SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
KLOTNIE // Obrzucanie miesem
Autor Wiadomość
Dominik (Bobi)
Eextreeme!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 19:55   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

wszyscy :mrgreen:

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 19:56   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Dominik (Bobi) napisał/a:
Domia choc ma dusze diabla potrafi sie zlitowac nad takim jak ty

Widzisz catek - w normalnym zyciu tez mi tak mowia, ze mam dusze diabelka, ale potrafie byc aniolkiem, wiec jaki z tego wniosek? Ze jestem taka sama na forum (no nie zawsze xd) jak i w normalnym zyciu, a Ty mi zarzucales, ze jestem falszywa xd
Laura_x napisał/a:
kto jest za?

Ja!

catek
Gość
Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 21:30   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Laura_x napisał/a:
Ja bym proponowala dac catkowi bana na pisanie, czyli oistatniego warna, i nie na dwa dni, tlyko dajmy na to, na jakis miesiac, moze to by go nauczylo czegos :/ kto jest za?

Laura tak powiedziala a Administratorzy musza odrazu sie Ciebie sluchac?

Jak dla mnie to i dla Laury rowniez warna, powiedziala idiotyzm czy jakos tak na mnie a ja tez i co w tym zlego? Ona napisala pierwsza, nie wiem czy w SB ale raczej w tym temacie co Petr napisal rozmowe, nie rozumiem Was, i to wy zaczeliscie klotnie, a nie Ja, rozmawialem ze Syo i tyle, co zlego w tym jest?

PS. Importowalem pare numerow znow dzis wiec jak zwykle zapomnialem najpierw exportowac wiec nie wiem czy Domia mnie odblokowala czy nie, bo twojego numeru nie mam teraz. Pare osob mnie zablokowalo, np. Laura, Kubus, Domia, (Petr nawet mnie odblokowal, nie wiem czy zablokuja jeszcze, oby nie) :P , SaleiB kiedys zablokowal, Leo- ale juz odblokowal i chyba pare osob jeszcze... ale Admini jak bedziecie dawac warna to litosci ej no, Laura tez powinna dostac, bo zamiast skomentowac rozmowe normalnie to przezywa, kazda moja rozmowa na gg teraz bedzie na forum? to dajcie swoje jak rozmawiacie, niby powaznie :/

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 21:41   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

catek napisał/a:
Laura tak powiedziala a Administratorzy musza odrazu sie Ciebie sluchac?

A kto powiedzial, ze oni jej sluchaja? Mogli nawet tego nie przeczytac. Lizus.
catek napisał/a:
co zlego w tym jest?

Nic, ale jest smieszne xD
catek napisał/a:
Pare osob mnie zablokowalo, np. Laura, Kubus, Domia

A zes Ty kurde slepy xD Przeciez pisalam wczoraj do Ciebie nawet na gg i tu na forum, ze Cie niedawno odblokowalam...
catek napisał/a:
ale Admini jak bedziecie dawac warna to litosci

Lizus.
catek napisał/a:
to dajcie swoje jak rozmawiacie, niby powaznie

Wybacz, ale tamten temat jest o smiesznych rozmowach, a nie powaznych.

Laura_x 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 21:46   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

catek napisał/a:
ale Admini jak bedziecie dawac warna to litosci ej no, Laura tez powinna dostac

lizus xd czlowieku, czy Ty wogole wies,z co mowisz? ja zadnej klotni nie zaczynam, starma sie mowic powaznie, spokojnie, a ze Ty wysuwasz bledne wnioski, to juz nei moja sprawa xd

mattirab 
Moderator

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 21:51   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Znow "sie zaczynacie" xD.
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 21:54   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Mattirab - Ty tez "sie nie zaczynaj" tutaj takimi tekstami xD

Dominik (Bobi)
Eextreeme!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:16   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

uwaga to bedzie szczery moj post xD

Drogi Catku!
Mylisz sie ze to Laura zaczela ta klotnie. to wlasnie ty ja zaczoles. Petr dal twoja rozmowe a Laura tlko go skomentowala, nie obrazajac cie (przynajmniej ja bym sie nie obrazil) a ty za to zaczoles znowu jakies cyrki robic. jezeli jestem w bledzie to pokaz mi to, bo mi ise nie chce sprawdzac xD

Kubus 
Amazing!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:21   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Ej sorry za to dla catka i dla calej ekipy sprawujacej tu wladze , ale nie moge xD ...

Nie myslalem ze to powiem kiedys ale jestescie wspaniali , nie obejdzie sie bez klotni , ale smianie . Ale najbardziej to mnie chyba Domia bawi z tymi cytatami , zaczyna juz mowic tak jak catek xD , hehe , '' Nie zaczynajcie sie '' , LOL . Chcialbym was znac naprawde , na zadnym forum nie bylo jeszcze takich przezyc . Piekne ... :D :D:D

A co do wystawiania opini o catku czy o innych , to nie chce , nie chce jemu i wam jakichs nieprzyjemnosci juz robic , a zreszta nie chce sie powtazac , bo dobrze wiecie co ja o catku mysle ... ;)

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:25   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Kubus Ty sie nie zaczynaj z takimi tekstami, ze ja zaczynam mowic, jak catek. Obraziles teraz mnie i jego! Jestes glupi pawian, usun swoje konto!

[size=9px]Jakby ktos nie zakapowal, to to byl zart xD[/size]

Kubus 
Amazing!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:27   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Nie no troszke to takie nie zaprzyjemne jest zeby tak wysylas rozmowy z gg ... no ale tez tych co wysylali rozumiem .
Mnie najbardziej rozbawilo to ze '' Wszedzie jakis Adobe Photo Shop , a nie Photo Shop , ja chce photo shop '' buhahahahaha xD . Ja myslalem ze catek sobie jaja robi , ale teraz juz wiem jaki jest inteligentny . Sorry za to ale po tym wszystkim ( po tym jak powiedziales ze na avku domii gosc mial lopate ( a tam byla gitarka ) ) sadze ze IQ nie wieksze niz 20 . A wogole umiesz liczyc do 10 ... ? xD

Kubus 
Amazing!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:50   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Ej no domia i co sie znowu zaczynasz ? I pozniej ja dostane niesprawiedliwego warna a ty nic . Admini , jej tez dajcie . Admini gora! .

O Boooze xD Fajnie byc catkiem . To tez Domia byl zart ;) ;) .

catek
Gość
Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 23:33   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Kubus napisał/a:
Ej no domia i co sie znowu zaczynasz ? I pozniej ja dostane niesprawiedliwego warna a ty nic . Admini , jej tez dajcie . Admini gora! .

O Boooze xD Fajnie byc catkiem . To tez Domia byl zart ;) ;) .

tez sie zamknij, nudny jestes, w ogole nie umiecie mnie udawac!

Laura_x 
No way!

Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 10:43   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Kubus napisał/a:
Sorry za to ale po tym wszystkim ( po tym jak powiedziales ze na avku domii gosc mial lopate ( a tam byla gitarka ) ) sadze ze IQ nie wieksze niz 20 . A wogole umiesz liczyc do 10 ... ? xD

mozna by sie nad tym gleboko zastanawiac ;)

Laura_x 
No way!

Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 11:01   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

catek napisał/a:
tez sie zamknij, nudny jestes, w ogole nie umiecie mnie udawac!

buahahaha buahaha powaliles mnei na kolana, chlopie ;) dzieki, za ta duza dawke humoru, ktora mam dzieki czytnaiu twoich wypowiedzi xD i na przyszlosc pamietaj, ze podlizywani NIC Ci nie da, a jedynie osmieszy - prawda, ludziska? xD

Domia 
No way!

Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 12:21   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Cytat:
Suka, dawaj wiecej postow

...
Zgadnijcie od kogo dostalam taki PW?

Laura_x 
No way!

Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 13:14   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

od catka?

Domia 
No way!

Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 14:28   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

Brawo!

catek
Gość
Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 15:21   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

hehe zamknijcie mordy psy, bede kobiet sluchal i beda mi mowili co mam robic hehehehe, dobra jak Administratorzy daja tylko mi bany a jej nie to co wam szkodzi dac nastepnego prawda? kur*a ale one glupie sa nie? :P ale hujowo dzis, malo osob, dajcie mi bana :x !
Plis dajcie bana na IP lub na HOST (na host wow, nigdy nie wejde hehehe), ej no dajcie dzis za 5 minut oki? ciekawe jak nie bede bral ODSWIEZ strony to nadal bede hehe :oops: .

a jesli nie dacie (to mnie zaskoczy na maxa) to Prosze na Zyczenie autora tego postu: poskutkuje :P . Ale sie cieszeee, bana wow :lol: . Myslicie ze nie wiem co mowie a jednak pisze? mylicie sie, mam swiadomosc ze Syo, Viynanov , Petr lub Neo da mi bana, ale co najciekawsze chcialem stworzyc nowy temat z ankieta, no coz ale po co teraz? :D

14 kwietnia - dzien ostateczny, dostane bana, wszystko sie zaczelo od wyslania rozmowy przez Petr-a, nie zaluje ze sie zgodzilem, Petr napisal mi na gg ze i tak predzej czy szybciej dostane bana, i o to wlasnie dzis, tylko szkoda ze na IP :D .

ech, ;( ---- hehe zart, dla mnie juz od dzis nie wazne ze dadza mi bana, skoro innym nie daja (chociaz sie nalezy) 8) :lol:

Wiecie ze mam nawet ochote sie poprawic, moze za 10 lat odblokujecie to zobaczycie poprawe. :shock:

Co to duzo gadac, narazie wszyscy, ja mam bana (wiem co mowie) , ale to przyjemne miec bana i to tak na wyciagniecie reki, wystarczy napisac bezsensowny post (to ten tylko) i juz, czy to takie trudne? zapraszam wszystkich do pisania postow bez sensu, a roznica bedzie, pozdrawiam i Zycze milego prowadzenia strony (o Icy Towerz-e) :)

Ja sp******** stad narazie :roll:

[size=24px]EDIT:[/size]

Domia jest rzeczywiscie troche inna, ma wlasny swiat i lubi gitary hehe, bleee

zapomnialem o tym, zeby grac na gitarze trzeba byc doslownie ''stuknietym'', chyba ze to czyjes zainteresowanie to juz inna sprawa, ale przesadzaszm jesli ty myslisz ze PILKA NOZNA jest gorsza niz GRANIE NA GITARZE to jestes lekko glupawa, :P

Te posty Domii i Laury mam oczywiscie gdzies, hehe, udaja powaznych a nie umieja, Laura ortografii bys sie nauczyla kiedys a nie zawracasz innym glowe ;)

PS. i to ja pisze nikt inny :oops:

Domia 
No way!

Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 15:47   K??TNIE // Obrzucanie mi?sem

catek napisał/a:
Domia jest rzeczywiscie troche inna, ma wlasny swiat i lubi gitary hehe, bleee

Hm, czy to zle?
catek napisał/a:
zapomnialem o tym, zeby grac na gitarze trzeba byc doslownie ''stuknietym''

Zebys Ty wiedzial, jak to jest grac na gitarze. Oj, zebys wiedzial. Pozbywasz sie wielu zlych emocji z siebie.
catek napisał/a:
ale przesadzaszm jesli ty myslisz ze PILKA NOZNA jest gorsza niz GRANIE NA GITARZE to jestes lekko glupawa,

Ekhm, gdzie ja to napisalam? Mysle, ze to sprawa indywidualna kazdego, czy woli gitare, czy pilke nozna. Ty wolisz to drugie i ok, nie mowie Ci, ze jestes "stukniety", czy "lekko glupawy". Dla mnie gitara jest wazniejsza, ale nie zaprzeczam, ze pilke nozna rowniez uwielbiam.
catek napisał/a:
udaja powaznych a nie umieja

Niby czego nie umiemy? Udawac powaznych? Udawanie? Hm, a Ty wrozka Balbinka i dokladnie wiesz co piszemy na serio, a co nie.
catek napisał/a:
Laura ortografii bys sie nauczyla kiedys a nie zawracasz innym glowe

Ty nawet nie wiesz co to jest ortografia. Moge Ci powiedziec - jest to poprawna pisownia wyrazow. Laura ma tzw. "pospieszny tryb pisania", wiec nie zwraca uwagi na literowki itd.
catek napisał/a:
Ja sp******** stad narazie

Zegnam Pana.

Odpowiedz do tematu