SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrodzony talent do Icy Tower
Autor Wiadomość
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 10 Luty 2006, 13:52   Wielki talent

jesli chodzi o radosc, to moja najwieksza radoscia w IT bylo przekroczenie 500 pieterek :DDD 507 pieterek, moj pierwszy raz powyzej 500 :D ech :D
 
 
 
mattirab 
Moderator



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1200
Skąd: Kalisz
Wysłany: 10 Luty 2006, 15:13   Wielki talent

A moja wielka radosc, to jak przekroczylem 5241 score w IT 1.0, czy 1.1. :)
_________________
Hello me, it's me again.
Rekordy
Historia Icy Tower
Nasze Powtórki
 
  Profil FLD: 3803
 
SaleiB 
Administrator


Wiek: 39
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 905
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10 Luty 2006, 22:17   Wielki talent

ekhm, czy to czasem nie o czym innym jest temat?
_________________
IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło
 
  Profil FLD: 34 IT Code:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 12