Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Pojedynki - bartas1245 vs mattirab

Bartas1245 - 10 Lipiec 2009, 10:42
Temat postu: bartas1245 vs mattirab
Jakie kategorie proponujesz? Ja proponuje:

Floor i Goods!

mattirab - 10 Lipiec 2009, 11:12

Niech będą combo i NML.
Bartas1245 - 10 Lipiec 2009, 11:31

To moze kazdy wybierze jedno :]

Dobra Niech bedzie combo i NML

Jakis sedzia by sie przydal.

mattirab - 10 Lipiec 2009, 11:39

Możemy zagrać wszystkie 4... W pół godziny da radę.
Podaj termin, jaki Ci pasuje, to i sędzia się zgłosi.

Bartas1245 - 10 Lipiec 2009, 11:43

jutro 11:00?
Mnie pasuje, czekamy na sędziego / mattirab.

Doob - 10 Lipiec 2009, 12:31

Bartas1245 vs mattirab
2009-07-11 godz. 11.00

Runda I
~10 minut
FLOOR
414 : 0

Runda II
~10 minut
Goods!
37 : 0

Runda III
~10 minut
COMBO
383 : 0

Runda IV
~10 minut
NML
119 : 0



Bartas1245: 4
mattirab: 0
Bartas1245 wygrywa!

Hasełko: REDLINE
wielkosc liter nie ma znaczenia

Bartas1245 - 10 Lipiec 2009, 13:35

To kazda runda po 10min :)
Doob - 11 Lipiec 2009, 10:38

O 11 podam wam haslo ;) Na powtorki czekam gora do 12.
@edycja
Zeby nie bylo balaganu bede w moim poprzednim poscie.
@11.00
To powodzenia ;)

Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 11:08

414 narazie
Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 11:24

dzisiaj ma zly dzien :/ 33 goods!

37 Goods!

Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 11:42

NML 383 :(
Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 11:45

Combo 112 :( :(

I nowe 119 Combo

Doob - 11 Lipiec 2009, 11:56

Wyglada na to ze matti spalil i sie nie zjawil.
Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 11:59

:) mA JESZCZE MINUTE
mattirab - 11 Lipiec 2009, 12:07

Zaspałem. Obudziwszy się miałem cichą nadzieję, że to w wypadku czyjejś nieobecności się przełoży, ale jednak zagraliście. I chyba dobrze, takie występki, jak mój, trzeba karać :P . Cóż, przepraszam i gratuluję wygranej :) .
Doob - 11 Lipiec 2009, 12:08

Ja tam nie mam nic przeciwko przelozeniu, dogadajcie sie juz miedzy soba ;) Jak nie to uzupelniam tabele ;)
Bartas1245 - 11 Lipiec 2009, 12:13

Mozna jeszcze raz ... Ale dzisiaj mi nie idzie co widac po tych wynikach.
Tupac - 11 Lipiec 2009, 12:14

Bartas quadruple posta przy okazji zaliczył ;p
mattirab - 11 Lipiec 2009, 12:30

To zapisz wyniki w tej tabeli, a my zagramy później rewanż.
Tupac napisał/a:
Bartas quadruple posta przy okazji zaliczył ;p

Eeee tam, przymykamy na to oko. Gdybym ja grał, nie byłoby tego quad posta :P .

mattirab - 12 Lipiec 2009, 12:41

Hasło podane przez Dooba brzmiało matbar.
Bartasowi dziś nie szło, więc poprosił mnie, by liczyły się jego wyniki z wczoraj, a tylko ja dogram dzisiaj swoje gry.
Mnie także niestety nie szło i pobiłem go tylko w combo :P . Gratuluję zwycięstwa. Powtórki:
NML - 354
floor - 405
combo - 124
Goods! - 30


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group