SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  
Znalezionych wyników: 2062
Forum Icy.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: 1.5.2 i 2.0
syo

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 26707

PostForum: Historia Icy Tower   Wysłany: 31 Lipiec 2014, 19:32   Temat: 1.5.2 i 2.0
Wywłos napisał/a:
Citation needed.

Czy to certitude, czy też conjecture, syo?


Z mojej strony wyraźny certitude, przynajmniej jeśli chodzi o wersje gry na PC.

Wywłos napisał/a:
RaMM już zrobił, co trzeba.


Wow, nieźle. Właściwie to nie wiedziałem, że gość jeszcze żyje, ale widać że ma się dobrze. :)
Czy idąc tym tropem nie możnaby było zrobić onlinowej wersji, gdzie replaye nie były by potrzebne? Jak myślisz, Vi.. Wywłos? ;)

Wywłos napisał/a:
Being a visionary dies hard, doesn't it?


No risk, no fun. ;) Chociaż Street Fighter x Tekken udało mi się przewidzieć. :)
  Temat: Icy Tower Mobile - ogólna dyskusja
syo

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 83509

PostForum: Icy Tower Mobile/iPhone   Wysłany: 23 Lipiec 2014, 22:48   Temat: Icy Tower Mobile - ogólna dyskusja
ktoś z Upjers napisał/a:
Mam pytanie: gdzie najlepiej jest pobrać IT na telefon? Z jakiej strony? Ile ona kosztuje?
Proszę o odpowiedź.


Jak zapewne zauważyłeś, ostatnia odpowiedź w tym poście nastąpiła prawie 4 lata temu. Do tego czasu pojawiło się multum wersji IT na urządzenia mobilne. Obecnie do pobrania ze sklepu Google Play oraz AppStore jest Icy Tower 2, Jungle Tower oraz Zombie Tower zupełnie bezpłatnie. Mikrotransakcje wewnątrz gry to zupełnie inna kwestia...
  Temat: 1.5.2 i 2.0
syo

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 26707

PostForum: Historia Icy Tower   Wysłany: 23 Lipiec 2014, 22:46   Temat: 1.5.2 i 2.0
ktoś z Upjers napisał/a:
Cytat:
ja nic nie słyszałem żeby miała wyjść jakaś nowa wersja

Więc na to czekam. Ale ile?


Nie ma opcji - Icy Tower zakończył się na wersji 1.5.2 na PC i 2.0 na Smartfony. Tyle niewykorzystanego potencjału...
  Temat: Ghost floor - galeria i ranking powtórek
syo

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 124458

PostForum: Historia Icy Tower   Wysłany: 23 Lipiec 2014, 22:44   Temat: Ghost floor - galeria i ranking powtórek
Ghost Floors występowały w wersji 1.2 i zostały naprawione w wersji 1.3. W trakcie ostatniej prędkości pojawiały się schodki, przez które postać przenikała zamiast na nich lądować, co powodowało brutalne zakończenie często dobrze zapowiadających się sesji.
  Temat: My Little Pony: Friendship is Magic
syo

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 18253

PostForum: Kawiarnia   Wysłany: 23 Lipiec 2014, 22:41   Temat: My Little Pony: Friendship is Magic
Nigdy nie rozumiałem "fenomenu" tych stworów i nigdy nie zrozumiem.
Bo czym się tu interesować?
  Temat: Wasze wszystkie rekordy i statystyki / All your highscores
syo

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 77161

PostForum: Rekordy   Wysłany: 16 Lipiec 2013, 20:38   Temat: Wasze wszystkie rekordy i statystyki / All your highscores
No to niezłe wyniki jak na 10 lat ;) Czekamy na 1000 pięter!
  Temat: Zombie Jump, czyli kolejny spin-off Icy Tower 2
syo

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 54994

PostForum: Ogólnie o Icy Tower 2   Wysłany: 11 Lipiec 2013, 20:46   Temat: Zombie Jump, czyli kolejny spin-off Icy Tower 2
Jeszcze nie zdążyliśmy porządnie ograć Temple Jump a dziś pojawiła się kolejna odsłona Icy Tower 2 o podtytule Zombie Jump! Tym razem trafiamy w świat umarlaka Harolda, którego ulubionym przysmakiem nie jest już ser a mózg.W kwestii gameplay'u nie zmieniło się praktycznie nic - wciąż te same power-upy, sposób grania jest identyczny. Większą ciekawostką są piętra-duchy, które pojawiają się dopiero jak się do nich zbliżymy. Czyżby małe nawiązanie do trapiących kiedyś wielu graczy ghost floors? ;)

Nie wiem jak uważają pozostali, ale poza fajną wariacją oprawy graficznej jest to po prostu Icy Tower 2 w nieco innym, tym razem zombiakowym opakowaniu. Wizja wykonywania tych samych stuntów i mozolnego odblokowywania tych samych boostów i upgrade'ów skutecznie mnie odstrasza od ogrywania Zombie Jump.

Uważam, że lepiej byłoby się skupić nad dodawaniem kolejnych elementów do standardowej wersji IT2 oraz - przede wszystkim - na naprawianie bugów, których nie brakuje.
  Temat: Wasze dzisiejsze wyniki / Your scores today
syo

Odpowiedzi: 731
Wyświetleń: 570800

PostForum: Rekordy   Wysłany: 26 Czerwiec 2013, 17:49   Temat: Wasze dzisiejsze wyniki / Your scores today
Fabian? Ty żyjesz?! :D
  Temat: Pożegnanie
syo

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 11353

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 22 Sierpień 2011, 12:36   Temat: Pożegnanie
Moi drodzy,

Tak naprawdę nie wiem od czego mam zacząć. Z pewnością większa część starszych graczy gdy zobaczyła nazwę tego tematu oraz jego autora, pomyślało sobie "Znowu?". ;)
Tym razem chciałbym zrobić to świadomie i ostatecznie, wszystkie wcześniejsze takie deklaracje były manifestem i bezradnością rozchwianego momentami emocjonalnie nastolatka. Czasy się zmieniły, przybyło kilka lat...

Nosiłem się z zamiarem napisania tego postu już kilka miesięcy, spostrzegawczy zauważyli moją długą absencję, brak postów, brak obecności na forum zarówno polskim jak i zagranicznym. Związane było to z kilkoma powodami...

Jednym z nich to zmiana trybu życia - od 2 lat żyję na własną rękę, zarabiam na siebie i swoją dziewczynę, którą - mam nadzieję - pewnego dnia będę mógł nazywać swoją żoną, mieszkamy razem. Jestem zaangażowany w pracę, w której awansowałem niedawno na stanowisko zastępcy kierownika - nie jest to jakaś rewelacyjna praca w wielkiej korporacji gdzie zbierałbym kokosy, ale mimo wszystko zależy mi na doświadczeniu zawodowym. Pewne rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałem stały się priorytetami i na odwrót - rzeczy, z których czerpałem kiedyś przyjemność musiały odejść na dalszy plan. Pozwoliłem swojemu życiu uformować się na nowo.

Drugim powodem jest wypalenie - zjawisko znane i nielubiane. Tym razem wiem, że nie jest ono tymczasowe, że chęć do gry, do wspomagania społeczności nie powróci. Nie mogę się nawet zmusić do uruchomienia gry i pogrania jakiś czas. A jak wszyscy wiemy, zmuszanie się do czegoś nie jest fajną sprawą i nigdy do niczego dobrego nie zaprowadzi.

Decyzja ta to również pewnego rodzaju konsekwencja mojego zawodu i żalu do producentów gry - w tym przypadku to moja, subiektywna, opinia. Uważam, że gra nie rozwinęła się w taki sposób w jaki powinna. Nie rozwinęła się w taki sposób, by grywalność wciąż była na wysokim poziomie. Icy Tower miał przesłanki by nie tylko stać się światowym fenomenem, ale także pozostać nim na długi czas. Dlaczego przez 10 lat gra się nie rozwijała w kategorii gameplay'u? Dlaczego nie poszerzono gry o ciekawe dodatki związane z gameplayem? Dlaczego producenci nie włożyli wystarczająco dużo wysiłku by stworzyć stabilną i aktywną społeczność? Dlaczego nigdy nie zdecydowano się przenieść gry na konsole stacjonarne? I wreszcie - dlaczego nigdy nie stworzono wersji online? Nie oczekuję odpowiedzi na te pytania, zapewne nigdy ich nie otrzymam.

Przez te ładnych parę lat poznałem Was - różnych ludzi o różnych pasjach, którzy razem tworzyli niespotykany nigdzie indziej klimat. Z niektórymi z Was nawet się zaprzyjaźniłem i spotykałem się również poza zlotami. Dzięki Wam cała machina jaką była społeczność graczy IT trwała w najlepsze, dzięki Wam ta gra zyskała ogromną popularność i przyniosła sukces producentom.

I właśnie Wam wszystkim - bez wyjątku i bez względu na to czy było nam po drodze czy nie, czy znaliśmy się lepiej czy nie - bardzo dziękuję za niemal dekadę Icy Towera. Zamykam ten rozdział będąc świadom tego, że ja również dołożyłem swoją małą cegiełkę do tej budowli, lecz również będąc świadom tego, że kilka z tych cegiełek zburzyłem. Ale czego byśmy nie robili, gdzie byśmy nie byli, zawsze będą wzloty i upadki. Mam jednak nadzieję, że w Waszej pamięci pozostaną te pierwsze.

Dziękuję.
  Temat: [beta-testy] Icy Tower Battle v0.1
syo

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 39271

PostForum: Serwisy   Wysłany: 25 Maj 2011, 23:54   Temat: [beta-testy] Icy Tower Battle v0.1
Hmm, no dobra. Tylko skąd wezmę swoje replaye po kilku formatach.. :)
  Temat: [beta-testy] Icy Tower Battle v0.1
syo

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 39271

PostForum: Serwisy   Wysłany: 17 Maj 2011, 11:42   Temat: [beta-testy] Icy Tower Battle v0.1
Presto napisał/a:
Nie. Projekt usunieto. Dziekuje za uwage.


Bez sensu. To mógł być początek czegoś nowego i ciekawego. Szkoda, że spóźniłem się te kilkanaście godzin, mógłbym chociaż oblukać cóż to takiego. Z opisu wygląda na bardzo interesującą rzecz, która potem mogłaby się rozwinąć nawet w centrum pojedynków, z których część na pewno elektryzowałaby społeczność.
No cóż, dzięki za próbę, wrzuciłeś na ruszt coś fajnego. :)
  Temat: Spring Tournament 2011 (SaleiB)
syo

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 51835

PostForum: Międzynarodowe turnieje   Wysłany: 16 Maj 2011, 07:54   Temat: Spring Tournament 2011 (SaleiB)
Wchodzę w to :)
  Temat: Najstarszy rekord, jaki pamiętacie
syo

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 17338

PostForum: Rekordy   Wysłany: 6 Maj 2011, 17:16   Temat: Najstarszy rekord, jaki pamiętacie
Ja pamiętam rekord jeszcze za czasów 1.1, było to bodaj 469 Floor. :) Oczywiście mogłem się chwalić tylko screenshot'em, gdyż w tej wersji nie było jeszcze możliwości zapisywania powtórek. Ciekawostka jest taka, że ten wynik ugrałem bez odbijania się od ścian (nie umiałem wtedy). ;)
  Temat: Puchar Polski?
syo

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 17173

PostForum: Polskie turnieje   Wysłany: 15 Kwiecień 2011, 14:15   Temat: Puchar Polski?
Hej,

Od paru dni chodzi mi po głowie myśl, by oprócz pojedynczych turniejów zorganizować rozgrywki mające wyłonić najlepszego (aktywnego oczywiście) gracza w Polsce. Coś w stylu Pucharu Polski. Myślałem o 12 rundach, gdzie każda runda odbywałaby się w odstępie 2-3 tygodni. Największym i najtrudniejszym do zrealizowania wydarzeniem byłaby runda trzynasta, która byłaby zwieńczeniem rozgrywek na żywo. Oto rozkład kategorii, który sobie ułożyłem:

1. COMBO
2. FLOOR
3. NML
4. SCORE
5. UNML
6. FLOOR
7. NML
8. COMBO
9. SCORE
10. FLOOR
11. UNML
12. SCORE

Oczywiście obowiązywałby jakiś system punktowy. To też sobie nieco ułożyłem, wygląda to tak:

1. 25p.
2. 18p.
3. 15p.
4. 12p.
5. 10p.
6. 8p.
7. 6p.
8. 4p.
9. 2p.
10. 1p.
11 i niżej* - 1p.

* - gracz jest punktowany tylko po nadesłaniu wyniku

Po 12 rundach mielibyśmy np. najlepszą 8, która awansowałaby do ostatniej rundy. Ta odbyła by się na zasadzie zlotu, gdzie jednocześnie wyłonilibyśmy Mistrza Polski, który przy okazji odebrałby symboliczny puchar. :)

To wszystko opisane jest na dość szybkim tempie, chciałbym wiedzieć jakie są Wasze opinie na ten temat. Macie może jakieś inne pomysły? Czekam na dyskusję i mam nadzieję, że niebawem z czymś wystartujemy! :)
  Temat: [mod] Icy Tower New Awards Mod
syo

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 51934

PostForum: Galeria postaci i modów   Wysłany: 15 Kwiecień 2011, 14:05   Temat: [mod] Icy Tower New Awards Mod
Obawiam się, że będzie to niemożliwe, przez ten cały czas miałem już kilka formatów i po dźwiękach ani śladu. Ale można by zrobić nowy mod pod 1.5 ;)
  Temat: Icy Tower Portable - Nieoficjalny IT na PSP!
syo

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13855

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 5 Kwiecień 2011, 13:29   Temat: Icy Tower Portable - Nieoficjalny IT na PSP!
Nie wypuszczaj jej jeszcze, dopracuj!
  Temat: Wasza kariera / Your career
syo

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 232486

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 23 Marzec 2011, 23:47   Temat: Wasza kariera / Your career
Nie no, my tu próbujemy z Salem złapać petra żeby zgodził się na przekazanie nam strony, a wszyscy odchodzą... Ciekaw jestem, czy się w końcu uda, jeśli tak, to mam nadzieję że icy.pl znów będzie popularne. :)
  Temat: Dziala cos jeszcze?
syo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 13300

PostForum: Polskie turnieje   Wysłany: 20 Luty 2011, 12:08   Temat: Dziala cos jeszcze?
Czekam na Sala, moze w koncu mi odpisze i ruszymy z czyms :)
  Temat: ICY TOWER 1.5
syo

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 18130

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 14 Luty 2011, 23:52   Temat: ICY TOWER 1.5
Cytat:
A newsa nie będzie? :P


Cytat:
News by się przydał ;)


News jest, widnieje jako ostatni na liście, bo nie ma kto go przewinąć na górę. :)
  Temat: ICY TOWER 1.5
syo

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 18130

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 31 Styczeń 2011, 18:58   Temat: ICY TOWER 1.5
Dziś pojawiła się najnowsza, już nie beta, wersja gry.

Do pobrania TUTAJ.
Forum FLD - TUTAJ.

Miłej gry! :)
 
Strona 1 z 104
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17