SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyki
Autor Wiadomość
Floristka
That's great!

Wysłany: 30 Marzec 2018, 17:15   Kosmetyki

Witajcie.
Po zimie zauważyłam, że moja skóra zrobiła się jakaś taka szara, bez życia i chciałabym to jakoś zatrzymać. Macie pomysły? Na razie wyłoniłam tylko tę maskę w płacie https://puderek.com.pl/maseczki-do-twarzy/2177-skin79-animal-mask-for-angry-cat-kojaca-maska-w-placie-dla-cery-problematycznej.html , która w drogerii Online Puderek ma fajną cenę i tak teraz myślę, że może mi pomóc zwalczyć ten problem. Podobają mi się też bb kremy od SKIN79, które podobno i kryją i nawilżają. Myślicie, że to to, warto kupić?

jjusti18
That's great!

Wysłany: 30 Sierpień 2018, 14:27   

A te maseczki jaki mają skład? Są one naturalne, czy mają w sobie chemię? Pytam się, bo ja mam wrażliwą cerę, także często kosmetyki u mnie wywołują zaczerwienienia. Dlatego najczęściej wybieram kosmetyki naturalne, ponieważ są delikatne i nie wywołują alergii. Także jak maseczki proponowane przez ciebie są naturalne to mogłabym je wypróbować.

Kalina 
That's great!

Wysłany: 15 Październik 2018, 09:10   

Z wiekiem skóra wymaga bardziej intensywnej pielęgnacji. Na szczęście istnieją proste sposoby, dzięki którym spłycisz zmarszczki, wyostrzysz owal twarzy i odżywisz cerę. Wystarczy dobrać odpowiedni krem pielęgnujący. Jeden z najlepszych jaki ja znam to liftingujący i przeciwstarzeniowy Calluna Medica. Sama go też kupiłam i używam go już od ponad pół roku i widzę duże zmiany :)

Zafira 
Hey, good!

Wysłany: 12 Marzec 2019, 19:13   

Od kiedy stosuję kosmetyki Lancome do twarzy, nie mam żadnych problemów. Ponieważ jest to bardzo dobra i ekskluzywna marka produktów to najczęściej staram się wybierać okazje cenowe. Na przykład zobaczcie, jaki jest ich wybór na Ceneo https://www.ceneo.pl/Krem...ygladzajace.htm . Wspaniale zatrzymują młodość skóry dzięki zawartości kwasu hialuronowego.

CircusEin
Yo!

Wysłany: 22 Czerwiec 2019, 01:57   

pieknie

dionizoswcielon
Yo!

Wysłany: 27 Czerwiec 2019, 08:22   

O, niektóre z tych produktów są naprawdę ciekawe, mam nadzieję, że będę miała okazję je niedługo wypróbować :) . Interesuje mnie w ogóle to, gdzie z reguły robicie tego rodzaju zakupy – wiecie, jeżeli chodzi o kosmetyki i inne produkty pielęgnacyjne? Ja coraz bardziej przekonuję się co do oferowanej przez Internet wygody zamawiania takich rzeczy – nie wspominając już, że ceny też są z reguły lepsze. Do tej pory chodziłam głównie po sklepach stacjonarnych, ale ostatnio właśnie nie miałam za bardzo na to czasu, więc zaczęłam eksperymentować z drogeriami internetowymi. Szczególną uwagę przykuła mi ta konkretna: https://www.ezebra.pl/ zresztą już kiedyś jedna koleżanka bardzo mi ją polecała. Tak sobie poprzeglądałam i mają bardzo fajne promocje. No i dużym plusem jest dla mnie to, że mają praktycznie wszystkie lubiane przeze mnie marki, więc mogłabym spokojnie całe kosmetyczne zakupy zrobić w jednym miejscu :) .

PigWool
Yo!

Wysłany: 9 Lipiec 2019, 05:50   

kosmetyki? to na pewno dobre forum?

YeahFire
Yo!

Wysłany: 29 Lipiec 2019, 05:06   

witam serdecznie

kudek
Hey, good!

Wysłany: 30 Lipiec 2019, 16:19   

Skóra każdego z nas wraz z wiekiem zmienia się. I nic w w tym dziwnego, w końcu na stan naszej cery ma wpływ praca jaką wykonujemy i tryb życia jaki prowadzimy. To ona najbardziej reaguje na każdą zmianę jaką wprowadzamy w naszym życiu, nawet jeśli zmienimy dietę. Dlatego warto zainwestować dobry krem dostosowany do rodzaju naszej skóry. Słyszałam,że na https://www.ziko.pl/klucz.../warynskiego-2/ mają bardzo dobrej jakości kosmetyki

domcia 
Yo!

Wysłany: 19 Sierpień 2019, 08:00   

A ja ciekawa jestem jakich kosmetyków używacie przy atopowym zapaleniu skóry? Bo mój dermatolog powiedział mi abym zaczęła stosować kosmetyki przeznaczone do tego typu problemów i tyle. Dużo to on mi nie powiedział. Ale zanim dostane się do innego specjalisty to szukam informacji, bo chcę się dowiedzieć o azs jak najwięcej. Czytałam ostatnio tej artykuł https://www.zsercemoatopi.../czym-jest-azs/ , już coś więcej wiem, ale z kupowaniem czegokolwiek poczekam na lekarza.

brak
Hey, good!

Wysłany: Wczoraj 10:46   

Przy atopowym zapaleniu skóry, radzę Ci stosować się ściśle do zaleceń lekarza dermatologa (link ). Na pewno zaproponował Ci odpowiednie kosmetyki do twojej skóry. Wiem, że takie kosmetyki do tanich nie należą, ale są wyjątkowo skuteczne.

Odpowiedz do tematu