SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 12:33
2. edycja MP - kategorie

Sz?sta kategoria to...
JC2 Combo - Just Combo 2 Combo
50%
 50%  [ 7 ]
RRML Combo - Radical Rejumpers Combo
0%
 0%  [ 0 ]
RRML Score - Radical Rejumpers Score
0%
 0%  [ 0 ]
JC2 Score - Just Combo 2 Score
0%
 0%  [ 0 ]
JC2 Floor - Just Combo 2 Floor
7%
 7%  [ 1 ]
RRML Floor - Radical Rejumpers Floor
0%
 0%  [ 0 ]
OWW - Og?lny Wsp??czynnik Wyniku
14%
 14%  [ 2 ]
HMM - Hardcore Mashing Masters
28%
 28%  [ 4 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 18 Listopad 2004, 18:55   2. edycja MP - kategorie

Patrzac na typowania "Top3" lub na PTIT2, to ja jestem w czolowce :lol: :wink: :)

To tyle tytulem wstepu. Zapodaje ankiete (pierwsza z trzech), w ktorej wybierzecie jaka kategoria oprocz Score, Floor, Combo, NML i UNML powinna znalezc sie w MP2. Czekam na glosy!

Propozycje innych kategori piszcie tutaj przy okazji uzasadnienia, na jaka kategorie zaglosowaliscie. :)

Kategorie na MP2:
- Score
- Floor
- Combo
- NML
- UNML
- ?
- ?
- ?
  Profil FLD: 91 IT Code:

Domia 
No way!

Wysłany: 18 Listopad 2004, 19:30   2. edycja MP - kategorie

zaglosowalam na HMM bo czasami tak wale w ta spacje namietnie, ze szkoda gadac ;) i ogolnie wydaje mi sie fajna kategoryjka :D

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 18 Listopad 2004, 20:01   2. edycja MP - kategorie

Uhm... szczerze, to nie widzialbym tam zadnej z podanych. :roll:

Zawsze widzialem MP jako jeszcze bardziej klasyczny turniej niz np. PTIT, wiec egzotyczne konkurencje mi osobiscie srednio w nich pasuja...

Poza tym mialy juz dobry podzial na dwie kategorie pietrowe, dwie kategorie punktowe i ta jedna zarowno ze sprawdzianem umiejetnosci jak i ze spora dawka emocji, i nie wiem, co mogloby dac zmienianie tej proporcji... (ale chetnie sie dowiem, bez ironii :smile: )

[size=9px]Ale jesli juz oddawac glos, to moj poszedl na OWW :smile: - obiektywne i nietypowe. :wink: [/size]

[size=9px]Edit: HMM prowadzi? Z calym szacunkiem dla pomyslu, ale ta konkurencja niezbyt sprzyja koncentracji turniejowej. :D [/size]

Fayl
Fantastic!

Wysłany: 18 Listopad 2004, 20:37   2. edycja MP - kategorie

A ja stawiam na standardowe jc2 (czyli combo). Ta kategoria raczej weszla juz do powszechnego uzytku (nawet jest lista rekordow na stronie Wiggina).

petr 
Administrator

Wysłany: 18 Listopad 2004, 21:36   2. edycja MP - kategorie

Oddalem glos na JC2 Floor, ale to chyba blad > myslalem ze to wlasnie jest to standardowe JC2 i sie pomylilem... Zmieniam zdanie! JC2 Combo! :D

No i jestem calkowicie na NIE aby HMM (HMM? :D ) byla na MP. Po pierwsze - jak mowil Viny - ta kategoria jest taka ten tego chyba nieodpowiednia dla takiej imprezy (BTW mozna by zrobic osobny turniej dla tych "egzotycznych kategorii :wink: ), a po drugie mialbym w niej zerowe szanse - czemu? Do ostatniego uderzenia doszedlem moze 20 razy w zyciu. Wiec sory ale nie...

Profil FLD: 761 IT Code:

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 18 Listopad 2004, 22:10   2. edycja MP - kategorie

ja zaglosowalem na jc2, ale sadze ze podzial kategorii w pierwszej wersji byl idealny - 2 kat pietrowe, 2 combosowe i jedna typu 'czlowiek strzela, pan bog kule nosi'

a wprowadzanie kategorii typu hmm jest z deczka ryzykowne, moze zyskac sporo glosow bo to nowosc, ale nie jest zbyt ograna i by mogla niezle (zapewne zbyt bardzo) namieszac w ostatecznej klasyfikacji, co spowodowalo by ze turniej by stal sie niesprawiedliwy

pozdr

Profil FLD: 34 IT Code:

syo 
No way!

Wysłany: 18 Listopad 2004, 22:32   2. edycja MP - kategorie

Moga byc to kategorie egzotyczne odgrywane podczas mistrzostw, niewliczane w punktacje. Za zwyciesto np. w HMM osiagnie sie TYTUL "Najlepszy Masher" a JC2 "Najlepszy dwuskoczek" czy jakos inaczej ;)

Co Wy na to?

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 18 Listopad 2004, 22:49   2. edycja MP - kategorie

Ja tam wole zeby JC2 bylo wliczane normalnie . W JC2 mi dobrze idzie . Dzisiaj mialem 214 i spadlem . . . A to HMM to nie jest zbyt profesjonalne....

petr 
Administrator

Wysłany: 19 Listopad 2004, 09:35   2. edycja MP - kategorie

Tez jestem ZA, aby JC2 bylo wliczane normalne, a HMM bylo taka kategoria niewliczana :wink: Wogole mozna zrobic duzo kategorii niewliczanych, na przyklad te Viniego - mieszane (w stylu tej co byla w IT Quiz :twisted: ).

Profil FLD: 761 IT Code:

syo 
No way!

Wysłany: 19 Listopad 2004, 13:45   2. edycja MP - kategorie

Kategorie wygladaly by tak:

- Score
- kategoria "egzotyczna" niewliczana w punktacje, przyznany tytul Mistrza Polski w tej kategorii
- Floor
- Combo
- kategoria "egzotyczna" niewliczana w punktacje, przyznany tytul Mistrza Polski w tej kategorii
- NML
- UNML

Hm? :>

Jesli JC2 mialby byc wliczany to w ramach fair gry powinny byc wliczone wszystkie pod kategorie JC2 czyli:

- Score (punktowa)
- Floor (pietrowa)
- Combo (punktowa)
- NML (pietrowa)
- UNML (chybil-trafil)
- JC2 Floor (pietrowa)
- JC2 Combo (punktowa)
- JC2 Score (punktowa)

Jestem za opcja kategorii egzotycznych niewliczanych w punktacje. A Wy?

Glosujcie dalej 8)

Odpowiedz do tematu