SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 13:33
II PTIT - zasady
Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 17 Marzec 2004, 19:21   II PTIT - zasady

Zacznijmy od nazwy - Polski Turniej Icy Towera jest orgranizowany juz drugi raz i jest jedyna taka impreza w kraju - kto wie moze na swiecie. Pozostale imprezy z rak innych osob sa, jak widac, slabe (nawet Jason ma problemy). Ale dosc chwalenia :) , pora przejsc do rund

Runda 0

Runda ta rozegrana zostanie w celu wylonienia liczby graczy w taki sposob, aby mozna bylo rozegrac play-offy (czyli przegrany odpada). O co w tej rundzie chodzi? A mianowicie - w zaleznosci od ilosci graczy zapisanych wylaniamy 16 lub 32 graczy. Czyli:

Ilosc graczy > 16 (> = wieksza od) - Wylaniamy 16 graczy
Ilosc graczy > 32 - Wylaniamy 32 graczy
Ilosc graczy = 16 lub 32 - Rundy 0 NIE MA

Do Rundy 0 losuje JEDNA kategorie, nie ma sensu sie bawic w kilka. Losowanie odbedzie sie na czacie strony, data oczywiscie zostanie podana tutaj na forum.

Tak wiec mozna ta runde nazwac kwalifikacjami - oczywiscie (i oczy zawisly :lol: ) tej rundy moze nie byc - wszystko zalezy od ilosci zapisanych graczy.

I Runda

Opisze rundy na postawie ilosci 32 graczy.

Mam 32 graczy - *tu sa xywy* . Mam jeszcze puste pary. Zanim wylosuje graczy (na czacie ofkors), losuje najpierw dwie kategorie + jedna na dogrywke. O co chodzi ? A mianowicie, jesli jeden gracz wygra jedna kategorie, a drugi druga to bedzie dogrywka w postaci trzeciej. Jesli inaczej to kategoria na dogrywke jest kasowana i dalej przechodzi zwyciezca.

Okej, wylosowalem kategorie do par. Teraz rozlosuje graczy na poszczegolne miejsca. Bede w posiadaniu misy z Waszymi xywami wiec bez obaw - zadnych ukladow NIE BYLO, NIE MA i NIE BEDZIE. Losowac bede na czacie. Utworza sie pary, ktore beda sie ze soba pojedynkowac w dwoch/trzech kategoriach. Par bedzie 16, czyli 32 osoby lub 8 par czyli 16 osob. Mam nadzieje, ze jasno tlumacze. Enylej, lecimy dalej. Zostanie przydzielony termin nadsylania replayow i po kilku dniach z 32 graczy i 16 par utworzy sie 16 graczy i 8 par.

II Runda

Druga Runda jest taka sama. 16 graczy, ktorzy swoje pojedynki zwyciezyli przechodza dalej. Nie beda rozmieszczani losowo, rywalem jednego gracza bedzie drugi gracz z sasiedniej pary. Rozlosowane beda po raz kolejny trzy kategorie. Po kilku dniach ilosc graczy okroi sie o polowe.

III Runda (cwiercfinaly)

Zostaje osmiu graczy, czyli cztery pary. Poraz kolejny zostana rozlosowane kategorie. I znow po kilku dniach...

IV Runda (polfinaly)

4 graczy. Rozlosowanie trzech kategori. Pare dni. Wylonieni finalisci i przegrani.

Walka o trzecie miejsce
Toczyc ja beda przegrani z polfinalow

Final
Zwyciezcy polfinalow stocza ze soba pojedynek.

Tutaj macie taka rozpiske jak to mniej wiecej bedzie wygladalo. Jesli nie widac, to klikajcie na Xa i "Wlasciwosci" - tam bedzie adres.

Czekam na zapisy :)

[size=18px]Badz na biezaco na forum - nadal nie wiadomo kiedy II PTIT sie rozpocznie![/size]
  Profil FLD: 91 IT Code:

syo 
No way!

Wysłany: 27 Marzec 2004, 14:32   II PTIT - zasady

Formula II PTIT nieco sie wydluzy. Teraz bedzie to wygladac tak:

Runda 0 (patrz wyzej)

Po tej rundzie beda miejsca poszczegolnych graczy. Ilosc osob dzielimy na 3. Posluzmy sie przykladem 24 graczy:

24:3=8

Teraz, osmiu najlepszych wpada do jednego koszyka, osmiu z srodka wpada do drugiego koszyka, osmiu z dolu do trzeciego koszyka. Odbedzie sie losowanie po jednej kategorii do kazdej grupy. Potem do kazdej grupy przydzielonych zostanie po trzech graczy. Calosc bedzie wygladac tak:

GRUPA A (Kategoria)
Gracz z miejsca 1-8
Gracz z miejsca 9-16
Gracz z miejsca 17-24

GRUPA B (Kategoria)
Gracz z miejsca 1-8
Gracz z miejsca 9-16
Gracz z miejsca 17-24

GRUPA C (Kategoria)
Gracz z miejsca 1-8
Gracz z miejsca 9-16
Gracz z miejsca 17-24

GRUPA D (Kategoria)
Gracz z miejsca 1-8
Gracz z miejsca 9-16
Gracz z miejsca 17-24

GRUPA E (Kategoria)
Gracz z miejsca 1-8
Gracz z miejsca 9-16
Gracz z miejsca 17-24

GRUPA F (Kategoria)
Gracz z miejsca 1-8
Gracz z miejsca 9-16
Gracz z miejsca 17-24

GRUPA G (Kategoria)
Gracz z miejsca 1-8
Gracz z miejsca 9-16
Gracz z miejsca 17-24

GRUPA H (Kategoria)
Gracz z miejsca 1-8
Gracz z miejsca 9-16
Gracz z miejsca 17-24

z kazdej grupy wychodzi dwoch najlepszych graczy i zostaje nam 16tka. Te 16 osob wpada do jednego koszyka i sa rozlosowywani w play-offach. I potem wg. starych zasad:

Runda 1.
-16 osob rozlosowanych z trzema kategoriami w kazdej parze
- Odpada polowa

Runda 2.
- 8 pozostalych osob z trzema kategoriami w kazdej parze
- Odpada polowa

Polfinaly
- 4 osoby z trzema kategoriami w kazdej parze
- 2 lepsi gracze przechodza do finalu
- 2 przegranych walczy o 3cie miejsce

Trzecie miejsce i final
- Po trzy kategorie
- Lepszy w finale Zwyciezca PTIT, gorszy w finale V-ce Mistrzem PTIT
- Lepszy w walce o 3cie miejsce 2 V-ce Mistrzem PTIT

KPW ? :D

Doktor(wiko)
Eextreeme!

Wysłany: 28 Marzec 2004, 09:49   II PTIT - zasady

Sorry, ze sie czepiam i tak na pewno nikt tego nie zauwazyl, ale Syo napisal 2 posty z rzedu bez edycji. Z reszta niewazne. Mniej-wiecej KaPeWuje. :)

syo 
No way!

Wysłany: 28 Marzec 2004, 13:03   II PTIT - zasady

Zrobilem to celowo - chcialem, zeby pojawil sie nowy post i zeby wszyscy to widzieli. Bo jak ktos zajrzal tu raz i skumal starsze zasady to codziennie tu nie bedzie zagladal, chyba ze pojawi sie nowy post...

matuss
Eextreeme!

Wysłany: 3 Kwiecień 2004, 20:58   II PTIT - zasady

ej ja tych zasad nadal nie kminie..

powiedzcie mi w jakie teraz ja mam teraz kategorie grac.. bo mam napisane jakies dwie i jedna rezerwowa..

syo 
No way!

Wysłany: 3 Kwiecień 2004, 21:49   II PTIT - zasady

Grasz dwie kategorie. Nie grasz tylko tej przy ktorej jest "(r)", jest to kategoria rezerwowa. Grasz w nia dzien po ogloszeniu wynikow danej rundy pod jedym warunkiem - Ty i Twoj przeciwnik wygracie po jednej z normalnej kategorii. Wtedy wszystko rozstrzygnie kategoria rezerwowa, ktora grac bedziesz mogl do poniedzialku godz. 20:00.

Mam nadzieje, ze wszytko jasne :wink:

matuss
Eextreeme!

Wysłany: 3 Kwiecień 2004, 21:52   II PTIT - zasady

dobra juz kminie, dzieki Syo :)

PS. A kto lubi PeTITki? :razz:

Odpowiedz do tematu