| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Pojedynki - Klaud vs Spyder
Klaud - 10 Lipiec 2009, 16:06 Temat postu: Klaud vs Spyder Niecny sir Spyderze!
Twe ostatnie poczynania na gruncie IT (pobicie mojego piętrowego rekordu) zmusiły mnie do podjęcia kroków ostatecznych!
Aby ujarzmić bestię i uciąć jej łeb, postanowiłam... rzucić Ci TĘCZOWĄ SKARPETĘ POJEDYNKU! Wyzywam Cię!
Termin: Godzina Duchów (północ), 10.07/11.07.
Kategorie (czekam też na dwie Twoje): piętra, combo z grawitacją heavy (Custom Game)
Czas: pół godziny na kategorię.
Sposób wykazania autentyczności powtórki: w myśl wcześniej używanego przez nas systemu o północy podaję na forum dwa pierwsze znaki hasła, Ty dwa ostatnie.
Czy przyjmujesz wyzwanie?
Spyder - 10 Lipiec 2009, 16:24
Oczywiście lady Klaud! Moje dwie kategorie będą bardziej niekonwencjonalne, a mianowicie: KP NML oraz 3Up2Down! Powodzenia! (Ładna skarpetka )
Klaud - 10 Lipiec 2009, 23:58
Dzięki, skarpetka poczuła się zaszczycona Muszę ją jakoś nazwać.
Ustalamy hasło do wszystkich kategorii. Podaję dwie pierwsze litery: KC
Spyder - 10 Lipiec 2009, 23:59
Dwie drugie litery: BM
Spyder - 11 Lipiec 2009, 00:28
Floor 605 :<
Klaud - 11 Lipiec 2009, 00:30
794 piętra.
Hasło w polu „Comments”.
Spyder - 11 Lipiec 2009, 00:53
KP NML 454
Klaud - 11 Lipiec 2009, 00:58
KP NML 302
Miałam ponad 400, ale okazało się, że powtórka ma dwa wciśnięcia prawej strzałki, a nie jedno Jedziemy dalej, teraz Heavy Combo.
Spyder - 11 Lipiec 2009, 01:29
Heavy Combo - 127
Klaud - 11 Lipiec 2009, 01:30
Heavy Combo 113...
Miałam FMLa 145
Spyder - 11 Lipiec 2009, 01:54
Pechowe ustawienia miałem 3Up2Down - 14
Klaud - 11 Lipiec 2009, 01:59
I również - 3Up2Down 14.
Sprawdź jeszcze, nie jestem pewna, czy ta powtórka jest prawidłowa.
A nawet jeśli jest, to wygrałeś Moje gratulacje.
Spyder - 11 Lipiec 2009, 02:02
Dziękuję za grę i że mogłem pojedynkować się z najlepszą polską zawodniczką. Świetny wynik Floor, nieosiągalny dla mnie dzisiaj . Liczę na rewanż i kolejne pojedynki
Klaud - 10 Październik 2010, 16:59
Spyder: http://itr.icy.pl/89732916 - 89 Tiny Insane NML
Klaud: http://itr.icy.pl/dcbc338b - 82 Tiny Insane NML
Spyder: http://itr.icy.pl/b735604a - 253 WIH UNML
Klaud: http://itr.icy.pl/b46b496a - 193 WIH UNML
Spyder: http://itr.icy.pl/69947c05 - 41 Sweet!
Klaud: http://itr.icy.pl/c5ce8898 - 40 Sweet!
Gratulacje, Spyder. Zrewanżuję się kiedyś, jak tylko forma wróci.
Spyder - 10 Październik 2010, 17:15
Dziękuję za pojedynek Czekam na rewanż
W ramach dopowiedzenia: Pojedynek trwał godzinę (po 20 minut na kategorię) dnia dzisiejszego, czyli 10.10.10
|
|