SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 14:05
Wszystkie wywiady / All interviews
Autor Wiadomość
Vinyanov 
No way!

Wysłany: 26 Styczeń 2007, 22:55   Wszystkie wywiady / All interviews

Ostatnio cudem nabrałem ochoty na zrobienie czegoś pożytecznego. Oto wszystkie międzynarodowe wywiady z ludźmi związanymi z Icy Tower, jakie udało mi się na szybko znaleźć. Dlaczego je tu umieściłem? Promocja zawsze daje więcej korzyści, niż stagnacja (przynajmniej w Internecie)... ;)

Recently, miraculously, I've decided to do something useful. Here are all the international interviews with people connected to Icy Tower I managed to figure out quickly. Why did I put them here? Well, publicity always moves the matters ahead (at least in the Internet)... ;)

Miłej lektury/słuchania and nice reading/listening. ;)

Przejrzyj także listę filmów na YouTube, które przedstawiają graczy grających na żywo. Also see the list of movies at YouTube with show known Icy Tower players playing the game live.
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Lipiec 2010, 08:01, w całości zmieniany 14 razy  

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 27 Styczeń 2007, 09:01   Odp: Zagraniczne wywiady

Dobra robota ;]

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 27 Styczeń 2007, 18:02   Odp: Zagraniczne wywiady

hehe, jeden z tych wywiadów Peitza mam w Ulubionych bo się szwedzkiego uczę :)

Gdzieś na forum jest jeszcze wywiad Syo z Wigginem15 - po polsku i po angielsku.

BTW rzadko wpadam na forum ale nie moge przeczytać moich PMów, pisze, że mam 31 a jak wchodzę to 0, co jest?

mattirab 
Moderator

Wysłany: 27 Styczeń 2007, 20:04   Odp: Zagraniczne wywiady

"BTW rzadko wpadam na forum ale nie moge przeczytać moich PMów, pisze, że mam 31 a jak wchodzę to 0, co jest?"
Każdy tak ma ;) . Ale jak to rozwiązać - nie wiem...
Co do topicu... ładnie to wyszukałeś, Viny, tylko skoro te wywiady są "międzynarodowe", to nazwę topicu można dać też po angielsku ;) .
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 28 Styczeń 2007, 14:37   Odp: Zagraniczne wywiady / International interviews

devastator napisał/a:

BTW rzadko wpadam na forum ale nie moge przeczytać moich PMów, pisze, że mam 31 a jak wchodzę to 0, co jest?

Też to miałem. Wystarczy kliknąć na usuń wiadomości po lewej ;) - u mnie to zadziałało.

Profil FLD: 1565

syo 
No way!

Wysłany: 29 Styczeń 2007, 18:38   Odp: Zagraniczne wywiady / International interviews

Good job ;)
  Profil FLD: 91 IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 29 Styczeń 2007, 22:45   Odp: Zagraniczne wywiady / International interviews

Niech to, dzięki. ;)

Przeczytałem post na FLD - rzeczywiście skrót do cache'u Google'a się zdezaktualizował. To dziwne, tworzyłem już TinyURLe do takich kopii już tygodnie temu i z żadnym z nich nie było problemu. Mam nadzieję, że ten utrzyma się dłużej...

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 2 Luty 2009, 10:31   

Nadużyję trochę wątku. Oto wszystkie 2 filmy które znalazłem, które przedstawiają znanych graczy podczas gry (oraz ich mody). Do wysłania tej wiadomości skłonił mnie 2., który odkryłem przed 5 minutami. (Ku mojemu rozczarowaniu, ponieważ zobaczyłem, że Roman jest kolejną osobą, która ma rekordy niższe od moich, a technikę lepszą… to bardzo nieprzyjemne). Mam nadzieję, że lista zostanie wkrótce poszerzona.

Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 11 Luty 2009, 15:01, w całości zmieniany 3 razy  

Doob 
Fantastic!

Wysłany: 2 Luty 2009, 12:32   

Piero tez pokazywal jak gra.
http://pl.youtube.com/watch?v=OlrcDTuZU2Y

Profil FLD: 13218

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 2 Luty 2009, 13:02   

Ech, kolejny Niemiec. :P Dzięki. :)

(Hm, jest niewidoczny… trudno, jego strata).

Dopisano: dołączyłem film z Borem.

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 11 Czerwiec 2010, 10:39   

Kolejny wywiad z naszym JP. ;)

O ITFB.

tadaro 
Yo!

Wysłany: 15 Lipiec 2016, 09:48   

Witam, czy gdzieś jeszcze są dostępne te wywiad? Jestem bardzo ciekawa, a te linki tutaj nie działają. Uwielbiam IcyTower. Będąc księgową kaliszewską z kilkunastoletnim doświadczeniem doceniam takie starsze gry, które towarzyszyły mi na początku mojej kariery jako coś co pomagało mi się odstresować.

klaudia24
Yo!

Wysłany: 29 Lipiec 2016, 09:26   

tadaro napisał/a:
Witam, czy gdzieś jeszcze są dostępne te wywiad? Jestem bardzo ciekawa, a te linki tutaj nie działają. Uwielbiam IcyTower. Prowadząc zespół folklorystyczny z kilkunastoletnim doświadczeniem doceniam takie starsze gry, które towarzyszyły mi na początku mojej kariery jako coś co pomagało mi się odstresować.

Wygląda na to, ze nie ma :/ A ja tez bym chętnie poczytała. Znalazłam ale w wersji angielskiej, podesłałam ci na priv :)

Odpowiedz do tematu