SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pilka nozna
Autor Wiadomość
Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 8 Marzec 2005, 07:33   Pi?ka no?na

Dzisaj znowu LM powraca na nasze ekrany TV . Znowu jest dla mnie powod zeby wlaczyc TV bo robie to rzadko . Najciekawszy dzisaj mecz to oczywiscie Barca - Real , Chelsea bez Drogby i Robbena . Barca bez Marqueza i Giuly'ego. Chcialbym zeby moja Barca dala popis i przesla dalej . Moje typy dzisiejszych meczow :
AC Milan 3 -1 Manchester United (ManUtd jest dobre ale i tak sie nie podniesie i nie zdazy odrbobic strat , oni jakos nie maja szczescia do LM , co innego Milan)
Olympique Lyon 2-0 Werder Brema (mecz bedzie pewnie jednostronny , ale moze byc ciekawy , Lyon ladnie gra w tym sezonie0
Barca 3-0 Chelsea (wynik optymistyczny ale to chyba mozliwe , jeszcze jakby zagral atak Ronaldinho - Eto - Lopez to by bylo widowisko )

LEO 
Splendid!

Wysłany: 8 Marzec 2005, 07:58   Pi?ka no?na

Dokladnie ja mam tak samo!!!Jak sa rozgrywane mecze LM to ogladam, a jak nie to rzadko!!!!Hmmm....Ja oczywiscie bede ogladal mecz Barca-Chelsea.Niemoge sie doczekac jak Ronaldinho bedzie wkrecal swych rywali w murawe, Eto'o prowadzil ofensywna gre i... jeszcze w dodatku ten MAXI LOPEZ hyh to juz super sklad ale nie bedzie Giulyeg'o.Drogbie dobrze ze nie bedzie gral , po co faulowal w ostatnim meczu :mrgreen:

AC MILAN 2 - 2 Manchester United

OLYMPIQUE LYON 3 - 2 Werder Brema

BARCA 3 - 0 Chelsea

HMmm......

JUVE ?-? REAL (sam nie wiem jaki moze byc wynik bo nie wiadomo co pokaza Krolewscy raz graja finezyjnie a raz daja d***)Ale jedno jest pewne JUVE bedzie walczyc bo gra u siebie.

BAYER MONACHIUM 2 -3 ARSENAL (Arsenal bedzie walczyc o awans ale poprzednia zaliczka BM moze byc nie do odrobienia)Arsenl zawsze zle gra w LM!!! :neutral:

FC LIVERPOOL 2-0 BAYER LEVERKUSEN Zespol Krzynowka w ostatnim meczu stracil za duzo bramek watpie aby udalo im sie awansowac(moze BERBATOW cos pokaze ale THE REDS maja Barosa itp.)

FC PORTO 1 - 3 INTER MEDIOLAN (JESTEM za INTEREM)

PSV EINDHOVEN 2 -1 MONACO (ZESPOL Didiera Deschampsa to juz nie ten zespol z ostatniej edycji LM)

CHAMPIONS LEAGUE !!!!!!

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 9 Marzec 2005, 08:20   Pi?ka no?na

Takich wynikow chyba nikt sie nie spodziewal . W sumie padlo wczoraj 16 bramek . Mecz Barcy z Chelsea byl genialnym widowiskiem . Az chce sie ogladac ten futbol . Szkoda ze Barca zawalila pierwsze minuty spotkania i nagle sie zrobilo 3:0 . Moj ulubiony klub odpadl z Ligi Mistrzow . Lyon przeszedl samego siebie niewiele braklo a pobili by rekord Ligi Mistrzow . Milan skormna wygrana . Teraz w LM zostal mi tylko AC Milan i PSV , ale to juz nie to samo co Barca...

Domia 
No way!

Wysłany: 9 Marzec 2005, 15:46   Pi?ka no?na

Ten mecz Barcy z Chelsea byl piekny :) Jak dla mnie to moglo byc wiecej niz 6 bramek. Szkoda, ze Eto czy chocby Deco, przy tak wielu pieknych okazjach, musial spudlowac :cry: Szczerze mowiac, to Collina nie popisal sie w niektorych sytuacjach np. z ostatnim golem w meczu, ktory strzelil Terry... jakim cudem Valdes mial ja obronic, skoro byl przytrzymywany ;/ Albo bylo kilka widocznych fauli na katalonczykach, ale oczywiscie pan Pierlugi ich nie uznal. Niestety moj faworyt odpadl... no ale coz, teraz pozostaje kibicowac Juventusowi :grin:

[glow=black][color=white] ?

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 17 Marzec 2005, 11:04   Pi?ka no?na

chyba temat przygasa , a tym czasem zaczela sie nasza piekna polska liga . Szkoda tylko ze zaczelo sie kompromitacja , zima nas przerosla . A do tego jeszcze bunt grupy G-4 :)

domaz
Fantastic!

Wysłany: 17 Marzec 2005, 17:55   Pi?ka no?na

Powiem szczerze. Jestem wiekim fanem ogolnie pilki noznej, Realu i reprezentacji Polski. Ale nasza rodzima liga wogole mnie nie interesuje. Poziom tam prezentowany jest po prostu zenujacy. Kiedys ogladalem mecze ne zywo bo mialem Canal + ale zbrzydlo mi to bo na boisku nic ciekawego sie nie dzieje. No i do tego co chwila jakies hokejowe wyniki typu osiem do jaja. Komedia! Moze gdyby jakis zespol z mojego miasta byl w ekstraklasie to bardziej by mnie to interesowalo ale Bydgoszcz narazie stac tylko na 3 lige:

[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow]

petr 
Administrator

Wysłany: 18 Marzec 2005, 21:06   Pi?ka no?na

G-4 ma racje. PZPN to oszusci. Nabralem takiego przekonania po przeczytaniu trzech rocznikow 'Pilki noznej'.

Poziom jest kiepski bo nie ma kasy. Potrzeba tylko wiecej takich 'wspanialych' i 'szczodrych' sponsorow jak PTK.

Gdy Liga Polska SA przejmie lige bedzie lepiej. Na jej czele stanie Boniek ktory jak wiadomo niezbyt zgadza sie z Listkiem (ktos spyta: to po co wsadzil go na selekcjonera? odpowiedz: latwiej jest kims manipulowac, jak masz go 'pod soba').

www.ratujmygiekse.pl. Podpiszcie sie pod manifestem.

EDIT:
paluszek: jak sie kibicuje to sie bedzie chodzic i na osma lige. ja na Zaglebiu czasem bywam mimo ze nie kibicuje. szkoda ze Amike mam dosc daleko.

Profil FLD: 761 IT Code:

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 20 Marzec 2005, 10:25   Pi?ka no?na

[center]Losowanie 1/4 LM :[ /center]
[center]CF Chelsea : Bayern Monachium [/center]
[center]Ciekawe starcie , ja tutaj nie mam faworyta uwazam ze Bayern stac jest na duza niespodzianke [/center]

[center]Inter Mediolan - AC Milan [/center]
[center]Powtorka sprzed dwoch lat tylko ze wczesniej . Tym razem mecz na pewno bedzie ciekawszy , to przeciez pojedynek Crespo i Adriano , dwoch swietncyh snajperow . Oczywiscie Forza Milan[/center]

[center]PSV Eidhooven - Olympique Lyon [/center]
[center]No mozna by napisac wyrowany mecz , ale Werder - Lyon tez mialo byc wyrownane . PSV bedzie bardzo trudno[/center]

[center]Juventus Turyn - FC Liverpool[/center]
[center]No Juve chyba zmiecie Liverpool po zacietej walce :grin: [/center]

petr 
Administrator

Wysłany: 20 Marzec 2005, 13:09   Pi?ka no?na

Nie lubie prawie wszystkich zespolow ktore zostaly. Zycze wiec zwyciestw Interowi (z dwojga zlego) i Liverpoolowi bo tam gra i Baros (a w sumie to siedzi), Dudek i El Moro.

Nienawidze i Chelsea (glupie zarozumialce) i Bayernu (za kraj pochodzenia). Ale niech wygra Bayern

Robee
Eextreeme!

Wysłany: 28 Marzec 2005, 20:33   Pi?ka no?na

Moj kochany real odpadl :cry: . A wiec kibicuje Chelsea...

[hide]...z tym troche walnietym Mouhrinio :P ;) :lol: [/hide]

www.rydzyk.rox.pl - je?li chcecie si? po?mia?, to wejd?cie xD

Domia 
No way!

Wysłany: 28 Marzec 2005, 20:59   Pi?ka no?na

Robert Ch napisał/a:
Moj kochany real odpadl . A wiec kibicuje Chelsea...

dwa zespoly zbudowane na fundamencie pieniedzy... ok chelsea to jeszcze obleci, bo ma takich kilku pilkarzy, ktorzy wczesniej nie byli super gwiazdami, a graja calkiem niezle :) ale real to przegiecie... roberto carlos, ronaldo, zidane, beckham, figo itd... jedyne dwie osoby, ktore sobie zapracowaly w tym klubie na kariere to Casillas oraz Raul... ale naprawde jak tak mozna... kupowac XXX mega super hiper pilkarzy i reszte miec w d***e :/ jak widac ludzie wola isc na skroty i nabyc cala 11-stke najlepszych kopaczy na swiecie, zamiast wypracowac sobie ciezka praca, mocna druzyne...

...
...
...
[glow=black] ♥ ♥ ♥ FORZA JUVE ♥ ♥ ♥ [/glow]

domaz
Fantastic!

Wysłany: 28 Marzec 2005, 21:47   Pi?ka no?na

domia napisał/a:

roberto carlos, zidane

O nie nie nie tu sobie wypraszam :D IMO roberto carlos - najlepszy pilkarz na swiecie:) Caly czas prezentuje b. dobra forme a ze reszte defensywy ma do dupy to sam niczego w realu nie zdziala. Nie mozna mowic ze sie wypalil czy cos w tym stylu bo jest nadal naprawde swietny. A co do Zidane`a to IMO juz troche lata nie te ale nadal jest magiczny:) Czasem potrafi tak zagrac ze ciarki po plecach przechodza:>

[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow]

Robee
Eextreeme!

Wysłany: 29 Marzec 2005, 07:12   Pi?ka no?na

domia napisał/a:
ale real to przegiecie... roberto carlos, ronaldo, zidane, beckham, figo

Popieram paluszka z tym Carlosem i Zidanem. No ale Figo tez jest dobry. Robi takie zwody... Figo wypracowyje akcje, podaje do Ronaldo, ale niestety ten nic. :x

P.s. Podobno Figo nie opuscil zadnego treningu, a Beckham zadnego wywiadu i zdjecia :roll:

www.rydzyk.rox.pl - je?li chcecie si? po?mia?, to wejd?cie xD

LEO 
Splendid!

Wysłany: 29 Marzec 2005, 07:47   Pi?ka no?na

Ja bylem zly jak Real odpadl. To fakt, ze maja same gwiazdy. W Chelsea tez ich nie brakuje, ale nawet jesli to co z tego. Nie podoba mi sie wogole styl gry londynczykow. Teraz jestem za Juve :wink: i Chelsea. :evil:

syo 
No way!

Wysłany: 29 Marzec 2005, 14:21   Pi?ka no?na

Skoro to temat o pilce noznej..

8-0 8) , fajno, ciekawe jak bedzie z Irlandia?
  Profil FLD: 91 IT Code:

petr 
Administrator

Wysłany: 30 Marzec 2005, 23:39   Pi?ka no?na

Skromnie, 1:0, ale zawsze.

Kolejny bunt G-4. Nawet jesli wtedy walczyli o kase, teraz bija sie o sluszna sprawe (zmiana przepisow - juz nie chodzi tylko o PZNP, takze o konstytucje)

Domia 
No way!

Wysłany: 31 Marzec 2005, 11:45   Pi?ka no?na

myslalam, ze polacy juz nie strzela tej bramki :D tyle okazji bylo... no ale trzeba sie cieszyc, ze kolejne 3 pkt powedrowaly na nasze konto :) mowie wam... normalnie zwijalam sie na lozku, gdy nasi nie mogli sobie trafic w bramke :P ale cierpliwosc poplaca ^^
czekam na nastepny mecz 8)

syo 
No way!

Wysłany: 31 Marzec 2005, 13:03   Pi?ka no?na

Stres byl, niestety :/ Ale tak to jest jak sie gra przeciwko druzynie nastawionej na defensywie (Anglicy z nimi zremisowali w pierwszym meczu, my sie nie dalismy!). Anglicy.. z Azerami "wycisneli" 2:0 , a Austria ledwo wygrala z Walia. 90% Mundial!

LEO 
Splendid!

Wysłany: 31 Marzec 2005, 13:05   Pi?ka no?na

Emocje byly podczas meczu szczegolnie najwieksze jak bramki nie mogli strzelic. Jak byla juz 80 minuta meczu to wierzylem, ze nasi potrafia strzelic tego gola na wage wygranej. Najwazniejsze, ze sa 3 punkty. :smile: Nastepny mecz bedzie chyba z Azejberdzanem 4 czerwca u nich jesli sie nie myle.

syo 
No way!

Wysłany: 31 Marzec 2005, 13:20   Pi?ka no?na

Aktualnie mamy mundial - z drugich miejsc w grupach wychodza 2 zespoly z najlepszym dorobkiem. Jak narazie - Polska i Czechy. :)

Jesli wygramy z Azerami, Walia i Austria, na Wembley jedziemy jako finalisci!

Odpowiedz do tematu