SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 13:33
MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody
Autor Wiadomość
petr 
Administrator

Wysłany: 3 Kwiecień 2006, 23:26   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Tak, tak, to juz trzecia edycja Mistrzostw Polski - imprezy o najwiekszej randze w tym kraju!

Ogolne informacje macie w newsie - tutaj czas na szczegoly (o nagrodach ponizej, spokojnie :P )

PRZEBIEG (zwyczajowy)
- najpierw nalezy sie zapisac podajac prawidlowy adres e-mail i nick - w tym roku mozna to zrobic tutaj
- gramy w kilku kategoriach - zazwyczaj score, floor, combo i NML (najwyzszy floor z combo=0). Czasem dodaje sie tez kategorie 'egzotyczne' jak UNML, RML czy JC2 (tak bylo w zeszlym roku)
- organizatorzy turnieju (Redakcja Icy.pl) podaja na forum dokladny terminarz Mistrzostw - zazwyczaj na jedna kategorie gracze maja 1-2 dni (21 - 21)
- aby uwiarygodnic wynik, organizator podaje haslo, ktore nalezy wpisac obok nicku w powtorce (np dla nicku 'lala' - 'lala - haslo'). Co jesli pobijemy rekord? - powtorke mozna zapisac dowolna ilosc razy ;]
- pozniej sa dwie mozliwosci (nie wiemy jeszcze, ktora wykorzystamy):
* gracze wysylaja powtorki na maila organizatora (co jest niewygodne, bo maile zamulaja - wiemy to z doswiadczenia)
* gracze wrzucaja swoje powtorki (byle w terminie!) do banku powtorek (nie widzisz go? - zaloguj sie. Nie rejestrowales sie jeszcze? - mozesz to zrobic tutaj - za darmo i bardzo szybko!)
- organizator zbiera powtorki i opracowuje wyniki (zazwyczaj sa do godziny po zakonczeniu kolejki)
To wszystko ;] Nalezaloby jeszcze wspomniec o punktacji. Prawdopodobnie poraz trzeci z rzedu wykorzystamy opisana tutaj.

NAGRODY!!!

dla graczy na podium:
1. RANGA SPECJALNA ('Mistrz Polski', 'V-ce Mistrz Polski', '2-gi V-ce Mistrz Polski'
2. PRZEPIEKNY (:P) PUCHAREK DO RANGI - z tej oto kolekcji:
[center]

[/center]
3. WYWIAD (zamieszczony na stronie i forum)!

dla pierwszej piatki:
1. ALIAS @ICY.PL (jesli w piatce bedzie ktos z Redakcji, alias dostaje osoba z miejsca szostego itd)
2. WIELKA SATYSFAKCJA! :D

jest wiec o co walczyc! ^^

ZAPISYWAC SIE! ^^

EDIT: w tym temacie mozecie zadawac wszelkie pytania dot MP ;]

Profil FLD: 761 IT Code:

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 8 Kwiecień 2006, 15:47   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Ja chcialem tylko dodac, ze hasla do kolejek powinna podawac osoba, ktora nie gra w MP 2006. Jak cos, to ta osoba moglbym byc ja :P P

MfG Jacob

petr 
Administrator

Wysłany: 8 Kwiecień 2006, 16:11   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Zazwyczaj robil to Syo, jak bedzie teraz - nie wiadomo.. :P
Sugerujesz ze Redakcji nie mozna ufac? ;]

Profil FLD: 761 IT Code:

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 8 Kwiecień 2006, 16:57   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

petr napisał/a:
Sugerujesz ze Redakcji nie mozna ufac? ;]

Ja tego nie powiedzialem ;] Ok, ale jak cos, to mozecie liczyc na moja pomoc ;]

MfG Jacob

mattirab 
Moderator

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 13:07   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Teraz ja mam takie pytanko. Zapisalem powtorke i podalem haslo w nazwie wyniku. Zrobilem tak w kategorii score i bylo dobrze (podobnie w TT4), ale w mailu od Syo jest napisane, zeby haslo bylo przy ksywie. To w koncu jak?
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

syo 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 14:09   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Cytat:
Teraz ja mam takie pytanko. Zapisalem powtorke i podalem haslo w nazwie wyniku. Zrobilem tak w kategorii score i bylo dobrze (podobnie w TT4), ale w mailu od Syo jest napisane, zeby haslo bylo przy ksywie. To w koncu jak?

Chodzi o to, ze podczas zapisywania powtorki wpisac haslo przy ksywie. :)
  Profil FLD: 91 IT Code:

Kurczak
Hey, good!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 19:32   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Tez tego nie zrozumialem do konca i wpisalem tu i tu :P

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 21:32   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Nie chce mi sie zakladac nowego tematu, ale widze, ze tak czy siak, spowalniacie na MP 2006. Przykladem (sory, ze Ciebie podam) jest syo, ktory zadeklarowal sie, ze jego floor bez spowalniania wynosi 1189. A co sie okazuje ?? Na MP 2006 uzyskuje wynik 1345. Smiech na sali. Moze mi wcisniesz kit, ze akurat w tym dniu pobiles rekord ?? Bzdura !! To samo sie tyczy do Neo i Neuer (nie potrafie wam tego wykazac, ale mi smierdzicie). Dlaczego wiec pisze, skoro i tak nie biore udzialu w MP 2006 ?? Bo piszecie jakies bzdury, ze "te mistrzostwa beda bez spowalniania, nie wyobrazamy sobie osob spowalniajacych itp". Doskonale wiecie, ze osoby o srednich wynikach nie potrafia zrobic uzytku ze spowolnienia, a ze Wam jako najlepszych w swiecie jest to nie na reke, probujecie zamazac cala ta afere, aby ucichla i mogliscie znowu spowalniac. Teraz do osob o srednich wynikach: mozecie czekac w nieskonczonosc na ta wasza wersje bez spowalniania, ona nigdy sie nie ukaze. Nie widzialem zadnej gry, ktora dawalaby mozliwosc "wykrycia" spowolnienia. A ponadto, w kazdej grze (oprocz IT) spowalnianie jest dozwolone, wiec bedziecie musieli przywyknac.

Do czego wiec moj post zmierza ?? Ano, ze jestescie nie w porzadku do innych osob grajacych w MP, powiedzcie otwarcie, ze spowalniacie. A do osob o srednich wynikach radze nauczyc grac sie na spowolnieniu, bo zanim wyjdzie (lol) wersja wykrywajaca spowalnianie, to odbeda sie z 5 edycji MP i dalej problem nie bedzie zalatwiony.

Ten post pisze rowniez dlatego, bo jestem strasznie wkurzony na Was. Na szczescie, ciesze sie, ze nie gram w ta gre i oby tak to pozostalo.

MfG Jacob

PS: Teraz sobie chetnie poslucham waszej krytyki (lol) na moj post. Znajac zycie, nikt mnie nie poprze, ale przynajmniej niech bedzie ten wpis na forum. Moze osobom poczatkujacym przemowi do rozumu, zeby nie grali w ta gre, bo walka odbywa sie na nierownych zasadach.

syo 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:04   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Jestes w bledzie, bo nie spowalniam. Bylbym glupcem gdybym organizowal czyste Mistrzostwa i sam w nich spowalnial... Moj wynik to rezultat moich ambicji.

Dominik (Bobi)
Eextreeme!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:10   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

ale Jacob ma tutaj racje ze to jest podejrzane.

catek
Gość
Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:15   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Jacob napisał/a:
bo walka odbywa sie na nierownych zasadach.

jak to prawda, to nie ma sensu grac (w takim sensie, ze jak najlepsi, powiedzmy z 5 najlepszych uzywaja spowalniania, to powiedzcie sami ze uczciwe nie jest!) ;)

syo 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:16   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Dominik (Bobi) napisał/a:
ale Jacob ma tutaj racje ze to jest podejrzane.

Po aferze ze spowalnianiem kazdy wyzszy wynik jest podejrzany.
No ale to nie moja wina, ze przy odrobinie szczescia i wielkich checiach oraz pewnych umiejetnosciach udalo mi sie doskoczyc do 1345 pietra? Gdybym skoczyl 600 pieter to by nie bylo afery, prawda? Smutno i przykro mi sie zrobilo po tamtym poscie, tym bardziej ze nie jest to uzasadnione niczym innym niz tym, ze te wyniki sa wysokie...

Dominik (Bobi)
Eextreeme!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:23   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

fakt po aferze kazdy wynik jest podejrzany, ale ciagle dobre wyniki (co pokazywala ciagla zmiana lidera) tez sa podejrzane. ze w ciagu kilku godzin miec za kazdym razem lepszy wynik. moim zdaniem najlepszym potwierdzeniem ze te MP sa rozgrywane sprawiedliwie jest udostepnienie powtorki/ek dla innych graczy zeby ocenili. choc po samych powtorkach malo sie mozna domyslec, ale moze byc cos naprawde podejrzanego.

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:39   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

syo napisał/a:
No ale to nie moja wina, ze przy odrobinie szczescia i wielkich checiach oraz pewnych umiejetnosciach udalo mi sie doskoczyc do 1345 pietra? Gdybym skoczyl 600 pieter to by nie bylo afery, prawda? Smutno i przykro mi sie zrobilo po tamtym poscie, tym bardziej ze nie jest to uzasadnione niczym innym niz tym, ze te wyniki sa wysokie...

Co do umiejetnosci: zgodze sie, masz talent i tego ci nie wypowiadam
Co do szczescia: patrz, akurat podczas MP 2006 pobiles rekord z 1189 do 1345 (bez spowalniania). Troche mnie to smieszy, bo rozmawialem z bratem i o dziwo, on tez pobil swoj rekord zyciowy bez spowalniania. Czyzbyscie oboje mieli szczescie ? Podczas MP ?

Moze i moj post nie jest uzasadniony, nie mam dowodow, ale rozwala mnie fakt, ze akurat ty i Neuer pobiliscie swoje rekordy. Jesli moj post Cie obrazil, to sory. Wiem, ze jestes graczem swiatowej klasy i na duzo Cie stac, ale nie chce mi sie wierzyc, ze az tak sie zmoblizowales i 3-4 godziny przed koncem doskoczyles do 1345.

Poza tym, pisze to, co widze.

MfG Jacob

syo 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 22:54   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Cytat:
Co do szczescia: patrz, akurat podczas MP 2006 pobiles rekord z 1189 do 1345 (bez spowalniania). Troche mnie to smieszy, bo rozmawialem z bratem i o dziwo, on tez pobil swoj rekord zyciowy bez spowalniania. Czyzbyscie oboje mieli szczescie ? Podczas MP ?

Zwykle gdy jest jakis turniej, to sie mobilizuje. Tym bardziej, ze juz TRZECI rok staram sie o tytul Mistrza Polski (2004 - 4ty, 2005 - 2gi). Neuer tez zapewne jest zmobilizowany, tym bardziej ze ma szanse na trzecie miejsce... Czysta mobilizacja.

Cytat:
rozwala mnie fakt, ze akurat ty i Neuer pobiliscie swoje rekordy

Czy to nie jest po czesci po prostu zazdrosc, Jacob?

Cytat:
Jesli moj post Cie obrazil, to sory.

Nie obrazil, po prostu myslalem, ze po styczniowej aferze ze spowalnianiem wszelkie podejrzenia ze mnie zeszly... :?

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 23:06   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

syo napisał/a:
Czy to nie jest po czesci po prostu zazdrosc, Jacob?

A czego mialbym zazdroscic ?? Przeciez i tak juz skonczylem z IT. Jestem biernym fanem tej gry. Nawet gdybym probowal wrocic na scene, to nie beda to rezultaty marzen. Poza tym, bylem bardzo nerwowy grajac w ta gre, dlatego postanowilem z nia skonczyc. Zazdroscic - nie zazdroszcze.

Hmm, petr mnie prosil o wklejenie mojego postu do tematu o spowolnienie, zrobilem to, prosilbym, zebys zamknal ten temat. Niech sie ludziska wypowiadaja w tamtym temacie.

MfG Jacob

EDIT: Kadu mi nie dziala, jak cos to jestem na czacie na waszej stronie.

N3T
Eextreeme!

Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 10:53   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Ja w ciagu trzech dni MP pobilem dwa razy rekord, a przedtem nie moglem przekroczyc 250, a pobilem na 359 :roll:

Laura_x 
No way!

Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 11:14   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Syo -> on CVi po prostu zazdrosci umiejestnosci, i nic na to nie poradzisz :)
Jacob -> Adriana tez posadzisz o spowalnianie, bo pobil o ponad 100 pieterek swoj rekord? wez wyluzuj... Czepiasz sie wszystkiego, to juz sie staje nudne :/

Jacob
Fantastic!

Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 14:09   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Laura_x napisał/a:
Syo -> on CVi po prostu zazdrosci umiejestnosci, i nic na to nie poradzisz

Napisze dla jasnosci: nie zazdroszcze.

Laura_x napisał/a:
Jacob -> Adriana tez posadzisz o spowalnianie, bo pobil o ponad 100 pieterek swoj rekord?

Nie, nie posadze, bo jego wyniki sa takie marne, ze gdyby gral ze spowolnieniem, to nawet nie mialby 200 floor.

Laura_x napisał/a:
wez wyluzuj... Czepiasz sie wszystkiego

Ty sie lepiej odczep ode mnie. Napisalem to, co zauwazylem. Jest to moja opinia, a nie zadne czepianie sie.

Laura_x napisał/a:
to juz sie staje nudne

Tak, to juz jest nudne, jak ciagle nabijasz posty i musisz zawsze odpowiadac na moje posty.

MfG Jacob

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 14 Kwiecień 2006, 16:13   MISTRZOSTWA POLSKI 2006 - informacje, nagrody

Na temat spowalniania wypowiadam sie sporadycznie, na forum praktycznie w ogole, ale tym razem chyba sytuacja tego wymaga.

Po pierwsze, Jacob, oczywiscie masz prawo watpic w moje i Syo rezultaty. Natomiast rozsmieszyl mnie cytat:
Jacob napisał/a:
To samo sie tyczy do Neo i Neuer

Znaczy co? Neuer Ci smierdzi? Znaczy dopuszczasz mozliwosc, ze Twoj brat spowalnia? Ja tu czegos nie rozumiem. Mieszkasz z nim w jednym domu, a jednak nie byles w stanie skontrolowac predkosci z jaka gra? Mozliwosci sa dwie - jedna, bardziej prawdopodobna, to ta, ze imc Neuer spowalnia (skoro swojemu wlasnemu bratu smierdzi...), albo ze sie zapedziles.
Wyglada po prostu na to, ze wg Twojej miary, emisja smrodu zaczyna sie po przekroczeniu przez zawodnika 1000 pieter. Nespa? :P

Podsumuje to moze... dobitnie, raz na zawsze.
1. Wczesniej spowalnial Syo, spowalnialem ja. Tego nie zamierzam(y) sie wypierac.
2. Natomiast na imprezie tej rangi spowalnianie w gre nie wchodzi. Na MP 2006 nie spowalniam ani Ja, ani (na 99%, wg mojego prywatnego sledztwa :D ) nie spowalnia Syo. To jest ostateczne i oficjalne oswiadczenie. Mozesz pisac tutaj, Jacobie, wiele roznych manifestow, wezwania do uczciwosci, przyznania sie i inne takie, ale nic takiego nie nastapi - gdyz nie ma do czego sie przyznawac. Motywy twojej "akcji", ktora przeprowadzasz, nie sa istotne. Niewazne czy to zazdrosc, odgrywanie Straznika Teksasu czy moze jeszcze cos innego.

Mowie po raz pierwszy i ostatni - ani ja, ani Syo nie spowalniamy. Od tego momentu caloksztalt Twoich watpliwosci, mowiac dobitnie - dynda mi i powiewa. :) [i]Compr?

Odpowiedz do tematu