SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona restauracja
Autor Wiadomość
Perpetummobile
Yo!

Wysłany: 17 Styczeń 2019, 01:08   Ulubiona restauracja

Macie jakieś swoje ulubione restauracje ? Ja mam tylko jedną . Jest nią Restauracja Akademia w Warszawie. Uwielbiam ją nie tylko dlatego, że mają przepyszne jedzenie, ale także dlatego, że nawet biorąc ze sobą dzieci, mogę zjeść na spokojnie obiad. Chcecie wiedzieć dlaczego ? Dlatego, że jest to restauracja, przyjazna dzieciom. Mają tam swoje własne menu, a także swój kącik na pierwszym piętrze.

Zafira 
Sweet!

Wysłany: 9 Luty 2019, 15:58   

Uważam, że fantastycznym miejscem na zjedzenie pysznego obiadu czy kolacji jest warszawski Bubbles Bar. Ogólnie to lokal, który wspaniale się nadaje do świętowania różnego rodzaju wydarzeń. Jeżeli do celebracji ich potrzebujecie szampana z najwyższej półki, to trafiliście idealnie. Oferują bogactwo bąbli z całego świata. W przypadku rezerwacji stolika zachęcam, aby to zrobić przez Tripadvisor, ponieważ wówczas kieliszek tego trunku jest gratis.

livka 
That's great!

Wysłany: 26 Sierpień 2019, 11:16   

Jak będziecie w Zakopanem to koniecznie zajrzyjcie na Gubałówkę do restauracji " TARASY GUBAŁÓWKA" https://restauracjepkl.pl/zakopane/restauracja-tarasy-gubalowka/. Menu stworzone tak, by każdy znalazł coś dla siebie ( regionalne potrawy, pizza, menu dla dzieci). Ceny spoko, na pewno dużo niższe niż np na Krupówkach. No i ten widok na panoramę Tatr... :)

bobina 
Sweet!

Wysłany: 28 Sierpień 2019, 12:03   

dzieki livka za namiar na ta knajpkę akurat jestem w Zakopanem i właśnie rozglądałam się za jakąś przyjemną knajpką. Na Gubałówkę tak czy siak się wybieram więc przy okazji wstąpię do tego lokalu :)

kudek
That's great!

Wysłany: 24 Październik 2019, 12:28   

Hejka. Poszukuję jakieś dobrej i sprawdzonej restauracji na małe przyjęcie okazjonalne. Ale zależy mi na wysokiej jakości obsługi no i dobrze by była położona w jakimś pięknym i urokliwym miejscu. Najlepiej by była ona gdzieś w okolicach Wrocławia. Aha wielkim plusem było by gdyby jedzenie było w większości z ekologicznych upraw. Słyszałam, że właśnie taką restauracją jest Grape Restaurant https://www.graperestaurant.pl/. Byliśmy tam i wszystko załatwione a jedzenie mają tam wyśmienite

Odpowiedz do tematu