| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Pojedynki - bartas1245 vs mattirab
Bartas1245 - 10 Lipiec 2009, 10:42 Temat postu: bartas1245 vs mattirab Jakie kategorie proponujesz? Ja proponuje:
Floor i Goods!
mattirab - 10 Lipiec 2009, 11:12
Niech będą combo i NML.
Bartas1245 - 10 Lipiec 2009, 11:31
To moze kazdy wybierze jedno :]
Dobra Niech bedzie combo i NML
Jakis sedzia by sie przydal.
mattirab - 10 Lipiec 2009, 11:39
Możemy zagrać wszystkie 4... W pół godziny da radę.
Podaj termin, jaki Ci pasuje, to i sędzia się zgłosi.
Bartas1245 - 10 Lipiec 2009, 11:43
jutro 11:00?
Mnie pasuje, czekamy na sędziego / mattirab.
Doob - 10 Lipiec 2009, 12:31
Bartas1245 vs mattirab 2009-07-11 godz. 11.00
Runda I
~10 minut
FLOOR
414 : 0
Runda II
~10 minut
Goods!
37 : 0
Runda III
~10 minut
COMBO
383 : 0
Runda IV
~10 minut
NML
119 : 0
Bartas1245: 4
mattirab: 0
Bartas1245 wygrywa!
Hasełko: REDLINE
wielkosc liter nie ma znaczenia
Bartas1245 - 10 Lipiec 2009, 13:35
To kazda runda po 10min
Doob - 11 Lipiec 2009, 10:38
O 11 podam wam haslo Na powtorki czekam gora do 12.
@edycja
Zeby nie bylo balaganu bede w moim poprzednim poscie.
@11.00
To powodzenia
Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 11:08
414 narazie
Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 11:24
dzisiaj ma zly dzien 33 goods!
37 Goods!
Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 11:42
NML 383
Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 11:45
Combo 112
I nowe 119 Combo
Doob - 11 Lipiec 2009, 11:56
Wyglada na to ze matti spalil i sie nie zjawil.
Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 11:59
mA JESZCZE MINUTE
mattirab - 11 Lipiec 2009, 12:07
Zaspałem. Obudziwszy się miałem cichą nadzieję, że to w wypadku czyjejś nieobecności się przełoży, ale jednak zagraliście. I chyba dobrze, takie występki, jak mój, trzeba karać . Cóż, przepraszam i gratuluję wygranej .
Doob - 11 Lipiec 2009, 12:08
Ja tam nie mam nic przeciwko przelozeniu, dogadajcie sie juz miedzy soba Jak nie to uzupelniam tabele
Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 12:13
Mozna jeszcze raz ... Ale dzisiaj mi nie idzie co widac po tych wynikach.
Tupac - 11 Lipiec 2009, 12:14
Bartas quadruple posta przy okazji zaliczył ;p
mattirab - 11 Lipiec 2009, 12:30
To zapisz wyniki w tej tabeli, a my zagramy później rewanż.
| Tupac napisał/a: | | Bartas quadruple posta przy okazji zaliczył ;p |
Eeee tam, przymykamy na to oko. Gdybym ja grał, nie byłoby tego quad posta .
mattirab - 12 Lipiec 2009, 12:41
Hasło podane przez Dooba brzmiało matbar.
Bartasowi dziś nie szło, więc poprosił mnie, by liczyły się jego wyniki z wczoraj, a tylko ja dogram dzisiaj swoje gry.
Mnie także niestety nie szło i pobiłem go tylko w combo . Gratuluję zwycięstwa. Powtórki:
NML - 354
floor - 405
combo - 124
Goods! - 30
|
|