SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
sex :D
Autor Wiadomość
Laura_x 
No way!

Wysłany: 2 Listopad 2008, 13:51   

bał się czego, ćpunów? ;)

Pirochemik 
Splendid!

Wysłany: 2 Listopad 2008, 15:31   

Ćpuny często mają przesadne ubarwienie świata, przez co często odbiegające od rzeczywistości pomysły, które nawet często realizuję;) To dlatego;)

(Pół żartem, pół serio)

Polska Lista Top Ten

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 2 Listopad 2008, 18:08   

Nawiązując do tematu dzisiaj usłyszałem motyw jak gość się najarał i myślał, że jest środą (tak, dniem tygodnia)... Później uświadomił sobie, że czwartek chce go zabić :mrgreen:

Profil FLD: 1565

Pirochemik 
Splendid!

Wysłany: 3 Listopad 2008, 03:50   

A to dobre. Ja widziałem dziewczyny z naszej klasy, które myślały, ze goni ich chamburger i Cma wampir. Potem były w kuli czasoprzestrzennej, a póxniej posąg miał oczy... itp ;) Co za głupota;d Dlatego nie biorę;d

Polska Lista Top Ten

Klaud 
Fantastic!

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 29 Grudzień 2009, 21:37   

Apeluję...

PODANIE O ZACHOWANIE NIEWINNOŚCI

Profil FLD: 11954 IT Code:

Boru
miszcz

Wysłany: 29 Grudzień 2009, 21:43   

Bede musial bardzo dokladnie to przemyslec :P

Profil FLD: 8888

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 29 Grudzień 2009, 21:47   

Odczuwam sympatię do tego podania... pod warunkiem oczywiście, że nie pamiętam jego treści, a tylko miejsce pobytu nadawcy i adresata. :roll:

Boru
miszcz

Wysłany: 29 Grudzień 2009, 22:07   

Co takiego zlego jest w tresci tego podania? Przeciez to bardzo szczytny cel :>

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 30 Grudzień 2009, 06:41   

Możliwe, ale pozostawia wiele niedopowiedzeń. Pozostawia pole do domysłów, czy chodzi o niewinność myśli, uczynków, intencji, duszy, ciała, związaną z innymi ludźmi czy taką, którą dany człowiek praktykuje wyłącznie w samotności, itd., itd. A niejednoznaczne komunikaty nigdy nie są przyjemne w odbiorze. Szczególnie wtedy, gdy - jeśli zinterpretujemy je w jakiś sposób, a następnie poznamy ich prawdziwą, właściwą interpretację i okaże się, że pierwotne ich nasze rozumienie było błędne - będziemy wprowadzeni w poczucie zakłopotania lub zażenowania. :P

petr 
Administrator

Wysłany: 26 Wrzesień 2010, 23:06   

Co sądzicie o wierności seksualnej? Jest ona czymś absolutnie koniecznym i oczywistym w związku, czymś umownym (z możliwością nagięcia od czasu do czasu) czy czymś zupełnie przestarzałym i niepotrzebnym? ;-)

Profil FLD: 761 IT Code:

Klaud 
Fantastic!

Wysłany: 26 Wrzesień 2010, 23:11   

Czymś absolutnie koniecznym i oczywistym w związku. ;)

Pytaniem pozostaje tylko, kogo pierwszego bym zabiła/pobiła/zmieszała z błotem/zrobiła różne nieprzystojne rzeczy - faceta czy kogoś, z kim mu się ta przygoda zdarzyła.

petr 
Administrator

Wysłany: 26 Wrzesień 2010, 23:36   

Ok,

a jak w ramach tego tematu mieści się coś takiego jak trójkąt? Czy byłoby to złamanie owej wierności i w związku z tym nie może do niego dojść, czy można to uznać za wyjątek?

(Pozostałych zachęcam w takim razie do odpowiedzi na oba pytania... Jeśli ktoś jeszcze jest odważny ;)

... aha.. to tyczy się również mnie :P )

Ja generalnie jestem za ideą wolnego związku, bo nie uważam by miłość i seks (dwie sfery, duchowa i fizyczna) były nierozerwalnie ze sobą związane - jedno może istnieć bez drugiego (nie jest kompletne, owszem, ale może istnieć).
Więc jeśli obie strony zgadzają się na taki układ, jestem jak najbardziej za...
Natomiast jestem gotów się dostosować do kobiety jeśli ta nie jest aż tak liberalna, i oczywiście robię to. ;)
Więc obecnie jestem na etapie "czymś umownym (z możliwością nagięcia od czasu do czasu)", czyli jeśli już, lepiej mówić przed niż po.
Jednocześnie odpowiedziałem na swoje drugie pytanie, wszystko IMO jest kwestią dogadania się... Z tym że ja osobiście trójkąt uważałbym za coś o wiele "mniejszego" niż normalną zdradę..
Generalnie, IMO - podstawa w tej sferze to rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać itd itd ;)

Klaud 
Fantastic!

Wysłany: 29 Wrzesień 2010, 22:22   

petr napisał/a:
a jak w ramach tego tematu mieści się coś takiego jak trójkąt?

Nie widzi mi się coś takiego w tym momencie. Jest to na tyle intymna rzecz, że nie chcę jej dzielić z jakąś dodatkową osobą. Jeśli jednak doszłoby do czegoś takiego, to za obopólnym przyzwoleniem, więc za zdradę bym tego nie uważała.

petr napisał/a:
Więc obecnie jestem na etapie "czymś umownym (z możliwością nagięcia od czasu do czasu)", czyli jeśli już, lepiej mówić przed niż po.

Nie wiem, czy dobrze rozumiem. :( Coś w stylu Kochanie, chciałbym się przespać z Asią, mamy takie plany... mam nadzieję, że zrozumiesz? Ech, obawiam się, że po czymś takim mój facet dostałby w twarz, zanim zdołałby skończyć zdanie. :D
Mówienie przed to dla mnie - wbrew pozorom - jeszcze większa zbrodnia (brakuje mi innego słowa) niż po. Jest w tym jakieś wyrachowanie, a nie ludzki błąd/chwilowe zaćmienie.

petr 
Administrator

Wysłany: 5 Październik 2010, 19:29   

Klaud napisał/a:
Kochanie, chciałbym się przespać z Asią, mamy takie plany
:DDDD
prędzej Kochanie, chciałbym się przespać z Asią, co o tym sądzisz? W założeniu że ona odpowie na podstawie tego kto to jest (znajoma, nieznajoma, ładna, brzydka, itd), jak się aktualnie z czymś takim czuje (czy ma dni kiedy potrzebuje większej bliskości etc, czy też aktualny stan emocjonalny pozwoliłby to olać) itd itd.
Jeśli odpowie że nie, to nie i tyle (ew to jest ten moment kiedy można pójść na kompromis i zorganizować owy trójkąt :P ), zgadzam się z jej wolą. Tzn nie stawiałbym przed faktem (prawie) dokonanym, to jednak chamstwo.
Myślę że to uczciwy układ pod tym względem, że sam mógłbym do tego podchodzić różnie w zależności od tego kto to jest.

Rozwinąłbym jeszcze jakieś wątki ale skoro nikt poza Tobą nie chciał trochę poteoretyzować to nie będę męczył ;-)

Boru
miszcz

Wysłany: 5 Październik 2010, 19:53   

Klaud .. moge z kolezanka wypic kawe, pograc w karty i tak dalej? :P

Boru
miszcz

Wysłany: 5 Październik 2010, 19:59   

Chcialem tylko przekazac, ze nie bierzesz pod uwage czegos takiego jak milosc :P zakochani ludzie dalej moga sobie pograc w karty z kimkolwiek i wypic kawe tez z kimkolwiek, ale do lozka z kimkolwiek to juz raczej nie.
Wiec to nie jest taka zwyczajna czynnosc towarzyska.

Klaud 
Fantastic!

Wysłany: 5 Październik 2010, 20:01   

Hmm... a co, mam Cię poznać z którąś z moich koleżanek?

Boru, mogę jechać na wycieczkę? Będzie na niej aż dwóch chłopaków i mam pewne wątpliwości... :(

Vinyanov napisał/a:
Przynajmniej z moralno-teoretycznego punktu widzenia.

Gdy jest się w związku, to na pewne sprawy patrzy się inaczej. Teoria teorią, a praktyka się na nią wypina i robi kuku.

Petr - najwidoczniej mamy różny pogląd na tę kwestię. Samo takie pytanie sprawiłoby, że byłoby mi trochę przykro, mimo wszystko. ;) Kobiety z reguły traktują sprawę zbliżenia bardzo emocjonalnie i fakt, że partner ma na ten temat inne zdanie może być dla nich bolesny.

petr 
Administrator

Wysłany: 5 Październik 2010, 20:44   

Vinyanov napisał/a:
moje instynkty pewnie skłaniałyby się ku realizowaniu ich z pojedynczym partnerem, z przyczyn ewolucyjnych
Nie, z przyczyn kulturowych - nasza kultura wmówiła Ci, że monogamia jest lepsza. Ewolucyjnie jesteśmy poligamistami, stąd kobiety mają atrybuty które nas (facetów) kuszą - tyłki, piersi itp. Chodziło po prostu o to, która zostanie zapłodniona (z punktu widzenia kobiet) i kto wygra wyścig o najlepszą kobietę, o drugą najlepszą, itd (z punktu widzenia facetów). Do dzisiaj jest to widoczne w ten sposób, że zazwyczaj osoby o "obiektywnej" skali ładności/atrakcyjności (nie tylko fizycznej) 10/10 łączą się w pary zazwyczaj z innymi 10/10 (standardowe wahanie max 2 punkty), dziewiątki z dziewiątkami itd.

W każdym razie, Vin - bardzo ładnie podsumowałeś czym właściwie seks jest :smile: Uważam tak samo - jest ekstremum, dopełnieniem, najwyższym stadium itp relacji dwojga ludzi. Gdybym miał opisać składniki kompletnej, idealnej relacji (związku) wymieniłbym: przyjaźń, miłość, seks. Z tego powodu niestety nie jestem w stanie uzyskać jej z żadnym facetem, bo jestem hetero i uwielbiam kobiety (wszystkie). :razz:
Boru napisał/a:
Wiec to nie jest taka zwyczajna czynnosc towarzyska.
Nie jest, bo z przyczyn kulturowych i społecznych zepchnęliśmy ją do głębokiego tabu, o którym jeszcze nie tak dawno nie wypadało nawet głośno mówić (SIC!!!!!) :(
Klaud napisał/a:
Samo takie pytanie sprawiłoby, że byłoby mi trochę przykro, mimo wszystko. ;) Kobiety z reguły traktują sprawę zbliżenia bardzo emocjonalnie i fakt, że partner ma na ten temat inne zdanie może być dla nich bolesny.

Jasne, rozumiem doskonale to co mówisz. Po prostu jestem przeciwnikiem hipokryzji i nie znoszę facetów, którzy wmawiają swoim kobietom (często przez wiele lat) że nie, absolutnie nie oglądają się na ulicy za panienkami, że W OGÓLE nie pałają ani nie pałali pożądaniem do żadnej innej poza Nią, że chcą ją i tylko ją pieprzyć przez całe życie, i ani przez myśl im nie przejdzie żeby tak z inną, fuj, no jak to tak można!..... :roll:
Jeśli decydujemy się na monogamię, chociaż podejdźmy do sprawy uczciwie - ja wprost mówię swojej kobiecie że jest taka a taka laska która aktualnie bardzo mnie pociąga i chciałbym coś-teges gdybym miał okazję - i tyle. Ona zresztą mówi mi to samo gdy zauważy gdzieś jakiegoś fajnego faceta. To po prostu fantazja której wcale nie muszę realizować, ale dlaczego miałbym się jej wstydzić czy ją wypierać? Lepiej dzielić się nimi i wspólnie nakręcać ;)
Boru napisał/a:
Chcialem tylko przekazac, ze nie bierzesz pod uwage czegos takiego jak milosc

Noo, imo miłość a seks to dwie różne sprawy, połączone są zajebiste ale osobno też działają całkiem nieźle (chociaż nie na długą metę).. ;p

Klaud 
Fantastic!

Wysłany: 5 Październik 2010, 20:54   

petr napisał/a:
Nie jest, bo z przyczyn kulturowych i społecznych zepchnęliśmy ją do głębokiego tabu, o którym jeszcze nie tak dawno nie wypadało nawet głośno mówić (SIC!!!!!) :(

Może być czynnością towarzyską, ale nie zwyczajną! Dla mnie to coś więcej niż pójście na herbatę z koleżankami, czy nawet z partnerem. Wyższe stadium, po prostu. Coś, czego nie zrobię z byle kim.

petr napisał/a:
Po prostu jestem przeciwnikiem hipokryzji i nie znoszę facetów, którzy wmawiają swoim kobietom (często przez wiele lat) że nie, absolutnie nie oglądają się na ulicy za panienkami, że W OGÓLE nie pałają ani nie pałali pożądaniem do żadnej innej poza Nią, że chcą ją i tylko ją pieprzyć przez całe życie, i ani przez myśl im nie przejdzie żeby tak z inną, fuj, no jak to tak można!..... :roll:

Nie w tym rzecz. Przyjmuję, że mój facet będzie się oglądał za innymi kobietami, doceniał ich urodę, itp. To jest naturalne i nie będę mu robić wyrzutów, jeśli obejrzy się na ulicy za inną (najwyżej dam żartobliwego klapsa w tyłek ;) ). Co innego jednak doceniać urodę, a co innego mieć jakieś fantazje (nawet erotyczne). Jeszcze co innego przespać się z kimś.

Ty się pieprz, ja wolę się kochać. :D

Boru
miszcz

Wysłany: 5 Październik 2010, 22:50   

Wszystko fajnie i sprytnie napisane, ale cale te pieprzenie o pieprzeniu (:P) petra jest takim usprawiedliwieniem zeby sobie pieprzyc kogo i kiedy sie chce. Teksty mowiace o tym, ze kiedys to byla ciemnota, a dzis zyjemy w XXI wieku jakos do mnie nie przemawiaja, bo czlowiek ma od zawsze takie samo sumienie. Tak jak od zawsze mordowanie, kradziez i wlasnie cudzolostwo byly zle, tak jest i teraz.
Pisales, ze jestes konserwatysta chyba? :P

Viny nabierz jakis milosnych doswiadczen i wtedy cos napisz, bo takie czystym filozofowaniem prawdy nigdy nie zglebisz ;)

Odpowiedz do tematu