SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
3 Wrzesień 2010, 21:57
Grand Opening Tournament (IcyDome.tk)
Autor Wiadomość
Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 09:36   Grand Opening Tournament (IcyDome.tk)

Hej... ostatnio dowiedzialem sie o nowym turnieju na ICYDOME.TK bedzie to turniej ogolnoswiatowy, wystarczy ze zglosi sie odpowiednia ilosc osob.

ICYDOME.TK.

Jak na razie czlonkow jest niezbyt duzo ale mysle ze to sie zmieni...
Napiszcie wszyscy co o tym turnieju sadzicie. Na angielskim forum IT podchodza do tego raczej sceptycznie (aczkolwiek ostatnimi czasy zaczyna sie cos dziac) ale przeciez wszystko jeszcze moze sie zdarzyc...

PS. jason (facet ktory robi ta strone) mowi ze to oficjalna strona turniejow IT, zaakceptowana przez FreeLunchDesign :053:
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 19 Maj 2008, 07:48, w całości zmieniany 1 raz  
  Profil FLD: 49 IT Code:

tajek
Splendid!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 09:57   Turniej na ICYDOME.TK

Ok ja sie przylaczylem , spropbuje sil w swiatowce :D
P.S. Neo gratuluje ci objecia listy RRML , jak do tego doszles ? masz moze gg ?

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 10:10   Turniej na ICYDOME.TK

no moze tez sprobuje swoich sil :roll:

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 10:16   Turniej na ICYDOME.TK

Dzieki za gratulacje, tajek...
Ostatnio zmieniony przez Neo 6 Lipiec 2009, 00:40, w całości zmieniany 1 raz  
  Profil FLD: 49 IT Code:

WAP
Wow!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 11:56   Turniej na ICYDOME.TK

Ja takze sprobuje swych sil w tym turnieju ... :wink:
NML:615
UNML:322

Fayl
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 12:28   Turniej na ICYDOME.TK

no dobra, wszedlem w to :)

BTW, czy tam bylo kiedy sie ten turniej odbedzie, bo ja nie znalazlem...

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 14:18   Turniej na ICYDOME.TK

Turniej rozpocznie sie, gdy zglosza sie wszystkie 32 osoby... tak wiec ruchy, ruchy - spraszajcie ludziska...

Asef 
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 16:19   Turniej na ICYDOME.TK

Ja tez sie zglaszam do turnieju.

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 13 Marzec 2004, 18:52   Turniej na ICYDOME.TK

Asef jak chcesz sie zglosic to musisz napisac o tym tutaj

no ale cos widze ze polacy zdominuja ten turniej chyba :P

a tak w ogole to zrozumial ktos dokladnie te zasady????

pozdr

Profil FLD: 34 IT Code:

WAP
Wow!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 19:02   Turniej na ICYDOME.TK

Ja nic z tamtad nie zrozumialem (bo to po angielsku :wink: )
Najpierw meczylem sie nad rejestracja a pozniej nad napisaniem posta ;)
Jakby bylo juz cos wiadomo co do tego turnieju to moze by ktos o tym napisal tu po polsku :)

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 19:08   Turniej na ICYDOME.TK

WAP napisał/a:
Ja nic z tamtad nie zrozumialem (bo to po angielsku :wink: )
Najpierw meczylem sie nad rejestracja a pozniej nad napisaniem posta ;)

WAP- ja mialam dokladnie to samo :smile: na poczatku glowilam sie nad rejestracja, a pozniej ledwo co doczytalam sie co gdzie i jak :wink: :P

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 19:59   Turniej na ICYDOME.TK

No dobra - wiec ja wam po polsku wytlumacze co i jak - z angielskiego mam 6 :D

No wiec na poczatek nalezy sie zglosic. Adres zostal podany powyzej :D . Robimy to poprzez wyslanie posta na forum o temacie Tournament Sign-up HERE (grand opening tournament). W poscie tym powinno sie podac kraj, nick i e-mail.
To w zasadzie cala filozofia...

Kolejnym krokiem powinno byc przeczytanie zasad (niby robi sie na odwrot - ale kogo to obchodzi) :D . Oto one:

Jest to Wielki Turniej Otwierajacy (Grand Opening Tournament). Aby sie odbyl, musi sie do niego zglosic 32 osoby. Gdy sklad bedzie juz pelny, gracze zostana podzieleni na 4 grupy. W grupie kazdy zawodnik otrzyma losowy numer ( 1-8 ). W grupach odbeda sie eliminacje droga eliminacji (nie bardzo kapuje o co chodzi, to chyba system pucharowy?), tak ze w pewnym momencie z kazdej grupy zostanie wyloniony najlepszy z graczy. Ta czworka bedzie grala systemem kazdy-z-kazdym (tak mi sie wydaje - facet sprawia wrazenie jakby na sile chcial gmatwac system rozgrywki). W kazdym turnieju bedzie tzw. pressure - to czas na gre i wyslanie replaya. Pierwotnie mial on wynosic 5-25 minut ale gosc nie uwzglednil stref czasowych i stanelo na 24 godzinach :P .
Wiem ze to strasznie poplatane = moze ten schemat przedstawi to jasniej...

[glow=blue]grupa A - 8 graczy[/glow] ----- [glow=green]grupa B - 8 graczy[/glow] ----- [glow=red]grupa C - 8 graczy[/glow] ----- [glow=orange]grupa D - 8 graczy[/glow]
. . . . . . . .|. . . . . . . . . . . . . . . . . . .| . . . . . . . . . . . . . . . . . .| . . . . . . . . . . . . . . . . . .|
. . . . . . . .|. . . . . . . . . . . . . . . . . . .| . . . . . . . . . . . . . . . . . .| . . . . . . . . . . . . . . . . . .|
. . . . . . . .-------------------------------------------------------------------------------------------
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . [glow=black]GRUPA FINALOWA[/glow]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . [glow=blue]Najlepszy z grupy A[/glow]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . [glow=green]Najlepszy z grupy B[/glow]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . [glow=red]Najlepszy z grupy C[/glow]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . [glow=orange]Najlepszy z grupy D[/glow]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Uff. Troche pracy mnie to kosztowalo wiec to docencie...
Co by tu jeszcze... aha.

Otoz jason (szef Icydome) wymyslil sobie sposob na zabezpieczenie przed oszustami (no wiecie - gra sobie jeden taki, wali super-rekord i zapisuje se na pozniej. Jason przysyla list ze sie turniej zaczyna i kolo wysyla wczesniej przygotowany replay). Wiec...

a) w momencie gdy zaczyna sie turniej, jason przysyla specjalny kod, ktory trzeba wpisac jako imie w swoim replayu
b) sprawdza date
c) turnieje beda zroznicowane - troche NML, troche UNML, troche JC2 itp.

Aha... i jeszcze cos o klanach.

Otoz IcyDome przewiduje cos takiego jak klany. Sa to swoiste kluby kilku (od 3 do 6) graczy. Beda odbywac sie turnieje miedzy klanami - jason mowi ze potrzebna bedzie wspolpraca i ze w ogole beda duze emocje. Mowi ze sposoby przyjmowania do klanow beda dowolne (on nie ingeruje ) - moze byc to ze biora cie od razu lub tez musisz zdac test - wszystko zalezy od klanu. Jason zaznacza, ze rozmowy miedzy klanami nie moga odbywac sie na forum IcyDome - musza byc prowadzone we wlasnym zakresie.

No coz... to by bylo na tyle... mam nadzieje ze udalo mi sie troche to strescic... ale w koncu jason tyle tego tam natrzaskal ze glowa boli... :D . W razie watpliwosci, pytan - piszcie.

tajek
Splendid!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 20:04   Turniej na ICYDOME.TK

No... No... niezly post :D , dzieki ze sie poswieciles Neo , przybij piatke :lol:
A co do tych zasad to juz wiem o co chodzi , bedzie ciekawie .

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 13 Marzec 2004, 20:24   Turniej na ICYDOME.TK

to co tworzymy jakis klan? :P

pozdr

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 20:26   Turniej na ICYDOME.TK

no Neo widze,ze angielski masz opanowany nie na 6 tylko na +6 :D

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 20:27   Turniej na ICYDOME.TK

O, dobry pomysl... moze "Polskie szychy" albo "SaleiB i spolka" :P albo "TAJFUN!!!" :P ... a tak na serio - to calkiem dobry pomysl i jesli ktos chce miec mnie w swoim klanie, to ja bardzo chetnie... :030:

domia: dzieki za pochwale... az mi sie przyjemnie zrobilo ze ktos mnie docenil :)

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 20:44   Turniej na ICYDOME.TK

Cytat:
O, dobry pomysl... moze "Polskie szychy" albo "SaleiB i spolka" albo "TAJFUN!!!"
moze "Polish Terminators" 8) :wink:
Cytat:
domia: dzieki za pochwale... az mi sie przyjemnie zrobilo ze ktos mnie docenil

Neo-no wiesz trudno cie nie docenic :D

BTW-co to ten RRML bo ja niewtajemniczona :oops:

WAP
Wow!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 20:50   Turniej na ICYDOME.TK

Tylko jak ktos pobije rekord w tym turnieju i nazwa gracza bedzie jakis kod to chyba nie uznaja go na liscie wynikiow ... :?

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2004, 20:50   Turniej na ICYDOME.TK

Cytat:
BTW-co to ten RRML bo ja niewtajemniczona

RRML=Radical Rejumper's Master League (nie ja wymyslilem ten idiotyczny tytul - znacznie lepiej brzmialoby SuperExtra Hiper Mega Radical Extreme MortalKombat Tralala Masters Rejump Premier League Stars III, nie?). A na powaznie - to taki konqrs ktory polega na osiagnieciu najlepszego wyniku (floor, combo lub score - obojetnie) trzymajac spacje (rejump musi byc wlaczony). Innymi slowy - spacje naciskasz tylko raz i trzymasz ja az do konca. To wszystko, czekam na replay od ciebie :P

WAP: Oczywiscie jason trzyma sobie liste z tym kto jaki ma kod - wiec jak wyslesz replay z kodem np QVYX23S, to jason sobie na liscie sprawdzi "QVYX23S - WAP" i w tabeli pisac bedzie WAP. Proste, nie?

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 13 Marzec 2004, 20:55   Turniej na ICYDOME.TK

no ale jak przeslesz arnonowi jariemu taki replay to moze nie przyjac. W ostatnich czasach ma prawo byc podejrzliwy.
W dodatku nick w powtorce mozna zmienic tak samo jak date - czyli nie da sie :p , wiec po co te kombinacje :?

pozdr

Odpowiedz do tematu