SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wandalizmy catka
Autor Wiadomość
petrciotaglupia
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 03:39   Wandalizmy catka

Witam! ;P
Temat ten jest wspanialym zbiorem wycietych z trzynastu tematow wandalizmow niejakiego catka. User ten, uzywajac nickow takich jak "czesc", "he?", "kuzyn_Laury", "_syo_", "glupia domia", "petrciotaglupia" czy "hujciwdupe" postanowil umilic nieco czas moderatorstwu tego forum.
Tak sie zlozylo, ze pierwszy na te posty trafilem ja i postanowilem ich nie usuwac, poniewaz stanowia wspanialy dodatek do kolekcji znajdujacej sie gdzies tutaj (goraco polecam).

Za to co widzicie ponizej catek dostal bana na dwadziescia lat.

Pozdrawiam! ;)

P.S. Komentowac ten temat mozecie pod tym postem!
P.S.2 Prosze moderatorow o pozostawienie tych postow w takim stanie, w jakim znajduja sie teraz!

jestescie zjebani wszyscy jak i ta strona, gdy petr podal mi link jakis to zdjec to teraz zdalem se sprawe co czul syo gdy trzymal ta gruba suczke domie, kur*a, syo nie zazdroszcze, coz wiem, widzialem twoje zmeczenie i czerwona twarza, naprawde wspolczuje Ci, mogles ja poprostu wrzucic do tej wisly, wkocnu maiales ja na rekaCH,

icy.plQ! zjebaneeeee widze ze kiler tez ma banaa ;) na pisanie, przeciez to spoko koles, nie pisze bezsensu a jak juz to juz lepiejk pisac bezsensu bo wy kur*a debilami wszyscy jestescie, wasz jezyk jakim poslugujecie sie jest zjebany jak wy, mowiecie slowami ktorych nitk nie rozumie cioty pierdolone , dwie suczki macie na forum , i starsza i mlodsza, wspolczuje :|

glupia domia
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 03:45   pytanie

czesc, tu ja , Domia, zmienilam nick bo jestem od teraz suczka, no i wiecie? nie mam czasu juz tu wchodzic na forum, prosze o warna dla mnie i usuniecie mi modka,

cya all, syo ty moj misiu pysiu :P :*

[size=9px][ Komentarz dodany przez: petr: 3 Sierpien 2006, 14:57 ][/size]
Pole "skad" dla tego usera brzmialo "moj je***y krakow". ;)

_syo_
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 03:48   ale debillll

domia debilu, jestes glupia rozumiesz, masz warna i bana odrazu , nie wysylaj ":* " bo sie porzygac mozna na widok twoich screenow , jestes brzydka.

wez to se wbij do tego lba, i nie zawracaj mi dupy, ja jestem spoko men a ty glupia wyuzdana prostytutka

nara qrwa :evil:

kuzyn_Laury
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 03:58   Dzis

widzieliscie laury zdjecie?? buhahaa no nie moge, hehheh , wez ty dziewczyno idz zrob cos ze soba, bo wygladasz naprawde bosko.... :| mam w dupie co mowisz ale takie sa fakty.

he?
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:02   Wandalizmy catka

ja mysle ze odpowiedz pierwsza, ale zobacze co sadza inni :)

he?
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:11   ej

Jesli mam byc szczery to zadam pytanie: Dlaczego na icy.pl sa sami idioci ? przykladem jest np. ktoras z "dziewczyn" (uwierzcie, trudno powiedziec i stwierdzic , czy to dziewczyny, ale ok, przyjmijmy ze Laura i ta Domia to baby) :P . One sa najglupsze (bo wiadomo, kazda dziewczyna jest bez przeproszenia szmata :| - zdarzaja sie wyjatki, ale rzadko, na drugim miejscu admini i moderatorzy (lol) <lol2> // trzecie to niektorzy userzy, chociaz faceci raczej w porzadku ale baby sa zjebane/// na ostatnim i rzadza to ci co spamuja na forum, jak ja lubie takich, kur*a, jakby tak spam codziennie, ach :oops: . ;) .

PS. gdyby byl jakis normalny admin to by suczki zbanowal , kur*a macie najebane we lbach, zbanujcie jee poprostu, dajcie mi haslo do panelu i zrobi sie porzadek bo kur*a tak nie moze byc, ze jakas domia i lupia laura sa na forum, ja pierd**e jaka ona zjebanaaaaaaa, jezuuuu, ta domia najbardziej chybaaa, jaki krzywy ryj :| jakis plaski itp. :)

czesc
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:15   pomozcie

cze, mam prosbe, gdzie moge znalesc zdjecie takiej dziwnej "dziewczyny" (nie jestem pewien jaka plec), ale naprawde jej twarz jest zjebana, nie dorobiona itd. Prosze o wyrozumialosc, poprostu chcialbym sie posmiac troszkq

czesc
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:17   Wandalizmy catka

co wy gadacie, odp. 2 kur*a mac

czesc
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:18   Wandalizmy catka

no co jest? czekam na bana :| petr! :P

czesc
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:21   Wandalizmy catka

Laura_x napisał/a:
Dobra, wrocilam, przynajmniej na jakis czas. Przyznam, ze ciezko mi bylo bez Was wytrzymac ;)

na huj wrocilas, wracaj tam gdzie cie chca

[size=9px][ Komentarz dodany przez: petr: 3 Sierpien 2006, 14:20 ][/size]
Z "Zegnam na nowym forum"

czesc
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:22   Wandalizmy catka

John Beak that forum this is big shit and admin's too...

John! Domia and Laura that bitches, you maybe know?

[size=9px][ Komentarz dodany przez: petr: 3 Sierpien 2006, 14:21 ][/size]
Z "Bug"

czesc
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:25   Wandalizmy catka

Laura_x napisał/a:
hehe :) a myslisz, ze ja nie marze? :) ale pewnie i tak bede swietowac w sylwka pierwsza rocznice z Adasiem... :P no ale mozemy poswietowac ew. z wami :D

hahahaahah, tyyyyy?????????????? buhahaha, jak ty spac o 20 bys poszla heheheee :P

[size=9px][ Komentarz dodany przez: petr: 3 Sierpien 2006, 14:24 ][/size]
Z "Zjazd IcyTowerowcow"

czesc
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:28   Wandalizmy catka

petr jestes glupim adminem , szczerze to w dupie mam regulaminy, na huj mam je czytac... ale zastanawiajaca rzecza jak to mozna zrobic ze klikam i moj post ktory naprawde jest np. po srodku danej strony znajduje sie na gorze , nie wierzycie i nie rozumiecie to zrozumcie debile kur*a jakie pojeby wasze forum schodzi na psy kurwy i huje same saaa...........................................;>

[size=9px][ Komentarz dodany przez: petr: 3 Sierpien 2006, 14:21 ][/size]
Z "NOWY Regulamin Forum"

czesc
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:32   Wandalizmy catka

killer55 napisał/a:
Combo 260!!
Moze w te wakacje dobije 3-setki .

czesc killer, bana ci jakis idiota dal, ale sam przyznaj ze lepiej sie chyba pozbyc ktores z suczki jakies, niz ciebie, lepiej spammowac niz pisac powaznie, no qrwa mam racje nie? widziales domie podjarana co nowa gitarke dostala i udawala ze gra>? hehe, ta to ma zainteresowania, boze widzisz i nie grzmisz"> ja proponuje zlozyc sie po 2 zl na operacje twarzy dla niej.

btw. NO QRWA jutro to w dupie mam bana, dzis chce

[size=9px][ Komentarz dodany przez: petr: 3 Sierpien 2006, 14:27 ][/size]
Z "Wasze rekordy"

czesc
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:35   Wandalizmy catka

petr napisał/a:
JAK czy SKAD?
Odpowiedz na drugie pytanie jest w FAQ.

nawet nie podal linka, masz tu userze nowy link: http//icy.pl/download?.php_icytower1.3.1

[size=9px][ Komentarz dodany przez: petr: 3 Sierpien 2006, 14:29 ][/size]
Z "Jak sciagnac IT"

czesc
Gość
Wysłany: 3 Sierpień 2006, 04:44   Wandalizmy catka

Laura? czy to ty jestes ta suczka? bo szukam i szukam ale znalesc cie nie moge

[size=9px][ Komentarz dodany przez: petr: 3 Sierpien 2006, 14:30 ][/size]
Z "prizee.com"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi