Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Pojedynki - kubpica vs Klaud

kubpica - 23 Czerwiec 2008, 11:25
Temat postu: kubpica vs Klaud
Klaud wyzywam cie na pojedynek
Kategorie:
Combo
UNML
JC2
FLOOR

Klaud - 23 Czerwiec 2008, 18:42

Przyjmuję.

W jakim terminie chcesz się pojedynkować?
Znajdujemy supervisiora, czy przesyłamy sobie wzajemnie powtórki?

mattirab - 23 Czerwiec 2008, 19:24

Mogę być sędzią. Ewentualnie wrzucajcie powtórki tutaj w postach - w załącznikach.
kubpica - 23 Czerwiec 2008, 19:26

dobra mattirab sendzia
Klaud - 23 Czerwiec 2008, 20:01

kubpica w prywatnej wiadomości napisał/a:
dawać powtórki można już teraz niech będzie że do soboty a sędzia będzie podawał wyniki


Niech więc tak będzie!

Kubpica - życzę powodzenia i udaję się do grania :)

kubpica - 24 Czerwiec 2008, 15:27

napewno wygra Klaud'ia bo ja gram słabo ale i tak z całej mojej rodziny najlepiej bo tylko ja tak interesuje się IT no taki Paweł też gra ale on to prawie ino skacze UNML :mrgreen:
Będe skakać jak najlepiej umiem nic mi nie zaszkodzi ;-)

kubpica - 25 Czerwiec 2008, 17:06

Powtórki mogą być tu na forum
Moje rekordy w pojedynku ale będe jeszcze je poprawiał:
UNML-238
Combo-131
JC2-8
FLOOR-354

słabo :cry:

Vinyanov - 25 Czerwiec 2008, 19:53

kubpica napisał/a:
JP2-**2


Kategoria: Jan Paweł II? Ciekawe. Pewnie jeszcze postać: papież? :D

Klaud - 27 Czerwiec 2008, 20:27

Dobra, nie ma co przedłużać, bo i tak więcej dzisiaj nie ugram.

Ale - jeśli się nie mylę - wszystkie te wyniki to moje rekordy życiowe.

mattirab - 27 Czerwiec 2008, 21:17

Wyniki na dzień 27 czerwca 2008 roku, godzina 21:15:

    Kubpica vs Klaud

combo 131 - 230
UNML 238 - 268
JC2 8 - 114
floor 354 - 609

W każdej z kategorii prowadzi Klaud, wynik przed ostatnim dniem gry brzmi 4:0 dla niej.

Uwagi:
1. Kubpica - w JC2 nie chodzi o samo skakanie co dwa schodki, ale o skakanie co dwa schodki podtrzymując combo!

Pamiętajcie - został jeszcze jeden dzień. Wiele jeszcze może się zmienić, mimo dość znacznej przewagi Klauda nad Kupbicą w każdej z kategorii. Powodzenia!

kubpica - 28 Czerwiec 2008, 16:01

dla mnie ten pojedynek dał 2+:
1.pobiłem kilka moich rekordów ;-)
2.wiem co to jest JC2 :lol:

mattirab - 29 Czerwiec 2008, 00:15

Ja żem, dwie godziny temu napisał/a:
Zostały jeszcze niecałe dwie godziny do końca. Kubpica, może zawalczysz w tym JC2? Klaud, zawsze można poprawić się jeszcze bardziej! :)

Nikt jednakże nie uraczył nas dodatkowymi powtórkami, wyniki więc nie zmieniły się od dnia poprzedniego.

Kubpica vs Klaud
    0 : 4


Wysoka, spodziewana (ankieta 3:1 dla Klauda) wygrana.

Dzięki za grę i możliwość posędziowania, mam nadzieję, nie ostatnią. Pozdrawiam.

Klaud - 29 Czerwiec 2008, 11:41

Ano, wczoraj już nie udało mi się ugrać wyższych wyników ;)
Dziękuję Kubpicy za pojedynek, Mattirabowi za sędziowanie.
Pojedynek był dla mnie zdecydowaną motywacją dla pobijania rekordów, przy okazji nauczyłam się nieco panować nad postacią przy piątej prędkości (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie) i grać w większym skupieniu niż zazwyczaj.

mattirab napisał/a:

Wysoka, spodziewana (ankieta 3:1 dla Klauda) wygrana.


Jeśli można - z racji tego, że jestem dziewczyną - Klaud. Nie Klauda. Dziękuję. :)

Pozdrawiam.

mattirab - 29 Czerwiec 2008, 12:20

Klaud napisał/a:
Jeśli można - z racji tego, że jestem dziewczyną - Klaud. Nie Klauda.

Właśnie z racji faktu, że jesteś dziewczyną, nie wiedziałem jak odmienić Twój nick, dzięki za poprawienie ;) .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group