SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Techniki gry / Game techniques
Autor Wiadomość
Laura_x 
No way!

Wysłany: 22 Styczeń 2006, 13:40   Jakie macie metody na wysokie skakanie ??

hehe spox miales FML? faajno :p jak ja mialam FML 300 to myslalam, ze sie zabije chyba - tkaie sliczne combo by bylo :? ale nic, to nie topic o narzekaniu :P a pozatym, niektorzy ida na latwizne i graja na spowalnianiu i to jest ich metoda :P

catek
Gość
Wysłany: 22 Styczeń 2006, 13:47   Jakie macie metody na wysokie skakanie ??

8) Trzeba duzo treningu w grze, sezon ICY TOWERA to najlepiej LATO, graj tak dlugo do poki bedziesz mial/miala rekord nowy :D

Laura_x 
No way!

Wysłany: 22 Styczeń 2006, 13:52   Jakie macie metody na wysokie skakanie ??

a pomyslales o tym, ze sa tez inne zajecia od grania w IT? :P nie mozna grac bez przerwy, bo clzowiek by sie wykonczyl :P a grac dlugfo, poki sie rekordu nie pobije? :P czasmai nie ma sily, ani dobrego dnia na rekordy :P a czasami jest sie na fali i pobija sie rekord za rewkordem :P no ale zdaj emi sie, ze zboczylismy troche z tematu :P

catek
Gość
Wysłany: 22 Styczeń 2006, 20:36   Jakie macie metody na wysokie skakanie ??

Laura mialem na mysli cos innego w innym sensie 8) no tak sa inne zajecia, ale ICY TOWERA trzeba pograc :lol:

adamou
That's great!

Wysłany: 19 Luty 2006, 15:38   Jakie macie metody na wysokie skakanie ??

Cwiczyc i jeszcze raz to samo moj rekord to :

floor:602

combo:196

score:45204

Laura_x 
No way!

Wysłany: 20 Luty 2006, 11:42   Jakie macie metody na wysokie skakanie ??

no wiesz, cwiczyc, a jak ludzie cwicza, a i tak nic z tego nei wychodzi, bo nie skacza wyzej, tylko stoja w miejscu :P ?

Kubus 
Amazing!

Wysłany: 20 Luty 2006, 15:09   Jakie macie metody na wysokie skakanie ??

Moze glupi sposob i moze byla juz o nim mowa ale wg. mnie to dobrze sie sprawdzaja mody , mi np to duzo pomaga , wczoraj wgralem mod derelicted tower czy cos takiego i za 3 czy 4 razem 409 podlog i combo prawie caly czas ponad 110 , raz 146 , a przypominam ze moj rekord na podlogi to tylko 434 czyli bylo bardzo blisko rekordu .

Dominik (Bobi)
Eextreeme!

Wysłany: 20 Luty 2006, 20:35   Jakie macie metody na wysokie skakanie ??

szczerze powiedziawszy kazdy ma inny styl na skakanie. roznice moze slabo zauwazalne (albo w ogule) ale sa ;)

adamou
That's great!

Wysłany: 21 Luty 2006, 13:57   Jakie macie metody na wysokie skakanie ??

Szczerze :) musze wlozyc w siebie troszenke energii w granie trochu umiejetnosci i mozna dobrze wypasc w I.T. :wink: :!: :!: :!:

adamou
That's great!

Wysłany: 5 Marzec 2006, 19:12   Techniki gry / Game techniques

-jak zaczynaliscie grac...?
-jakie macie metody na wysokie skakanie...?
-co robicie zeby osiagac duzo:combo, flour i punktow...?
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 22 Luty 2008, 00:21, w całości zmieniany 4 razy  

N3T
Eextreeme!

Wysłany: 5 Marzec 2006, 19:15   Jak zaczynaliscie...

Ja skakalem z rozpedu na schodkach, a teraz gram od scian. :wink:

adamou
That's great!

Wysłany: 5 Marzec 2006, 19:20   Jak zaczynaliscie...

1.Ja gralem z poczatku jak wajtlapa...
2.Ja robie jak najwiencej gwiazd odbijajac sie od scian...
3.Ja probuje utrzymywac sie na tylko na gwiazdach, choc troche mi to nie wychodzi, gdy zrobie duzo:combo, flour i punktow, to sobie nie zapisze rekordu...

adamou
That's great!

Wysłany: 5 Marzec 2006, 19:22   Jak zaczynaliscie...

Adrian-fanatyk napisał/a:
Ja skakalem z rozpedu na schodkach, a teraz gram od scian. :wink:

-ja tez tak rozpoczynam odbijajacsie od schodka a puzniej odbijam sie od scian 8)

adamou
That's great!

Wysłany: 5 Marzec 2006, 19:30   Jak zaczynaliscie...

czsami tez sie troszeczku tak powiem wnerwiam bo spadam przy 897schodku i sobie nie zapisze a to by byl moj rekord... :evil:

catek
Gość
Wysłany: 5 Marzec 2006, 21:26   Jak zaczynaliscie...

* na poczatku zaczalem grac bo zauwazylem ze kolega to robi, mial wtedy jakies ponad 400 floor (on nie ja), a teraz jestem lepszy od niego o prawie rowno 200 floor. Na poczatku zadawalem teraz dla mnie sa to glupie pytania, typu: jak robic gwazdki, jak wy skaczecie tak wysoko, itp.
* nooo to jest raczej nie mozliwe dla niektorych, ale nie trzeba sie wku****c, ja sam to musze starac sie abym sie nie denerwowal. Skakac napewno nie w trybie UNML, bo to nie ma sensu, nikt rekordu tak nie pobije floor, a tym bardziej combo. Odbijanie sie od scian, hmm, ja tak uwielbiam, oczywiscie na samym poczatku nie umialem, teraz jak patrze na tych ludzi co ciesza sie ze zdobeda wynik 20 w combo to az mam ochote na -----> :lol: .
* hmm podobnie jak w drugiej *. Tyle ze w trzecim pytaniu chodzi o nas nie o nasze wymoslone metody. Tak wiec zeby napisac to musialbym skopiowac czesc tego co napisalem w drugim pytaniu, w mojej odpowiedzi. Uwazam ze na poczatku powinnismy z kims porozmawiac kto umie skakac wysoka, a potem w zaleznosci kto co woli, zaczynac od bicia rekordu floor lub combo. Ja niedawno nie wierzylem, chociaz czesto nie gram ale zaczynam zamiast buc rekordu to jednak rzeczywiscie ''spadac''. Ledwo ale to ledwo co do 480 gora dochodze teraz w 2006 r. A tak to moj wynik najwiekszy od czasu pobicia rekordu floor: 614 to 564 bo sprawdzilem, pisalem juz kiedys, dla przypomnienia pisze teraz. Ech chyba bede gral na jakies UNML lub na combo, gdzie nie ma takiego dnia abym nie mial powyzej 100-115. Jak zaczne grac to najpierw i to za pierwszym razem praktycznie zawsze mam wysokie combo, a floor: ponad 350 teraz, w kazym dniu coraz mniej i mniej :sad: . Za dlugo juz pisze i zapewne dalekoo od tematu jestem ale coz ktos czytal to w ogole? pozdro!

Dominik (Bobi)
Eextreeme!

Wysłany: 6 Marzec 2006, 07:25   Jak zaczynaliscie...

catek napisał/a:

teraz jak patrze na tych ludzi co ciesza sie ze zdobeda wynik 20 w combo to az mam ochote na -----> :lol: .

nie powinienes bo napewno ty tez miales takie poczatki :roll:
ja to przeczytalem. ale to trzecie nie bylo o metodzie tylko jak wysoko dochodzisz :roll:

Filu
Yo!

Wysłany: 18 Marzec 2006, 14:24   Jak zaczynaliscie...

Ja na poczatku jechalem po 5 combo, a podlogi nie dochodzily do 40. Teraz odbijam sie od scian i o wiele, wiele lepiej to wychodzi :)

Laura_x 
No way!

Wysłany: 19 Marzec 2006, 19:53   Jak zaczynaliscie...

Filu napisał/a:
Teraz odbijam sie od scian i o wiele, wiele lepiej to wychodzi :)

Praktyka czyni mistrza ;)

Dominik (Bobi)
Eextreeme!

Wysłany: 19 Marzec 2006, 22:41   Jak zaczynaliscie...

i tak wam nie uwierze ze odrazu tak skakaliscie. kazdy na poczatku skakal po jednym schodku ;)

mattirab 
Moderator

Wysłany: 21 Marzec 2006, 18:07   Jak zaczynaliscie...

Bobi, ja tak. Niektorzy moi koledzy maja juz doswiadczenie, ale graja prawie wylacznie na UNML, albo ewentualnie jeden skok obrotowy, a potem po jednym schodku.
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Odpowiedz do tematu