|
Wrodzony talent do Icy Tower |
| Autor |
Wiadomość |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 10 Luty 2006, 13:52 Wielki talent
|
|
|
jesli chodzi o radosc, to moja najwieksza radoscia w IT bylo przekroczenie 500 pieterek :DDD 507 pieterek, moj pierwszy raz powyzej 500 ech |
|
|
|
 |
mattirab
Moderator


Pomógł: 2 razy Wiek: 32 Dołączył: 24 Maj 2005 Posty: 1200 Skąd: Kalisz
|
Wysłany: 10 Luty 2006, 15:13 Wielki talent
|
|
|
A moja wielka radosc, to jak przekroczylem 5241 score w IT 1.0, czy 1.1. |
_________________ Hello me, it's me again.
Rekordy
Historia Icy Tower
Nasze Powtórki |
|
|
|
 |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 10 Luty 2006, 22:17 Wielki talent
|
|
|
| ekhm, czy to czasem nie o czym innym jest temat? |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
|
|