Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Pojedynki - Klaud vs Spyder

Klaud - 10 Lipiec 2009, 16:06
Temat postu: Klaud vs Spyder
Niecny sir Spyderze!
Twe ostatnie poczynania na gruncie IT (pobicie mojego piętrowego rekordu) zmusiły mnie do podjęcia kroków ostatecznych!
Aby ujarzmić bestię i uciąć jej łeb, postanowiłam... rzucić Ci TĘCZOWĄ SKARPETĘ POJEDYNKU! Wyzywam Cię!

Termin: Godzina Duchów (północ), 10.07/11.07.
Kategorie (czekam też na dwie Twoje): piętra, combo z grawitacją heavy (Custom Game)
Czas: pół godziny na kategorię.
Sposób wykazania autentyczności powtórki: w myśl wcześniej używanego przez nas systemu o północy podaję na forum dwa pierwsze znaki hasła, Ty dwa ostatnie.

Czy przyjmujesz wyzwanie?

Spyder - 10 Lipiec 2009, 16:24

Oczywiście lady Klaud! Moje dwie kategorie będą bardziej niekonwencjonalne, a mianowicie: KP NML oraz 3Up2Down! Powodzenia! :) (Ładna skarpetka :P )
Klaud - 10 Lipiec 2009, 23:58

Dzięki, skarpetka poczuła się zaszczycona ;) Muszę ją jakoś nazwać.

Ustalamy hasło do wszystkich kategorii. Podaję dwie pierwsze litery: KC

Spyder - 10 Lipiec 2009, 23:59

Dwie drugie litery: BM
Spyder - 11 Lipiec 2009, 00:28

Floor 605 :<
Klaud - 11 Lipiec 2009, 00:30

794 piętra.

Hasło w polu „Comments”.

Spyder - 11 Lipiec 2009, 00:53

KP NML 454
Klaud - 11 Lipiec 2009, 00:58

KP NML 302

Miałam ponad 400, ale okazało się, że powtórka ma dwa wciśnięcia prawej strzałki, a nie jedno ;) Jedziemy dalej, teraz Heavy Combo.

Spyder - 11 Lipiec 2009, 01:29

Heavy Combo - 127
Klaud - 11 Lipiec 2009, 01:30

Heavy Combo 113...

Miałam FMLa 145 :/

Spyder - 11 Lipiec 2009, 01:54

Pechowe ustawienia miałem :P 3Up2Down - 14
Klaud - 11 Lipiec 2009, 01:59

I również - 3Up2Down 14.

Sprawdź jeszcze, nie jestem pewna, czy ta powtórka jest prawidłowa.
A nawet jeśli jest, to wygrałeś ;) Moje gratulacje.

Spyder - 11 Lipiec 2009, 02:02

Dziękuję za grę i że mogłem pojedynkować się z najlepszą polską zawodniczką. ;) Świetny wynik Floor, nieosiągalny dla mnie dzisiaj :) . Liczę na rewanż i kolejne pojedynki ;)
Klaud - 10 Październik 2010, 16:59

Spyder: http://itr.icy.pl/89732916 - 89 Tiny Insane NML
Klaud: http://itr.icy.pl/dcbc338b - 82 Tiny Insane NML

Spyder: http://itr.icy.pl/b735604a - 253 WIH UNML
Klaud: http://itr.icy.pl/b46b496a - 193 WIH UNML

Spyder: http://itr.icy.pl/69947c05 - 41 Sweet!
Klaud: http://itr.icy.pl/c5ce8898 - 40 Sweet!

Gratulacje, Spyder. :) Zrewanżuję się kiedyś, jak tylko forma wróci.

Spyder - 10 Październik 2010, 17:15

Dziękuję za pojedynek ;) Czekam na rewanż :D

W ramach dopowiedzenia: Pojedynek trwał godzinę (po 20 minut na kategorię) dnia dzisiejszego, czyli 10.10.10 :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group