SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry podobne do Icy Tower
Autor Wiadomość
Vinyanov 
No way!

Wysłany: 29 Grudzień 2004, 04:40   Gry podobne do Icy Tower

http://www.220.jp/~d2ac/wirehang/

Chyba wiadomo z czym skojarzyl mi sie ten programik tuz po uruchomieniu? :wink: Pogralem troche i wciagnelo mnie (na poczatku moze troche zrazac, ale tylko na poczatku). :smile: Moj rekord to 23211 punktow - nabity kilka miesiecy temu przy pierwszym spotkaniu...

Well... Napiszcie, co o nim sadzicie... i w ogole podawajcie wszyscy swoje rekordy. Okaze sie, czy wytrenowanie w IT daje dobre rezultaty i tutaj. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Lipiec 2010, 18:34, w całości zmieniany 3 razy  

domaz
Fantastic!

Wysłany: 29 Grudzień 2004, 05:38   Icy Tower na mysz ;)

Jak dla mnie to w tej gierce mozna walic na slepo...po prostu przyciskac klawisz myszy i sie bedzie trafiac mniej wiecej:P gralem raz i tym sposobem ugralem 15k.

PS> Viny niezla pora na pisanie postow. Idziesz dopiero spac czy juz sie obudziles?:P Bo ja to pierwsze wlasnie zarywam nocke w PESa4

[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow]

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 29 Grudzień 2004, 05:56   Icy Tower na mysz ;)

paluszek napisał/a:
Jak dla mnie to w tej gierce mozna walic na slepo...po prostu przyciskac klawisz myszy i sie bedzie trafiac mniej wiecej:P

Moze i tak... Ale za to wspolczynnik strzalow/wysokosc bedziesz mial do piachu. :wink:

Cytat:
PS> Viny niezla pora na pisanie postow. Idziesz dopiero spac czy juz sie obudziles?:P

To drugie. Wciagnelo mnie to wskrzeszanie tamtego forum, a potem musialem jeszcze sie po nim porozgladac jak nalezy. :mrgreen: a

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 20 Styczeń 2005, 00:17   Icy Tower na mysz ;)

Niedlugo to zaczna urzadzenia do IT wymyslac takie jak te bebenki do Donkey Kinga na PS2 . Albo eye-toy i trzeba skakac jak Harold , to bylby dopiero full-wypas :) )

w-ojtas
Gość
Wysłany: 2 Marzec 2006, 18:15   Icy Tower na mysz ;)

czy mozna sciagnac ice towera :632: :632: :632: :632: :632:

adamou
That's great!

Wysłany: 2 Marzec 2006, 19:37   Icy Tower na mysz ;)

Cytat:
Icy Tower na mysz ;)

??... no moglo by byc ale jak bendzie sie skakalo na lewo a jak na prawo jak by sie robilo gwiazdy ?... no nie wiem ale pomysl jest dobry :!: :!: :!:

Buc
Sweet!

Wysłany: 2 Marzec 2006, 19:50   Icy Tower na mysz ;)

adamou napisał/a:
Cytat:
Icy Tower na mysz ;)

??... no moglo by byc ale jak bendzie sie skakalo na lewo a jak na prawo jak by sie robilo gwiazdy ?... no nie wiem ale pomysl jest dobry :!: :!: :!:

Nie zorientowales sie koles ze nie piszemy tu doslownie o Icy Towerze ale o grze do ktorej link jest w pierwszym poscie?

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 25 Styczeń 2008, 00:14   

Hej! Mechanika Icy Tower nadal inspiruje. Właśnie odkryłem, że jakaś drużyna programistyczna zogranizowała konkurs na najlepszy klon Icy Tower/Xjump/GNUjump. Czas na wykonanie zadania wynosił jedną dobę. Czy efekty dorastają oryginałom? Cóż, nie wiem. :)

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 25 Styczeń 2008, 09:09   

Oryginał i tak będzie zawsze najlepszy ;)

Profil FLD: 1565

FOX 
Wow!

Wysłany: 3 Luty 2008, 08:39   

Co do tego nie ma wątpliwości. Tym bardziej, że klonowi "Icy Tower" zawsze może czegoś brakować, co będzie tylko w oryginale.
floor=680
n00b=416
rush timer=145,?? s

rakieta 
That's great!

Wysłany: 8 Luty 2008, 16:33   

ściagnijcie sobie gre KRET na jakiejs stronce ze starymi grami :grin:

score: 8000 coś
Floor: 324
combo:60

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 8 Luty 2008, 17:11   

Co za traf! Akurat Kreta pamiętam. Ale grałem wyłącznie podczas krótkiego epizodu, gdy przebywałem daleko od stolicy, a jedyną dla niego alternatywą był Doom II. Nie znaczy to, że mi się nie podobał. W pewnym sensie stanowi odwrotność Icy Tower. Jaki to komunikat pojawiał się po przygnieceniu głównego bohatera? „Kret dead”? „Kret RIP”? :)

rakieta 
That's great!

Wysłany: 18 Luty 2008, 20:34   

Kret zdechł ja mam polską wersje grafika jest super :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

score: 8000 coś
Floor: 324
combo:60

petr 
Administrator

Wysłany: 24 Marzec 2008, 16:22   

Kilka osób napisało tego klona, czy ktoś je sprawdzał? ;) jeśli nie, sam to zrobię ;)

Profil FLD: 761 IT Code:

Ingen
Yo!

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 14:36   Tower: The cap

Robię grę Tower: The Cap. Gra polega na tym że Karold(w mej grze tio brat Harolda) zgubił swoją czapkę ziomalską. Musi przeczesywać wieżę w poszukiwaniu czapki oraz złodzieja, na dodatek grozi, że ukradnie Haroldowi czapkę. Tu daje screen:

Demo już niedługo jako pierwsi będziecie oceniać tą grę.
Niedługe tą postacią bedzie można pograć w IT :mrgreen: Jak zrobię.
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 19 Kwiecień 2008, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 14:41   

Bardzo ciekawe! Przygotuj się, że zarzucimy cię pytaniami, gdy ukaże się pobieralna wersja. Już teraz zastanawiam się, za co odpowiada zielony pasek, czy punktacja jest identyczna jak wewnątrz oryginalnego Icy Tower, dlaczego gra się na czas, co zapewniają poszczególne pickups

Daj znać gdy gra zostanie ukończona. Powodzenia, i miłej zabawy przy pisaniu. :)

Ingen
Yo!

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 14:48   

Więc tak:
Pasek to życie
Wieże mają koniec
strzelają do nas pistolety
Będą bonusy
Są schodki, system punktow nietaki jak w Icy Tower może... za każdy schodek(zależy jaki) dostaje się odpowiednią ilość wrogów i za pieniadze i za zabice wrogów.
Ruszające się, normalne, spadające, trampolina, będzie jeszcze taki co jak go się na niego nastąpi do znika na kilka sekund a potem sie pojawia, znikajocopojawiajace sie platforma.
No, bohatera goni woda by się nie lenił, na kamienie trzeba uważać, wrogow zabijać no te pickup to pnkty zarzućcie propozycjami co dodać :P
Gra podobna do Icy Tower no może wieża nie goni nas do ogry lecz woda wieża po chiwli sie konczy poziomow duzo będzie
Nasz hero będzie tez się wspinać po wieżach ;-)
Czas jest po to żeby wiedzieć ws ile sekund przeszedlismy wieze
Narazie nie ma systemu kombosow :( może go zrobie i opracuje niewiem czy będzie taki jak W it ale w stylu że przeskoczymy tam ilość klockow określoną chociaż może też być bez kombosów.
Narazie dostaniecie demo :P

Tupac 
2-gi V-ce Mistrz Polski

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 15:05   

Ingen napisał/a:
Więc tak:
Pasek to życie
Wieże mają koniec
strzelają do nas pistolety
Będą bonusy
Są schodki, system punktow nietaki jak w Icy Tower może... za każdy schodek(zależy jaki) dostaje się odpowiednią ilość wrogów i za pieniadze i za zabice wrogów.
Ruszające się, normalne, spadające, trampolina, będzie jeszcze taki co jak go się na niego nastąpi do znika na kilka sekund a potem sie pojawia, znikajocopojawiajace sie platforma.
No, bohatera goni woda by się nie lenił, na kamienie trzeba uważać, wrogow zabijać no te pickup to pnkty zarzućcie propozycjami co dodać :P
Gra podobna do Icy Tower no może wieża nie goni nas do ogry lecz woda wieża po chiwli sie konczy poziomow duzo będzie
Nasz hero będzie tez się wspinać po wieżach ;-)
Czas jest po to żeby wiedzieć ws ile sekund przeszedlismy wieze
Narazie nie ma systemu kombosow :( może go zrobie i opracuje niewiem czy będzie taki jak W it ale w stylu że przeskoczymy tam ilość klockow określoną chociaż może też być bez kombosów.
Narazie dostaniecie demo :P

zapowiada się dość ciekawie :) Na pewno wyprobuje jak się ukaże :>

petr 
Administrator

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 18:34   

Ha, coś pięknego! Już wiele razy przy wypisywaniu pomysłów na nową wersję IT pojawiała się kwestia "znajdek" i innych tego typu bonusów. Do normalnego IT to oczywiście nie pasuje (nie taka jest jego idea), ale ja osobiście chętnie pograłbym w coś w rodzaju Icy Tower Arcade :> A właśnie za coś takiego się zabrałeś, gratuluję pomysłu i samych chęci! BTW, mam nadzieję że pomyślisz też o angielskiej wersji, wtedy można by popularyzować to poza Polską. ;)

Profil FLD: 761 IT Code:

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 18:52   

Powodzenia, panie "nikt" ;) Pomysłów na taką grę zawsze było dużo, ale nikt się do tej pory nie brał na poważnie za realizację.

Odpowiedz do tematu