SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Części do auta
Autor Wiadomość
muczka
Yo!

Wysłany: 5 Lipiec 2019, 21:44   Części do auta

Jakiś czas temu pożyczyłam auto mojemu bratu. Jak wczoraj mi je oddał to powiedział że chyba muszę kupić akumulator samochodowy ponieważ ten co mam słabo się ładuje. Napiszcie proszę jak mogę sprawdzić czy dobrze się ładuje ponieważ mojemu bratu za bardzo nie wierzę.
Ostatnio zmieniony przez muczka 10 Lipiec 2019, 20:49, w całości zmieniany 1 raz  

Kalina 
That's great!

Wysłany: 16 Wrzesień 2019, 12:54   

Jeśli chodzi o akumulator to musisz uwierzyć bratu na słowo. A ja natomiast chciałabym zasięgnąć informację na temat firmy Deutz. Podobno jest to firma zajmująca się produkcją silników najwyższej klasy. A do tego naprawa takiego silnika nie jest tak kosztowna jak pozostałych. Szukając informacji na temat tej firmy trafiłam na https://www.bthfast.pl/producent/deutz. Słyszeliście może już o tej firmie? A może widzieliście te ich silniki w pracy.

Zafira 
Sweet!

Wysłany: 26 Październik 2019, 13:10   

Moje auto wymaga dość częstych przeglądów ze względu na swój wiek. Ostatnio zrobiło mi znowu niemiłą niespodziankę, bo okazało się, że chyba trzeba będzie wymienić lampy. Dziwnie słabo zaczęły świecić, więc może coś nie tak jet z odbłyśnikami. Dobrze, że mam taki znajomy serwis http://www.reflektory.aut...ndex.php/uslugi , w których pracują doświadczeni fachowcy. Szybko zdiagnozują i zregenerują moje reflektory. A przy okazji naprawią pęknięta szybę.

ścieżynka
Hey, good!

Wysłany: 12 Listopad 2019, 12:14   

O jak fajnie, że jest mowa o samochodach. Bo potrzebuję porady. Otóż znalazłam bardzo fajny komplet Felgi aluminiowe ale nie wiem czy oby takie felgi się sprawdzą gdyż bardzo dużo jeżdżę po Polsce i czasami zdarzy mi się jakiś mały wypadek czy uderzenie w krawężnik. Dlatego też nie chcę wydawać zbyt dużo.

Odpowiedz do tematu