SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Gwna  

Poprzedni temat «» Nastpny temat
meble do salonu
Autor Wiadomo
dariarach 
Yo!

Doczy: 22 Pa 2019
Wysany: 28 Padziernik 2020, 12:30   meble do salonu

Witam. Chciałbym na nowo urządzić salon dlatego rozglądam się za jakimiś nowoczesnymi meblami. Jak na razie nie mam nic na oku. Ostatnio natrafiłem na https://www.deltivo.pl/category/stoly-do-salonu według mnie to będzie najlepszy wybór
Ostatnio zmieniony przez dariarach 7 Listopad 2020, 10:33, w caoci zmieniany 1 raz  

patroos
Yo!

Doczy: 12 Lis 2020
Wysany: 12 Listopad 2020, 13:10   

Mebli nowych mi nie potrzeba, ale welurowe pokrowce by się przydały. Orientujecie się w temacie i możecie mi podesłać jakąś ciekawą ofertę? Ważne żeby było dobrze jakościowo i cenowo oczywiście też.

karolina90
Yo!

Doczy: 09 Lut 2021
Wysany: 25 Luty 2021, 16:30   

Najlepszym wyborem będzie kupienie weluru tapicerskiego i wykonanie z niego pokrowców. Sama tak zrobiłam w przypadku puf do salonu i wyszło zdecydowanie taniej niż kupowanie gotowych. Pozwala to na zrobienie pokrowców o wymiarze, który potrzebujesz i wybraniu koloru, który pasuje do wystroju.
Ostatnio zmieniony przez karolina90 25 Luty 2021, 16:31, w caoci zmieniany 1 raz  

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: