|
Icy.pl |
| Autor |
Wiadomość |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 18 Luty 2004, 19:17 Icy.pl
|
|
|
najpozniej w piatek nasza strona bedzie posiadala nowy serwer i zrobimy wielki update
a jak dobrze pojdzie to w przyszlosci bedziemy mieli duuuuuuzy serwer i wtedy rozbudujemy mocno dzial download (bedzie nawet mod vinego ktory zajmuje 40 mb )
ale to nic pewnego wiec nie zapeszam
pozdr |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 18 Luty 2004, 19:19 Icy.pl
|
|
|
juz sie doczekac nie moge |
|
|
|
 |
Doktor(wiko)
Eextreeme!

Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 224 Skąd: Rajtuzy
|
Wysłany: 18 Luty 2004, 21:31 Icy.pl
|
|
|
| SaleiB napisał/a: | (bedzie nawet mod vinego ktory zajmuje 40 mb ) |
A moj tez??? |
_________________ Co si? gapisz, co si? gapisz - rusz palcami i co? napisz!"
http://devil.wrzesnia-info.com/index.php - zaje(ech, ta je**na cenzura ) stronka |
|
|
|
 |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 18 Luty 2004, 22:44 Icy.pl
|
|
|
jak masz jakis ciekawy to tak
ale to nie jest na 100% pewne
pozdr |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
Doktor(wiko)
Eextreeme!

Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 224 Skąd: Rajtuzy
|
Wysłany: 18 Luty 2004, 23:14 Icy.pl
|
|
|
| SaleiB napisał/a: | jak masz jakis ciekawy to tak |
No, z tym bedzie problem, ale staram sie jak moge. Jak ktos moze to niech pomoze(ale mi sie rymlo ), najlepiej obrazkami, albo dzwiekiem. Moj mejl: wiko564@wp.pl |
_________________ Co si? gapisz, co si? gapisz - rusz palcami i co? napisz!"
http://devil.wrzesnia-info.com/index.php - zaje(ech, ta je**na cenzura ) stronka |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 19 Luty 2004, 13:40 Icy.pl
|
|
|
| wiko napisał/a: |
Jak ktos moze to niech pomoze(ale mi sie rymlo ), najlepiej obrazkami, albo dzwiekiem. Moj mejl: wiko564@wp.pl |
zalezy jakie obrazki chcesz jakiego tematu dotyczace |
|
|
|
 |
Doktor(wiko)
Eextreeme!

Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 224 Skąd: Rajtuzy
|
Wysłany: 19 Luty 2004, 14:28 Icy.pl
|
|
|
| domia napisał/a: | | wiko napisał/a: |
Jak ktos moze to niech pomoze(ale mi sie rymlo ), najlepiej obrazkami, albo dzwiekiem. Moj mejl: wiko564@wp.pl |
zalezy jakie obrazki chcesz jakiego tematu dotyczace |
No wlasciwie jest bez jakiegos tematu. Najlepiej wysle ci tego moda i sama cos wymyslisz. Ale dopiero po 16:00, bo mam tak wolny modem, ze nic za bardzo nie wysle, ale moge sprobowac. No bo o 16:00 bede mial noe... ekhm, neostrade. |
_________________ Co si? gapisz, co si? gapisz - rusz palcami i co? napisz!"
http://devil.wrzesnia-info.com/index.php - zaje(ech, ta je**na cenzura ) stronka |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 19 Luty 2004, 15:05 Icy.pl
|
|
|
modzik calkiem fajny ale praktycznie wiele sie nie rozni od standartowego |
|
|
|
 |
Doktor(wiko)
Eextreeme!

Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 224 Skąd: Rajtuzy
|
Wysłany: 19 Luty 2004, 15:35 Icy.pl
|
|
|
Ale zawsze cos... |
_________________ Co si? gapisz, co si? gapisz - rusz palcami i co? napisz!"
http://devil.wrzesnia-info.com/index.php - zaje(ech, ta je**na cenzura ) stronka |
|
|
|
 |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 26 Luty 2004, 19:54 Icy.pl
|
|
|
no coz, szukalem serwera tymczasowego na strone, ale okazalo sie ze pozostala tylko niezawodna republika
tak wiec na pare najblizszych dni adres icy.pl.prv.pl bedzie przekierowany na http://republika.pl/jurassicwar/icy/ a za okolo miesiac bedzie wszystko po normalnemu, a nawet lepiej
dobra nowina na 0pewno jest to ze fanklub w koncu dziala i mozecie przesylac informacje o sobie na saleib@wp.pl
pozdr |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
Vin
Gość
|
Wysłany: 14 Marzec 2004, 15:10 Icy.pl
|
|
|
Co do mnie, to mam siec, tylko modemowa - wiec mozna do mnei pisac na maila. |
|
|
|
 |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 19 Marzec 2004, 19:44 Icy.pl
|
|
|
No panowie, mozna ( a nawet trzeba - wymogi hosta ) juz zaczac robic angielska wersje strony. Lada dzien bedzie nowy serwer (ten pojemny) i wszystko bedzie jak potrzeba.
beda nowe dzialy :mody(skiny), powtorki, screeny, postacie, slowniczek Icy Towera i kto wie co jeszcze (ktos musi sie zajac prowadzeniem tych dzialow, przecierz nie bede wszystkiego sam robil )
pozdr |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
Neo
Fantastic!

Pomógł: 1 raz Dołączył: 05 Mar 2004 Posty: 487 Skąd: Matrix :)
|
Wysłany: 19 Marzec 2004, 20:07 Icy.pl
|
|
|
na angielski to ja moge przetlumaczyc... niech ta 6 z anglika na cos sie przyda
z tym ze to nie bedzie ot tak, od reki.... to musi potrwac |
_________________ IT Code: IT+(+++) M$++ CS+ SD= M= ISC= CI- CF+ CL= |
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 19 Marzec 2004, 20:39 Icy.pl
|
|
|
Przydzielcie mi pare dzialow |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 19 Marzec 2004, 22:17 Icy.pl
|
|
|
Ja jestem troszke zakompleksiony gdy czytam wasze tlumaczenia (serio), ale tez moge cos poklikac.
SaleiB - przeslalem ci maila z kilkoma stronami. |
|
|
|
 |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 8 Kwiecień 2004, 20:12 Icy.pl
|
|
|
Powitajcie nowego czlonka redakcji icy.pl
Jest nim Neo - the one
mam nadzieje ze nie bedzie to nikomu robilo problemu i wszyscy sie cieszycie
:509:
nie wiem co tu jeszcze napisac
pozdr |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
jurko kiler
Eextreeme!

Dołączył: 01 Lut 2004 Posty: 186 Skąd: Pawłowice
|
Wysłany: 8 Kwiecień 2004, 20:28 Icy.pl
|
|
|
:509: :509: :509:
:509: :509:
to fajnie |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 8 Kwiecień 2004, 21:44 Icy.pl
|
|
|
jest gites&gutes |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 8 Kwiecień 2004, 23:28 Icy.pl
|
|
|
"do grona czworki redaktorow naszej strony dolaczyl piaty. Jest nim Neo, zawdzieczamy mu strone w jezyku angielskim"
A ja z moimi 30% tej strony to nawet nie "wspoltworzyciel"?
Ale poza tym jeszcze raz gratuluje. Chyba zmobilizowales mnie zebym wreszcie dotlumaczyl mody. ;] |
|
|
|
 |
Neo
Fantastic!

Pomógł: 1 raz Dołączył: 05 Mar 2004 Posty: 487 Skąd: Matrix :)
|
Wysłany: 9 Kwiecień 2004, 09:01 Icy.pl
|
|
|
| Vinyanov napisał/a: | A ja z moimi 30% tej strony to nawet nie "wspoltworzyciel"? |
No jasne. Syo, roszczenia Viny'ego sa najzupelniej sluszne! Oczywiscie ze Viny przetlumaczyl 30% strony (jak przetlumaczy mody to bedziemy mieli po 50%) A za gratulacje dziekuje, postaram sie pelnic swoje obowiazki jak najlepiej |
_________________ IT Code: IT+(+++) M$++ CS+ SD= M= ISC= CI- CF+ CL= |
|
|
|
 |
|
|