|
Wasza kariera / Your career |
| Autor |
Wiadomość |
Pablo
Super!


Wiek: 29 Dołączył: 21 Lis 2007 Posty: 61 Skąd: Wroclaw
|
Wysłany: 26 Listopad 2007, 18:47 Daleka przyszlosc !!! ( ? )
|
|
|
Przyszlosc Widzicie nieznam was jeszcze wszystkichi chcialbym sie zwami zapoznac ! Uwazam ze syo na pocztku swojej kariery dochodzil do zaledwie 300-400 i combo ok 100. Moja pasja jest Icy tower czasem gram jak mi sie nudzi ale wiekszosci juz od ponad roku gram w wersje 1.3.1 i musze przyznac ze jest bardzo dobra! gralem w szystkie ale to szczegoly Ja po roku czasu grania w Icy tower doszedlem do ok 800 floor a kombo tak jakos same przyszlo Cusz ja jeszcze moge o sobie powiedziec jestem poczatkujacy a chcialbym byc przynajmniej troszke zaawansowany chcialbym wam przeslac moja powtorke ale nie wiem jak i gdzie ... Ale mam tez nadzieje ze wprzyszlosci bede juz dochodzil spokojnie do 1500 i okolo 1000 combo. wiec troszeczke prosze was o zaakceptowanie i chociasz w ¼ przyjecie mnie do jakiegos turnieju |
_________________ Icy Tower 1.3 :
NmL 532
Floors 842
Combo 357
Score 198.926
Moje forum o Telefonach komorkowych !!! ZAREJESTRUJ SIE
 |
|
|
|
 |
Boru
miszcz
Wiek: 37 Dołączył: 28 Lip 2007 Posty: 1976 Skąd: Krosno
|
Wysłany: 26 Listopad 2007, 21:35
|
|
|
Im wyzsze rekordy, tym trudniej je pobijac. Dlatego nigdy nie mozna sobie zaplanowac, ze bedzie sie robic 'na spokojnie' ok. 1000 combo
A twoje rekordy sa calkiem spore, wiec o przyjecie do jakiegos turnieju nie musisz sie bac.
Swoje powtorki mozesz dawac na http://icytower.freelunchdesign.com |
_________________ IT 1.4 ---> | Score 1347282 | Combo 1147 | Floor 2145 | NML 1625 | |
|
|
|
 |
Pablo
Super!


Wiek: 29 Dołączył: 21 Lis 2007 Posty: 61 Skąd: Wroclaw
|
Wysłany: 27 Listopad 2007, 19:38
|
|
|
Dzieki... moje powtorki niedluga tam trafia sorki ze teraz o powtorce gadam ale dokladiniej gdzie co jak i jak scignac swoja powtorke z gry |
_________________ Icy Tower 1.3 :
NmL 532
Floors 842
Combo 357
Score 198.926
Moje forum o Telefonach komorkowych !!! ZAREJESTRUJ SIE
 |
|
|
|
 |
Boru
miszcz
Wiek: 37 Dołączył: 28 Lip 2007 Posty: 1976 Skąd: Krosno
|
Wysłany: 27 Listopad 2007, 20:10
|
|
|
Tam, gdzie masz zainstalowana gre, jest folder replays.
Masz tam powtorki (o ile je zapisales) |
_________________ IT 1.4 ---> | Score 1347282 | Combo 1147 | Floor 2145 | NML 1625 | |
|
|
|
 |
Pablo
Super!


Wiek: 29 Dołączył: 21 Lis 2007 Posty: 61 Skąd: Wroclaw
|
Wysłany: 28 Listopad 2007, 14:35
|
|
|
| aa dzieki juz mam. bede czekal teraz na turniej juz kilka mam np 100 okolo combo i 500 floor ale to slabe |
_________________ Icy Tower 1.3 :
NmL 532
Floors 842
Combo 357
Score 198.926
Moje forum o Telefonach komorkowych !!! ZAREJESTRUJ SIE
 |
|
|
|
 |
Pablo
Super!


Wiek: 29 Dołączył: 21 Lis 2007 Posty: 61 Skąd: Wroclaw
|
Wysłany: 1 Grudzień 2007, 21:44
|
|
|
| wiec koniec o poocy teraz piszcie rady na temat ( jak bys z poczatkujacego gracza wielkim zawodowcem ) !!! ? Jesli sie dopiero dowiedzilalo o IT |
_________________ Icy Tower 1.3 :
NmL 532
Floors 842
Combo 357
Score 198.926
Moje forum o Telefonach komorkowych !!! ZAREJESTRUJ SIE
 |
|
|
|
 |
mattirab
Moderator


Pomógł: 2 razy Wiek: 32 Dołączył: 24 Maj 2005 Posty: 1200 Skąd: Kalisz
|
Wysłany: 1 Grudzień 2007, 21:49
|
|
|
| Pablo napisał/a: | | wiec koniec o poocy teraz piszcie rady na temat ( jak bys z poczatkujacego gracza wielkim zawodowcem ) !!! ? Jesli sie dopiero dowiedzilalo o IT |
Niedługo powinien na stronie ukazać się artykuł o czymś takim.
Polecam przejrzenie tematów o pomocy na forum. |
_________________ Hello me, it's me again.
Rekordy
Historia Icy Tower
Nasze Powtórki |
|
|
|
 |
Pablo
Super!


Wiek: 29 Dołączył: 21 Lis 2007 Posty: 61 Skąd: Wroclaw
|
Wysłany: 1 Grudzień 2007, 21:58
|
|
|
oki TO bylo odgrzewanie watkow a one sa niesmaczne wiec ten temat jak nie daje komus zadnych nowych informacji to zgadzam sie na zamkniecie sie na zamkniecie
Ten temat jest o przyszłości i takich tam. Nie ma potrzeby go zamykać. / mattirab. |
_________________ Icy Tower 1.3 :
NmL 532
Floors 842
Combo 357
Score 198.926
Moje forum o Telefonach komorkowych !!! ZAREJESTRUJ SIE
 |
| Ostatnio zmieniony przez mattirab 2 Grudzień 2007, 09:00, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 6 Marzec 2008, 15:36
|
|
|
Ot, ku pamięci. Pięć lat temu i godzinę temu pierwszy raz zagrałem w IT. |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 24 Marzec 2008, 16:40
|
|
|
A ja, hm.. Trochę ponad 5 lat temu zostałem moderatorem na forum .. jeszcze wówczas.. icy-tower.tk Jak widać odczepić się od tego nie mogę |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
semowi
Yo!
Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1
|
Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 15:09
|
|
|
ja gram juz od jakiegoś czasu i chiałbym zacząć walczyć w turniejch, moje rekordy to 189 combo i 540 floor, niestety nie mam powtóre (format ostatni:/) i jak mógł bym prosić o pomoc jakiegoś lepszego gracza o wskazówki:))
mój numer gg 5231425
pozdrawiam xD |
|
|
|
 |
Boru
miszcz
Wiek: 37 Dołączył: 28 Lip 2007 Posty: 1976 Skąd: Krosno
|
Wysłany: 8 Październik 2008, 22:21
|
|
|
Oglaszam, ze niedlugo ide do wojska wiec nie bede gral dluzszy czas. Polskie i zagraniczne IT bedzie musialo sobie beze mnie poradzic |
_________________ IT 1.4 ---> | Score 1347282 | Combo 1147 | Floor 2145 | NML 1625 | |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 8 Październik 2008, 22:58
|
|
|
Jak mówiłem… Uciekaj. Pamiętaj: semestr z edukacją to semestr z Icy Tower (nie w teorii, ale w praktyce). Zatem, zapisy to zysk. Zapisuj się, do jakiejś szkoły. A jeżeli nie, masz jeszcze miesiąc, by pobrać ITM dla osłody. Powodzenia. Nie zmieniaj się, tam w jednostce, jeżeli nie chcesz. (Mówię o charakterze). Jest dobrze, jak jest teraz. |
|
|
|
 |
Boru
miszcz
Wiek: 37 Dołączył: 28 Lip 2007 Posty: 1976 Skąd: Krosno
|
Wysłany: 11 Październik 2008, 19:21
|
|
|
Wole isc do wojska, niz do szkoly.
| Cytat: | | Pamiętaj: semestr z edukacją to semestr z Icy Tower |
Szczerze mowiac, nie chce mi sie juz grac. Mam te 1000 combo, milion punktow, 2000 floor i po co dalej sie poprawiac? Nie sprawia mi to takiej przyjemnosci jak dawniej. Poza tym, malo kogo obchodzi, czy zrobie 1100 combo, czy 1500 .. troche nie w pore sie pojawilem. |
_________________ IT 1.4 ---> | Score 1347282 | Combo 1147 | Floor 2145 | NML 1625 | |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 11 Październik 2008, 20:36
|
|
|
Odpowiem w odwrotnej kolejności.
| Boru napisał/a: | | troche nie w pore sie pojawilem |
Odrzuć syoizm. Gratulacje, które dawniej uwielbiano, były AFAIK zbędne, nabijackie. Chociaż, jednego dzisiaj brakuje. Opinii o rankingu światowym. Chętnie bym je poczytał. Dzisiaj jest trudno dostępny, wymaga zbyt wielu kliknięć (czy na ITC, czy na NS-lists). Oprócz tego, Craven nieczęsto odświeża NS-lists, co tydzień AFAIK. Właściwie, przeglądam je tylko wtedy, gdy pobijesz jakiś rekord. To musi zostać zmienione, aby przywrócić zapał.
| Cytat: | | malo kogo obchodzi, czy zrobie 1100 combo, czy 1500 |
Hehe. Prawda, i mnie niezbyt. Może odrobinę, z racji naszej narodowości. Ale, grasz dla siebie. Weźmy przykład. Ja rzadko kiedy winszuję Roketowi, na FLD. Pewnie zrobię to jeszcze dwukrotnie: kiedy nabije kombosy 1338+ i 1500+. Ale nie częściej, bo zazwyczaj jestem obojętny, trudno mi znaleźć jakiekolwiek uwagi. Co mogę powiedzieć, kiedy pobije jakieś ISC5 x-x FML, czy inną kategorię, której nigdy nie próbowałem? Nic. Podobnie z tobą, i twoimi wynikami.
Z drugiej strony, kiedy opisuję swoje rekordy, zawsze chcę opowiedzieć o mnóstwie szczegółów, i siłą skracam wiadomości, aby przestać zanudzać czytelników. Oprócz tego, muszę ukrywać entuzjazm i euforię. Mówiąć krótko: rekordy mnie ciekawią, byle były własne. Polecam tę postawę, wzbogaci i forum.
| Cytat: | | nie chce mi sie juz grac |
Przypominam twoje zamiary: WR-ki w CCC1-5 i TF, pobicie NeN-a w RRML. A rekord Polski w NML? A pobicie mnie w JC3? |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 25 Październik 2008, 17:31
|
|
|
O proszę jaki zonk Oo
Cóż są rzeczy ważniejsze od IT ;] Będziesz emerytem - jak ja ;] |
_________________
|
|
|
|
 |
Boru
miszcz
Wiek: 37 Dołączył: 28 Lip 2007 Posty: 1976 Skąd: Krosno
|
Wysłany: 2 Listopad 2008, 14:52
|
|
|
Dzis wieczorem jade, wiec nie bede gral przez 9 miesiecy
Mam nadzieje, ze jak wroce, to kilku graczy bedzie juz lepszych ode mnie
Do zobaczenia. |
_________________ IT 1.4 ---> | Score 1347282 | Combo 1147 | Floor 2145 | NML 1625 | |
|
|
|
 |
Devlin
Splendid!


Wiek: 35 Dołączył: 26 Mar 2006 Posty: 801 Skąd: Icy Tower Planet
|
Wysłany: 2 Listopad 2008, 18:05
|
|
|
Raczej się tacy nie znajdą |
_________________
|
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 15 Marzec 2009, 13:58
|
|
|
Jestem ciekaw, czy umiecie wyobrazić sobie grę w Icy Tower i grać. Tzn. generować w wyobraźni schodki, zazwyczaj na 5. przyspieszeniu, i kierować Haroldem. Pewnie tak, bo skoro ja potrafię skakać tak 1–2 minuty nie powtarzając żadnej sekwencji schodków (i czerpiąc przyjemność z takiej gry), a nawet wchodząc w niebezpieczne ich układy (np. dzisiaj po przebudzeniu), to wy, zaawansowani gracze, tym bardziej.
Nawiasem, to chyba dobrze świadczy o talencie Johana jako projektanta gier. Gdyby zasady Icy Tower były bardziej złożone, trudniej byłoby je sobie w dowolnej chwili przypomnieć. Gdyby rytm gry był powolniejszy, takie wyobrażone granie byłoby mniej ekscytujące, więc podejmowałbym je rzadziej (jak byłoby, gdyby np. Icy Tower miała więcej elementów logicznych). I podobnie w sprawie grafiki. |
|
|
|
 |
Klaud
Fantastic!


Pomogła: 3 razy Wiek: 34 Dołączyła: 20 Maj 2008 Posty: 472 Skąd: Mazańcowice/Kraków
|
Wysłany: 15 Marzec 2009, 14:23
|
|
|
A myślałam, że tylko ja wyobrażam sobie Icy Tower
Często, gdy zamykam oczy, ukazuje mi się czarny ekran i białe stopnie (RT, oczywiście). Skaczę sobie Wormem, zazwyczaj wykonując kombosy. Jeśli chodzi o przyspieszenie: albo jest to pierwsza prędkość albo ostatnia.
Ciekawy sposób treningu. Wyobrażając sobie określone sekwencje schodków i spotykając je potem w realnej grze, możemy mieć już wytworzone odruchy i zachować się w taki sposób, by nie spaść i kontynuować rozgrywkę.
Ot, takie optymistyczne spojrzenie |
_________________ Piętra: 1053 || Combo: 403 || NML: 728 || UNML: 271 || NO-H2O: 611 || NO-H2O+Combo: 238 || CCC1: 169
 |
|
|
|
| |
|
|
Profil FLD: 11954 IT Code:
|
|
|
|
 |
|
|