|
Ile waży Wasz Icy Tower? |
| Autor |
Wiadomość |
Klaud
Fantastic!


Pomogła: 3 razy Wiek: 34 Dołączyła: 20 Maj 2008 Posty: 472 Skąd: Mazańcowice/Kraków
|
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 03:03
|
|
|
| ShoutBox napisał/a: | [Wczoraj 23:47] Klaud: Dobra, zaraz przystępuję do formatowania dysku... dwie kopie zapasowe folderów "icytower1.3" i "icytower1.4" (na dwóch maluszkach o wdzięcznej nazwie "pendrive") chyba wystarczą?
[Wczoraj 23:47] Klaud: Myślałam jeszcze o nagraniu na płytkę, ale uznałam, że to przesada
[Wczoraj 23:50] mattirab: Tylko to kopiujesz? Ja bym kopiował całe 70 giga moich danych . Edit: Już 200 giga . Trochę dużo się namnożyło tego, będę musiał pousuwać część niepotrzebnych plików.
[Dzisiaj 0:07] Klaud: Nie tylko (jeszcze mp3, zapisy z Baldur's Gate, parę filmików, grafika, dokumenty...), ale to jedna z rzeczy, na których najbardziej mi zależy
[Dzisiaj 1:35] Vinyanov: powaznie? A w temacie "Ile wazy twoj Icy Tower" chyba sie jeszcze nie wypowiedzialas |
Poważnie. Dobrze wiesz, że nadal jestem nieco na bakier z wypowiadaniem się
Folder icytower1.3 - 52,9 MB (820 plików, 167 folderów)
Folder icytower1.4 - 39,7 MB (250 plików, 69 folderów)
Wielkości folderów nie imponują, choć zdziwiła mnie w sumie niewielka rozbieżność pomiędzy rozmiarami.
Poniżej umieszczam adresy do dwóch zrzutów ekranu obrazujących, jak zorganizowałam foldery z powtórkami. Oczywiście, mam również osobne katalogi na modyfikacje oraz - w przypadku Icy Tower 1.3 - programy.
Icy Tower 1.3
Icy Tower 1.4 |
_________________ Piętra: 1053 || Combo: 403 || NML: 728 || UNML: 271 || NO-H2O: 611 || NO-H2O+Combo: 238 || CCC1: 169
 |
|
|
|
| |
|
|
Profil FLD: 11954 IT Code:
|
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 04:06
|
|
|
| Klaud napisał/a: | Icy Tower 1.3
Icy Tower 1.4 |
Co oznacza „MiniMultiCombo”?
Mój IT liczy dzisiaj 172 MB. Od czasu instalacji 1.4 struktury jej katalogu jeszcze nie zmieniałem, ale jeśli mowa o 1.3, to uważam, że sposób, w jaki w jej folderze zorganizowałem pliki wykonywalne to majstersztyk.
http://i27.tinypic.com/211p9hz.jpg
A w kwestii podziału katalogu z powtórkami (oczywiście od dawna go nie przestrzegam, ale ku mojemu zdumieniu widzę, że każdy podkatalog w istocie zawiera jedną lub więcej powtórek w danej kategorii):
http://i27.tinypic.com/2wch6k4.jpg |
|
|
|
 |
luki1025
Eextreeme!


Wiek: 28 Dołączył: 15 Mar 2009 Posty: 153 Skąd: Sanok
|
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 14:01
|
|
|
Mój Icy Tower waży: | Kod: | Rozmiar: 4,23 MB
Rozmiar na dysku: 4,33 MB |
|
_________________ || FLOOR 456 || COMBO 144 || SCORE 24764 ||
 |
|
|
|
 |
Klaud
Fantastic!


Pomogła: 3 razy Wiek: 34 Dołączyła: 20 Maj 2008 Posty: 472 Skąd: Mazańcowice/Kraków
|
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 14:21
|
|
|
| Vinyanov napisał/a: |
Co oznacza „MiniMultiCombo”? |
Ups Kompletnie o tym zapomniałam. Jest to wariacja mojego autorstwa, której w końcu nie publikowałam ze względu na niewielką przydatność. Kategoria opiera się na dodawaniu kombosów, ale tylko z przedziału 4-49 (czyli takie, które w MultiCombo się nie liczą). |
_________________ Piętra: 1053 || Combo: 403 || NML: 728 || UNML: 271 || NO-H2O: 611 || NO-H2O+Combo: 238 || CCC1: 169
 |
|
|
|
| |
|
|
Profil FLD: 11954 IT Code:
|
|
|
|
 |
Tupac
2-gi V-ce Mistrz Polski


Wiek: 36 Dołączył: 03 Mar 2008 Posty: 208
|
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 16:36
|
|
|
Mój IT:
Rozmiar 4,86 MB - 75 plików i 11 folderów. |
_________________ Floor 1675, Combo 715, Score 525459, NML 1319 |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 18:44
|
|
|
| Klaud napisał/a: | | Kategoria opiera się na dodawaniu kombosów, ale tylko z przedziału 4-49 (czyli takie, które w MultiCombo się nie liczą). |
Albo: z przedziału takiego, który ograniczały progi kombosów w 1.1. (Wg Wikipedii progiem Extreme!, ostatniej nagrody w 1.1, było 45 schodków).
| Tupac napisał/a: | | Mój IT: […] 75 plików |
Nawet licząc automatycznie zapisywane powtórki? To mało… |
|
|
|
 |
Tupac
2-gi V-ce Mistrz Polski


Wiek: 36 Dołączył: 03 Mar 2008 Posty: 208
|
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 18:50
|
|
|
| Vinyanov napisał/a: | Tupac napisał/a:
Mój IT: […] 75 plików
Nawet licząc automatycznie zapisywane powtórki? To mało… |
Nie, te zapisują mi się w innym folderze |
_________________ Floor 1675, Combo 715, Score 525459, NML 1319 |
|
|
|
 |
|
|