| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Pojedynki - Marox vs Kuba 98
Marox - 7 Lipiec 2009, 11:41 Temat postu: Marox vs Kuba 98 Witam,
Chciałbym wyzwać Kuba98 na pojedynek.
Walka w 2 kategoriach, ja daje jedną Ty drugą.
Moja kategoria: NML
Jeżeli się zgadzasz, daj znać.
P.S. Poszukiwany sędzia...!
Pozdrawiam
kuba98 - 7 Lipiec 2009, 14:36
Zgadzam się, lecz zagram po zakończeniu forumowego turnieju (luki1025)
Doob - 7 Lipiec 2009, 14:57
Jbc, zapraszam na gadu, moge popilnowac was
9466513
Marox - 7 Lipiec 2009, 15:10
OK. Jako datę proponuje 09.07(czwartek). Godz. 11:00, a zakończenie(termin wysyłania powtórek) - 10.07, Godz. taka sama.
??
Doob - 7 Lipiec 2009, 15:45
Hmm, pojedynki charakteryzuja sie raczej tym, ze gracze umawiaja sie na jakis dzien (oraz godzine) i rozgrywaja 'szybko' wczesniej ustalone kategorie w krotkim odstepie czasu, np. 1, 2, 3
Marox - 7 Lipiec 2009, 16:45
Masz racje. Więc, 09.07 Godz.: 11:00 albo 12:00 (decyzje niech podejmie Kuba98)
Czas trwania: 1 godzina (30 min na runde)
Myśle, że tak będzie dobrze.
kuba98 - 7 Lipiec 2009, 17:15
Niech będzie 12:00, a drugą kategorią niech będzie UNML
Marox - 7 Lipiec 2009, 18:17
Tak więc ustalone.
09.07.2009 - Start: 12:00
==1 RUNDA==
NML
12:00-12:30
==2 RUNDA==
UNML
12:30-13:00
Doob, będziesz sędziował?
Jeżeli tak, to powiedz co z powórkami?
Moim zdaniem, wrzucamy na forum...
Doob - 7 Lipiec 2009, 18:39
Nie wiem, niby na czwartek mam zaplanowany maly wyjazd choc nie wiem co z tego jeszcze bedzie. Jak nie znajdziecie kogos innego i bym nie pojechal to przed 12 odezwe sie do was.
Marox - 7 Lipiec 2009, 18:40
OK. Ale sorki, że ci tak namieszałem...
kuba98 - 7 Lipiec 2009, 19:04
A tak właściwie: dlaczego to mnie akurat wyzwałeś na pojedynek?
Marox - 7 Lipiec 2009, 19:40
Szukałem użytkowników w 2 kryteriach:
- Użytkownicy wmiare...nowi na forum, tak jak ja...
- Trochę lepsi odemnie...(chciałem się przekonać jak to jest )
P.S. 4 posty wyżej: wszystko pasuje??
kuba98 - 7 Lipiec 2009, 21:41
Pasuje i myślę, że to się nie zmieni. Chociaż wszystko możliwe
Marox - 9 Lipiec 2009, 12:05
OK. Wrzucam pierwsze powtórki NML. (dwia, na wypadek gdyby coś nie tak )
No to gramy dalej
|
|