|
Ulubiony typ schodka |
| Jaki jest twój ulubiony typ schodków? |
| Kamienne (0-99) |
|
15% |
[ 8 ] |
| Lodowe (100-199) |
|
0% |
[ 0 ] |
| Drewniane (200-299) |
|
1% |
[ 1 ] |
| Gwiezdne (300-399) |
|
1% |
[ 1 ] |
| Glutowate (400-499) |
|
11% |
[ 6 ] |
| Kościane (500-599) |
|
11% |
[ 6 ] |
| Roślinne (600-699) |
|
9% |
[ 5 ] |
| Ceglane (700-799) gites & gutes |
|
20% |
[ 11 ] |
| Chmurowe (800-899) |
|
7% |
[ 4 ] |
| Tęczowe, oczojebne (900-999) |
|
16% |
[ 9 ] |
| Tęczowe, szklane (1000+) |
|
3% |
[ 2 ] |
|
| Głosowań: 17 |
| Wszystkich Głosów: 53 |
|
|
|
| Autor |
Wiadomość |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 23 Maj 2008, 09:20 Re: Ulubiony typ schodka...
|
|
|
| Vinyanov szkoła napisał/a: | Moje ulubione to teczowe, od czasu kiedy moge startowac od chmurowych prawie zawsze doskakuje na nich duzo powyzej 500. |
Nieaktualne. Zobaczmy, wybrałem tęczowe schodki, pierwszy rodzaj, który posiada efekt specjalny, migotanie eye-candy. Zgadza się, są ładne, ale przezroczysta odmiana z pięter 1000+ jest jeszcze ładniejsza. W kwestii efektywności gry, oczywiście, schodki kamienne są niezastąpione. Do których jeszcze czuję sympatię? Drewniane i metalowe, ponieważ przestały już oznaczać, że dotarłem do miejsca, gdzie zazwyczaj zakańczam kombosy. A także klejowe i kościane, ponieważ właśnie tutaj pobiłem większość rekordów.
Moment, zdaje się, że lubię wszystkie schodki, do których umiem łatwo dojść. (Czyli, wszystkie do 600. piętra). |
| Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 23 Maj 2008, 10:23, w całości zmieniany 5 razy |
|
|
|
 |
kamyk
That's great!


Wiek: 27 Dołączył: 30 Kwi 2008 Posty: 38
|
Wysłany: 23 Maj 2008, 10:06
|
|
|
mi się podobają ceglane (700-799) na początku myślałem że chmurowe (800-899) to puchowe, a kisielowe (400-499) to lukrowe |
|
|
|
 |
Gruby95
That's great!

Wiek: 31 Dołączył: 11 Lip 2008 Posty: 37
|
Wysłany: 19 Lipiec 2008, 00:22
|
|
|
Najlepsze są schodki ceglane, jakieś takie wygodne |
|
|
|
 |
Kao
That's great!

Dołączył: 06 Lut 2009 Posty: 43
|
Wysłany: 28 Maj 2009, 15:52 Re: Ulubiony typ schodka...
|
|
|
| SaleiB napisał/a: | ja tam lubie drzewniane, zazwyczaj nie dochodze wyzej
pozdr |
W takim razie dlaczego je lubisz, skoro przynoszą ci nieszczęście?
Aha i dla mnie najlepsze są schodki ceglane(700-799)
Uwielbiam je
Łańcuchowe też mi się podobają, ale wole ceglane |
|
|
|
 |
|
|