SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieprzyjemności / Annoyances
Autor Wiadomość
gandzia
Wow!

Wysłany: 22 Luty 2004, 13:16   Nieprzyjemno?ci

to sprobuj ustawic rejump i trzymaj caly czas spacje, a potem wylacz rejump i tez trzymaj spacje. zakladajac, ze skaczesz spacja. powinienes dostrzec jakas roznice. ja w kazdym razie gram zawsze z rejumpem :wink:

wkurzony
Gość
Wysłany: 22 Luty 2004, 18:15   Nieprzyjemno?ci

dzieki mariuhuano za to rzeczywiscie.! :P

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 22 Luty 2004, 18:43   Nieprzyjemno?ci

zarejestroj sie czlowieku :P

pozdr

Profil FLD: 34 IT Code:

pytajacy
Gość
Wysłany: 24 Luty 2004, 02:11   Nieprzyjemno?ci

jak robic screena w grze bo jak ja robie printscreenem w windows to mi potem jakis negatyw wychodzi dziwny i ten cziter switcher mi nei chodzi ani mody mi nie chodza sciaglem moda mario , wogole co to jest moda to samo co character ??

Vinyanov szkoła
Gość
Wysłany: 24 Luty 2004, 08:42   Nieprzyjemno?ci

"jak robic screena w grze bo jak ja robie printscreenem w windows to mi potem jakis negatyw wychodzi dziwny"

Sprobuj tab-em.

"wogole co to jest moda to samo co character ??"

Nie, mod to podmiana grafik samej gry.

A co do nieprzyjemnosci - dzisiaj... wczoraj mialem kombos 275 i nie dokonczylem go wlasnie przez blad gry. :evil: :evil: :evil: .

Doktor(wiko)
Eextreeme!

Wysłany: 24 Luty 2004, 09:05   Nieprzyjemno?ci

pytajacy napisał/a:
jak robic screena w grze

Trza nacisnac F1, a znajdziesz go w glownym katalogu gry(standardowo C:gamesicytower1.2). Przeciez jestem hakerem, to cos musze wiedziec, nie? :)

obserwator
Gość
Wysłany: 26 Luty 2004, 15:01   Nieprzyjemno?ci

jak wyciagac grafike z gry chociazby do .pcx tzn. AMAZING czy GAME OVER itp. :?:

matuss
Eextreeme!

Wysłany: 26 Luty 2004, 15:06   Nieprzyjemno?ci

Aby zrobic to co napisal Viny, czyli to nizej musisz miec program "Grabber" mozesz go sciagnac TU. Gdy masz juz Grabbera to wloz go do teczki z gra i wlacz. po wlaczeniu zobacz tam wysoko na pole Password i wpisz tam "wazup" :) i tera musisz otworzyc plik data, ktory znajduje sie w teczce gdzie zainstalowales icytowera w teczce Data. Moja pomoc nie jest krok, po kroku ale moze Ci sie przyda :smile:

Aby wyciagnac grafike z gry (po uprzednim po dwukrotnym kliknieciu na palete) wybieramy mysza lub klawiatura grafike ktora chcemy zapisac i - tutaj mamy trzy drogi do wyboru:
- kliknac na niej prawym przyciskiem i wybrac "Export" (inne opcje prawoklawiszowego menu, tak samo jak opisanego nizej menu "Object" nas nie interesuja (poza "Grab, ale o tym pozniej"))
- kliknac lewym przyciskiem na menu "Object" i takze wybrac "Export" :) - wcisnac kombinacje klawiszy "ctrl+e"
4 Cokolwiek wybierzesz, doprowadzi to cie do okna w ktorym wybierasz docelowe polozenie pliku. Wybierasz je tak samo, jak przy wyszukiwaniu lokalizacji plikow .dat - klawiatura lub mysza. Zapisujesz plik wciskujac klawisz "enter" lub wybierajac "OK". Przed zapisem mozesz zmienic jego nazwe (w ten sam sposob jak haslo). Zalecam to z dwoch powodow - pierwszy to latwiejsza identyfikacja plikow u siebie na dysku, bo niektore z sugerowanych przez komputer nazw niezbyt dobrze informuja o ich zawartosci.

Ramee
Gość
Wysłany: 26 Luty 2004, 18:19   Nieprzyjemno?ci

to co naisales wydaje sie kompletnym belkotem, owszem text sie zgadza ale obserwator sie zapytal jak to zrobic....a ty tu wklejasz srodek tekstu ze stony, podejrzewam ze obserwator nic z tego nie zrozumie, forum jest po to zeby pytac a nie z pyskiem sie stawiac , cfani jestescie

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 26 Luty 2004, 20:04   Nieprzyjemno?ci

ramee jak juz wchodzisz jako gosc to UZYWAJ JEDNEGO NICKA bo wprowadzasz ludzi w blad

ale nie mnie, gdyz jako admin moge sprawdzic IP oraz hosta wiec dobrze wiem ze "obserwator" i "ramee" "wkurzony" "pytajacy" i inne podobne nicki to jedna osoba

co do zgrywania grafik z gry to tez nie kumam o co w tym chodzi, ale sadze ze jak sie bedziesz dokladnie stosowal do instrukcji to dojdziesz do tego jak to zrobic, bo jest to napisane bardzo dokladnie

pozdr

Profil FLD: 34 IT Code:

Anonymous
Gość
Wysłany: 27 Luty 2004, 17:05   Nieprzyjemno?ci

a mnie wqurzza ze nie moge pobic Hi-scoree'a 30 tys. jest na to jakis patch???? he he heh

matuss
Eextreeme!

Wysłany: 27 Luty 2004, 22:36   Nieprzyjemno?ci

ty gosciu, jeszcze raz taki text i SaleiB ci daje bana, kminiesz?!

Domia 
No way!

Wysłany: 28 Luty 2004, 10:46   Nieprzyjemno?ci

Ramee napisał/a:
to co naisales wydaje sie kompletnym belkotem, owszem text sie zgadza ale obserwator sie zapytal jak to zrobic....a ty tu wklejasz srodek tekstu ze stony, podejrzewam ze obserwator nic z tego nie zrozumie, forum jest po to zeby pytac a nie z pyskiem sie stawiac , cfani jestescie

Ramee ty sie tu nie popisuj :!: Myslisz, ze ty jestes taki cfany bo niezarejestrowany co :?: :!: Zatkalo kakao :razz: :?: :?: :!: SaleiB moze nie wpuszczajmy Gosci do naszego towarzystwa :wink:

komentator do @saleiB
Gość
Wysłany: 1 Marzec 2004, 12:08   Nieprzyjemno?ci

wypowiem sie za moich braci, jest nas 3 a 2 korzysta z neta intensywnie i pomyliles sie ze to tylko ja sie wypowiadam z reszta na tym forum od dawna lookamy bo w IT ostro gramy, nicki bede zmienial za kazdym razem bo tak mi sie chce Mariusz z reszta tez taki pisze tylko on po pilkarsku nieco, co do grafiki exportowania i grabowania i dzwiekow juz wszystko wykminilem, mysle ze ja z pewnoscia nie bede sie juz udzielal, szkoda czasu na stronie jest wszystko

anty saleib
Gość
Wysłany: 1 Marzec 2004, 16:15   Nieprzyjemno?ci

i to dla ciebei jest rozwiazanie kasowac posty? osmieszylem cie z reszta slusznie w porannym poscie , moize jednak jak juz kasujesz posty to jakas wzmianka dlaczego to robisz, jak wczesniej chlopaka co dyskutowali o dlugich wlosach?! jezeli chcesz moge skutecznie obrzycic ci moderowanie tego forum, wiec nie unos sie tu zbytnio cfaniaczku phi szefu mi sie znalazl , FRAJER ! nie szefu

[size=9px][SaleiB] ehh , no wiec dla twojej wiadomosci nie widzielam zadnego takiego posta, wiec chyba to nie ja go usunalem tylko kto inny (nie wiem czy wiesz ale jest az 4 moderatorow spryciarzu). nastepnym razem zastanow sie co piszesz. nastepne posty w tym temacie o podobnej tematyce beda kasowane a ty masz bana[/size]

Domia 
No way!

Wysłany: 2 Marzec 2004, 13:00   Nieprzyjemno?ci

anty saleib napisał/a:
i to dla ciebei jest rozwiazanie kasowac posty? osmieszylem cie z reszta slusznie w porannym poscie , moize jednak jak juz kasujesz posty to jakas wzmianka dlaczego to robisz, jak wczesniej chlopaka co dyskutowali o dlugich wlosach?! jezeli chcesz moge skutecznie obrzycic ci moderowanie tego forum, wiec nie unos sie tu zbytnio cfaniaczku phi szefu mi sie znalazl , FRAJER ! nie szefu

[size=9px][SaleiB] ehh , no wiec dla twojej wiadomosci nie widzielam zadnego takiego posta, wiec chyba to nie ja go usunalem tylko kto inny (nie wiem czy wiesz ale jest az 4 moderatorow spryciarzu). nastepnym razem zastanow sie co piszesz. nastepne posty w tym temacie o podobnej tematyce beda kasowane a ty masz bana[/size]

gostek mysli, ze kim on normalnie jest :evil: SaleiB dobrze zrobiles, ze dales mu bana :twisted:

Anonymous
Gość
Wysłany: 2 Marzec 2004, 13:15   Nieprzyjemno?ci

Cytat:
bo jest to napisane bardzo dokladnie

Mam nadzieje, ze nie przesadzilem z ta dokladnoscia. :? Czy jest choc jedna osoba ktora zrozumiala moj artykul? :lol:

Chociaz z drugiej strony sorry ze to dalej ciagne - offtopic. :?

matuss
Eextreeme!

Wysłany: 2 Marzec 2004, 14:31   Nieprzyjemno?ci

heh, ja tez kiedys mialem bana :lol: na forum.icytower.net ale i tak se tam wchodzilem ( zmienny IP :wink: ) ale dostalem go dlatego ze przeklinalem i Piotrek musial sie pobawic :x , zobaczymy jak ja zrobie forum to on ma bana od poczatku.

a co do tego goscia to slusznie saleiB. :wink:

Domia 
No way!

Wysłany: 2 Marzec 2004, 14:39   Nieprzyjemno?ci

Piotrek zawsze sie bawil... albo czatem albo forum :D :wink:

tajek
Splendid!

Wysłany: 2 Marzec 2004, 14:42   Nieprzyjemno?ci

No zbyt duzo zabawy zbyt malo powaznosci :lol: a co do stronki matuss miales ja miec po feriach....

Odpowiedz do tematu