SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
APEL // "sprzatenie" forum ;)
Autor Wiadomość
mattirab 
Moderator

Wysłany: 3 Listopad 2005, 20:55   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Laura, zrozum. To sa tematy "nabijackie", ja mysle, ze powinny byc w RCC. Ale zostawiamy te tematy, ktore sa sednem, zrodlem "Pogaduszek"! Zostawiamy te najwazniejsze.
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Laura_x 
No way!

Wysłany: 3 Listopad 2005, 21:06   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

no oki ja rozumiem :P Nei musicie mi teog tlumaczyc jak malej dziewczynce :mrgreen: :P a jak rozrozniacie tematy nabijackie od zwyklych :?: :P

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 3 Listopad 2005, 21:28   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Laura_x napisał/a:
a jak rozrozniacie tematy nabijackie od zwyklych

Redaktor poprzez samo podjecie trudu takiego rozroznienia okazuje czujnosc i troske o dobro forum wystarczajaca, aby reszta uzytkownikow mogla uwierzyc w trafnosc decyzji, ktora ostatecznie podejmie... :mrgreen:

Laura_x 
No way!

Wysłany: 3 Listopad 2005, 21:40   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

mam dwa pytania
1) skoro macie zamiar przeniesc kilka topicow do RCC to czemu jeszcze teog nei zrobiliscie :?: :P
2) czemu zadna dziewczyna nie jest we wladzach forum tzn nie jest moderatorem lub adminem :?: :P

Domia 
No way!

Wysłany: 3 Listopad 2005, 21:48   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Rozumiem takie tematy jak skojarzenia itp. w RCC, ale najlepszy/najgorszy forumowicz czy np. south park studio, to przesada :/
Cytat:

no ale dziwne, ze we wladzach forum zadnej dziewczyny nie ma

Jak widzisz dyskryminacja kobiet i tu sie sprawdza, co mi wybitnie nie odpowiada xD

Laura_x 
No way!

Wysłany: 3 Listopad 2005, 21:53   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Domia -> po raz kolejny sie zgadzamy xD te uwazam, ze "najgorszy/najlepszy forumowicz" to nie jest topic tylu nabijackiego :roll: a co do wladz forum... no comments, ale przydalaby sie jakas baba na moderatora :P no bo faktycznie wyglada to na dyskryminacje :P

Domia 
No way!

Wysłany: 3 Listopad 2005, 22:02   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Laura_x napisał/a:
ale przydalaby sie jakas baba na moderatora

No cos ty, na admina ;D ! [ironia mode :wink: ]

A tak wracajac do tematu, to czy rzeczywiscie redakcja nie uwzglednia wcisniecia do wladzy jakiejs baby xD :wink: Bo wiecie tu trzeba kobiecej reki - disajn i te sprawy xD

petr 
Administrator

Wysłany: 3 Listopad 2005, 22:14   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Po pierwsze:
Domia napisał/a:
polowe pogaduszek

lol
Domia napisał/a:
Ty bys kurde wszystko tam przeniosl

lol 2

To tylko kilka najbardziej luznych, nabijackich tematow...
Laura_x napisał/a:
a jak rozrozniacie tematy nabijackie od zwyklych

Hm... Nabijackie to te, ktore sa kompletnie na luzie... Przyklady to obydwa RCC i wiekszosc powyzszej listy...
Argumentacja Vina tez jest w porzadku ale podburza zenski bunt na forum ;]
Laura_x napisał/a:
skoro mialabym mozliwosc zaglosowania, to zgodzilabym sie z Domia (...) no ale jak trzeba przeniesc, to trudno

Laura_x napisał/a:
skoro macie zamiar przeniesc kilka topicow do RCC to czemu jeszcze teog nei zrobiliscie

Domia napisał/a:
Rozumiem takie tematy jak skojarzenia itp. w RCC, ale najlepszy/najgorszy forumowicz czy np. south park studio, to przesada

Ale:
petr napisał/a:
proponowana lista tematow do przeniesienia do RCC

Wszystko jasne?
"Mialabym mozliwosc zaglosowania", "trzeba przeniesc" - gdybym chcial decydowac sam, te tematy juz dawno bylyby w RCC - ale akcja ta (caly temat) ma za zadanie wspolne posprzatanie forum - moderatorzy sa tylko narzedziem :wink:
Piszac tego posta zdawalem sobie sprawe, ze rozpetam burze - ale wlasnie to mialem na celu! Chcialem zebyscie zabrali wreszcie glos w tej sprawie!
Laura_x napisał/a:
uwazam, ze "najgorszy/najlepszy forumowicz" to nie jest topic tylu nabijackiego

Skoro obie jestescie przeciwko, nie ma sprawy - obydwa tematy moga zostac.

Co kobiet w Redakcji. Postaram sie zalatwic to brutalnie:
a) prosze wskazac mi jeden powazny serwis (strony zespolow sie nie licza) w ktorym w Redakcji jest kobieta (powstaje pytanie - czy Icy.pl jest serwisem powaznym? ;P ech xD)
b) ech. Pamietam czasy kiedy Domia otarla sie o modera na IT.NET... No coz. Domia, Laura - to co zdaza Wam sie wspolnie robic (czytaj: nabijac - przyklad ostatnich dni to "Jak wygladacie") nie oczekujcie na prawa modera...
Wypowiem sie od razu w swoim imieniu - trafilem do Redakcji glownie ze wzgledu na stare czasy - z wiekszoscia ekipy znamy sie juz jakis czas i wiemy czego mozemy sie po sobie spodziewac.. Tak, wiem ze Domia tez jest z nami bardzo dlugo, ale dopiero jakis czas temu zerwala z opinia nabijaczki...
Sory.
Laura_x napisał/a:
wyglada to na dyskryminacje

Jak wynika z powyzszego, w tym momencie nie ma kandydatki na takie stanowisko... Domia bylaby najblizej...
Poza tym, z tego co wiem, w najblizszym czasie nie planujemy rozszezania Redakcji...

Profil FLD: 761 IT Code:

Domia 
No way!

Wysłany: 4 Listopad 2005, 15:57   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

petr napisał/a:
Domia otarla sie o modera na IT.NET

Serio? Czemu ja sie jako ostatnia dowiaduje xD ?

petr napisał/a:
Domia, Laura - to co zdaza Wam sie wspolnie robic (czytaj: nabijac - przyklad ostatnich dni to "Jak wygladacie")

Ta pewnie w porownaniu do Laury to tak nabijam posty, ze szczeka opada... porownaj sobie jej ilosc postow do moich i czas pobytu na forum, ok? Wtedy mozemy porozmawiac.
petr napisał/a:
, wiem ze Domia tez jest z nami bardzo dlugo, ale dopiero jakis czas temu zerwala z opinia nabijaczki...

"Jakis czas temu" ... Boze jak ja nie lubie czegos takiego, gdy ktos patrzy na mnie pod katem przeszlosci :/ Czlowiek sie niby uczy na bledach? ... Widac moze nie znasz tego sformulowania.
petr napisał/a:
Domia bylaby najblizej

Co znaczy, ze i tak cholernie daleko xD

Mi sie tam do wladzy nie spieszy... Mam bardziej ambitne plany na przyszlosc :twisted:

petr 
Administrator

Wysłany: 4 Listopad 2005, 16:37   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Domia napisał/a:
petr napisał/a:
Domia otarla sie o modera na IT.NET

Serio? Czemu ja sie jako ostatnia dowiaduje xD ?

Pamietam ze bylas wtedy moim "numerem trzy" - wiec dosc blisko Red ;P (wowczas jednoglosnie wybralismy z Pastorem Vina i JK ;] )
Domia napisał/a:
petr napisał/a:
Domia, Laura - to co zdaza Wam sie wspolnie robic (czytaj: nabijac - przyklad ostatnich dni to "Jak wygladacie")

Ta pewnie w porownaniu do Laury to tak nabijam posty, ze szczeka opada... porownaj sobie jej ilosc postow do moich i czas pobytu na forum, ok? Wtedy mozemy porozmawiac.

Mam dowody ;P
To juz Twoj problem, a nie moj, ze pod jej (Laury) wplywem jestes czasem sklonna do nabijania ;P
Domia napisał/a:
petr napisał/a:
, wiem ze Domia tez jest z nami bardzo dlugo, ale dopiero jakis czas temu zerwala z opinia nabijaczki...

"Jakis czas temu" ... Boze jak ja nie lubie czegos takiego, gdy ktos patrzy na mnie pod katem przeszlosci :/

Tez tego nienawidze, wybacz... Musialem znalezc jakies argumenty
Domia napisał/a:
Czlowiek sie niby uczy na bledach? ...

Do niedawna udowadnialas, ze tak jest ;] (bede sie trzymal tamtych postow jak Scrat zoledzia [Epoka Lodowcowa] ;P )
Domia napisał/a:
petr napisał/a:
Domia bylaby najblizej

Co znaczy, ze i tak cholernie daleko xD

Ciesze sie, ze nie robisz sobie wielkich nadziei ;]
Domia napisał/a:
Mi sie tam do wladzy nie spieszy... Mam bardziej ambitne plany na przyszlosc :twisted:

Hmm ;]

petr 
Administrator

Wysłany: 6 Listopad 2005, 23:14   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

[size=9px]Pisane wczoraj kilka minut przed awaria serwera[/size]

Nalezy chyba zmienic charakter RCC.
Niektorzy boja sie tam wchodzic, niektorzy wstydza sie tam wchodzic, a niektorzy sie tego brzydza.
Zauwazylem tez ze malo kto zaklada tam tematy... Dzisiejszy Neo - "przyzwyczajenia" - pasuje idealnie, ale wyladowal poczatkowo w Pogaduszkach.
Zdaje sobie sprawe ze to powazny temat, ale... Wlasnie cos takiego powinno byc w RCC...
I tutaj powstaje problem.
Nazwe zostawimy, bo jest historyczna, ale opis trza wywalic i dac nowy...
Powstaje problem ustalenia nowej granicy pomiedzy Pogaduszkami a RCC... Moze tak - Pogaduszki to rozmowa o czyms - filmy, gry, muzyka, etc - a RCC o nas? - chociaz, gusta to tez rozmowa o nas.
Tak, wciaz jestem za istnieniem tego dzialu, kilka luznych tematow z RCC szpeciloby tam, Pogaduszki trzymaja teraz jakis poziom i tak powinno pozostac...

Laura_x 
No way!

Wysłany: 6 Listopad 2005, 23:16   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

petr -> masz cholerna racje :P niech pozostanie tak, jak jest :p bo jest dobrze :p forum ma jakis poziom :P inapisalabym cos jeszcze, ale to napisze pozniej :p bo teraz musze zmykac :/

EDIT:
matti -> z Toba sie zgodze, ze RCC moznaby podzielic na kilka dzialow, bo to by bylo swietne rozwiazanie - teraz tammaly balagan panuje :roll: i to samo zrobic z Pogaduszkami, no bo tam tez jest maly balagan - moja propozycja - podzielic Pogaduszki na kilka dzialow, np:
Kultura (muzyka, filmy, literatura)
Gry komputerowe
Cala reszta :roll:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 7 Listopad 2005, 17:24   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Laura, o takie cos chodzi wlasnie z nabijaniem. Dobra, napiszesz pozniej, ale zedituj ten post, bo to jest jakby nabijactwo. A teraz na temat: petr: Ja mam taki pomyslek: Pogaduszki powinny byc o czyms konkretnym, tak jak dawniej. "Czyli wszystko, co nie pasuje do pozostalych dzialow". O to chodzi. A RCC powinno byc bardziej, jakby to powiedziec, dostepne tzn. takie, aby mlodsi uzytkownicy tez chetnie tam zagladali, bo niektore posty sa tak wulgarne i w ogole, ze szkoda gadac. My propozition: Podzielic RCC na: Centrum. W nim bylyby tematy w miare 'normalne', takie co pasuja do 'Pogaduszek', ale jednak nabijackie. np. Skojarzenia, Gif Wars Piramidkaitd.
Centrum Smiechu i Radochy: tematy: Atak, papier, kamien, nozyczki itd.
Nabijactwa: tematy: Najinteligentniejsza rozmowa swiata, Wasze rekordy/Kariera: Parodia
Miasteczko: To juz jest :lol:
Nasze Powtórki

petr 
Administrator

Wysłany: 8 Listopad 2005, 23:31   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

To juz jest jakis pomysl, podzielic RCC - moznaby tez w jeden dzial wrzucic wszelkie forumowe "gierki" (skojarzenia......)

Ale z drugiej strony - nie jest nas za malo na cos takiego?..

(zazwyczaj -> male fora - malo dzialow; duzo dzialow wynikiem rozrostu forum...)

Laura_x 
No way!

Wysłany: 9 Listopad 2005, 15:35   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

petr -> a co sadzisz o moich propozycjach :?: Dobre sa czy nie :?: :) bo mi sie wydaje, ze to by blo dobre rozwiazanie, nei bloby takiego balaganu w Pogaduszkach :)

i nie mow, z ejest nas za malo :D jeszcze przyjdzie czas, gdy bedzie na forum codziennie wchodzilo po 50 userow :P

Domia 
No way!

Wysłany: 9 Listopad 2005, 16:34   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Przeciez w sumie nas tak malo nie jest :D Ponad 200 uzytkownikow. Widzialam wiele for (m. in. te autorstwa koda), gdzie bylo raptem 15 userow i jeszcze wiecej dzialow :shock:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 9 Listopad 2005, 16:40   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Domia, sama mowisz, ze autorstwa Koda, a podobno on sie na tym nie zna. Sa fora, gdzie jest 10 000 userow, a dzialow moze 1 i 1/2 tego, co tu.
Nasze Powtórki

petr 
Administrator

Wysłany: 9 Listopad 2005, 23:58   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Mysle ze wciaz jest nas za malo zeby tworzyc wiele dzialow...

Poza tym - zakladajcie wiele tematow [np kulturalnych] i wypowiadajcie sie w nich (zbyt wiele tematow o grach umieralo) - wtedy na pewno bedzie sie dalo cos zrobic...

I prosze, nie porownujcie naszego Forum do for koda ;p Nie macie innych wzorcow?

Ja mam - www.magiczne.pl - z niego "biore" wiekszosc pomyslow ktore tutaj staram sie wdrozyc.. (to wlasnie tam jest zasada z 1 post = 2 emoty)

[size=9px]Z gory mowie, ze szukanie nicku "petr" na nim nic nie da ;P[/size]

petr 
Administrator

Wysłany: 15 Listopad 2005, 01:10   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Rozumiem, ze nie ma wiecej zastrzezen co do listy tematow do przeniesienia?
Oto ona po zmianach:

- KONKURS XD
- Tiesto
- Rasiak na mistrzostwach
- South Park Studio
- Gotuj z Hitlerem...
- Kim chcesz zostac w przyszlosci
- Zgaduj zgadula...
- Jestem nowy
- Czy jestes pewien?
- Co...
oraz:
- Songo naprawde istnieje (nowy temat, ale mam watpliwosci)
- WoTR (wczesniej go nie zauwazylem)

Pozostaje tez nienaruszona kwestia tematu o DSJ - do ktorego duzego go wrzucic?

Co do "zmiany charakteru RCC" - chwilowo czekamy na akceptacje i ewentualne tlumaczenie Vina ;] Zaproponowalem takie cos:
"Luzniejsza wersja Pogaduszek - z wylaczonym licznikiem (inaczej - dzial do nabijania). Tutaj mozesz sie przywitac, zagrac w forumowa gre i pochwalic stopniem zfazowania."
Moze byc tylko problem z przetlumaczeniem "zfazowania" - ale jak mowilem, to "projekt" nazwy.

Domia 
No way!

Wysłany: 30 Listopad 2005, 20:44   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Ja mam pare spraw.

1) I jak ze zmienianiem charakteru RCC? Jakies decyzje zapadly, czy zostaje tak jak jest?
2) Groziliscie warnami za offtopy - tyle ich juz bylo i ostrzezen ani jednego nie widzialam. Ja swoje dostalam bez jakiegokolwiek bolu, ze strony 'wladz' (?). I powiem szczerze, ze sie pieprzycie z Laura... Offtopic co drugi dzien (ostatnio glownie z Jankovem), tu np. w "Humorze" kilka postow pod rzad, bo nie chcialo jej sie pisac jednego dlugiego. To mnie az zniecheca do wchodzenia na to forum! Ostrzezenie nie boli, nie gryzie, a jest po to, aby user sie poprawil! Nie wiem, czy Laura Was jakos szczegolnie urzekla, czy moze boicie sie jej wlepic ostrzezenie, ale mi potrafiliscie dac warna, a nawet dwa, po jakichs 200-300 postach. Dzis ciesze sie, ze to zrobiliscie, bo jak widac, potrafilo to zadzialac w skuteczny sposob i zahamowac u mnie nabijactwo. Ale jesli Laura ma byc caly czas 'bez winy', to tych postow bedzie wiecej, wiecej, wiecej i jeszcze raz wiecej.

To tyle ode mnie.

Odpowiedz do tematu