SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Gwna  

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Tatua�e, dziary i inne wariactwa :)
Autor Wiadomo
prahaa 
Yo!

Doczya: 27 Sie 2019
Wysany: 25 Listopad 2019, 15:58   Tatua�e, dziary i inne wariactwa :)

Siemka,

nied�ugo ko�cz� 18 lat i jeszcze w tym samym miesi�cu mam zamiar zrobi� sobie dziar�.
Mam fajny projekt, wybrane miejsce, kt�re jest bardzo widoczne i zgod� rodzic�w, kt�rzy mi ten tatua� zafunduj� xdd

Jednak musz� jeszcze znale�� miejsce, w kt�rym zrobi� tak� dziar� dobrze, �ebym nie by� chodz�cym memem. Mam ju� par� studio na oku, np to https://juniorink.pl/pl/tatuaz ale chcia�bym jeszcze tutaj dopyta�?

Chodzi mi o Warszaw� jak co� :)
Ostatnio zmieniony przez prahaa 13 Grudzie 2019, 13:08, w caoci zmieniany 1 raz  

livka 
That's great!

Doczya: 26 Sie 2019
Wysany: 25 Czerwiec 2020, 12:12   

super opcja, ja co prawda pierwszy tatuaz zrobilam sobie na 21 urodziny ale i tak uwazam, ze pomysl jest ekstra :) Jesli chodzi o studio to polecam Jah Love Tattoo w Warszawie. Ja swoje dziarki robie u Jacka https://www.facebook.com/...155094193981226 . utalentowany, kreatywny i bardzo pozytywny czlowiek. robi swietne tatuaze :)

merciaa 
Sweet!

Doczya: 26 Sie 2019
Wysany: 17 Lipiec 2020, 11:07   

livka też znam i polecam jah love tattoo :) nie byłam co prawda u Jacka tylko u Anety ale wrażenia mam tak samo pozytywne :) fajny klimat, super ludzie, cudowne tatuaże. no i kwestie zachowania bezpieczenstwa tez na wysokim poziomie.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: