SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Gwna  

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Vinyanov
20 Luty 2008, 21:42
Najlepszy gracz w Polsce

Kto jest obecnie wedug Ciebie najlepszym graczem w Polsce??
Syo
37%
 37%  [ 9 ]
Leo
8%
 8%  [ 2 ]
Pirochemik
16%
 16%  [ 4 ]
Devlin
16%
 16%  [ 4 ]
Neo
8%
 8%  [ 2 ]
Petr
4%
 4%  [ 1 ]
Tajek
8%
 8%  [ 2 ]
Gosowa: 12
Wszystkich Gosw: 24

Autor Wiadomo
petr 
AdministratorWiek: 30
Doczy: 17 Kwi 2004
Posty: 1665
Skd: Dbrowa Grnicza / Krakw
Wysany: 14 Sierpie 2007, 20:59   Odp: Głosowanie na najlepszego gracza w Polsce :PP

A ja, a ja? Zawsze marzyłem by ktoś dosadnie mnie skrytykował.. Jak śmiałeś o mnie zapomnieć?! To oburzające!
_________________
score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
 
  Profil FLD: 761 IT Code:
 
Vinyanov 
No way!


Pomg: 9 razy
Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 2312
Wysany: 14 Sierpie 2007, 21:01   Odp: Głosowanie na najlepszego gracza w Polsce :PP

Prywatnie :P
 
 
mattirab 
ModeratorPomg: 2 razy
Wiek: 26
Doczy: 24 Maj 2005
Posty: 1200
Skd: Kalisz
Wysany: 14 Sierpie 2007, 21:03   Odp: Głosowanie na najlepszego gracza w Polsce :PP

To może powiesz coś jeszcze publicznie? (może niepotrzebnie się włączam do tej rozmowy)...
_________________
Hello me, it's me again.
Rekordy
Historia Icy Tower
Nasze Powtrki
 
  Profil FLD: 3803
 
Neo 
Fantastic!


Pomg: 1 raz
Doczy: 05 Mar 2004
Posty: 487
Skd: Matrix :)
Wysany: 14 Sierpie 2007, 22:28   Odp: Głosowanie na najlepszego gracza w Polsce :PP

Mamy nowy obraz Vina. Wcielenie pod tytułem Trident. Wcielenie, które pod pozorem wyjaśniania niedomówień w chamski, wręcz neandertalski sposób wyciąga na wierzch wszelkie "urazy". Właściwie, zamiast wyrażenia "wyciąga na wierzch urazy" należy użyć kolokwialnej nieco konstrukcji "publicznie zgłasza wonty". Bo tylko tak można nazwać apodyktyczny, egocentryczny sposób argumentacji, który ten osobnik prezentuje. Argumentuje, opierając swoje oskarżenia na domniemaniach, własnych wypaczonych opiniach, poszlakach i niepotwierdzonych informacjach. Typowe zachowanie dziecka, które chce obniżyć wartość innych w stosunku do siebie.

Trident/Vin, zacznijmy może od tego, że nieco opacznie używasz definicji tchórzostwa. Piszesz, że Syo jest tchórzem, ponieważ nie obnosi się publicznie ze swoimi wybitnymi osiągnięciami. Zgoda, może jest to nieco dziwne. Może wynika to z kompleksów, z fałszywej skromności, z potrzeby ciągłego dowartościowywania się - jednak to nie jest tchórzostwo. Nieco lepiej twoje pojmowanie tego słowa pasuje do nadużywania emotikon i słów z "teczki" nachalnego marketingu (czyli wypisane przez ciebie Go! i Now!!). Rzeczywiście, z pewnego punktu widzenia może to wyglądać na strach przed utratą zainteresowania społeczności.
Prawdziwym jednak tchórzostwem jest Twoja postawa, którą sam zaznaczyłeś. Napisałeś, że:
Cytat:
Ja czekałem cztery lata, nie uważając waszego tematu za zasługujący na poruszenie, mogliśmy się zgadać wcześniej!

Cytat:
(...)Na to, aby mu to powiedzieć, też miałem ochotę.

To jest dopiero brak jaj i cwaniactwo. Masz jakieś problemy, coś Ci się nie podoba, w porządku. Ale dlaczego mówisz o tym dopiero teraz, po czterech latach? Teraz, gdy tak naprawdę masz mnie w dupie (ponieważ współpraca związana ze stroną już się skończyła) i praktycznie możesz mnie i innych obrażać publicznie? Zbyt małe masz cojones, żeby rozwiązywać konflikty od razu, mówić o swoich zastrzeżeniach natychmiast? Argument o tym, że nie uważałeś naszego tematu za godny uwagi, możesz sobie wepchnąć w anus. To raczej TERAZ jest taki czas, że wszelkie problemy, jakie z nami miałeś, są już nieistotne i godne zapomnienia. Tchórzostwo pełną gębą, zupełnie jak strażnik w zakładzie penitencjarnym obrażający więźniów zza krat.

Idziemy dalej. Jak typowy, żałosny introwertyk przyjmujesz że ekstrawersja i dążenie do integracji w społeczeństwie to wada, a osobniki dążące do alienacji są inteligentniejsze/godne pochwały. Otóż gówno prawda. Prawda jest taka, że normalni ludzie tworzą społeczeństwo, a osobniki upośledzone (nie bójmy się tego słowa), nie potrafiące się dopasować do obowiązujących norm społecznych, muszą wymyślić coś na swoją obronę. Ciężko przyznać, że potrzebuje się pomocy psychologa, że samemu nie daje się rady ze swoimi problemami. Dlatego też tacy ludzie wymyślają skomplikowane terminy vide osobowość anankastyczna, żeby jakoś nazwać swoje ułomności. Najlepiej nazwać tak, żeby to jakoś mądrze brzmiało. Dochodzi nawet do tego, że osoby nieco mniej odporne na manipulację psychiczną zaczynają wierzyć w to, że takie cechy są pożądane. Że ekstrawertycy są gorsi. Że przynależność do grup jest zła. Że zamknięcie w sobie to synonim wrażliwości. Zaczynają naginać swoje przekonania. DĄŻĄ do stania się introwertykami. Czują dumę, gdy mogą się tak nazwać...
Rzeczywistość boli. Częsć takich wyzwolonych intelektualistów swoją niezdolność do integracji z innymi ludźmi rekompensuje sobie tak, że publicznie wygłasza swoje żale. Często w sposób wredny, chamski, atakując poniżej pasa, godząc w cechy nie mające żadnego związku z faktyczną wartością człowieka. Uderzanie w typowo ludzkie instynkty (człowiek jest istotą społeczną) to wyraz nieakceptowania własnego kalectwa psychicznego - i w związku z tym odwrócenie kota ogonem. Wystarczy, że nazywasz Syo "dyszącym interakcją z płcią własną i przeciwną". Po naszemu: lubi spędzać czas z rówieśnikami.
I dalej: wielki intelektualista przyczepia się do FRYZURY? Nazywa gorszym dlatego, że spędza czas z rówieśnikami? Jakie, do jasnej cholery, ma znaczenie, że Syo ma na głowie dredy z kokardkami, petr wygolił sobie gołą babę, ja mam irokeza, Ty nosisz fryzurkę typu emo, zaś mattirab pięć przedziałków przecinających się i ułożonych w pentagram? Jaki człowiek ma prawo stworzyć ranking ludzi ze względu na sposób spędzania czasu? Ja jestem na dole, bo oglądam pornole, Syo jest w gdzieś pośrodku bo "wali konia" w wychodku, a Viny na górze bo lubi czasem wąchać róże? Każdy robi w wolnym czasie to, co chce. Dopóki zawiera się to w pewnych normach społecznych, to nikomu nic do tego. No, ale przecież Ty nie akceptujesz norm. Paradoksalnie, uważasz istnienie norm za nienormalne.
Żeby nie było: ja też nie lubię się dostosowywać do różnych norm. Też preferuję samotne spędzanie czasu. Nie jestem typem dyskotekowca. Ale, do cholery, nie obrażam publicznie tych, których sposób na życie jest odmienny od mojego! 95% populacji jest inne niż ja? W porządku! Uważałbym za grubą przesadę sugerowanie, że te 95% jest ode mnie gorsze. To jest dopiero egocentryzm.

Byłem ciekaw, w jaki sposób przyczepisz się do mnie. Rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Czyżbym przez ten okres, gdy jako tako współpracowaliśmy (znaczy: siedzieliśmy przy jednym przesięwzięciu), był aż tak nieskazitelny, żebyś teraz, tchórzu, nawet mając wolną rękę, nie był w stanie podać nawet jednego w pełni odpowiadającego prawdzie argumentu?
Cytat:
A Neo? Być może idiota rywalizował ze mną na polu angielskiego i computer literacy. W każdym razie jego English jest żałosny.

Pominę świetną składnię tego zdania. Może chęć dopieprzenia mi przyćmiła twoje zawsze aktywne podzespoły autokontroli poprawności językowej. Natomiast z nikim nie rywalizowałem. Raczej próbowałem się od Ciebie uczyć. Dążyłem do tego, żeby zrównać się z Tobą. Uważałem bowiem (i nadal uważam), że choć rozumienie i szybkość tworzenia angielskiego tekstu jest u nas na podobnym poziomie, to Ty piszesz, robiąc znacznie mniej błędów. Mój English jest żałosny? Oj! Powinieneś zobaczyć mój Français!

Cytat:
Postawił na naukę,

Tak? No dobra, jeśli nauką nazwać nieudolne, pełne słomianego zapału próby samokształcenia, to w porządku. Szkoła (w sensie państwowym) nigdy mi wiele nie dawała. Ciekawy jednak jest kontekst, w którym użyłeś tego sformułowania. Zupełnie, jakbym zasługiwał na potępienie, stawiając na naukę. Od kiedy chęć samorozwoju jest godna pogardy? A może Tobie coś nie wyszło - np. nie dostałeś się na studia - więc stosujesz wymienioną już wcześniej strategię dyskredytowania tego, czego nie jesteś w stanie osiągnąć?

Cytat:
teraz pewnie wygaduje na forach dyskusyjnych bzdury na temat swoich przyszłych, nieoczekiwanych studiów, a nigdy nie widzał, gdzie tkwi prawdziwa płynność porozumiewania się.

Bawi mnie, w jaki sposób miotasz się, próbując mi jakoś dopieprzyć. Po pierwsze, skąd pomysł o wygadywaniu na forach dyskusyjnych? Skąd Ci się to wzięło?
Po drugie, dlaczego miałbym na tych forach mówić o swoich studiach? Dlaczego są one nieoczekiwane? To, że petr Ci powiedział że dostałem się na UZ tak Cię ubodło? Nie martw się, nie masz czego zazdrościć. UZ to lokalna mała uczelnia o niskim poziomie (ergo, doskonale do mnie pasuje :) ).
Wreszcie, co ma piernik do wiatraka? Co ma dostanie się na studia do płynności porozumiewania się? A może żółć tak Ci zalała oczy, że zaczynasz mieszać treści zdań (wzmianka o płynności miała dotyczyć angielskiego?).

Cytat:
Często, gdy wysyłałem jakiś post, stawał do konkurencji ze mną, chociażby durną odzywką.

Bu! :< Kupazmasłem!
To też durna odzywka. Najwidoczniej (ponieważ jest durna) kupa z masłem to strzał otwartą dłonią wymierzony w twoje lico (o nienagannym, niepospolitym zaroście), dlatego zaraz zaczniemy się gryźć. W końcu stanąłem do konkurencji z Tobą, nie?

Cytat:
Jezu. Nie obchodzi mnie ta zbieranina słów. Ja napawam się ilością przecinków!

Jeśli sądzisz, że Jezus zstąpi z nieba i ulituje się nad tym, że Cię ta zbieranina słów nie obchodzi, strzelając nam wszystkim w łeb, to przykro mi, ale nic się nie stanie. Przecinków nawaliłeś pięćdziesiąt. Szok.
A mówiąc serio, po co to zdanie? Żeby wyglądało, że tak naprawdę masz to w dupie? Żebyśmy sobie broń Boże nie pomyśleli, że się interesujesz...? To wygląda dokładnie jak teksty catka: "Jak chcecie to możecie dać bana, ale jak nie chcecie to nie dawajcie...". Wszystko, żeby tylko zachować pozory, że jednak jesteś ponad tym wszystkim i nic cię tak naprawdę nie obchodzi.

Ogólnie rzecz biorąc, z nas dwóch to chyba ja mam prawo żałować że w ogóle wdałem się w dyskusję z takim impertynentem jak ty. Mówiąc wprost, masz ze sobą poważne problemy. Co jakiś czas odwala Ci szajba i całkowicie zmieniasz swoje życie, hehe. Weźmy na przykład twoje spektakularne odejście z redakcji. Znudziło Ci się i koniec. Papa, spadam. To zresztą nie pierwsze takie zachwianie w Twoim wykonaniu. Gdzieś w zeszłym roku "odszedłeś", o ile dobrze pamiętam, z forum o Baldur's Gate w iście dżentelmeńskim, dojrzałym stylu. To nie jest normalne zachowanie. Chwiejność emocjonalno-umysłowa jest niebezpieczna nie tylko dla Ciebie, ale i dla otoczenia.
_________________
IT Code: IT+(+++) M$++ CS+ SD= M= ISC= CI- CF+ CL=
Ostatnio zmieniony przez Neo 14 Sierpie 2007, 22:46, w caoci zmieniany 1 raz  
  Profil FLD: 49 IT Code:
 
Vinyanov 
No way!


Pomg: 9 razy
Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 2312
Wysany: 14 Sierpie 2007, 22:48   Odp: Głosowanie na najlepszego gracza w Polsce :PP

Przytrzymam cię, wepchnę ci krawężnik w usta i nadepnę na głowę.
 
 
Neo 
Fantastic!


Pomg: 1 raz
Doczy: 05 Mar 2004
Posty: 487
Skd: Matrix :)
Wysany: 14 Sierpie 2007, 22:55   Odp: Gosowanie na najlepszego gracza w Polsce :PP

Put my mouth on the curb and say goodnight? No, nigger, you just fucked with the wrong bull.

Chyba przekonae mnie, ebym obejrza w kocu American History X ;)
_________________
IT Code: IT+(+++) M$++ CS+ SD= M= ISC= CI- CF+ CL=
Ostatnio zmieniony przez Neo 16 Sierpie 2007, 15:52, w caoci zmieniany 1 raz  
  Profil FLD: 49 IT Code:
 
Vinyanov 
No way!


Pomg: 9 razy
Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 2312
Wysany: 20 Maj 2008, 15:30   

Aha, zapomniaem napisa, na kogo oddaem gos: Pirochemik. Syo, wybacz, zdaj sobie spraw z twojej aktywnoci. Mimo wszystko jednak sowo „najlepszy”, uyte w kontekcie gracza, jednoznacznie kojarzy mi si z umiejtnociami. Wiesz, e gdyby uyto sowa „najwszechstronniejszy”, wygraby z przewag dwukrotnie wiksz, ni widoczna w niniejszej ankiecie. ;)
 
     
petr 
AdministratorWiek: 30
Doczy: 17 Kwi 2004
Posty: 1665
Skd: Dbrowa Grnicza / Krakw
Wysany: 22 Maj 2008, 21:50   

O, Trident. Ju prawie zapomniaem. ;)

Ankieta "nieco" si zdeaktualizowaa, ale ju wkrtce zrobimy nastpn, tematycznie niemal identyczn: "kto wygra MP2008". Syo od pocztku roku prezentuje form na wiatowym poziomie, ale tu za nim s gracze tacy jak Boru czy Piero. Poza tym moe znowu obudzi si Neo... Kto wie. ;)
Pozostaje mi tylko zdradzi, e MP2008 mniej wicej za miesic - musimy mie czas na reklam caoci.
_________________
score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
 
  Profil FLD: 761 IT Code:
     
Vinyanov 
No way!


Pomg: 9 razy
Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 2312
Wysany: 23 Maj 2008, 08:04   

petr napisa/a:
Syo od pocztku roku prezentuje form na wiatowym poziomie, ale tu za nim s gracze tacy jak Boru czy Piero.


Hehe, nie przesadzajmy. Chocia oczywicie, do MP wszystko moliwe. ;)
 
     
petr 
AdministratorWiek: 30
Doczy: 17 Kwi 2004
Posty: 1665
Skd: Dbrowa Grnicza / Krakw
Wysany: 23 Maj 2008, 18:11   

Mimo wszystko na turniejach bardziej liczy si regularno, co pokazuje Syo w tegorocznym IM - pierwsze miejsce nie wzio si znikd. ;)
_________________
score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
 
  Profil FLD: 761 IT Code:
     
@romek
That's great!Doczy: 25 Gru 2006
Posty: 45
Skd: Polska
Wysany: 19 Wrzesie 2008, 17:49   Kto jest najlepszym niepenoletnim graczem Polski w IT ?

Kto jest najlepszym niepenoletnim graczem Polski w IT ?
odpoweid brzmi:

Ja.


Odkryem to dopiero niedawno i bym cakowicie zdumiony tym odkryciem.

Bo Boru ma lat 19, Jacob 20, Devlin 18, Azan 19, Piro 19. wszycy oni s doroli.

A ja mam 15 ! !! ! ! !

I jeszcze co bybym najlepszym niepenoletnim graczem WIATA gdyby nie Roket, ktry ma 16 lat.

Jestem najmodszym graczem w TOP 10.

czekam na owacje

PS: powinna by jaka lista najlpeszych niepenoletnich graczy wiata w IT. Wtedy bez wtpienia bybym w TOP 3 na tej licie!! ;-) :grin: :grin: :grin:
_________________
floor 1849, combo 768 w IT1.3 NS
 
     
syo 
No way!Pomg: 1 raz
Wiek: 33
Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1957
Skd: Wrocaw/Olsztyn
Wysany: 19 Wrzesie 2008, 18:02   

Nie no super! Przeszede do historii!
  Profil FLD: 91 IT Code:
     
Vinyanov 
No way!


Pomg: 9 razy
Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 2312
Wysany: 19 Wrzesie 2008, 18:19   

Cytat:
Przeszede do historii!


…a gdy bdziesz starszy, przejdziesz jeszcze bardziej! ;)

Ofiarowuj owacje dla Romka!

Oczekuj owacji dla Vinyego!

Jestem najlepszym graczem… hm… 2 tygodnie starszym od Syo! :P
 
     
Boru
miszcz

Wiek: 31
Doczy: 28 Lip 2007
Posty: 1976
Skd: Krosno
Wysany: 19 Wrzesie 2008, 18:41   

hehe, cos cie duma ostatnio rozpiera, Romek :P
_________________
IT 1.4 ---> | Score 1347282 | Combo 1147 | Floor 2145 | NML 1625 |
 
  Profil FLD: 8888
     
syo 
No way!Pomg: 1 raz
Wiek: 33
Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1957
Skd: Wrocaw/Olsztyn
Wysany: 19 Wrzesie 2008, 20:01   

Vinyanov napisa/a:
Jestem najlepszym graczem… hm… 2 tygodnie starszym od Syo! :P


Gratulacje!!
Ja jestem najlepszym graczem na wiecie urodzonym 21 grudnia 1987!!
  Profil FLD: 91 IT Code:
     
Vinyanov 
No way!


Pomg: 9 razy
Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 2312
Wysany: 19 Wrzesie 2008, 20:47   

syo napisa/a:
Ja jestem najlepszym graczem na wiecie urodzonym 21 grudnia 1987!!


O, rety! Skd wiesz takie rzeczy? Masz lepiej ni Boru i Piero! Od nich, w ich wieku, jest lepszy MISZCZU96. :D

Cytat:
Bo Boru ma lat 19, Jacob 20, Devlin 18, Azan 19, Piro 19. wszycy oni s doroli.


A powanie… To prawda. Kogo pamitam, z modych graczy? W IT Quizie wspomniano… Yonathan Crause? Niewielu. Zreszt, to dobrze. Stare towarzystwo sprawia, e mog traktowa IT powanie i za rok, i za dwa, i pniej. Tak dugo przynajmniej, a nie osign wieku niemieckich graczy. Craven 28, Kazuya 23, Mizi 24, Xiagan 27. :)
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Wrzesie 2008, 00:23, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
syo 
No way!Pomg: 1 raz
Wiek: 33
Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1957
Skd: Wrocaw/Olsztyn
Wysany: 19 Wrzesie 2008, 23:38   

Wtpi, eby IT dotrwao jeszcze 3 lata.
  Profil FLD: 91 IT Code:
     
Boru
miszcz

Wiek: 31
Doczy: 28 Lip 2007
Posty: 1976
Skd: Krosno
Wysany: 20 Wrzesie 2008, 10:45   

A w 2005 roku przypuszczales, ze w 2008 ludzie beda nadal grali? I na dodatek bez spowalniania robili lepsze wyniki niz na SD?
_________________
IT 1.4 ---> | Score 1347282 | Combo 1147 | Floor 2145 | NML 1625 |
 
  Profil FLD: 8888
     
@romek
That's great!Doczy: 25 Gru 2006
Posty: 45
Skd: Polska
Wysany: 20 Wrzesie 2008, 11:45   

mona spyta, dlaczego mj post wpakowalicie do tego tematu?

bo wedug mnie powinien by osobny temat na temat NIEPENOLETNICH graczy Icy Towera...co to ma wsplnego z gosowaniem na najlepszego gracza Polski?

wic prosz - moglibycie ten post da tam gdzie by?

z gry dzikuj.

a propro, dlaczgo mnie nie mna na mnie zagosowa, podczas gdy na ankiecie s osoby wielokrotnie ode mnie sabsze... powinienem tam by!
_________________
floor 1849, combo 768 w IT1.3 NS
 
     
Boru
miszcz

Wiek: 31
Doczy: 28 Lip 2007
Posty: 1976
Skd: Krosno
Wysany: 20 Wrzesie 2008, 11:51   

Jaja sobie robisz, czy na powaznie pytasz? Pelnoletni, czy niepelnoletni .. nie ma znaczenia.
Co do ankiety, mnie tez na niej nie ma, bo nikt jeszcze o mnie wtedy nie slyszal.
_________________
IT 1.4 ---> | Score 1347282 | Combo 1147 | Floor 2145 | NML 1625 |
 
  Profil FLD: 8888
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapyta do SQL: 16