SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Gwna  

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakania.
Autor Wiadomo
pawel
Hey, good!

Doczy: 06 Mar 2007
Skd: Wroclaw
Wysany: 7 Marzec 2007, 18:14   Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakania.

NML (N00b Masters League)
Doskoczyć jak najwyżej nie zaliczając po drodze ani jednego kombosa. Nazwa stylu pochodzi od słowa noob oznaczającego nowicjusza.

UNML (Ultimate N00b Masters League)
Doskoczyć jak najwyżej skacząc wyłącznie po jednym schodku. Jest to odmiana NML, jednak bardziej restrykcyjna: w NML wolno graczowi rozpocząć kombos nie dopuszczając następnie do jego zakończenia, w UNML jest to niedozwolone.

RRML (Radical Rejump Masters League)
Korzystając z opcji tzw. wieloskoku (ang. rejump) umożliwiającej wykonywanie serii skoków należy doskoczyć jak najwyżej nie puszczając ani razu klawisza skoku. Może on zostać wciśnięty tylko raz podczas całej gry.

FML (F00l Masters League)
Podjąć jak najwyższe kombo i wypaść poza ekran nie zakończywszy go.

JC2 (Jump Combo 2)
Zaliczyć jak największe kombo, skacząc zawsze o dwa schodki (JC3 oznacza skoki po trzy schodki, itd.).

NBJ (No Bounce Jump)
Doskoczyć jak najwyżej nie odbijając się od ścian. Jest to jeden z trybów nieoficjalnych - nie można utworzyć listy rekordów takich trybów z racji niemożności weryfikacji wyniku.

CCC (Clock Crush Challenge)
Doskoczyć jak najwyżej podczas pierwszego obrotu zegara (CCC2 oznacza najwyższe piętro osiągnięte podczas dwóch pierwszych obrotów itd).

TF (The Fastest)
Osiągnąć jak najwyższą sumę łączną pięter zdobytych podczas wszystkich obrotów zegara, czyli jak najwyższą sumę pięter osiągniętych w CCC1, CCC2, CCC3, CCC4 i CCC5.

TS (The Slowest)
Jak wyżej, lecz suma musi być jak najniższa.
Style można ze sobą łączyć - istnieje np. kategoria RRUNML (połączenie RRML oraz UNML).

[s]ZAPRASZAM TAKZE NA KONKURS ![/s]
Ostatnio zmieniony przez pawel 17 Marzec 2007, 14:08, w caoci zmieniany 1 raz  

mattirab 
Moderator

Pomg: 2 razy
Doczy: 24 Maj 2005
Skd: Kalisz
Wysany: 7 Marzec 2007, 18:44   Odp: Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakani

Paweł! Widzę, że nie do końca mnie zrozumiałeś...
Napisałem, że:
"Cześć! Witaj na forum. Czy w konkursie chodzi o rekord, czy o to, kiedy się najczęściej spada (skoro średnia Polaków we floor? Trochę się to miesza)? Może zauważyłeś, że niektóre Twoje tematy zostały przeniesione przez adminów do Archiwum, ponieważ są one, jakby to powiedzieć... powtarzają się z innymi lub informacje w nich zawarte są wiadome dla reszty userów (użytkowników) forum. Zachęcam więc do przeczytania artykułów na forum i stronie oraz do mniej "tematotwórczego" wejścia do tak zwanego 'półświatka Icy Tower'. Ale nie chcemy zniechęcać do pisania postów. Ważne jest jednak, aby były one przemyślane. Jeszcze raz witam."
Więc, przeczytaj to, co napisałem jeszcze raz i wyciągnij z tego wnioski. Właśnie TO, co tu na górze napisałeś, jest tym, co wszyscy w społeczeństwie IT (Icy Tower) wiedzą, albo mogą się łatwiej dowiedzieć ze stronki. To po prostu na forum jest niepotrzebne! Nie zakładaj nowych tematów, jeśli nie mają one sensu. Przykro mi, ale ten nie ma (gdyż wszystko to jest na stronce Icy.pl). Przydałoby nam się to, gdyby tego nie było. Ale jest... i mówiłem, żebyś nie pisał nowych tematów bez znajomości tego, co już wiemy... Napisz mi pod spodem, czy zrozumiałeś to, co do Ciebie napisałem? I jak to interpretujesz (rozumiesz itd.)?
(Do redakcji): Proszę, nie zamykajcie na razie tego wątku, ani nie przenoście do Archiwum (zrobię to sam jak sprawa się wyjaśni).
Nasze Powtrki

Profil FLD: 3803

pawel
Hey, good!

Wysany: 7 Marzec 2007, 18:54   Odp: Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakani

a czy bym mogl zrobic jakies inne typy schodkow do foruwm?prosze o szybka odpowiedz
Ostatnio zmieniony przez pawel 8 Marzec 2007, 19:34, w caoci zmieniany 1 raz  

mattirab 
Moderator

Wysany: 7 Marzec 2007, 19:34   Odp: Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakani

Inne typy schodków do forum, czyli? Pisz, proszę, jaśniej.
Nie pisz kilku postów pod sobą. Do tego jest opcja "Modyfikuj" w prawym górnym rogu postu. :)
Nasze Powtrki

mattirab 
Moderator

Wysany: 7 Marzec 2007, 19:45   Odp: Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakani

To nie taka łatwa sprawa z tymi schodkami, bo musiałbyś zrobić moda. Jeśli tak, i byś już zrobił mod, to wtedy możesz przesłać do kogoś z adminów lub na forum.
Mówiłem, żebyś nie pisał jednej wiadomości pod drugą. :) Modyfikuj jedną, wpisz tam to, co byś chciał napisać. :)
Nasze Powtrki

pawel
Hey, good!

Wysany: 7 Marzec 2007, 19:49   Odp: Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakani

chodzi mi o ok 30 typow schodkow do gry ktos le moze zaprojektowac i moga byc tez w nowej wersji IT czyli moge tobie przeslac te 30 schodkow i mozesz komus dac ...
wlasnie wiem ale mogl bym je zaprojektowac a reszta by ktos inny mogl sie zajac bo nie wiem czy pomysl dobry czy nie ? jak by sie dalo wyrobic w miesiac to zrobil bym nowe zasady czyli w jakich miejscach co i jak nie zasady gry czyli ze jakies nowe nagrody czy cos[/size] itp... ale nie mam uprawnien ???? jak tak to napisz to ci przesle na adres e-mail nawet jakis nowy ( obojetnie ) a pozniej dac je na forum .
czyli moge i ci przeslac bo mam juz schodek 0 -99

[size=30]tylko propozycja [/size]
nie oto mi chodzilo o typy schodkow w jakich miejscach
nie zasady syo napisz cos

dobbra na przyszlosc bede pamietal. a kiedy bedzie juz dzialac ? i prosze o prosta odpowiedz ( czy moge dorobic inne typy schodkow , a wy cos znimi zrobicie ?
Ostatnio zmieniony przez pawel 17 Marzec 2007, 14:09, w caoci zmieniany 1 raz  

syo 
No way!

Pomg: 1 raz
Doczy: 31 Sty 2004
Skd: Wrocaw/Olsztyn
Wysany: 7 Marzec 2007, 19:59   Odp: Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakani

Jakie zasady?

Nie zmienisz zasad gry. Możesz zmienić jedynie jej wygląd.
  Profil FLD: 91 IT Code:

syo 
No way!

Pomg: 1 raz
Doczy: 31 Sty 2004
Skd: Wrocaw/Olsztyn
Wysany: 8 Marzec 2007, 00:15   Odp: Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakani

Sluchaj

1. Nie pisz dwóch odpowiedzi jedna po drugiej. Jeśli Twoja odpowiedź jest ostatnia, użyj opcji "MODYFIKUJ" i dopisz coś zamiast pisać nową wypowiedź

2. Typy schodków masz podane na stronie głównej (www.icy.pl). Jeśli dalej nie o to chodzi, sprecyzuj swoje pytanie.

3. Powtórek na listę narazie nie wyślesz. Nie działa lista.
  Profil FLD: 91 IT Code:

Artur 
Eextreeme!

Doczy: 08 Sie 2006
Skd: Warszawa
Wysany: 8 Marzec 2007, 00:31   Odp: Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakani

Tak w ogóle, co z powtórkami z banku? Ja tam miałem kilka. :?

mattirab 
Moderator

Wysany: 8 Marzec 2007, 18:02   Odp: Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakani

Nie mogę. Po prostu nie mogę. Najpierw przeczytaj regulamin, a potem pisz. Nie możesz mieć dwóch nicków na forum! I co z tego, że piszesz:
"Na przyszłość będę pamiętał."
Jeśli nie pamiętasz, bo dalej piszesz jeden post pod drugim Twoim.
Przeczytaj regulamin.
Co do schodków:
My nic z tym nie zrobimy (mówię w imieniu reszty również, bo tak mi się wydaje ;) ). Freelunchdesign (twórca Icy Tower) też raczej nie, więc co najwyżej możesz spróbować zrobić moda. Co to jest i jak się to robi masz na stronie icy.pl. :)
Nasze Powtrki

Jacob
Fantastic!

Doczy: 13 Lut 2005
Wysany: 8 Marzec 2007, 19:40   Odp: Sa tu informace zwiazane z wszystkimi sposobami skakani

mattirab napisa/a: