SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
deweloper łódź
Autor Wiadomość
Eitelbert
Yo!

Wysłany: 19 Lipiec 2019, 14:56   deweloper łódź

Hej, Jak sądzicie - czy warto jest kupować mieszkania od dewelopera? Własnie stoję przed trudnym wyborem mieszkania (Łódź) i w mojej głowie pojawia się bardzo dużo pytań. Chciałbym kupić mieszkanie deweloperskie, ale to dość droga inwestycja - myślicie, że warto?

Eitelbert
Yo!

Wysłany: 13 Wrzesień 2019, 12:00   

Znalazłem bardzo dobre mieszkanie - deweloper Villaromanów posiada najlepsze miejsca.

dionizoswcielon
Sweet!

Wysłany: 16 Październik 2019, 11:49   

Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł. Oczywiście, wszystko zależy od indywidualnej sytuacji – budżetu, oczekiwań, potrzeb, ale jeżeli chodzi o mnie, to tak, jak najbardziej zdecydowałbym się na nowe mieszkanie od dewelopera. Jeżeli chodzi o Łódź, to polecam sprawdzić ofertę tego konkretnego dewelopera: https://www.profbud.info . Wybudował bardzo fajne mieszkania na Śródmieściu, warto się nimi zainteresować, bo zarówno standard, jak i ceny są bardzo dobre :) .

mailm
Yo!

Wysłany: 19 Maj 2020, 18:04   

Dziękuję za opinie.

mailm
Yo!

Wysłany: 19 Maj 2020, 18:05   

Ja teĹź szukam mieszkania od dewelopera.

mailm
Yo!

Wysłany: 19 Czerwiec 2020, 02:19   

Co wszyscy myślą o obecnych deweloperów? Kogo polecacie? Bardzo często natknęłam się na zalecenia strony https://korter.com.pl/ na którym gromadzi się wielu deweloperów i wszystkie projekty, które oferują. Ale to tylko zalecenia, ale nie widziałem prawdziwych opinii klientów, którzy kupili tam mieszkanie. Może któryś z was z nimi współpracował? Byłoby ciekawie posłuchać.
Ostatnio zmieniony przez mailm 19 Czerwiec 2020, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  

kwara
Yo!

Wysłany: 25 Czerwiec 2020, 12:12   Euro-dom Wrocław

Długo szukałem mieszkania dla mojej rodziny.

Czytałem długo o dobrych deweloperach z Wrocławia.
Aż wybrałem jeden Euro-dom - Wrocław, którego z pełnym sumieniem polecam.
Dostałem wszystko zgodnie z umową, a nawet zaskoczył mnie ładowaniem samochodu w Garażu.

Polecam.

Odpowiedz do tematu