|
Ulubiona nagroda |
| Jak? nagrod? najbardziej lubisz? |
| Good |
|
3% |
[ 2 ] |
| Sweet |
|
1% |
[ 1 ] |
| Great |
|
0% |
[ 0 ] |
| Super |
|
0% |
[ 0 ] |
| Wow |
|
3% |
[ 2 ] |
| Amazing |
|
3% |
[ 2 ] |
| Extreme |
|
11% |
[ 6 ] |
| Fantastic |
|
15% |
[ 8 ] |
| Splendid |
|
21% |
[ 11 ] |
| No Way |
|
37% |
[ 19 ] |
|
| Głosowań: 17 |
| Wszystkich Głosów: 51 |
|
|
|
| Autor |
Wiadomość |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 17 Sierpień 2005, 13:33 Nagrody
|
|
|
ja najbardziej lubie Extreme no, fantastic tez jest niezle, ale do dalszych jeszcze nie doszlam co za wstyd, miec combo TYLKO 110 aaaaa ale gram wIT od niecalego miecha, wiec to chyba dobry wyunik, prawda |
|
|
|
 |
tajek
Splendid!


Dołączył: 01 Lut 2004 Posty: 607 Skąd: Mysteryland
|
Wysłany: 17 Sierpień 2005, 14:52 Nagrody
|
|
|
Ja jak gralem to mialem wylaczone wszelkie nie potrzebne rzeczy w tym znajdowaly sie oczywiscie pokazywanie nagrod
Ale tak ogolnie to oczywiscie najbardziej lubie no way |
_________________
     |
|
|
|
 |
John Beak
Fantastic!


Wiek: 37 Dołączył: 13 Kwi 2004 Posty: 407 Skąd: Icy Tower
|
Wysłany: 18 Sierpień 2005, 19:40 Nagrody
|
|
|
Splendid to jest 1337. I No Way tez nie szpatny |
_________________ Trolling is a art.
Design Your Universe
John Beak's Website |
|
|
|
 |
Kubu? Biel@nek
Eextreeme!

Dołączył: 30 Mar 2004 Posty: 187 Skąd: Kalisz Tower !!!
|
Wysłany: 24 Sierpień 2005, 09:38 Nagrody
|
|
|
No way Najbardziej cieszacy ucho |
|
|
|
 |
mattirab
Moderator


Pomógł: 2 razy Wiek: 32 Dołączył: 24 Maj 2005 Posty: 1200 Skąd: Kalisz
|
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 25 Sierpień 2005, 14:13 Nagrody
|
|
|
ej no wiecie co Wy tomacie super skaczecie wysoko i cieszycieuszami dzwiekiem tych nagrod (splendid i no way) w ten sposob dreczycie tych, co jeszcze nei osdiagneli takich combosow |
|
|
|
 |
LEO
Splendid!


Wiek: 37 Dołączył: 31 Sty 2005 Posty: 688
|
Wysłany: 25 Sierpień 2005, 14:47 Nagrody
|
|
|
JA najbardziej lubie No Way, chociaz go nie widze. |
_________________ nml : 869 |
|
|
|
 |
Robee
Eextreeme!


Dołączył: 30 Sty 2005 Posty: 278 Skąd: ??d?
|
|
|
|
 |
mattirab
Moderator


Pomógł: 2 razy Wiek: 32 Dołączył: 24 Maj 2005 Posty: 1200 Skąd: Kalisz
|
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 25 Sierpień 2005, 23:16 Nagrody
|
|
|
oh, Robee, jaki Ty jestes wspanialomyslny |
|
|
|
 |
Jankov
Super!

Dołączył: 14 Lis 2005 Posty: 55 Skąd: Poznan
|
Wysłany: 29 Listopad 2005, 14:39 Nagrody
|
|
|
Ja lubie Extreme bo tak fajnie brzmi ) |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 29 Listopad 2005, 15:20 Nagrody
|
|
|
Jankov -> o tak, jak slysze "Extreeeeeeeeeeeeme" to az mi sie tak jakos wesolo robi na duszy a moj rekord combo wynosi 187, ech, to bylo tak blisko No Way... |
|
|
|
 |
Jankov
Super!

Dołączył: 14 Lis 2005 Posty: 55 Skąd: Poznan
|
Wysłany: 29 Listopad 2005, 18:04 Nagrody
|
|
|
Ja mam w kombo marne 93 rekordu I za nic nie moge go pobic |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 29 Listopad 2005, 20:09 Nagrody
|
|
|
ojj napewno pobijesz wystarczy troche cierpliwosci ja tez mowilam, ze nigdy nie osiagne wyzszego niz 100 combo i osiagnelam - mam 187 zobaczysz, Ty tez keidys tak bedziesz mial |
|
|
|
 |
killer55
Wow!

Dołączył: 11 Kwi 2006 Posty: 77 Skąd: bior? si? dzieci ;D
|
Wysłany: 12 Kwiecień 2006, 17:55 Nagrody
|
|
|
ja uwielbiam napis extreme i fantastic!
Za brzmienie |
_________________ oje rekordy:
score:70,000
combo: 265
JC2: 212
NBJ:472
NML:488
JC3:9
UNML:262
floor:562!
gram na floory!
PS: www.driver55it.fora.pl - moje forum |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 12:53 Nagrody
|
|
|
a ja do ulubionych nagrod dorzucam "No Way" |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 13:29 Nagrody
|
|
|
| Co racja to racja najwieksza radoche daje no way. |
_________________
|
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 13:40 Nagrody
|
|
|
no tak, bo rozpiera Cie duma, ze dostales najwyzsza nagrode |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 14:02 Nagrody
|
|
|
Przyznam sie, jestem z tego zajebi*cie dumny |
_________________
|
|
|
|
 |
catek
Gość
|
Wysłany: 13 Kwiecień 2006, 16:06 Nagrody
|
|
|
No Way bo mialem 12 kwietnia (wczoraj) oraz wczesniej raz, czyli 2 razy w zyciu mialem No Way, fajne uczucie tak 243 combo miec , ech |
|
|
|
 |
|
|