SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
22 Luty 2008, 16:26
Uzależnienie od Icy Tower
Autor Wiadomość
gandzia
Wow!

Wysłany: 12 Luty 2004, 17:08   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.............najbardziej podoba mi sie propozycja Saleia, po dluzszym zastanowieniu obawiam sie jednak, ze przejscie na inny nalog tu nie pomoze. Tak sie akurat sklada, ze tez jestem uzalezniona od pizzy, choc moze nie jem jej codziennie, ale minimum 3 razy w tygodniu... a innym nalogiem, znacznie okropniejszym sa papierosy... juz lepiej rzucic palenie i to IT powinien posluzyc za terapie zastepcza :mrgreen:
a tak poza tym to od kilku dni wszystkie moje gry koncza sie mniej wiecej tak samo: dochodze na combosie do 280-310 pietra i albo spadam albo trace speciala w jakis glupi sposob................ :evil:

Syo, Tobie sie wlasnie zaczynaja ferie???????????????????????????????????? bo tak wywnioskowalam, ale to niesprawiedliwe....... mi zostaly jeszcze 3 dni :evil:

[size=9px][SaleiB] prosze nie robic doubleposta[/size]

Domia 
No way!

Wysłany: 12 Luty 2004, 20:00   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Syo, Tobie sie wlasnie zaczynaja ferie???????????????????????????????????? bo tak wywnioskowalam, ale to niesprawiedliwe....... mi zostaly jeszcze 3 dni

a co ja mam powiedziec :( mi sie skonczyly juz 2 stycznia :roll: :x

syo 
No way!

Wysłany: 12 Luty 2004, 20:22   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hahah, z tego powodu ze jutro jestem dyzurnym szkolnym, ferie zaczynam od JUTRA. Hehehe :mrgreen:
  Profil FLD: 91 IT Code:

tajek
Splendid!

Wysłany: 12 Luty 2004, 21:07   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja tez zaczynam od jutra !! slask rulez !! :lol: :lol:

syo 
No way!

Wysłany: 12 Luty 2004, 21:09   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a wiec bede mogl sie oderwac od IT. Ale ja nie chce wiec sie nie bede mogl odrywac, hehe.

Zdanie rozpoczalem od "wiec" umyslnie :P

tajek
Splendid!

Wysłany: 12 Luty 2004, 21:22   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A mnie od 22 do 29 lutego nie bedzie wiec bedzie bardzo dluga przerwa od IT

syo 
No way!

Wysłany: 12 Luty 2004, 21:24   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie tylko w IT ale i na forum, hehe :lol:

tajek
Splendid!

Wysłany: 12 Luty 2004, 21:29   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No na forum przedewszystkim calutki tydzien buuuuu
Syo juz napewno rece zaciera :D

syo 
No way!

Wysłany: 12 Luty 2004, 21:31   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az mi sie naskorek zdarl, powiadam :)

A tak na powaznie, to mnie zapewne tez nie bedzie za czesto przy kompie. Wiecie, ferie, przyjaciele ;) ...

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Luty 2004, 15:19   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chyba sie przeprowadze na slask :D

tajek
Splendid!

Wysłany: 13 Luty 2004, 15:59   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No nie pozalujesz jak to zrobisz :lol:

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Luty 2004, 16:11   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale chyba jednak wole pozostac w malutkiejpolsce :wink:

syo 
No way!

Wysłany: 14 Luty 2004, 19:31   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mozna zrobic tak.. yy... dowiedziec sie gdzie sa kiedy ferie i jezdzic co 2 tygodnie do innego wojewodztwa :D

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 14 Luty 2004, 20:04   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I sie samodzielnie przemeldowywac? :wink:

Mam nadzieje ze kiedy bede pelnoletni nie beda mnie juz obchodzily ferie szkolne. :lol:

Domia 
No way!

Wysłany: 14 Luty 2004, 20:31   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Syo napisał/a:
Mozna zrobic tak.. yy... dowiedziec sie gdzie sa kiedy ferie i jezdzic co 2 tygodnie do innego wojewodztwa :D

zgadzam sie na taki pomysl :D

Anonymous
Gość
Wysłany: 19 Luty 2004, 22:01   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
No mezczyzni maja jeszcze jeden taki nalog ktorego nie powiem glosno ale chyba kazdy prawdziwy men wie oczym mysle

WALENIE KONIA!!! :D :D :D

Anonymous
Gość
Wysłany: 19 Luty 2004, 22:05   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
moze sproboj wpasc w inny nalog, to wtedy zapomisz o tym pierwszym

GANDZIA - PAL GANDZIE :!: :!: :!: POLECAM :!: :!: :!: :wink: :wink:

matuss
Eextreeme!

Wysłany: 19 Luty 2004, 22:17   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kto jest tym zaje**nym gosciem??

Doktor(wiko)
Eextreeme!

Wysłany: 19 Luty 2004, 22:25   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matuss - jestem hakerem, :wink: ja tu nic nie zrobie, ale moze umiesz sprawdzic IP tego debila :?:
Bo trzba byc zdrowo rabnietym, zeby pisac takie glupoty. :D

Domia 
No way!

Wysłany: 20 Luty 2004, 08:43   HEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja nie moge kto go tu wpuscil :x to wbrew zasadom moralnej psychiki czy cos w tym stylu :evil: niech ktos wywali jego posty :!:

Odpowiedz do tematu