SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Randka w ciemno tym razem dla dziewczyn :)
Autor Wiadomość
Domia 
No way!

Wysłany: 7 Sierpień 2005, 09:55   Randka w ciemno tym razem dla dziewczyn :)

KANDYDAT NR 1

Czesc jestem Olek. Od dawna szukam kobiety, ktora moglaby mi dac dom, samochod, komorke itp. Niestety kazda osoba plci pieknej w moim miescie jest biedna jak mysz koscielna. Lubie sluchac piosenki Republiki "Ta piosenka jest pisana dla pieniedzy", czy jak to tam szlo. W kazdym razie jesli twoj przychod nie przekracza 100.000 PLN to nie masz co ze mna flirtowac!
KANDYDAT NR 2

Siema ziomale! Nazywam sie Anatol i kocham wszystko co jest zwiazane z Hip-Hopem oraz starymi autami. Mam 14 lat i szukam dziewczyny zblizonej do mojego wygladu, czyli oczywistka takiej jak ja sam jooool! Mam nadzieje, ze bedzie kobita ze mna chodzic na dyski, albo na zajawkowe jazdy pod murem jeee. Kocham was wszystkie, bierzcie tylko mnie, bo to ziomy kochaja Anatolka umcy umcy sialalala!

Dziendobry jestem Ci Jong Lipa Mahazakiririririokoronohataki! Przyjechalem do Polski, a konkretnie do Katowic pare miesiecy temu, bo dziewczyna kazala mi sie wyprowadzic. Mysle, ze na pewno wam sie spodobam, bo lubie chipsy i pacmana. A to chyba wszyscy w waszym kraju kochaja! Nie bede duzo o sobie mowil, ale w Mongolii moj tatus zabieral mnie na polowania na myszki Czi-Su-Chuan... Te male stworzonka sa bardzo dobrze rozbudowane i maja kwadratowy uklad pokarmowy, wiec [...] (od producentow - reszte wypowiedzi usunelismy gdyz, pan Ci Jong Lipa Mahazakiririririokoronohataki mial mowic o sobie, a nie o jakis mongolskich szczurach!)
KANDYDAT NR 4

Siema jestem Arkadiusz. Kocham chodzic na silownie i pakowac sie sterydami. Dziewczyna, ktora ma ze mna byc musi byc przygotowana na to, aby robic mi dziennie 7 koktaili z prochami powiekszajacymi miesnie, zaprowadzac mnie na silke, bo ja sam boje sie przejsc przez ulice oraz musi koniecznie miec minimum biceps 78 cm! Wzrost i waga i ta reszta sa niewazne. Liczy sie tylko mocny biceps i zeby byla tolerancyjna! Aha i musi wiedziec jak sie obsluguje bieznie, bo ja juz od paru lat probuje to wlaczyc... Pozdrawiam calusne laseczki!

prosze dziewczyny wybierajcie :>

Zafira 
Sweet!

Wysłany: 25 Luty 2019, 18:59   

Tak czytam sobie Wasze opisy i zastanawiam się, czy należycie do osób nieśmiałych. Bo najlepszym sposobem na poznanie drugiej połówki jest założenie konta na takim portalu jak Tinder. Przeczytajcie ten ciekawy artykuł https://urodaizdrowie.pl/tinder-idealny-dla-niesmialych , który ułatwi Wam zawarcie nowych znajomości. Z pewnością szybciej niż w realu :) Sami sprawdźcie.

Odpowiedz do tematu