SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
APEL // "sprzatenie" forum ;)
Autor Wiadomość
Laura_x 
No way!

Wysłany: 30 Listopad 2005, 21:16   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Domia napisał/a:
To mnie az zniecheca do wchodzenia na to forum!

To nei wchodz, jak Cie to tak boli :?

Domia napisał/a:
Nie wiem, czy Laura Was jakos szczegolnie urzekla, czy moze boicie sie jej wlepic ostrzezenie

hehe to mnie na maxa rozbawilo - o co Ci chodzi w tym urzekaniem, moja droga?

Domia napisał/a:
Ale jesli Laura ma byc caly czas 'bez winy', to tych postow bedzie wiecej, wiecej, wiecej i jeszcze raz wiecej.

Kur*a, a co zazdroscisz mi czegoc? Czemu czepiasz ise bez przerwy mnie? Na innych forach, to nie zwracaja az tyle uwagi na pisanie duzej ilosci, jak tu :? Zauwazylam to ostatnio, bo nawet na WoTr atmosfera zrobila sie milsza niz tu :? A tu, jak napisze 5 postow, to mnie sie posadza o nabijanie :? A to, ze czasmai napisze wiecej, to nie znaczy, ze mam zamiar bezlitosnie nabic sobie licznik :?

EDIT: matti -> twoje propozycje sa dziwne - jak mam pisac, gdy mi kazesz pisac na forum dla doroslych ? kurde no, moze Tobie i niektorym sie niepodoba, ze pisze duzo, no ale co zrobic, jak ja lubie pisac ? moze lepiej bedzie odejsc? wtedy siemnie pozbedziecie i juznikt nie bedzie pisal tak duzo jak ja :? chcecie tego? to mowcie :?

mattirab 
Moderator

Wysłany: 30 Listopad 2005, 21:37   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Laura_x napisał/a:
Kur*a, a co zazdroscisz mi czegoc? Czemu czepiasz ise bez przerwy mnie? Na innych forach, to nie zwracaja az tyle uwagi na pisanie duzej ilosci, jak tu Zauwazylam to ostatnio, bo nawet na WoTr atmosfera zrobila sie milsza niz tu A tu, jak napisze 5 postow, to mnie sie posadza o nabijanie A to, ze czasmai napisze wiecej, to nie znaczy, ze mam zamiar bezlitosnie nabic sobie licznik

Laura - nie nabijaj, CIAGLE TO SAMO, nie klocmy sie. A ja mam do Laury dwie PROPOZYCJE:
1. Nie gratuluj ciagle i kazdemu.
2. O rzeczach tylko dla doroslych mow tylko na forum doroslych.
PS. To tylko propozycje, i prosze, jesli musisz odpowiedziec na moj post, to prosze, zedituj tego powyzej.

EDIT:

Cytat:
1) I jak ze zmienianiem charakteru RCC? Jakies decyzje zapadly, czy zostaje tak jak jest?
2) Groziliscie warnami za offtopy - tyle ich juz bylo i ostrzezen ani jednego nie widzialam. Ja swoje dostalam bez jakiegokolwiek bolu, ze strony 'wladz' (?). I powiem szczerze, ze sie pieprzycie z Laura... Offtopic co drugi dzien (ostatnio glownie z Jankovem), tu np. w "Humorze" kilka postow pod rzad, bo nie chcialo jej sie pisac jednego dlugiego. To mnie az zniecheca do wchodzenia na to forum! Ostrzezenie nie boli, nie gryzie, a jest po to, aby user sie poprawil! Nie wiem, czy Laura Was jakos szczegolnie urzekla, czy moze boicie sie jej wlepic ostrzezenie, ale mi potrafiliscie dac warna, a nawet dwa, po jakichs 200-300 postach. Dzis ciesze sie, ze to zrobiliscie, bo jak widac, potrafilo to zadzialac w skuteczny sposob i zahamowac u mnie nabijactwo. Ale jesli Laura ma byc caly czas 'bez winy', to tych postow bedzie wiecej, wiecej, wiecej i jeszcze raz wiecej.

To tyle ode mnie.

Domia, to mi sie podoba, to jest racjonalne i wlasciwe podejscie do sprawy, ale reakcje "wladz" juz byly - "Posto nabijactwo i nienabijactwo" i ten temat, ale jestem za warnem, przykro mi.

EDIT 2:

Laura, nie zrozumialas. Piszesz na tym forum za duzo rzeczy "nieprzyzwoitych". Nie chodzi o to, ze masz tu w ogole nie pisac, tylko zebys ograniczyla sie z pisaniem, a w szczegolnosci z pisaniem o rzeczach "nieprzyzwoitych".
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

domaz
Fantastic!

Wysłany: 30 Listopad 2005, 22:33   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Jezu laura nabijasz i tyle. Kiedys wchodzilem na 4um bralem posty nieprzeczytane i czytalem wszystko z gory do dolu. Teraz bire posty nieprzeczytane i czytam tylko poniektore, a czasami zadne, bo wiem co tam bedzie. NIC

[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow]

Domia 
No way!

Wysłany: 30 Listopad 2005, 22:36   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Laura_x napisał/a:
Kur*a, a co zazdroscisz mi czegoc?

Nie.
Laura_x napisał/a:
o co Ci chodzi w tym urzekaniem, moja droga?

Hmmm, mysle, ze inni po prostu chca Cie tu za wszelka cene zatrzymac, poniewaz jestes plci zenskiej :wink: Nie ukrywam, ze czulabym sie mocno osamotniona, gdybys tu sie nie zjawila.
Laura_x napisał/a:
bo nawet na WoTr atmosfera zrobila sie milsza niz tu

Raz narzekasz na WoTR, raz je chwalisz, ja rozumiem, ze kobieta zmienna jest, ale zeby az tak?
Laura_x napisał/a:
To nei wchodz, jak Cie to tak boli

A ja nie powiedzialam, ze mnie to boli, tylko zniecheca
Laura_x napisał/a:
A to, ze czasmai napisze wiecej, to nie znaczy, ze mam zamiar bezlitosnie nabic sobie licznik

To nawet nie chodzi o nabijanie, tylko o to, ze forum sie robi nieczytelne, bo ktos nowy, gdy wchodzi w temat np. o Komorkach, a tam widzi jak rozmawiamy o avatarach. To jest oczywiscie tylko przyklad.
Laura_x napisał/a:
moze lepiej bedzie odejsc? wtedy siemnie pozbedziecie i juznikt nie bedzie pisal tak duzo jak ja chcecie tego? to mowcie

Boze znow to samo... Laura to, ze po prostu mnie denerwuje sposob, w jaki piszesz posty, nie oznacza, ze Cie nienawidze i bede gnoic na kazdym kroku.
mattirab napisał/a:
Domia, to mi sie podoba, to jest racjonalne i wlasciwe podejscie do sprawy,

Dziekuje.
mattirab napisał/a:
ale reakcje "wladz" juz byly - "Posto nabijactwo i nienabijactwo" i ten temat

Jednak, jakichs konkretnych pozytywnych zmian, nie widze.
mattirab napisał/a:
nie klocmy sie

No wlasnie. Bo ja osobiscie nie chce sie klocic, czy wyzywac Cie od najgorszych spamerow i jeszcze nie wiadomo kogo. Uwierz mi, ze widzialam o wieeeeele gorszych nabijaczy, niz Ty. Osobiscie chcialam tylko zwrocic na to uwage.

syo 
No way!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 13:56   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Dzial "Cala reszta" czyli WSZYSTKO co nie zwiazane z Icy Towerem i strona Icy.pl (bo w koncu to forum ICY.PL O TEMATYCE IT) - Pogaduszki i slawne RCC powinny byc dzialami, w ktorych posty nie powinny sie liczyc. I nie obchodzi mnie to, ile postow strace. Tam bedzie juz sobie mozna off-topowac, srowac i wszystko, co sobie spamerzy zechca. Na licznik to niestety nie wplynie.
I dopiero wtedy jesli w dzialach o IT znajdzie sie jakis durny off-top - konsekwentnie beda lecialy WARNY.

Co do warna dla obecnych off-toperow - jestem za, chociazby symbolicznie. Moze wtedy nie bedzie bezsensownych klotni i w przyszlosci zapewne wyzwisk.

Zglaszam te propozycje do Redakcji i mam nadzieje, ze dopne swego. Moze wtedy skoncza sie off-topy, spamerstwo, a i dzialy o IT uzyskaja troche wiecej popularnosci niz "Cala reszta".
  Profil FLD: 91 IT Code:

Laura_x 
No way!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 14:46   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

prosze bardzo dawajcie mi warna, jak chcecie :? a co do tegopomyslu i niezliczaniu postow w Pogaduszkach, to juz uwazam za kompletnie beznadziejny pomysl :? nie dziwcie sie, ze macie tak malo uzytkownikow, skoro zaczynacie wprowadzac neiliczenie postow w kolejnych dzialach :?
Jak tylko dzialy o IT beda mialy wlaczone liczniki, to przeciez tu sie zrobia totalne pustki - malo kto bedzie pisal :? nei mowie tego jako spamerka, chociaz wiem, ze za taka mnie uwazacie, ale mowie tojak normalny uzytkownik :?

syo 
No way!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 14:52   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Laura_x napisał/a:
nie dziwcie sie, ze macie tak malo uzytkownikow, skoro zaczynacie wprowadzac neiliczenie postow w kolejnych dzialach

Laura_x napisał/a:
Jak tylko dzialy o IT beda mialy wlaczone liczniki, to przeciez tu sie zrobia totalne pustki - malo kto bedzie pisal

Jesli uzytkownik jest madry i wie do czego sluzy forum (bo sluzy do dyskusji, wypowiadania sie, a nie spogladaniu ile to ma sie postow i ile jeszcze brakuje do kogos tam), to na forum zostanie i bedzie pisac, czy posty sa liczone czy nie.
Pomysl podtrzymuje i w ramach mozliwosci konsekwentnie zrealizuje.

Laura_x 
No way!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 14:54   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Cytat:
Jesli uzytkownik jest madry

Aha, czyli wedlugo twojej definicji, jestem glupia :/

Cytat:
bo sluzy do dyskusji, wypowiadania sie, a nie spogladaniu ile to ma sie postow i ile jeszcze brakuje do kogos tam

ech mow sobie co chcesz, ja swojego zdania nie zmienie :? a jelsi mam byc naprawde szczera, to toj [pomysl jest bewznadziejny :? Prosze, mozesz dac mi za to warna :?

syo 
No way!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 14:58   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Laura_x napisał/a:
Prosze, mozesz dac mi za to warna

Warna dam za niepotrzebna dyskusje.

Laura_x napisał/a:
Aha, czyli wedlugo twojej definicji, jestem glupia

Nie.

Laura_x napisał/a:
ale mowie tojak normalny uzytkownik

Wlasnie dlatego nie. Wciaz mam nadzieje, ze Twoim nadrzednym sensem bycia na tym forum nie jest liczba obok napisu "Posty:".
Jesli chcesz mi cos napisac badz podyskutowac napisz mi PMa.

domaz
Fantastic!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 15:54   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

laura wlasnie pokazalas ze nie piszesz po to zeby wniesc cos do dyskusji tylko po to zeby podniols ci sie licznik. I teraz juz sie tego nie wypniesz, bo sama sie do tego przyznalas EOT

Domia 
No way!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 17:23   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

syo napisał/a:
Dzial "Cala reszta" czyli WSZYSTKO co nie zwiazane z Icy Towerem i strona Icy.pl (bo w koncu to forum ICY.PL O TEMATYCE IT) - Pogaduszki i slawne RCC powinny byc dzialami, w ktorych posty nie powinny sie liczyc. I nie obchodzi mnie to, ile postow strace. Tam bedzie juz sobie mozna off-topowac, srowac i wszystko, co sobie spamerzy zechca. Na licznik to niestety nie wplynie

Zgadzam sie w 100%-ach.
Laura_x napisał/a:
Jak tylko dzialy o IT beda mialy wlaczone liczniki, to przeciez tu sie zrobia totalne pustki - malo kto bedzie pisal

Jestem na pewnym forum o GTA i tam sa wlaczone tylko dzialy o tej grze (do licznika), a uzytkownikow jest dosc sporo i nikt sie nie skarzy. A twoja powyzsza wypowiedz...
Laura_x napisał/a:
nei mowie tego jako spamerka, chociaz wiem, ze za taka mnie uwazacie, ale mowie tojak normalny uzytkownik

... na pewno przeczy temu zdaniu. Bo gdybys lubiala grac w IT, to nie interesowalby Cie licznik, a jak widze dla Ciebie jest to po prostu tragedia i zniszczenie sensu twojego zycia.
Cytat:

Cytat:
bo sluzy do dyskusji, wypowiadania sie, a nie spogladaniu ile to ma sie postow i ile jeszcze brakuje do kogos tam

ech mow sobie co chcesz, ja swojego zdania nie zmienie

Czyli mam rozumiec, ze dla Ciebie forum sluzy do czegos innego, niz napisal Syo? Logicznie myslac prowadzi, to do tego, ze dla Ciebie wazna jest ilosc postow.
Laura_x napisał/a:
Cytat:
Jesli uzytkownik jest madry

Aha, czyli wedlugo twojej definicji, jestem glupia

Dramatyzujesz. Dla Ciebie, choc jedno slowo krytyki, jest rownoznaczne z tym, ze cale forum Cie nie lubi, nienawidzi itp. Czy nie potrafisz tego przyjac z pokora i przemyslec? Wolisz sobie na nas poprzeklinac, zloscic i wyzywac sie?

petr 
Administrator

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 17:43   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

No, nareszcie cos sie ruszylo - brawo Domia za poczatek.
"Nowy charakter" RCC bedzie jak Vin - lub inna chetna osoba - przetlumaczy powyzsze.
A teraz do rzeczy...

Jestem calym sercem PRZECIW wylaczaniu licznika w Pogaduszkach!
syo napisał/a:
Tam bedzie juz sobie mozna off-topowac, srowac i wszystko, co sobie spamerzy zechca.

NIE!
Co z tego ze to forum o IT - chetnie pogadam sobie z tutejszymi ludzmi o innych sprawach, bo nie tylko IT jest na swiecie - ALE W ODPOWIEDNICH WARUNKACH - a nie wszechogarniajacym syfie! Po to wlasnie powstalo RCC - do nabijania, zeby uratowac Pogaduszki przed offtopem na kazdym kroku!

Co do Laury - no coz, jestem w kropce, z kims takim doczynienia jeszcze nie mialem. Wytlumaczyc sie nie da, bo sie obrazi, przymknac oka sie nie da (co zreszta poczatkowo robilismy ze wzgledu na plec), bo bedzie jeszcze gorzej niz jest... Surowych zasad wprowadzic sie nie da, bo czesc forum nie jest do tego przyzwyczajona i sie oburzy czy nawet nas opusci.
I watpie zeby warn dal rade rozwiazac ten problem...
Prosze Laure o nie odpisywanie mi tutaj "no to najlepiej odejde :? :? :? :? :? :? :? " bo to nie wniesie NIC do dyskusji.

To tyle..

Profil FLD: 761 IT Code:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 17:44   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Domia napisał/a:
syo napisal/a:
Dzial "Cala reszta" czyli WSZYSTKO co nie zwiazane z Icy Towerem i strona Icy.pl (bo w koncu to forum ICY.PL O TEMATYCE IT) - Pogaduszki i slawne RCC powinny byc dzialami, w ktorych posty nie powinny sie liczyc. I nie obchodzi mnie to, ile postow strace. Tam bedzie juz sobie mozna off-topowac, srowac i wszystko, co sobie spamerzy zechca. Na licznik to niestety nie wplynie

Zgadzam sie w 100%-ach.

Ja w 50 %. Tzn. chce przez to powiedziec, ze ilosc postow jest dla mnie wazna, ale po:
1) Wazniejsze niz ilosc postow jest cale to forum i userzy, przyzwyczailem sie do niego i go lubie (forum).
2) Sluchajcie, 'Pogaduszki' to super dzial, poieram zdecydowanie zawieszenie liczenia w "Avatar", "Jak wygladacie", "Humor", ale sa tematy powazne: "Quizy matematyczne", "Minigry", "Przedstawmy sie jescze raz dla przypomnienia", dwa inne "Pilka nozna" i "Muzyczka" tez moglyby zostac w liczeniu, to jest "poczatek" 'Pogaduszek'
3) Chcialbym byc kims milo wspominanym na forum, nie mowie, ze odchodze, ale chce byc lubiany, chce byc na forum takim "malym" fajnym gosciem, chcialbym, zeby wielu zainteresowalo sie historia for o IT i sama gra.

Ale zastosuje sie do kazdej decyzji Szanownych Panow moderow i adminow. ;)

EDIT:
Cytat:
No, nareszcie cos sie ruszylo - brawo Domia za poczatek.
"Nowy charakter" RCC bedzie jak Vin - lub inna chetna osoba - przetlumaczy powyzsze.
A teraz do rzeczy...

Jestem calym sercem PRZECIW wylaczaniu licznika w Pogaduszkach!
syo napisal/a:
Tam bedzie juz sobie mozna off-topowac, srowac i wszystko, co sobie spamerzy zechca.

NIE!
Co z tego ze to forum o IT - chetnie pogadam sobie z tutejszymi ludzmi o innych sprawach, bo nie tylko IT jest na swiecie - ALE W ODPOWIEDNICH WARUNKACH - a nie wszechogarniajacym syfie! Po to wlasnie powstalo RCC - do nabijania, zeby uratowac Pogaduszki przed offtopem na kazdym kroku!

Co do Laury - no coz, jestem w kropce, z kims takim doczynienia jeszcze nie mialem. Wytlumaczyc sie nie da, bo sie obrazi, przymknac oka sie nie da (co zreszta poczatkowo robilismy ze wzgledu na plec), bo bedzie jeszcze gorzej niz jest... Surowych zasad wprowadzic sie nie da, bo czesc forum nie jest do tego przyzwyczajona i sie oburzy czy nawet nas opusci.
I watpie zeby warn dal rade rozwiazac ten problem...
Prosze Laure o nie odpisywanie mi tutaj "no to najlepiej odejde " bo to nie wniesie NIC do dyskusji.

To tyle..

Petr: Brawo. Popieram.

EDIT 2 DO PONIZSZEGO POSTA:
Petr, nie <hahaha>. To "znak" grzecznosciowy ;)
Nasze Powtórki

petr 
Administrator

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 17:52   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

mattirab, naprawde tak myslisz, czy podlizujesz sie Szanownemu Moderatorstwu? xD

Niestety nie da sie wylaczyc licznika w jednym temacie... Mozna go za to przeniesc do RCC ;]

syo 
No way!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 19:32   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

1. Znaczna czesc tematow przeniesiona do RCC, w "Pogaduszkach" pozostaja tylko te o konkretnych zagadnieniach. Kto najbardziej "ucierpial" mozna spojrzec po ilosci postow.

2. Ostrzezenia dla:
- Laury (wartosc: 1)
- Jankov (wartosc: 1)

3. Ostrzezenie odebrane dla:
- Domaza (wartosc: 1, pozostaje: 1, Vin to zrobi)

4. Posty w Pogaduszkach sa liczone, co nie znaczy ze spam jest mile widziany. Wrecz przeciwnie.

Laura_x 
No way!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 20:10   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

petr napisał/a:
NIE!

i ja sie z tym w 100% zgadzam :roll:

Cytat:
Posty w Pogaduszkach sa liczone, co nie znaczy ze spam jest mile widziany. Wrecz przeciwnie.

no i dobrze :roll: niech bedzie tak jak jest..jakos to przezyje :roll: Zostane tutaj dla tej garstki osob, ktora darzy mnie wieksza sympatia niz reszta :roll:

Cytat:
2. Ostrzezenia dla:
- Laury (wartosc: 1)

Dzieki, jest jedna dobra strona tego ostrzezenia - przynamnije bede wiedzlaa, ile dni jestem na forum :mrgreen: a nie daloby sie zrobic tak, ze kazdy by widzial, od ilu dni jest na forum ? Pytam z ciekawosci :)

domaz
Fantastic!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 20:13   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Laura wez sobie skopiuj tekst "Ja sie z tym w 100% zgadzam" i potem tylko wklejaj pod kazdym postem bedziesz miala mniej roboty

petr 
Administrator

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 20:19   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

A ja dodam jeszcze skromnie:
5. Dzialy do nabijania maja zmienione opisy - mozna poogladac na glownej (problem jest tylko z nazwa..)
W planach:
6. Nowy regulamin forum - a przynajmniej rozszezenie aktualnego - i przestrzeganie go...

Laura_x napisał/a:
Dzieki, jest jedna dobra strona tego ostrzezenia - przynamnije bede wiedzlaa, ile dni jestem na forum

LOL - mozna sobie policzyc...
Bez komentarza, jak mowilem, sa osoby od ktorych warny sie "odbijaja"... Ja dostalem raz jeden w zyciu - za to, ze polowa posta byla kontunuacja offtopa - i myslalem ze sie ze wstydu tam spale!
Zgadzam sie z domazem...
EDIT: moja matematyczka powiedzialaby: "Laura, jestes niereformowalna!"

Domia 
No way!

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 20:40   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Chcialam juz zakonczyc ten temat, ale pare spraw mam do 'omowienia'.
Cytat:
Zostane tutaj dla tej garstki osob, ktora darzy mnie wieksza sympatia niz reszta

Chyba nie czytasz moich postow zbyt dokladnie...
Kod:
Boze znow to samo... Laura to, ze po prostu mnie denerwuje sposob, w jaki piszesz posty, nie oznacza, ze Cie nienawidze i bede gnoic na kazdym kroku.

Nadal utrzymuje, ze jestes fajna i sympatyczna babka.

Przy okazji widze, ze postow ubylo kazdemu :) Poprzenosiliscie cos do RCC, gdzies wylaczyliscie licznik, bo jestem ciekawa?

mattirab 
Moderator

Wysłany: 1 Grudzień 2005, 21:06   APEL // "sprz?tenie" forum ;)

Domia - patrz post syo. A tak na ontop: swietna robota. Pewnie bedziemy pamietac o tym, ach jak mi sie marzy opowiadac nowym userom o tym i o wielu ciekawych rzeczach na forum, np. o aferze z "mattirab - play Icy Tower" - podpisie syo. Na tym forum fajnie jest.
Nasze Powtórki

Odpowiedz do tematu