SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zegnam na nowym forum
Autor Wiadomość
tajek
Splendid!

Wysłany: 11 Marzec 2006, 15:02   ?egnam na nowym forum

Moim zdaniem Sal byl czlowiekiem dzieki ktoremu wogole teraz tutaj piszemy , on stworzyl strone on wpadl na ten pomysl on to zapoczatkowal , a teraz petr jakby wogole nie mial do niego szacunku , co do pisania newsow to nie tylko Sal mogl to robic a reszta redakcji .
Aha no i jeszcze fakt ze Sal teraz ma mature prawda? nie dziwie sie mu ze odchodzi .. i tak podziwiam go za to ze tyle wytrzymal , moze niewiem paru rzeczy ale z mojego punktu widzenia jest/byl najlepszym redaktorem , dal najwiecej .

Hm dziwie sie jeszcze ze zaden "redaktor" nie poswiecil swego tak bardzo cennego czasu na napisanie chodz paru slow w newsie o jego odejsci n/c

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 11 Marzec 2006, 20:51   ?egnam na nowym forum

tajek napisał/a:
Moim zdaniem Sal byl czlowiekiem dzieki ktoremu wogole teraz tutaj piszemy , on stworzyl strone on wpadl na ten pomysl on to zapoczatkowal, a teraz petr jakby wogole nie mial do niego szacunku , co do pisania newsow to nie tylko Sal mogl to robic a reszta redakcji.
Aha no i jeszcze fakt ze Sal teraz ma mature prawda? nie dziwie sie mu ze odchodzi .. i tak podziwiam go za to ze tyle wytrzymal , moze niewiem paru rzeczy ale z mojego punktu widzenia jest/byl najlepszym redaktorem , dal najwiecej .

Hm dziwie sie jeszcze ze zaden "redaktor" nie poswiecil swego tak bardzo cennego czasu na napisanie chodz paru slow w newsie o jego odejsci n/c

No wiec tak.
tajku, piszesz naprawde bez znajomosci wewnetrznych brudow redakcji, nie wiesz jakie byly w niej ostatnio stosunki miedzy ludzmi, nie wiesz jaka jest/byla atmosfera - poniewaz juz dobry kawalek czasu temu opusciles jej szeregi.

W zadnym razie nie umniejszajac zaslug SaleiB'a, trzeba powiedziec ze redakcja nigdy nie byla tak rowna jak byc miala... prawdopodobnie mam z calej Redakcji najmniejsze prawo w ogole sie wypowiadac na ten temat - jako ze najmniej robilem ostatnimi czasy - ale taka jest prawda, parafrazujac perta...

Oczywiscie ze to SaleiBowi naleza sienajwieksze brawa za prace, ale... jednak sa pewne ale. Niewazne jakie.

tajek
Splendid!

Wysłany: 11 Marzec 2006, 21:57   ?egnam na nowym forum

jak juz pisalem wszesniej nie znam wiekszosci rzeczy jakie sie wydarzyly ale! nie kazdy czlowiek jest idealem , trzeba szanowac go takim jakim jest , stworzyl to wszystko i chyba nalezy mu sie godne pozegnanie , a wy nawet newsa nie raczyliscie napisac ...

petr 
Administrator

Wysłany: 11 Marzec 2006, 22:42   ?egnam na nowym forum

tajek napisał/a:
trzeba szanowac go takim jakim jest

Zasmierdzialo mi tu s.p. JPII
tajek napisał/a:
stworzyl to wszystko

Nooo... Hm.
Zalezy w jakim sensie... Strone oczywiscie tak, po zmianie imidzu na Icy.pl byl (i na razie wciaz jest) jej glownym tworca, ale, hm... Do tworzenia spolecznosci IMO bardziej przysluzyli sie Pastor z IT.NET i Syo z turniejami...

News - oczywiscie przydalby sie, ale ja osobiscie nie czuje sie na silach zeby pisac takie slowa...
Wciaz nie jestesmy w pelni zgrani, kazdy zapewne myslal ze napisze ktos inny...

Profil FLD: 761 IT Code:

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 12 Marzec 2006, 10:50   ?egnam na nowym forum

Domia napisał/a:
"Sal sie trzyma stolka najmocniej|"

no tak dla petra bycie w redakcji oznaczalo walke o stolki, kto jest wiekszym autorytetem i temu podobne sprawy

petr napisał/a:
nie chcialbym zebyscie mieli zle spojrzenie na cala sprawe i pragnalbym przedstawic inny punkt widzenia na nasza historie, ale z drugiej strony nie chce wywlekac na swiatlo dzienne wewnetrznych brudow Redakcji (bo takowe byly, niestety).

najwieksze brudy redakcji to petr i Neo

petr napisał/a:
nie wiadomo czy Sal naprawde mial zamiar odejsc wczesniej, bo nic na to nie wskazywalo

najpierw mialem zamiar wywalic wszystkich redaktorow, bo sam jestem w stanie lepiej prowadzic ta strone niz cala piatka.Przynajmniej wiadomo ze cos zrobie a nie to ktos mial zrobic, a nie zrobil, ten drugi tez nic nie zrobil bo czeka na tego pierwszego itd, szalu mozna dostac. Niestety wywalenie nie bylo mozliwe ze wzgledu na to ze viny jest wlascicielem serwera a petr domeny.I tak sie ciagnelo wszystko jak flaki z olejem. Potem ta strona juz naprawde zaczela mi dzialac na nerwy. za kazdym razem jak na nia wszedlem to tylko pogarszalem sobie nastroj. Stwierdzielm huj, mam teraz wazniejsze sprawy na glowie, jak na przyklad matura itd a niech ci debile jak sa tacy madrzy to niech sobie radza sami. cos jednak mi powiedzialo zeby jednak nie odchodzic, moze sie to w koncu ulozy.

petr napisał/a:
byc moze zauwazyl, ze jest raczej w mniejszosci.

juz dawno wiedzialem ze cos knujecie przeciwko mnie, mozna to bylo wyczuc z waszego zachowania, a zwlaszcza twojego

petr napisał/a:
Salowi oczywiscie do dzisiaj zalezy na dobru strony

wcale mi nie zalezy na dobru strony teraz, wiec sie nie wypowiadaj jak nie wiesz

Asef napisał/a:
Nikt nie zna przyszlosci,jedynie ci co ja tworza

najlepiej zbuduj sobie wehikul czasu i nam powiedz co bedzie w przyszlosci

Laura_x napisał/a:
miejmy jednak nadzieje, ze Sal kiedys wroci

nie mam najmniejszego zamiaru

petr napisał/a:
w zalozeniu Redakcja miala byc rowna, a nigdy nie byla...

nigdy zadna redakcja nie byla, nie jest i nie bedzie rowna. a co do naszej to sam mowiles ze najlepszy jest autorytaryzm, ja tez tak uwazam

mattrib napisał/a:
nawet nie daliscie newsa o tym, powiadomienia, nic.

dla przecietnego czowieka moze sie to wydawac dziwne, jednak jakbys znal pomysly syo na poprawienie strony to bys sie wcale nie zdziwil. Oto jego pomysly:

- danie admina na forum syo
- zrobienie porzadku na forum
- polepszenie spolecznosci icy towerowej

cala trojka w postaci syo, neo i petr uwaza to za genialne rozwiazanie, wiec nie ma sie co dziwic ze wszystko wyglada jak wyglada. oczywscie syo musi byc szefem zeby wprowadzic swoj plan w zycie, bo inaczej cos go powstrzymywalo, sam nie wiem co. redaktorzy nigdy nie mowili prosto w oczy co ich boli, dopiero ostatniego dnia sie 'odwazyli'

Jacob napisał/a:
a nawet nie wiem, po co jest ta redakcja, jak i tak nic nie robi

a co ty wiesz? ty to nawet nie wiesz z jakiego kraju pochodzisz. Redakcja mogla naprawde zrobic wiele, no ale jak trojka ciolkow z petrem na czele cos sobie knula na boku aby tylko mi zaszkodzic no to nic dziwnego ze to wygladalo jak wygladalo.

tajek napisał/a:
Moim zdaniem Sal byl czlowiekiem dzieki ktoremu wogole teraz tutaj piszemy , on stworzyl strone on wpadl na ten pomysl on to zapoczatkowal , a teraz petr jakby wogole nie mial do niego szacunku

jak mowilem to petrowi to on mi powiedzial ze nie pamieta, wiec nie mniej do niego pretensji. petr pamieta ze syo zalozyl strone i to on zawsze chcial dobrze, a ja zawsze chcialem zle i ze bylem zawsze konserwatywny.

Neo napisał/a:
tajku, piszesz naprawde bez znajomosci wewnetrznych brudow redakcji, nie wiesz jakie byly w niej ostatnio stosunki miedzy ludzmi, nie wiesz jaka jest/byla atmosfera - poniewaz juz dobry kawalek czasu temu opusciles jej szeregi.

ja mimo ze bylem w redakcji caly czas to tez nie do konca wiedzialem jaka jest atmosfera, bo wszytko odbywalo sie za moimi plecami

petr napisał/a:

chcociarz do swietej osoby mialbys szacunek cwelu

Profil FLD: 34 IT Code:

petr 
Administrator

Wysłany: 12 Marzec 2006, 13:19   ?egnam na nowym forum

SaleiB napisał/a:
Domia napisał/a:
"Sal sie trzyma stolka najmocniej|"

no tak dla petra bycie w redakcji oznaczalo walke o stolki, kto jest wiekszym autorytetem i temu podobne sprawy

Hm, mowiac to Domii mialem na mysli, ze o wiele blizszy odejscia jest Syo, niz Sal (wtedy jeszcze nie wiedzialem jak sprawy sie potocza)...
SaleiB napisał/a:
petr napisał/a:
nie chcialbym zebyscie mieli zle spojrzenie na cala sprawe i pragnalbym przedstawic inny punkt widzenia na nasza historie, ale z drugiej strony nie chce wywlekac na swiatlo dzienne wewnetrznych brudow Redakcji (bo takowe byly, niestety).

Jesli chodzi Ci tylko o stopien lenistwa - oczywiscie, tak, nie pomagamy tej stronie...
Mowiac 'brudy' mialem na mysli chore stosunki wewn-red, o tym rowniez troche dalej...
SaleiB napisał/a:
najpierw mialem zamiar wywalic wszystkich redaktorow, bo sam jestem w stanie lepiej prowadzic ta strone niz cala piatka.

Ciekawe, prawie zaluje ze tego nie zobacze ^^
Nie zebym byl swiecie przekonany o przydatnosci Neo czy swojej, ale np pomyslow Syo wycenic sie nie da ;]
SaleiB napisał/a:
Przynajmniej wiadomo ze cos zrobie a nie to ktos mial zrobic, a nie zrobil, ten drugi tez nic nie zrobil bo czeka na tego pierwszego itd, szalu mozna dostac.

Redakcja nie byla wogole zgrana, prowadzilem nawet male 'badania' w zwiazku z tym.. Wynika z nich ze taki Syo woli nie zagadywac do Sala czy Vina, bo uwaza ze i tak nic nie osiagnie..
SaleiB napisał/a:
Niestety wywalenie nie bylo mozliwe ze wzgledu na to ze viny jest wlascicielem serwera a petr domeny.

Czyli moge sie tylko cieszyc, ze nie upominalem sie nigdy o Wasze czesci domeny (pieniadze).
SaleiB napisał/a:
a niech ci debile jak sa tacy madrzy to niech sobie radza sami.

Sprobojemy!
SaleiB napisał/a:
petr napisał/a:
Salowi oczywiscie do dzisiaj zalezy na dobru strony

wcale mi nie zalezy na dobru strony teraz, wiec sie nie wypowiadaj jak nie wiesz

Tymbardziej ciekawe... Nie swiadczy to o Tobie dobrze
SaleiB napisał/a:
petr napisał/a:
w zalozeniu Redakcja miala byc rowna, a nigdy nie byla...

nigdy zadna redakcja nie byla, nie jest i nie bedzie rowna. a co do naszej to sam mowiles ze najlepszy jest autorytaryzm, ja tez tak uwazam

Nigdzie nie bylo powiedziane, ze Sal rzadzi na stronie - na forum czy stronie widnial napis 'Redakcja' bez wyszczegolnionego przywodcy...
Skoro chciales rzadzic niepodzielnie, po co byly te wszystkie debaty o rownosci, demokracji?
SaleiB napisał/a:
oczywscie syo musi byc szefem zeby wprowadzic swoj plan w zycie, bo inaczej cos go powstrzymywalo, sam nie wiem co.

Ty :)
SaleiB napisał/a:
redaktorzy nigdy nie mowili prosto w oczy co ich boli, dopiero ostatniego dnia sie 'odwazyli'

Czasem z gory znali odpowiedz... Poza tym - jak wyzej, tak sie dziwnie utarlo ze czesc osob wolala do adminow nie zagadywac.
SaleiB napisał/a:
Jacob napisał/a:
a nawet nie wiem, po co jest ta redakcja, jak i tak nic nie robi

Redakcja mogla naprawde zrobic wiele, no ale jak trojka ciolkow z petrem na czele cos sobie knula na boku aby tylko mi zaszkodzic no to nic dziwnego ze to wygladalo jak wygladalo.

To opozycja tez byla nielegalna za Twoich rzadow? Ciekawe ^^
SaleiB napisał/a:
tajek napisał/a:
Moim zdaniem Sal byl czlowiekiem dzieki ktoremu wogole teraz tutaj piszemy , on stworzyl strone on wpadl na ten pomysl on to zapoczatkowal , a teraz petr jakby wogole nie mial do niego szacunku

petr pamieta ze syo zalozyl strone i to on zawsze chcial dobrze, a ja zawsze chcialem zle i ze bylem zawsze konserwatywny.

Wiem ze chciales jak najlepiej, tak samo jak Syo czy reszta... Ale sam sie przyznales ze zmian raczej nie lubisz, a takowe potrzebne byly...
SaleiB napisał/a:
petr napisał/a:

chcociarz do swietej osoby mialbys szacunek cwelu

Mialem na mysli wprowadzany wszedzie kult JPII. Jakikolwiek by nie byl, nalezy go szanowac za zaslugi. Oczywiscie, mam do niego wielki szacunek, tak jak i do Ciebie - ale to nie oznacza ze jestem w niego zapatrzony jak w obrazek.
Co do swietosci - tak jak pisalem w 'religia', to co sobie Watykan ustali nie obchodzi mnie.

Twoja wypowiedz na pewno nie swiadczy o posiadaniu przez Ciebie kultury osobistej - Neo i petr to 'brudy', Redakcja to 'ciolki' i 'debile', a ja jestem jeszcze 'cwelem'... Bardzo mile sie z nami zegnasz, Sal :)

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 12 Marzec 2006, 14:29   ?egnam na nowym forum

SaleiB napisał/a:

Wiesz, wiele rzeczy chcialem tu napisac, na przyklad zazartowac "eee, no co Ty, ja biore codziennie prysznic"... moglem tez na przyklad sarkastycznie napisac "Dzieki, my Ciebie tez" ... ewentualnie wyszczegolnic prawdziwe brudy Redakcji, ale po namysle doszedlem do wniosku ze to nie ma sensu - zatem pozostawie Twa inwektywe bez komentarza. :)

SaleiB napisał/a:
najpierw mialem zamiar wywalic wszystkich redaktorow, bo sam jestem w stanie lepiej prowadzic ta strone niz cala piatka

Pieknie! :D Wiesz, nie mowie o sobie, jako ze brudy tylko nieczystosci nanosza na redakcyjne nieskazitelne dywaniki, ale jestem ciekaw jak bys zasuwal z turniejami Syo... Do tego juz widze pana SaleiB'a w roli czlowieka ktory zostaje wielkim szefem RCC, nakreca nam turnieje... z takich najbardziej chwytliwych tematow na forum (ktore to forum stanowi o 50-60% calej atmosfery, calej polskiej spolecznosci IcyTower) to stworzyles "Nasze rekordy"... a do tego nie trzeba chyba wielkiej charyzmy czy inteligencji przywodczej?

SaleiB napisał/a:
Przynajmniej wiadomo ze cos zrobie a nie to ktos mial zrobic, a nie zrobil, ten drugi tez nic nie zrobil bo czeka na tego pierwszego itd, szalu mozna dostac. Niestety wywalenie nie bylo mozliwe ze wzgledu na to ze viny jest wlascicielem serwera a petr domeny.

Tak sie dusiles w redakcji z tego powodu, prawda...? Krew i zolc Cie zalewala, poniewaz tak bardzo pragnales wszystkich nas zwolnic, ale niestety nie bylo to mozliwe, poniewaz serwer na ktorym chodzila strona nie byl Twoj, poniewaz domena nie byla Twoja... :)

SaleiB napisał/a:
Stwierdzielm huj, mam teraz wazniejsze sprawy na glowie, jak na przyklad matura itd a niech ci debile jak sa tacy madrzy to niech sobie radza sami. cos jednak mi powiedzialo zeby jednak nie odchodzic, moze sie to w koncu ulozy.

Ty to masz gest :) W imieniu wszystkich Twoich podwladnych dziekuje Ci za to poswiecenie. :)

SaleiB do petra napisał/a:

Ale mu dokopales :D W piety mu poszlo! :D :D:D

SaleiB napisał/a:
najlepiej zbuduj sobie wehikul czasu i nam powiedz co bedzie w przyszlosci

W przyszlosci? W przyszlosci Morlokowie beda zjadac Eloi. :wink:

SaleiB napisał/a:

Kazda redakcja jest mniej lub bardziej rowna, nigdy nie jest rowna zupelnie (polecam "Folwark Zwierzecy"), ale kazda dazy do wiekszej rownosci... Albo wystarczy zeby na czele stal rowny gosc :)

SaleiB napisał/a:
- danie admina na forum syo
- zrobienie porzadku na forum
- polepszenie spolecznosci icy towerowej

- kiedy Ty miales admina to dziwne rzeczy sie dzialy - niektorym sie zerowaly na przyklad liczniki... dziwny zbieg okolicznosci :)
- prawdopodobnie porzadek na forum, polepszyc spolecznosc icy towerowa mogles Ty sam, prawda? :)

SaleiB napisał/a:
a co ty wiesz? ty to nawet nie wiesz z jakiego kraju pochodzisz. Redakcja mogla naprawde zrobic wiele, no ale jak trojka ciolkow z petrem na czele cos sobie knula na boku aby tylko mi zaszkodzic no to nic dziwnego ze to wygladalo jak wygladalo.

Jacob jest Polakiem z niemieckimi korzeniami :)
Ale fajnie :D Jestem juz brudnym ciolkiem :> Ciekawe kim zostane przed koncem Twojego posta :)

SaleiB napisał/a:
ja mimo ze bylem w redakcji caly czas to tez nie do konca wiedzialem jaka jest atmosfera, bo wszytko odbywalo sie za moimi plecami

Najlatwiej jest zwalic wine na innych, prawda? Ja bylem swiety, pracowalem w pocie czola, a brudne ciolki i cwele organizowaly zamach stanu za moimi plecami! Prawda?

Wiesz, przepraszam za to co pisze, ale probowales wykreowac siebie na bohatera, ktory napracowal sie jak nie wiadomo kto, a potem podla, wredna, cwelowata i smierdzaca redakcja wygonila go ze swoich szeregow... w zwiazku z tym SaleiB nie chce byc tam, gdzie go nie chca i opuszcza redakcje. Niestety, ten mit upada... nie bylo tak, proponowalismy Ci po prostu spuszczenie z tonu. Nie chciales, decyzja o odejsciu Twoim byla Twoja, dobrowolna. Nikt SaleiBa nie wyganial, odszedl sam.

SaleiB napisał/a:
a niech ci debile jak sa tacy madrzy to niech sobie radza sami

W sumie... mysle, ze ta nasza leniwa, brudna, debilowata, cwelowata, zlozona z ciolkow redakcja podejmie wyzwanie. :)

petr 
Administrator

Wysłany: 12 Marzec 2006, 14:38   ?egnam na nowym forum

Neo, ty brudny zdebilaly ciolku, jak smiesz odzywac sie takim tonem do Sala!

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 12 Marzec 2006, 14:43   ?egnam na nowym forum

Neo slusznie zrobil nie komentujac pewnych spraw. Polecam. :)

syo 
No way!

Wysłany: 12 Marzec 2006, 15:42   ?egnam na nowym forum

n/c Sal, szkoda ze tworzysz taka atmosfere. Przykre.
  Profil FLD: 91 IT Code:

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 12 Marzec 2006, 19:11   ?egnam na nowym forum

SaleiB napisał/a:
a co ty wiesz? ty to nawet nie wiesz z jakiego kraju pochodzisz

Wal sie !! Juz kiedys pisalem, ze mam 2 obywatelstwa !! Gdybys mi powiedzial te zdanie w oczy, dostalbys w pysk cwelu.

Neo napisał/a:
Jacob jest Polakiem z niemieckimi korzeniami

To zdanie mi sie podoba :) Chyba najbardziej trafne, lecz dalej bede reprezentowac Niemcy, sory all.

A tak poza tym, troche kultury Sal. Moze ja nie jestem zbyt kulturalny, ale takiego chamstwa nawet po mnie sie nie mozna spodziewac !! A tu taki Sal okazuje sie takim chamem, kto by pomyslal.

MfG Jacob

Domia 
No way!

Wysłany: 12 Marzec 2006, 19:34   ?egnam na nowym forum

Hmm, pare dni temu wydawaloby sie, ze Sal - jestes calkiem sympatycznym facetem. Rozumiem, ze na pewno nie znam szczegolow z redakcji, ale, zeby zwracac sie do innych w ten sposob. No coz szkoda.

Rot the Sapp
Yo!

Wysłany: 12 Marzec 2006, 23:30   ?egnam na nowym forum

Jacob napisał/a:
Cytat:
ale Sal podtrzymywal strone, a teraz, jak odszedl nawet nie daliscie newsa o tym, powiadomienia, nic.

Lool, powiedz mi, jak podtrzmywal strone ?? Moze newsami raz na miesiac ?? Ja nawet nie wiem, po co jest ta redakcja, jak i tak nic nie robi :?

MfG Jacob

Gdyby redakcja nic nie robila, to pewnie tej strony by juz dawno nie bylo.

domaz
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2006, 00:09   ?egnam na nowym forum

hhahhaha jak pojechal. Niby wszystko ladnie sielanka nikt sie nie kloci a tu nagle pierdut okazalo sie ze sie klocili od zawsze hahhah . OWNED CHOPAKI

[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow]

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2006, 14:21   ?egnam na nowym forum

Rot the Sapp napisał/a:

Lool, a ty skad mozesz wiedziec, skoro nowy jestes ?

Kubus 
Amazing!

Wysłany: 13 Marzec 2006, 14:55   ?egnam na nowym forum

Hehe , teraz widac jak bylo naprawde , to tylko taka przykrywka mozna powiedziec ze byla ze tu na forum wszystko pieknie i ladnie , w tam '' podziemia '' jakie rzeczy sie dzialy , klotnie , spory itp. Mi w sumie nic do tego bo ja nie narzekam na forum i nie bylem w redakcji , ale powiem szczerze ze rozumiem tu Sala i innych . ( No moze Sal sie zabardzo wkurzyl teraz ;) ) Wiec tak jak juz powiedzialem , rozumiem was droga redakcjo ale zaprzestalbym juz klotni bo to i tak nic juz nie zmieni ani nie pomoze .

N3T
Eextreeme!

Wysłany: 13 Marzec 2006, 14:59   ?egnam na nowym forum

Jacob napisał/a:
Rot the Sapp napisał/a:

Przeciez jak sie nic nie robi to nic nie ma :roll:

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Marzec 2006, 17:44   ?egnam na nowym forum

Adrian-fanatyk napisał/a:
Jacob napisał/a:
Rot the Sapp napisał/a:

Przeciez jak sie nic nie robi to nic nie ma :roll:

Jest lenistwo i pelno kurzu dokola.

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Marzec 2006, 21:12   ?egnam na nowym forum

Kubus napisał/a:
rozumiem was droga redakcjo ale zaprzestalbym juz klotni

My sie nie klocimy... jest tylko jedna osoba, ktora troche pogorszyla atmosfere... :( teraz w redakcji wydaje sie wszystko jakies czysciejsze, klarowniejsze i mniej brudne :)

petr 
Administrator

Wysłany: 14 Marzec 2006, 18:18   ?egnam na nowym forum

Tak, nawet ja sie umylem, specjalnie na ta okazje (raz na rok wypada) :)

Odpowiedz do tematu