Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Pojedynki - jurko kiler vs petr

petr - 7 Maj 2007, 18:40
Temat postu: Odp: Klub pojedynkow IT
Ogłaszam iż z okazji TT5 score zrobiliśmy sobie z jurko kilerem mały pojedynek.. Nie licząc licznych FMLi przebieg wygląda mniej więcej tak:

petr: score 107434, combo 322
JK: score ~107300
petr: score 135494, combo 363
JK: score ~146000, combo 373
petr: score 165854, combo 402

Co będzie dalej?! Wszystko zależy od tego czy JK wykona kolejny ruch!! xDD Pamiętajcie że jego rekord combo to 406, tak więc pobicie mnie oznaczałoby osiągnięcie życiowej formy!! xPP

Artur - 7 Maj 2007, 18:44
Temat postu: Odp: Klub pojedynkow IT
Jakoś ja miałem około 300 czy tam około 400, a potem pokonałem do jakieś 450. :P
jurko kiler - 7 Maj 2007, 21:06
Temat postu: Odp: Klub pojedynkow IT
no petruniu udało Ci się :P ale pamiętaj :> pojutrze combo i znów będe na Ciebie wywierał presję :P
swoją drogą fajny wynik mi wyszedł - kombinacja 3 liczb: 146 czyli 146461 :P

Artur - 7 Maj 2007, 21:08
Temat postu: Odp: Klub pojedynkow IT
Ze mną należy uważać we Floor. :mrgreen:
Devlin - 9 Maj 2007, 11:20
Temat postu: Odp: Klub pojedynkow IT
Artur napisał/a:

Ze mną należy uważać we Floor. :mrgreen:


Taa :P
Hmm. Po TT5 niech ktoś się zgłosi do pojedynku ze mną ;)

Artur - 9 Maj 2007, 13:08
Temat postu: Odp: Klub pojedynkow IT
Przez to wszystko we Floor mi się nie udało dojść do tysiąca i wychodziło mi źle bicie rekordu. :P
LEO - 12 Maj 2007, 09:03
Temat postu: Odp: Klub pojedynkow IT
Devlin TT5 minęło, trzeba bedzie ustalic kied będzie Ci pasowało i na co zagramy 8)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group