Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Pojedynki - Marox vs Kuba 98

Marox - 7 Lipiec 2009, 11:41
Temat postu: Marox vs Kuba 98
Witam,

Chciałbym wyzwać Kuba98 na pojedynek.

Walka w 2 kategoriach, ja daje jedną Ty drugą.

Moja kategoria: NML


Jeżeli się zgadzasz, daj znać.

P.S. Poszukiwany sędzia...!



Pozdrawiam

kuba98 - 7 Lipiec 2009, 14:36

Zgadzam się, lecz zagram po zakończeniu forumowego turnieju (luki1025)
Doob - 7 Lipiec 2009, 14:57

Jbc, zapraszam na gadu, moge popilnowac was ;)
9466513

Marox - 7 Lipiec 2009, 15:10

OK. Jako datę proponuje 09.07(czwartek). Godz. 11:00, a zakończenie(termin wysyłania powtórek) - 10.07, Godz. taka sama.


?? :?: :?:

Doob - 7 Lipiec 2009, 15:45

Hmm, pojedynki charakteryzuja sie raczej tym, ze gracze umawiaja sie na jakis dzien (oraz godzine) i rozgrywaja 'szybko' wczesniej ustalone kategorie w krotkim odstepie czasu, np. 1, 2, 3
Marox - 7 Lipiec 2009, 16:45

Masz racje. Więc, 09.07 Godz.: 11:00 albo 12:00 (decyzje niech podejmie Kuba98)

Czas trwania: 1 godzina (30 min na runde)

Myśle, że tak będzie dobrze. :)

kuba98 - 7 Lipiec 2009, 17:15

Niech będzie 12:00, a drugą kategorią niech będzie UNML ;-)
Marox - 7 Lipiec 2009, 18:17

Tak więc ustalone. :)

09.07.2009 - Start: 12:00

==1 RUNDA==
NML
12:00-12:30

==2 RUNDA==
UNML
12:30-13:00

Doob, będziesz sędziował?
Jeżeli tak, to powiedz co z powórkami?
Moim zdaniem, wrzucamy na forum...

Doob - 7 Lipiec 2009, 18:39

Nie wiem, niby na czwartek mam zaplanowany maly wyjazd choc nie wiem co z tego jeszcze bedzie. Jak nie znajdziecie kogos innego i bym nie pojechal to przed 12 odezwe sie do was.
Marox - 7 Lipiec 2009, 18:40

OK. Ale sorki, że ci tak namieszałem... :sad:
kuba98 - 7 Lipiec 2009, 19:04

A tak właściwie: dlaczego to mnie akurat wyzwałeś na pojedynek?
Marox - 7 Lipiec 2009, 19:40

Szukałem użytkowników w 2 kryteriach:

- Użytkownicy wmiare...nowi na forum, tak jak ja...
- Trochę lepsi odemnie...(chciałem się przekonać jak to jest ;) )

P.S. 4 posty wyżej: wszystko pasuje??

kuba98 - 7 Lipiec 2009, 21:41

Pasuje i myślę, że to się nie zmieni. Chociaż wszystko możliwe ;-)
Marox - 9 Lipiec 2009, 12:05

OK. Wrzucam pierwsze powtórki NML. (dwia, na wypadek gdyby coś nie tak :) )

No to gramy dalej ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group