SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
15 Czerwiec 2009, 15:44
Przyszłe wersje Icy Tower
Autor Wiadomość
Mariusz
That's great!

Wysłany: 16 Kwiecień 2004, 14:44   Przyszłe wersje Icy Tower

Czy sa jakies szanse aby powstala nowa wersja IT ? Czy ten caly Peitz ma zamiar ja zrobic? CZasami nudzi mnie granie w wersje 1.2 Jak sadzicie czy powinna powstac nowa wersja IT
Score-47028
Nml-460
Unml-290
I'm Admin. Nie ma rzeczy kt?rych nie mo?esz pokona?.
Polska najlepsza jest
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 15 Marzec 2009, 16:43, w całości zmieniany 4 razy  

syo 
No way!

Wysłany: 16 Kwiecień 2004, 14:51   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Aah, stary dobry temat z FLD 8) .

Ja jestem za stworzeniem gry typu arcade, gdzie bedzie trzeba sie popisac nie tylko umiejetnosciami wskakiwania na schodki, ale tez i innymi (zapadajace sie schodki, przeciwnicy, przeszkody). Ech, gdybym mial kod zrodlowy IT.. :roll:
  Profil FLD: 91 IT Code:

Black Eagle
Sweet!

Wysłany: 16 Kwiecień 2004, 15:06   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Ja bym chcial It W 3d
[glow=black] Combo-210 [/glow]
[glow=black] Nml-427 [/glow]
[glow=black] CCC-134 [/glow]

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 16 Kwiecień 2004, 15:16   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Mariusz napisał/a:
Czy sa jakies szanse aby powstala nowa wersja IT ?

Raczej nie.

Cytat:
Czy ten caly Peitz ma zamiar ja zrobic?

Mowil ze nie.

Cytat:
CZasami nudzi mnie granie w wersje 1.2

Mnie nie.

Cytat:
Jak sadzicie czy powinna powstac nowa wersja IT

Wg mnie? Nie.

Cytat:
Ja bym chcial It W 3d

O, nie!

Cytat:
Ja jestem za stworzeniem gry typu arcade, gdzie bedzie trzeba sie popisac nie tylko umiejetnosciami wskakiwania na schodki, ale tez i innymi (zapadajace sie schodki, przeciwnicy, przeszkody).

Moze byc, ale tylko jesli nie bedzie oficjalnym nastepca 1.2. 8)

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 16 Kwiecień 2004, 17:30   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Cytat:
Cytat:
Ja bym chcial It W 3d

O, nie!

Hmm... nie wiem. Jesli bylby zachowany widok 'z boku', jedynie postacie bylyby renderowane, to jak najbardziej! Jesli natomiast mo powstac cos na ksztalt CROC'a... to bez komentarza. :?

jurko kiler
Eextreeme!

Wysłany: 17 Kwiecień 2004, 19:36   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

hmm ja chcialbym tylko jedna nowa wersje - bez ghost floor :?
nowej Peitz chyba nie zrobi - zreszta co nowego i sensownego jeszcze mozna umiesic??

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 19 Kwiecień 2004, 15:34   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Cytat:
zreszta co nowego i sensownego jeszcze mozna umiesic??

- wiecej schodkow i nagrod :D
- "nick na haslo" :D :D

A na serio...

- porzadny, wbudowany w gre edytor postaci
- dodanie pozycji w menu "szczegolowe listy rekordow", gdzie automatycznie bylyby aktualizowane listy NML, UNML, FML itp (RR i JC2 juz tu nie pasuja, bo w nich moga istniec podzialy na np. RR combo, JC2 score, RR floor itp, a tu juz za duzo jak na jeden program)
- (pomysl z FLD) licznik wszystkiego :P - ile razy uruchomiles juz gre, ile juz godzin "przegrales" (w przenosni i doslownie :wink: ), ile razy Harold skoczyl itp.

Ktos ma jeszcze jakies pomysly? :smile:

Broda 
Amazing!

Wysłany: 19 Kwiecień 2004, 20:06   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Ja pomyslow nie mam ale ten twoj jest niezly!!! Mogl by taka wersje zrobic(ciekawe co on tera robi :D )?!

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 19 Kwiecień 2004, 20:24   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Broda napisał/a:
Ja pomyslow nie mam ale ten twoj jest niezly!!!

Dzieki. :grin:

Cytat:
(ciekawe co on tera robi :D )?!

Ostatnio robil jakas minigre na turniej zaprogramowania najlepszej gry w ciagu 48 godzin ( :shock: ):

http://www.ocf.berkeley.e...opic.php?t=1224

Nawet fajna. :wink:

Mariusz
That's great!

Wysłany: 21 Kwiecień 2004, 08:08   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Zmiast bibac sobie lepiej ten Peitz wzial by sie do roboty i zrobil taka wersje gry jak proponuje Vinyanov. 8)
Score-47028
Nml-460
Unml-290
I'm Admin. Nie ma rzeczy kt?rych nie mo?esz pokona?.
Polska najlepsza jest

SzCzeniaaK
Super!

Wysłany: 1 Maj 2004, 01:41   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Ja tez bym chcial wiecej schodkow i moze nowe ubranka dla harolda wraz z osiognietym floorem :o

kishony 
Eextreeme!

Wysłany: 1 Maj 2004, 01:51   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

a ja chcialbym, zeby przy rekordzie automatycznie wlaczala sie opcja zapisania replaya.
kto przezyl, ten wie, jakiez to wspaniale uczucie wcisnac sobie spacje o jeden raz za duzo :/

Broda 
Amazing!

Wysłany: 1 Maj 2004, 16:16   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

ja to przezylem z combo zrobilem z 5 dni temu (mialem wtedy rekord 234 combo) 279 combo i przez przypadek nie zapisalem ale dzis to combo pobilem :)

petr 
Administrator

Wysłany: 30 Grudzień 2004, 15:47   Icy Tower 1.3??

A moze by tak ozywic ten temat?

Zaciagnalem "jezyka" na forum IT.NET i luknalem na temat o IT 1.3. Daje Wam niwinki, ktore wymyslilismy niegdys (niektore moga sie powtarzac)
Wiem ze to forum jest teraz ogolnodostepna, ale mysle ze jednak wygodniej miec pod reka :)

Vinyanov napisał/a:

- Split Screen :D albo wyscigi dwoch graczy na jednej wiezy, kiedy jeden z nich podciagnie ekran tak wysoko, ze drugi gracz spadnie w dol to wygrywa
- to o czym mowiono na oficjalnym forum FLD, czyli edytor postaci wbudowany w gre (byloby super) [bylo]
- latwa mozliwosc [edycji] grafiki wewnetrznej gry, np. schodkow lub tla Wiezy (od dawna marzy mi sie FireTower :smile:

Syo napisał/a:

Z mila checia przyjalbym tryb on-line Smile . O co by w nim biegalo? Przykladowo jest czterech graczy. Po lewej sa statystyki pisane malymi cyferkami (pkt. ptr.). Dobrze by bylo jak by jedna postac nie widziala trzech pozostalych, jeno ukonczyla swoje skoki i czekala na pozostalych. Wtedy bedzie tabela z wynikami. Serwerek moglby byc podpiety do jakis statystyk i by bylo calkiem calkiem Smile

Scenarius na IT 2.0 - Harold doszedl do szczytu wiezy, zapomnial o czyms (nie wiem - plecak ze spray'ami, bo chcial walnac taga na szczycie wiezy :mrgreen: ) i teraz musi po niego zejsc :)

jurko kiler napisał/a:

pewno przydalyby sie nowe rodzaje schodkow (oby byly tylko materialne :razz: ), moze wiecej bonusow punktowych a moze jakas nowa szybkosc (niekoniecznie musi to byc szybkosc nr 6 - ale jakas posrednia, np. miedzy 3 i 4, czy tez 4 i 5)

albo zmieniajaca sie wieza i tlo wiezy Smile
najpierw ta standartowa, potem np. jakas kamienna, potem zmienilaby sie w FireTower i tak dalej

i chcialbym, zeby Harold kiedys odezwal sie po naszemu

Syo napisał/a:

Tak jest Smile - wyobrazcie sobie Harolda krzyczacego "Balcerowicz musi odejsc!" ;D

jurko kiler napisał/a:

tez mi chodzilo cos takiego po drodze - np. jakby spadal w dol to zamiast "aaaaaa" moglby mowic "To wina balcerowicza! Balcerowicz musi odejsc! Balcerowicz musi odejsc!"

mysio pys napisał/a:

brakuje czegos takiego jak tryb treningowy. Jesli ktos ma rekord na poziomie 600 schodka to podejrzewam ze prawdziwa frajda zaczyna sie dopiero w granicach 400 schodka (w przypadku jurko kilera 800 schodka Smile) a pierwsze 400 jest dosc monotonne.Taki tryb polegalby na tym ze ustawia sie poziom od ktorego chcialoby sie zaczac skakac np 400 Laughing wtedy forma szybciej by rosla...

kosteq napisał/a:

ja mysle ze mozna dodac posrednie wieze np: Harodl osiaga 100 combo i otwiera sie sciana z boku i wchodzimy do super wiezy gdzie punkty sa razy 2 . Fajnym pomyslem jest tez wprowadzenie "dopalacza"
czyli silniczka ktory by mogl podbic nas o 10 klockow

Co o tym sadzicie? Moze i niektore pomysly sa glupie, ale niektore genialne - tryb treningowy, zchodzenie z wiezy, tryb online...

Profil FLD: 761 IT Code:

syo 
No way!

Wysłany: 30 Grudzień 2004, 16:26   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Cytat:
- Split Screen albo wyscigi dwoch graczy na jednej wiezy, kiedy jeden z nich podciagnie ekran tak wysoko, ze drugi gracz spadnie w dol to wygrywa

To wlasnie bylby jeden z wielu odlamow trybu online przy ktorym stoje i stac bede!

1. Vs - Istnieje kilka stalych serwerow, kilka mozna zalozyc. Serwery max dwuosobowe. Postac moja jest normalna, postac przeciwnika - lekko przezroczysta. Wygrywa sie wtedy gdy jeden z graczy spadnie w dol nie nadazajac za drugim - czyli to, co proponowal Viny. Punktacja moglaby byc taka, ze im wyzsze pietro, na ktorym zgubisz przeciwnika, tym wiecej punktow. Jesli on sam spadnie - minusowe pkt dla niego. Prowadzone by byly statystyki do tego trybu gry. DUZO taktyk mozna wymyslec!

2. Deathmatch - Istnieje kilka stalych serwerow, kilka mozna zalozyc. Serwery max piecioosobowe, im wieksze lacze tym mniejsze lagi. Postac moja normalna, pozostalych - inne stroje, lekko przezroczyste. Kto najdluzej wytrzyma - wygrywa 8)

3. Teamplay - Istnieje kilka stalych serwerow, kilka mozna zalozyc. Serwery max osmioosobowe, im wieksze lacze tym mniejsze lagi. Gra sie 1v1 - jedna osoba jest z druzyny RED, druga z BLUE. Skacza kto wyzej (tryb Vs), po nich skacze nastepna para. Wyniki sie sumuje i wyskakuje zwyciezca.

I jak? :]

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 30 Grudzień 2004, 16:43   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

ja bym chetnie pogral na split screenie, tylko zeby gra nie zakanczala sie zawsze po 10 sekundach, trzebaby chyba metrowej wysokosci ekran ;)

EDIT: o jak widze Syo juz troche rozpisales multiplayer :)

petr 
Administrator

Wysłany: 30 Grudzień 2004, 17:02   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Syo, te stale serwy, druzyny red i blue, gadka o taktykach... Ty zboczuchu, myslisz o CSie nawet jak jestes na tym forum! Brzydze sie Toba! :lol: 8) :D :wink:

Jest szansa, ze bedzie IT.1.3?

Argumenty PRZECIW:
Na forum IT.NET Vin mowil, ze Peitz mowil, ze na 100% nie bedzie IT 1.3

Argumenty ZA:
Przed wersja 1.2 bylo to samo - tez jej mialo nie byc :twisted:

Profil FLD: 761 IT Code:

syo 
No way!

Wysłany: 31 Grudzień 2004, 01:42   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Tak w mojej glowie wyglada beta wersja trybu Versus:

I naprawde zaczynam sie smucic, ze czegos takiego nie bedzie :(

Domia 
No way!

Wysłany: 31 Grudzień 2004, 11:41   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Syo napisał/a:
Tak w mojej glowie wyglada beta wersja trybu Versus:

Obrazek

I naprawde zaczynam sie smucic, ze czegos takiego nie bedzie :(

hehe fajnie to wyglada :) a skoro sie smucisz, ze czegos takiego nie bedzie to sam sprobuj to stworzyc ;p a zeby Peitz nie mial jakis watow to nazwij to multi-tower ;p xD

#$#$#$#$#$#$#$#$#$#$#$#$#$#

a moje takie propozycje do nowego IT to ... utrudnienia na kazdym poziomie ... np. na lodowych schodkach Harold bedzie sie slizgal, albo na ceglanych - kawalek schodka bedzie sie zawalal po dluzszym staniu na nim... albo na chmurkowych czasami Harold po prostu bedzie przez nie przelatywal -> mozna wytlumaczyc to ghost floorem :wink:

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 31 Grudzień 2004, 14:57   Czy doczekamy si? nowej wersji Icy Towera ?

Hehe....

A zatem wypowiem swoje opinie... tez kiedys sie nad tym porzadnie zastanawialem :) .

1. Multi-tower

Pomysl bardzo ciekawy, aczkolwiek nietrafiony w przypadku "scigania sie". Gra konczylaby sie zbyt szybko (emocjonujaca moznaby nazwac potyczke w ktorej gracze walcza do 50 schodka).

Moja koncepcja trybu multiplayer:

a) RACE

Wygrywa ten, kto wyprzedzi przeciwnika o ustawialna w opcjach ilosc schodkow. Zamiast tego ekraniku, ktory narysowal Syo, bylby po prostu napis w rodzaju:
DISTANCE: +20 FLOORS (ew. -20 FLOORS)
Predkosc przesuwania sie wiezy tez bylaby zmienialna (np. na klasyczna, stala (podaj wartosc), brak).

b) CHALLENGE

Gracze graja na zmiane. Wybieraja kategorie (Floor, Combo, Score, NML, ? (nie mam pomyslu). Nastepnie pierwszy z nich ustawia poprzeczke - np. uskoczyl 400 floor. Drugi ma za zadania go pobic. Jesli mu sie uda (np. uzyskujas 540 floor), znow skacze ten pierwszy. Gra toczy sie, dopoki jeden z graczy ustawi poprzeczke tak wysoko, ze ten drugi nie bylby w stanie juz jej podbic. Gra mialaby wbudowany system sprawdzania poprawnosci kategorii (np. czy SCORE caly czas rowna sie FLOOR*10 dla NML itd.). Oprocz tego, np. klocek z floorem 540, czyli ten na ktory musisz doskoczyc zeby podbic poprzeczke, ma zmieniony kolor (albo miga czy cos).

c) DEATHMATCH

Tryb czysto Arcade'owy. Ekran porusza sie w trybie klasycznym (przyspiesza co 30 sekund). Roznica polega na tym, ze NIE MOZNA GO "PODCIAGNAC" DO GORY. Inaczej mowiac - to nie jest "wyscig", tylko "walka o przezycie". Przegrywa ten, kto pierwszy spadnie. Mozna dodawac rozne "przeszkadzajki" (oczywiscie ustawialne w opcjach), takie jak np. odbijanie sie graczy od siebie, czy np. przyspieszanie ekranu, jesli gracze stoja na tym samym schodku itp.

OGOLNIE RZECZ BIORAC, pierwszy tryb bylby na szybkosc, drugi na zdolnosci, trzeci to raczej zabawa :)

2. Moje wlasne pomysly :mrgreen:

1. Animowane schodki (FireTower sie klania).
2. Jesli juz 3D, to kamera musialaby byc STATYCZNA (ewentulanie minimalne ruchy w pionie (kat 15 stopni)).

Co wy na to? Szczegolnie dumny jestem z moich "Multi Towerow" :mrgreen: :wink:

Odpowiedz do tematu