SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrodzony talent do Icy Tower
Autor Wiadomość
Pirochemik 
Splendid!



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 531
Skąd: Iława/Warszawa
Wysłany: 5 Luty 2006, 16:25   Wrodzony talent do Icy Tower

Wiatm!
Od jakiegos czasu zastanawialem sie czy wogule masz szanse bys jednym z lepszych. Caly czas sie rozwijam, gram ponad 2 miesiace, a moje wyniki sa nawet, nawet. Ale 2 dni temu sie przekonalem, ze mam niskie szanse poniewaz: i tyu opowiem histroie:
Kiedy przyszedlem do kolegi z dyskiem, okazalo sie ze go nie ma ale jest jego brat. Po jakims czasie zaczelismy grac w icy tower. Zrobilem kombosa troche leprzego niz jego brat i wpisalem sie za niego:D. Wtedy on powiedzial:
-,,Chyba musze zaczac grac w icy tower".
Bytla wtedy 15. tak tez sie stalo. Kiedy wrocilem o 21 (6 godzin pozniej) jego kombos wynosil:106!!!!!!!!!
kiedy sobie przypomne ile ja musialem kiedys grac zeby tyle miec( gralem kilka lat temu z miesiac i moj kobos wynosil 127). po powrocie braty jego sie wkurzyl i obecnie juz pobil moj stary rekord(127), a gra jakis tydzien i tez nie czesto.

zobaczy jakie beda mnieli potem rekordy.
_________________
1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |

Polska Lista Top Ten
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Lipiec 2010, 05:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kubus 
Amazing!


Wiek: 33
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Dębica
Wysłany: 5 Luty 2006, 16:46   Wielki talent

No to cos jak moj brat , po 3 dniach combo 86 i nie gral caly czas , a ja sie napewno wiecej niz 3 dni meczylem zeby miec combo extreme (70 - 99) . Wczoraj jak siadlem po tej 4 mies. przerwie od icy towera to za ktoryms tam razem zrobilem combosa 160 ale ja juz gralem wczesniej a niektorzy siadaja i po 2 , 3 dniach wala combo kolo 100 ! Sam nie wiem co o tym sadzic czy bedzie im tak caly czas dobrze szlo czy tylko przez chwile na poczatku a pozniej normalnie beda grali :?:
 
 
 
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 5 Luty 2006, 22:29   Wielki talent

to moga byc tylko chwilowe wyskoki, ja tez na poczatku ruszylam jak z kolyta i szybko dosc, bo w niecaly miesiac przekroczylam combo 122, i prawie 500 pieterek :roll:
 
 
 
N3T
Eextreeme!



Wiek: 31
Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 151
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Luty 2006, 13:54   Wielki talent

Ja gram juz prawie trzy miesiace a moj rekord w punktach to troche powyzej 10 000 :(
_________________
Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67
 
 
Kubus 
Amazing!


Wiek: 33
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Dębica
Wysłany: 6 Luty 2006, 14:17   Wielki talent

No coz jedni zaczynja dobrze inni po pewnym czasie dopiero jada straszne rekordy , a inni wogole nie maja takiego '' pchniecia" do bicia wysokich rekordow . Ale tak jak LaUrA powiedziala ze to jest tylko chwilowe - i mi tez sie tak wydaje .
Ale Adrian wiesz nie jest to wykluczone ze jeszcze nie dostaniesz takiego kopa ze tak powiem i nie bedziesz pobijal wysokich rekordow , wszystko jest mozliwe .
 
 
 
N3T
Eextreeme!



Wiek: 31
Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 151
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Luty 2006, 16:39   Wielki talent

Mam nadzieje, ze dostane "kopa" i to porzadnego :)
_________________
Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67
 
 
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 6 Luty 2006, 21:38   Wielki talent

ojj wiesz, z tym moze byc roznie, bo jednego dnia mozesz pobic kilka rekordow, a innego razu, kilka weekow, bez rekordu i z marna forma ;) no ale takie prawdziwe talenty raczej nie powinny nigdy miec zalamek formy :roll: :P
 
 
 
Kubus 
Amazing!


Wiek: 33
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Dębica
Wysłany: 6 Luty 2006, 22:07   Wielki talent

No ja dzis dostalem kopa , pobilem swoj dotychczasowy rekord we floorach 2 razy , dzis ! A rano mi sie jeszcze tak zle gralo , wiec Adrian jak ja dostalem tego ''kopa'' to ty tez go raczej powinnienes dostac :) , a jak nie to poprostu graj i graj i moze ci sam jakos przyjdzie :smile:

POZDROO
 
 
 
Jacob
Fantastic!



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 328
Wysłany: 6 Luty 2006, 23:10   Wielki talent

Nie wiem, po co jest ten temat. Np. kogo to obchodzi Kubus ze dzisiaj "dostales kopa" i pobiles iles tam razy floor i inne w tym temacie bzdety :/

Pozdrawiam (jak zwykle czepiajacy sie do wszystkiego) Jacob
_________________
Deutsche IT Nationalmannschaft
Jacob's Website
 
 
Vinyanov 
No way!


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 2312
Wysłany: 7 Luty 2006, 00:37   Wielki talent

Jacob napisał/a:
Pozdrawiam (jak zwykle czepiajacy sie do wszystkiego) Jacob


Ty nie czepiasz sie wszystkiego, ty jestes prowokatorem.

Na dodatek gdyby ci sie w tej roli powodzilo, to ja bym sie o niej nie dowiedzial. :wink:
 
 
Jacob
Fantastic!



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 328
Wysłany: 7 Luty 2006, 10:55   Wielki talent

Vinyanov napisał/a:
Ty nie czepiasz sie wszystkiego, ty jestes prowokatorem.


Nie jestem prowokantem :P Niestety, stalem sie taki czepliwy przez jedne forum (ale nie o tym mysle ;)

Pozdrawiam Jacob
_________________
Deutsche IT Nationalmannschaft
Jacob's Website
 
 
Pirochemik 
Splendid!



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 531
Skąd: Iława/Warszawa
Wysłany: 9 Luty 2006, 19:42   Wielki talent

Wiatam chcialem powiedziec ze on gra dopiero jakis czas a juz dzis jego kobo wynosi ponad 150 mam nadzieje ze nie przestanie grac bo na to sie zanosi. zdecydowanie jest odemnie leprzy albo gra bedac rok starszym odemnie.
_________________
1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |

Polska Lista Top Ten
 
 
 
N3T
Eextreeme!



Wiek: 31
Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 151
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Luty 2006, 19:54   Wielki talent

Ja dostaje czasem kopy, ale malutkie. :sad:
Moj najwiekszy postep to z 5000 pkt. do 7000pkt.
Ale to bylo dawno.
_________________
Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67
 
 
Kubus 
Amazing!


Wiek: 33
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Dębica
Wysłany: 9 Luty 2006, 20:30   Wielki talent

Jesli juz mowimy o postepie to moj najwiekszy to : z 30 tys punktow na 40 tys. :)
 
 
 
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 9 Luty 2006, 20:35   Wielki talent

jesli mowmy o postepie, to moj najwiekszy to byl od tego rekordu 37740 punktow do 50706 :P
 
 
 
syo 
No way!



Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1957
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: 9 Luty 2006, 20:39   Wielki talent

Jesli juz mowimy o postepie to w IT 1.2 przeskoczylem z 2666 na 4731 floors :D
  Profil FLD: 91 IT Code:
 
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 9 Luty 2006, 20:48   Wielki talent

ale to bylo w wersji IT 1.2 cffaniaku :P
 
 
 
SaleiB 
Administrator


Wiek: 39
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 905
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Luty 2006, 22:44   Wielki talent

same z was wielkie talenty :P ja pierwszego dnia jak gralem w It nie wiedzialem co to jest kombos a za pierwsza gra w ogole myslalem ze to sie gra na czas :P bo tak napisali w ENTERZE z lipca 2002 :)

Potem chyba z tydzien studiowalem instrukcje zeby obczaic jak mozna przeskoczyc 23 pietra za jednym zamachem :P (niestety rozpedzaie sie na dole nie dawalo oczekiwanego rezultatu)

Po okolo miesiacu dosyc zadkiego zreszta grania w IT udalo mi sie osiagnac upragnione kombo 23 i byla to chyba moja pierwsza radosc z rekordy w IT :P
_________________
IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło
 
  Profil FLD: 34 IT Code:
 
Kubus 
Amazing!


Wiek: 33
Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Dębica
Wysłany: 9 Luty 2006, 22:55   Wielki talent

Jesli mowisz juz SaleiB o radosci to moja najwieksza to bylo przekroczenie 100 combo , udalo mi sie tego dokonac po jakims mies. grania , to byla chyba jedna z moich wiekszych radosci . Ostatnio tez byla wielka radosc kiedy walnalem 190 combo - wreszcie sie z tego pulapu ok. 150 kombo wygrzebalem - wielka byla to radosc :grin: .
Teraz moim marzeniem jest przekroczyc 500 floor i 200 kombo .
 
 
 
Pirochemik 
Splendid!



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 531
Skąd: Iława/Warszawa
Wysłany: 9 Luty 2006, 22:57   Wielki talent

JA przyznam sie ze kiedysa gralem w icy jak sie jaralem 488 pieter ale to bylo kilka lat temu kombo nie wyzej niz 79(raz udalo sie 127 ale to przypadek ) gralem wtedy jakis tydzien. Saleib niedawno byles leprzy ode mnie i nadal jestes tylko ze pewnie grasz mniej niz ja! ja czesto gram i tez zadko jestem na necie:d a i rywalizuje to dlatego tak skacze(i jeszcze gram w takich dziedzinach jak jcr2 znacznie ulatwia pozniesze robienbie kobo)
_________________
1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |

Polska Lista Top Ten
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 13