aby bylo latwiej

4b. Gdzie wysylac replaye?

Replaye wysylamy na moj mail, czyli syoczek@wp.pl . UWAGA - wysylajcie TYLKO najlepsze wyniki!

4c. Czy replaye beda udostepnione?

Tak, zadbam o to

5. Dyskfalifikacje

Jesli sie zdarzy kilka czynnikow takich jak:
- ktos nie wysle replaya na czas lub w ogole go nie wysle
- ktos podesle replaya, ktorego data nie zgadza sie z terminem danej rundy
- nie bedzie to jego replay
... to druga osoba przechodzi automatycznie do kolejnej rudny

Natomiast jesli obie osoby "popelnia" ktorys z tych punktow, to wygranego z pary obok omija nastepna runda i automatycznie przechodzi do jeszcze nastepnej.

Zapraszam do udzialu w turnieju !
[/size]

Tak, wiem, jestem zboczony.

Domia 
No way!

Wysłany: 25 Luty 2006, 18:58   FanCLub IT.NET'a! XD

petr napisał/a:
Tak, wiem, jestem zboczony.

Kazdemu sie zdarza :wink: A tak na serio, to takie mile przypomnienie.

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 2 Marzec 2006, 23:24   FanCLub IT.NET'a! XD

co tu duzo mowic, www.icy.pl/pastor/forum/
weterani wiedza o co chodzi :P

Profil FLD: 34 IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 2 Marzec 2006, 23:44   FanCLub IT.NET'a! XD

Male to forum w porownaniu z naszym. :)

petr 
Administrator

Wysłany: 3 Marzec 2006, 18:02   FanCLub IT.NET'a! XD

Hm, bylem pewny ze to forum istnialo dluzej...
Kupa lat! ;] (przenosnia, w necie tak sie odczuwa)
Forumowicze - poszperajcie sobie w freestyle i zobaczcie jak wspaniale nabijal milosnik porzadku percik (Piotrek), o Domii i reszcie nie wspominajac.. :D

BTW - kto zmienil moj podpis? mialem 'przeczytaj regilamin forum' ...
ktos sie juz wlamal? - to w koncu stare forum... - przydaloby sie chyba odtworzyc jeszcze raz i zaktualizowac (wiem, kochany jestem xD)
EDIT - przepraszam, spojrzalem na post Pastora. xD
ale aktualka i tak by sie przydala..
EDIT2: szkoda ze zapewne wiekszosc osob wgrywala avy na serwer forum... czyzby tylko moj dzialal? ;]

Dominik (Bobi)
Eextreeme!

Wysłany: 3 Marzec 2006, 19:56   FanCLub IT.NET'a! XD

nie tylko twoj avek dziala ;) np. Domii trudno niezauwazyc :D

petr 
Administrator

Wysłany: 4 Marzec 2006, 10:17   FanCLub IT.NET'a! XD

Tylko ze ona wcale nie miala tego drzewa w avie... // oj, tym razem to co innego, czyli ten av sie zmienia samoczynnie? xD

Ok, wlasnie go wywalilem, bo rzeczywiscie rozwalal niesamowicie forum...
Domia - mialem problemy z panelem, jak nie bedziesz mogla zalogowac sie na swoj profil powiedz, a ustawie Ci inne haslo.. xP

Domia 
No way!

Wysłany: 4 Marzec 2006, 16:08   FanCLub IT.NET'a! XD

Ja nawet nie pamietam jakie tam haslo mialam ;d

Odpowiedz do tematu