|
Ostatnia literka |
| Autor |
Wiadomość |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 21 Luty 2010, 19:25
|
|
|
Ćwiczonko... |
|
|
|
 |
luki1025
Eextreeme!


Wiek: 28 Dołączył: 15 Mar 2009 Posty: 153 Skąd: Sanok
|
Wysłany: 22 Luty 2010, 12:55
|
|
|
Hehe... ZNOWU O?!
Obrabiać |
_________________ || FLOOR 456 || COMBO 144 || SCORE 24764 ||
 |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 22 Luty 2010, 21:22
|
|
|
Ćwirko. (Takie nazwisko). |
|
|
|
 |
Klaud
Fantastic!


Pomogła: 3 razy Wiek: 34 Dołączyła: 20 Maj 2008 Posty: 472 Skąd: Mazańcowice/Kraków
|
Wysłany: 22 Luty 2010, 21:35
|
|
|
Obcasisko. |
_________________ Piętra: 1053 || Combo: 403 || NML: 728 || UNML: 271 || NO-H2O: 611 || NO-H2O+Combo: 238 || CCC1: 169
 |
|
|
|
| |
|
|
Profil FLD: 11954 IT Code:
|
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 22 Luty 2010, 22:51
|
|
|
Οἶνος! |
|
|
|
 |
devastator
Fantastic!


Wiek: 36 Dołączył: 01 Kwi 2004 Posty: 331 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 22 Luty 2010, 22:53
|
|
|
omikron to nie "o" |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 22 Luty 2010, 22:55
|
|
|
A słowo gdzie?
| devastator napisał/a: | omikron to nie "o" |
E, wizualnie jest identyczne, w Arialu przynajmniej.
Zabawopsuj. |
|
|
|
 |
Klaud
Fantastic!


Pomogła: 3 razy Wiek: 34 Dołączyła: 20 Maj 2008 Posty: 472 Skąd: Mazańcowice/Kraków
|
Wysłany: 22 Luty 2010, 23:10
|
|
|
Vin - σινεμά
(W zasadzie chyba sigma zaczynająca wyraz powinna być w formie Σ? Ale ja się tam nie znam, uczę się łaciny, a nie greki.) |
_________________ Piętra: 1053 || Combo: 403 || NML: 728 || UNML: 271 || NO-H2O: 611 || NO-H2O+Combo: 238 || CCC1: 169
 |
|
|
|
| |
|
|
Profil FLD: 11954 IT Code:
|
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 23 Luty 2010, 07:58
|
|
|
Ciekawe, nie wiedziałem nawet, że ta litera ma trzy formy.
Audycja.
(To dobrze, że jednak wyrazy z greki nie tylko zaczynają się, ale i kończą literami identycznymi z tymi z alfabetu łacińskiego... Nie sprawdziłem tego z wyprzedzeniem, a głupio byłoby ugrzęznąć w alfabecie greckim na zawsze. ) |
|
|
|
 |
luki1025
Eextreeme!


Wiek: 28 Dołączył: 15 Mar 2009 Posty: 153 Skąd: Sanok
|
Wysłany: 23 Luty 2010, 13:06
|
|
|
| Arak. |
_________________ || FLOOR 456 || COMBO 144 || SCORE 24764 ||
 |
|
|
|
 |
macdom
Hey, good!

Wiek: 28 Dołączył: 09 Maj 2008 Posty: 13 Skąd: Lublin
|
Wysłany: 23 Luty 2010, 20:04
|
|
|
| Kruk. |
_________________ UWAGA!
Poniższe zdanie może się zmienić z uwagi na gusta autora.
Lubię kanapki. |
|
|
|
 |
luki1025
Eextreeme!


Wiek: 28 Dołączył: 15 Mar 2009 Posty: 153 Skąd: Sanok
|
Wysłany: 23 Luty 2010, 20:19
|
|
|
| Kalkomania |
_________________ || FLOOR 456 || COMBO 144 || SCORE 24764 ||
 |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 23 Luty 2010, 20:33
|
|
|
Alkomat. |
|
|
|
 |
luki1025
Eextreeme!


Wiek: 28 Dołączył: 15 Mar 2009 Posty: 153 Skąd: Sanok
|
Wysłany: 23 Luty 2010, 21:13
|
|
|
| Tarło |
_________________ || FLOOR 456 || COMBO 144 || SCORE 24764 ||
 |
|
|
|
 |
macdom
Hey, good!

Wiek: 28 Dołączył: 09 Maj 2008 Posty: 13 Skąd: Lublin
|
Wysłany: 24 Luty 2010, 21:14
|
|
|
| Orangutan. |
_________________ UWAGA!
Poniższe zdanie może się zmienić z uwagi na gusta autora.
Lubię kanapki. |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 24 Luty 2010, 21:20
|
|
|
Noeza. (Musiałem sprawdzić w słowniku, czy istnieje, znałem tylko angielski wariant). |
|
|
|
 |
macdom
Hey, good!

Wiek: 28 Dołączył: 09 Maj 2008 Posty: 13 Skąd: Lublin
|
Wysłany: 24 Luty 2010, 21:24
|
|
|
| Antonim. |
_________________ UWAGA!
Poniższe zdanie może się zmienić z uwagi na gusta autora.
Lubię kanapki. |
|
|
|
 |
luki1025
Eextreeme!


Wiek: 28 Dołączył: 15 Mar 2009 Posty: 153 Skąd: Sanok
|
Wysłany: 24 Luty 2010, 22:33
|
|
|
| Vinyanov napisał/a: | | znałem tylko angielski wariant |
To tu nie można po angielsku?!
Mother
Mieczysław |
_________________ || FLOOR 456 || COMBO 144 || SCORE 24764 ||
 |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 24 Luty 2010, 23:43
|
|
|
| luki1025 napisał/a: | | Mieczysław |
Władysław...
| luki1025 napisał/a: | | Vinyanov napisał/a: | | znałem tylko angielski wariant |
To tu nie można po angielsku?! |
...można, ale skutecznie jest przyjmować zwłaszcza rodzime odmiany co powszechniejszych wyrazów. Akceptowanie nienatywnych form popularnych terminów nie jest specjalnie efektywne. |
| Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 24 Luty 2010, 23:57, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
luki1025
Eextreeme!


Wiek: 28 Dołączył: 15 Mar 2009 Posty: 153 Skąd: Sanok
|
Wysłany: 24 Luty 2010, 23:57
|
|
|
Wania!...
Uwaga: końcem jest "!" !
Tu by się chyba komenda przydała (z konsoli) |
_________________ || FLOOR 456 || COMBO 144 || SCORE 24764 ||
 |
|
|
|
 |
|
|