SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pilka nozna
Autor Wiadomość
mattirab 
Moderator

Wysłany: 23 Luty 2006, 20:38   Pi?ka no?na

LEO napisał/a:
Phehyehyh...... ja kiedys kibicowalem Realowi pozniej jak przyszly te "gwiazdy" zrobil sie jeden wielki syf, potrafia cos zagrac, ale to nie to co kiedys. Obecnie od 2-3 lat kibicuje F.C. Barcelonie, nie tylko za to, ze klepia swienie gale,ale na moje nie sa "futbolowymi cwaniakami" typu Chelsea . Ronaldinho to przyklad tego pilkarza, ze chcial cos osiagnac ( zarobic fore) bo mial biede jak... ALE przez milosc do futbolu ktora zywi caly czas pokazujac zakrecone w kosmos zagrania,a nie przez to ze jest materialista typu () Beckham chociaz ja do niego nic nie mam, ale wiekszoscpilkarzy gra zeby zarobic i jest GUT, ale sa tacy np. Ronni, ze oprocz kasy kochaja futbol.... nie umiem wam tego przedstawic dokladnie wedlug moich mysli....OLE (LEO)

Mysle podobnie, tyle, ze nadal kibicuje Realowi, ale przyznam, wolalem dawny Real. Bardzo go lubilem za czasow Del Bosque, w sezonie 2001/2002, gdy w pieknym meczu finalowym LM pokonali Bayer Leverkusen. Barcelonie kibicuje mniej wiecej od przyjscia Rijkarda (przepraszam, jesli popelnilem blad), ale pamietam czasy "Holenderskiej" Barcy, tez byla fajna - Kluivert, Overmars i wielu innych.
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Laura_x 
No way!

Wysłany: 24 Luty 2006, 14:52   Pi?ka no?na

Cytat:
Barcelonie kibicuje mniej wiecej od przyjscia Rijkarda

ja tez mniej wiecje od tego czasu, ale wczesniej tez im kibicowlaam, ale bardziej kibicowlaam Realowi....teraz Real jest za bardzo przegwiazdowany, tzn za duzo tych slaw i wogole, nie daja szans wszystkim pogra,cx no i zawodnicy sie koncza, wypalaja.....

LEO 
Splendid!

Wysłany: 27 Luty 2006, 21:00   Pi?ka no?na

Oj na ostatnim meczu BArcelona - Saragossa w Saragossie cos kolo 76 minuty Eto'o chcial zejsc z boiska, bo kibicie zachowali sie skandalicznie. W jego kierunku "lecialy" wyzwiska rasistowskie typu: "UhUhuhuhuh" - majace na celu odglos malpy itp. DO zostania na boisku przekonal go trener, sedzia go zatrzymywal Ronaldinho, pilkarze z Realu Saragossy tez. MAssakra i won z takimi kibicami, jakies pozadne kary, ale na kibicow a nie klub, zreszta to i tak klub za kiboli odpowiada.... co Wy o tym sadzicie??? :evil:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 27 Luty 2006, 21:04   Pi?ka no?na

A co mozemy sadzic? Wynocha z takimi kibicami. Teraz z pilki noznej robia jakas polityczna walke, albo powod do wyzwisk rasistowskich. Ja do innych ras nic nie mam. Zgadzam sie, powinny byc kary dla kibicow.
Nasze Powtórki

Dominik (Bobi)
Eextreeme!

Wysłany: 28 Luty 2006, 09:05   Pi?ka no?na

to tak samo jak polacy rzucali bananami w Olisadebe :evil:

Domia 
No way!

Wysłany: 8 Marzec 2006, 21:51   Pi?ka no?na

Wczorajszy mecz - piekny! Ronaldinho zagral genialnie! Szkoda tylko Messiego, ktory musial tak wczesnie zejsc z boiska.

Laura_x 
No way!

Wysłany: 9 Marzec 2006, 14:06   Pi?ka no?na

szkoda, ze Liverpool nie przeszedl dalej :cry:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 9 Marzec 2006, 15:39   Pi?ka no?na

No tak... a wczoraj Milan przeszedl. Dwa gole Inzaghiego. Wynik - 4:1 dla Milanu.
Nasze Powtórki

Robee
Eextreeme!

Wysłany: 9 Marzec 2006, 20:14   Pi?ka no?na

Ja ogladalem Real - Arsenal

Bylo 0-0 jednak mecz byl bardzo fajny... Real walczyl do ostatniej chwili. Arsenal przeszedl do nastepnej rundy.

www.rydzyk.rox.pl - je?li chcecie si? po?mia?, to wejd?cie xD

Laura_x 
No way!

Wysłany: 9 Marzec 2006, 20:40   Pi?ka no?na

koniec eryu Galacticos, jak to dzisiaj w TV uslyszalam :wink: no i bardzo dobrze, niech teraz utworza druzyne od nowa :wink:

Robee
Eextreeme!

Wysłany: 9 Marzec 2006, 21:08   Pi?ka no?na

Ronaldo, mniej hamburgerow ;p

www.rydzyk.rox.pl - je?li chcecie si? po?mia?, to wejd?cie xD

Laura_x 
No way!

Wysłany: 9 Marzec 2006, 21:50   Pi?ka no?na

Ronaldo, mniej romansow ;)

syo 
No way!

Wysłany: 9 Marzec 2006, 23:23   Pi?ka no?na

Laura_x napisał/a:
Ronaldo, mniej romansow

Podobno on powiadal, ze uprawial seks przed meczem i to mu pomagalo.. :grin:

Wracajac do Ligi Mistrzow - niestety, najciekawsze mecze juz na samym poczatku. Odpadly takie perelki jak Bayern, Chelesea, Liverpool, Real... Jesli los nie bedzie zlosliwy to obstawiam final Barcelona - Milan. Wygra oczywiscie wiadomo kto :D
  Profil FLD: 91 IT Code:

catek
Gość
Wysłany: 9 Marzec 2006, 23:27   Pi?ka no?na

no wow, wiadomo ze BARCA, a kto inny? hmm moze i taki final bedzie. :P

PS. nareszcie zdjal mi ktos warny, uff :)

Laura_x 
No way!

Wysłany: 10 Marzec 2006, 13:51   Pi?ka no?na

syo napisał/a:
Podobno on powiadal, ze uprawial seks przed meczem i to mu pomagalo

tez o tym slyszalam, ale wiesz, moze mu to troche zaszkodzilo :P

syo napisał/a:
to obstawiam final Barcelona - Milan

nie byloby zle, a wrecz bardzo dobrze :wink:

syo napisał/a:
Wygra oczywiscie wiadomo kto

no oczywiscie, ze Barca :wink:

syo 
No way!

Wysłany: 10 Marzec 2006, 15:37   Pi?ka no?na

Kod:
Benfica Lizbona - Barcelona, Arsenal Londyn - Juventus Turyn, Olympique Lyon - AC Milan i Inter Mediolan lub Ajax Amsterdam - Villarreal - to pary cwiercfinalowe pilkarskiej Ligi Mistrzow

Baaaaaaardzo dobrze! Opatrznosc mnie posluchala! Milan nie gra z Barca w cwiercfinalach!

Benfica - Barca
Arsenal - Juventus
Lyon - Milan
Inter/Ajax - Villareal

* Barca przechodzi dalej, to nie ulega watpliwosci
* Arsenal pojedzie Juve, Stara Dama przez jeden karygodny blad Tima Wiese znalazla sie w cwiercfinalach, tutaj powinien byc Werder!
* Wprawdzie powiedzialem, ze Barca zagra z Milanem w finale, ale Lyon spisuje sie w tej edycji rewelacyjnie. Kto wie, moze Lyon tu jeszcze troche pomiesza..
* W ostatniej parze nie mam zbyt wielkiego arsenalu wiedzy, ale wiem ze Tajek kibicuje Interowi i to on przejdzie dalej :D
  Profil FLD: 91 IT Code:

tajek
Splendid!

Wysłany: 10 Marzec 2006, 20:45   Pi?ka no?na

Hm z tego co mi wiadomo to Milan z Barca moga sie spotkac co najwyzej w polfinale , osobiscie kibicuje druzyna wloskim bo pieknie by bylo zobaczyc znow(ostatnio bodajze w 2003 roku ) 3 druzyny z wloch w polfinalach ( wogole ma ktos watpliwosci do tego ze Serie A jest najmocniejsza liga w tej chwili ? )
A co do Samych meczy to :
Benfica : Barca - hm wszyscy wskazuja na Barce , mnie sie wydaje ze bedzie to wyrownany mecz , lecz geniusz Ronaldinho przesadzi o awancie Barcy

Arsenal : Juventus - zdecydowanie Juventus , nie cierpie tej druzyny lecz wiem ze sa aktualnie w duzym dolku , a jednak udalo im sie przejsc werder ( fakt fartem no ale jednak.. ) A Arsenal? w lidze slabo , zwyciestwo nad realem o niczym nie mowi , Real jest w totalnym chaosie , wiec kazdy by z nimi wygral .

Lyon : Milan - bardzo fajny mecz sie zapowiada , wedlug mnie Lyon to przyslowiowy "czarny kon" tej edycji LM , lecz czuje ze Milan przejdzie

Inter/Ajax : Villareal - hm Inter? czy Ajax? to nas czeka na poczatku , jestem sercem , dusza i wszystkim co posiadam za Interem , obstawiam 3-1 dla Interu :)
A co do samego meczu z Villareal to nic nie powiem , bo wkoncu niewiem czy to bedzie Inter czy ajax :)

Forza Inter !
Forza Regazzi !
Pazza Inter Amala

mattirab 
Moderator

Wysłany: 11 Marzec 2006, 11:17   Pi?ka no?na

To moze ja tez zabawie sie w typowanie:
Benfica - Barca: Zdecydowanie Barcelona.
Arsenal - Juventus: Arsenal w tym sezonie gra slabo (jak na siebie) w lidze, wiec pewnie bedzie walczyl w LM. Mimo to, typuje, ze przejdzie Juve.
Lyon - Milan: Wydaje mi sie, ze Lyon, aczkolwiek pojedynek bedzie bardzo ciekawy.
Ajax/Inter - Villarreal: Wg mnie przejdzie ten, kto wygra pojedynek Ajax/Inter. Kibicuje Interowi, mysle tez, ze to jednak on przejdzie.
Nasze Powtórki

petr 
Administrator

Wysłany: 11 Marzec 2006, 13:02   Pi?ka no?na

tajek napisał/a:
( wogole ma ktos watpliwosci do tego ze Serie A jest najmocniejsza liga w tej chwili ? )

uh.
Jesli masz na mysli poziom LIGI, to oczywiscie ze mam watpliwosci, duzo wyzszy jest w angielskiej i hiszpanskiej.
W Serie A sa tylko trzy druzyny - Milan, Inter i Juve - ktore czasem przerastaja angielskie, hiszpanskie, ale LIGA wloska jest z cala pewnoscia gorsza.
Podobnie jest z liga szkocka, tam zawsze byly dwie druzyny, teraz sa trzy (Celtic, Rangers, Hearts), a reszta prezentuje poziom tych lepszych polskich druzyn...

A ja bym chcial final Barca - Lyon :) Tym dwom team'om zyczylem od poczatku najlepiej :)
Nie lubie Arsenalu, Juve i Milanu (za wyjatkiem Nedveda w tym przedostatnim ;p). Zdziwilem sie szczerze awansem Benfiki, i mam nadzieje ze za duzo klopotow Barsie nie sprawia.

Profil FLD: 761 IT Code:

tajek
Splendid!

Wysłany: 11 Marzec 2006, 13:42   Pi?ka no?na

petr napisał/a:

uh.
Jesli masz na mysli poziom LIGI, to oczywiscie ze mam watpliwosci, duzo wyzszy jest w angielskiej i hiszpanskiej.
W Serie A sa tylko trzy druzyny - Milan, Inter i Juve - ktore czasem przerastaja angielskie, hiszpanskie, ale LIGA wloska jest z cala pewnoscia gorsza.

Widze ze kompletnie sie nie orenitujesz we wloskiej Lidze , powiadasz ze w Serie A sa tylko 3 druzyny ? a co z Roma? , Fiorentina ? Livorno ? Chievo? , chyba o tych druzynach zapomniales , sa to bardzo mocne druzyny z ktorymi kazdy klub na swiecie bedzie mial trudnosci z pokonaniem ich...
Dales przyklad ze w Serie A satylko Inter , Milan i Juve , to ile jest takich wielkich druzyn w Hiszpani? Real? , Barca? Valencia? Osasuna? Valencia? , hm wiecej nie widze , Fiorentina z kazda z tych druzyn moze wygrac ( no moze nie Barca)
To samo jest w Anglii , Manutd? Live?Chelsea? Arsenal? Totenham? tez niezbyt wygorowany poziom , co prawda Middlesbrough wygralo z Roma w pierwszym meczu w UEFA lecz jestem pewien ze Roma ich zniszczy u siebie , bo wspomniany Middle jest u siebie nie ludzko mocne ( wygrana z chelsea) ,
Tak wiec Anglia , Hiszpania , Wlochy sa prawie rownymi ligami , lecz aktualny sezon pokazuje ze Wlochy goruja nad reszta a swiadcza o tym cwiecfinaly LM gdzie sa 2 druzyny z wloch ( beda 3 :) ) i o dziwo sa faworytami swoich meczy , co oczyms chyba swiadczy..

Odpowiedz do tematu