|
sprzet |
| Autor |
Wiadomość |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 21 Czerwiec 2005, 22:53 sprz
|
|
|
domia ja mam 600mhz HAH
pozdr |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
domaz
Fantastic!


Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 480 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: 21 Czerwiec 2005, 23:09 sprz
|
|
|
| fayl napisał/a: | | I teraz powiedz: po co Ci to wszystko? |
Jak to po co? Dla shpanu ziaaam!
| domia napisał/a: | | nikt mnie nie dotknie hah ! |
buuuuuu |
_________________ glow=red] Moje wyniki to:[/glow]
[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow] |
|
|
|
 |
Neo
Fantastic!

Pomógł: 1 raz Dołączył: 05 Mar 2004 Posty: 487 Skąd: Matrix :)
|
Wysłany: 21 Czerwiec 2005, 23:10 sprz
|
|
|
a ja mam drugi komp przeznaczony do starych gier - 133 MHz HAH! |
_________________ IT Code: IT+(+++) M$++ CS+ SD= M= ISC= CI- CF+ CL= |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 22 Czerwiec 2005, 04:59 sprz
|
|
|
| domia napisał/a: |
| mateczko napisał/a: | | Ja ciebie pobilem domia (3000+ to 1400Mhz hahaha) |
:576: :577: :576: :577: :576: :577: :576: :577: :576: :577: :576: :577: :576: :577: |
LOOOOOOOL BUHAHAHAHAHHH
O rany... Jeszcze placze ze smiechu... Uff!
Czy ktos moglby wyciac to nabijactwo i wrzucic do archiwum? Na pamiatke?
P.S. mateczko - 1400mhz? - czyli calkiem ciotny kloc sobie kupiles ^^ |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
mateczko
Eextreeme!

Dołączył: 11 Gru 2004 Posty: 159
|
Wysłany: 22 Czerwiec 2005, 12:03 sprz
|
|
|
| nie 1400 chyba cos ok 2000 |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 22 Czerwiec 2005, 18:04 sprz
|
|
|
| mm... na pewno monizej 2000 one maja. |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
mateczko
Eextreeme!

Dołączył: 11 Gru 2004 Posty: 159
|
Wysłany: 23 Czerwiec 2005, 11:36 sprz
|
|
|
| mateczko napisał/a: | | GTA : San Andreas na Full detalach 0% zmulu |
czytalas to domia ??
| petr napisał/a: | | mm... na pewno monizej 2000 one maja. |
nie
3000+ to to samo co Pentium 3.0Ghz kolega w Trytonie mowil na serio |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 23 Czerwiec 2005, 12:31 sprz
|
|
|
| mateczko napisał/a: | | Cytat: | mateczko napisal/a:
GTA : San Andreas na Full detalach 0% zmulu |
czytalas to domia ?? |
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
tyle mam ci do powiedzenia |
|
|
|
 |
LEO
Splendid!


Wiek: 37 Dołączył: 31 Sty 2005 Posty: 688
|
Wysłany: 23 Czerwiec 2005, 12:38 sprz
|
|
|
Czekajcie...... jeszce ja nie psialem o swoim nowy sprzecie, ktorego mam od kwietnia
AMD64 Athlon 3000+ (kloc slaby, ale mi wystarczy)
kart.graf. Radeon X800(256mb)
twradziel- WD120gb
pamiec-1024mb
monitor LCD-17" LG
Myszka i klawa bezprzewodowe
odtwarzacz i nagrywarka DVD
o czyms zapomnialem??? |
_________________ nml : 869 |
|
|
|
 |
mateczko
Eextreeme!

Dołączył: 11 Gru 2004 Posty: 159
|
Wysłany: 23 Czerwiec 2005, 14:07 sprz
|
|
|
procek masz jak moj i pamiec
| LEO napisał/a: | o czyms zapomnialem??? |
Ile kasy to kosztowalo???
Jaka masz obudowe??? |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 23 Czerwiec 2005, 14:09 sprz
|
|
|
| mateczko napisał/a: | | procek masz jak moj i pamiec |
ojej! i co teraz? chyba trzeba bedzie wezwac policje, bo to przeciez kradziez! |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 23 Czerwiec 2005, 17:56 sprz
|
|
|
| mateczko napisał/a: | | petr napisał/a: | | mm... na pewno monizej 2000 one maja. |
nie
3000+ to to samo co Pentium 3.0Ghz kolega w Trytonie mowil na serio |
Nie chodzilo mu o taktowanie zegara doslowne, tylko o to, ze 3000+ jest wydalnosciowo ZBLIZONY do 3 ghz. Ale to nie to samo.
Sprawdzilem. Twoj kloc ma dokladnie 1.8ghz. I prosze, nie sprzeczaj sie ze mna o to, wiem lepiej, serio.
A to ze GTA SA chodzi Ci na full detalach i sie nie tnie to o niczym nie swiadczy. |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 23 Czerwiec 2005, 18:56 sprz
|
|
|
| petr napisał/a: | | A to ze GTA SA chodzi Ci na full detalach i sie nie tnie to o niczym nie swiadczy. |
no ale to przecierz chodzi o to zeby sie nie cielo, a nie zeby bylo lepsze taktowanie zegara
pozdr |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 23 Czerwiec 2005, 22:20 sprz
|
|
|
Ale fakt ze cos sie nie tnie jest skutkiem posiadania dobrego kloca ;p
Chodzilo mi o tej konlkretny przyklad, bo moze i SA sie nie tnie, ale juz za pol roku-rok najnowsze gry moga sie podcinac, bo kloc jest slaby ;p
Noo... Moze za poltora roku ;p
Chodzilo mi o to, ze mateczko nie wybral przyszlosciowo ;p |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
mateczko
Eextreeme!

Dołączył: 11 Gru 2004 Posty: 159
|
Wysłany: 24 Czerwiec 2005, 10:02 sprz
|
|
|
| petr napisał/a: | | ZBLIZONY do 3 ghz. |
to chcialem napisac |
|
|
|
 |
Kunio
Eextreeme!


Dołączył: 25 Lip 2005 Posty: 249 Skąd: Che?m
|
Wysłany: 14 Sierpień 2005, 20:57 Klawiatura
|
|
|
| Z jakiej firmy macie klawiature? Dobrze wam dziala?? |
|
|
|
 |
domaz
Fantastic!


Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 480 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: 14 Sierpień 2005, 21:39 sprz
|
|
|
| ej no to juz przesada... |
_________________ glow=red] Moje wyniki to:[/glow]
[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow] |
|
|
|
 |
mattirab
Moderator


Pomógł: 2 razy Wiek: 32 Dołączył: 24 Maj 2005 Posty: 1200 Skąd: Kalisz
|
Wysłany: 14 Sierpień 2005, 23:10 sprz
|
|
|
Ja mam klawiaturke Microsoft . Bardzo dziwna, oplywowa, podobna do malych fal na morzu. Naprawde |
_________________ Hello me, it's me again.
Rekordy
Historia Icy Tower
Nasze Powtórki |
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 14 Sierpień 2005, 23:39 sprz
|
|
|
| Jakies gowno od Tracera. |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 15 Sierpień 2005, 01:29 sprz
|
|
|
Media-Tech MediaX Office Keyboard (White)
1 miejsce w ostatnim tescie KS (pokonala nawet gigantow z Logitecha ).
Ale najlepsza klawiatura jaka widzialem (za link thx for Neo):
http://www.artlebedev.com/portfolio/optimus/
To projekt.
Wyjdzie w 2006 roku, bedzie kosztowac conajmniej 200-300 $.
BTW ja bym to cos zcalil ze "Sprzecik". Kto za? |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
|
|