SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
[styl][ECCC] CCC + czas trwania dźwięku zegara
Autor Wiadomość
jaraf 
Eextreeme!

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 08:38   [styl][ECCC] CCC + czas trwania dźwięku zegara

Wymyślilem dwie nowe kategorie - ECCC oraz SECCC.
SECCC, czyli Start to End Clock Crush Challenge . coś bardzo podobnego do klasycznego CCC, lecz w tej kategorii CCC kończy się równo ze skończeniem dzwonienia dzwonka.
Przyklad : jeśli masz CCC1 100, to aż do skończenia dzwonienia dzwonka możesz skakać dalej. Jeśli skończyleś na 120 floor, jest to ECCC1 120.

Jest także ECCC - End Clock Crush Challenge - Kategoria ta polega na doskoczeniu jak najwięcej floor w czasie trwania jednego dzwonka.
Przykład : CCC1 100 + SECCC1 120 = ECCC1 20.
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 19 Maj 2008, 10:55, w całości zmieniany 5 razy  

Doob 
Fantastic!

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 09:53   

Wymyslanie kategorii na sile? Moze pomysl i dobry (choc z pierwszego czytania to trudno zrozumiec) ale watpie zeby przez spolecznosc zostaly zaakceptowane.

Profil FLD: 13218

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 12:49   

Wybacz, ale kategoria bezsensowna, niczemu nie służy. Jest niesprawdzalna przez ITR Checkera, zdaje się jedynie, że dowartościowuje graczy, którzy popełnili błąd tuż przed wybiciem zegara, i teraz pragną rekompensaty. (Wczoraj miałem takie właśnie CCC1 163. Wybiłem się tuż przed dzwonkiem, wyskoczyłem maksymalnie wysoko, nie wpadłem na żaden schodek i ostatecznie wskoczyłem na piętro powyżej. Gdybym trafił na pięć pięter wyżej, miałbym, jeżeli dobrze liczę, CCC1 168, czwarte na świecie).

Ale, najważniejsze, że styl podoba się jego autorowi. ;)

Odpowiedz do tematu