SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
6 Wrzesień 2007, 19:41
Komponenty tego foruma :)
Autor Wiadomość
PastorFX
Wow!

Wysłany: 16 Maj 2004, 14:07   Komponenty tego foruma :)

No wiec nie mam zielonego w jaki sposob korzysta sie z cytowania selektywnego w Operze... Freak i l33t tez nie potrafie wlaczyc, a przeciez w M$ IE dziala...
  IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 16 Maj 2004, 14:20   Komponenty tego foruma :)

Mozliwe, ale watpie aby mozna bylo cos z tym zrobic ze strony administracji. 8)

W kazdym razie, to zla kategoria na ten temat. :razz: Przenosze do "Strony i forum".

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 16 Maj 2004, 14:30   Komponenty tego foruma :)

to jest wina tego, ze forum bylo robione pod IE, a wszystkie reklamacje kieruj do tworcy tej wersji forum, czyli Przema

pozdr

Profil FLD: 34 IT Code:

PastorFX
Wow!

Wysłany: 16 Maj 2004, 14:47   Komponenty tego foruma :)

SaleiB napisał/a:
to jest wina tego, ze forum bylo robione pod IE, a wszystkie reklamacje kieruj do tworcy tej wersji forum, czyli Przema

A kto to jest?

[size=9px][SaleiB]przeczytaj jeszcze raz dokladnie fragment ktory zacytowales to sie dowiesz i nie zmuszaj mnie do nabijania postow ;][/size]
  IT Code:

PastorFX
Wow!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 16:23   Komponenty tego foruma :)

Ooo widze ze pan sie tu ladnie przedstail przed nami wszystkimi. Tej odpowiedzi jeszcze nie przeczytalem, wiec skomentuje. Po pierwsze pytalem sie kto to jest, a nie co zrobil. Po drugie doklejanie bezsensownych dodatkow do wiadomosci jest chamstwem. Jak se moderator chcesz to napisz to w nastepnym poscie, bo doklejania bym sobie raczej nie zyczyl... Lece na anglika bo mam za 4 minuty a jeszcze w proszku

A forum przeladowane po cholere komu tyle dodatkow 20 sekund sie laduje jeden dzial
  IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 16:35   Komponenty tego foruma :)

PastorFX napisał/a:
Po pierwsze pytalem sie kto to jest, a nie co zrobil.

http://www.google.pl/search?q=przemo - prosciej, khm, nie mozna. 8)

Cytat:
Po drugie doklejanie bezsensownych dodatkow do wiadomosci jest chamstwem. Jak se moderator chcesz to napisz to w nastepnym poscie, bo doklejania bym sobie raczej nie zyczyl...

Dopisek moze byl lub moze nie byl potrzebny... Ale o utartych przez miesiace zasadach nie dyskutowalbym, bo po co?

Cytat:
A forum przeladowane po cholere komu tyle dodatkow 20 sekund sie laduje jeden dzial

Empiryczne 8 sekund. :wink:

tajek
Splendid!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 16:55   Komponenty tego foruma :)

PastorFX napisał/a:
Ooo widze ze pan sie tu ladnie przedstail przed nami wszystkimi. Tej odpowiedzi jeszcze nie przeczytalem, wiec skomentuje. Po pierwsze pytalem sie kto to jest, a nie co zrobil. Po drugie doklejanie bezsensownych dodatkow do wiadomosci jest chamstwem. Jak se moderator chcesz to napisz to w nastepnym poscie, bo doklejania bym sobie raczej nie zyczyl... Lece na anglika bo mam za 4 minuty a jeszcze w proszku

Ehh przyszedl i narzeka ... jak sie cos nie podoba to !NARA!

Domia 
No way!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 18:33   Komponenty tego foruma :)

Pastor... ja nie chce sie z toba klocic :/ ale bez przesady ! nikt ci nie kaze tu wchodzic, skoro ci sie nie podoba :roll: a SaleiB przynajmniej (nie to co ja :D ) stara sie nie nabijac postow i korzysta, ze swojej opcji 'doklejania' textu ... a jesli sobie takiego przyklejania nie zyczysz to juz twoj problem :P

EDIT- i sie nie pisze foruma tylko fora :twisted:

PastorFX
Wow!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 20:17   Cytuje Domie

>Pastor... ja nie chce sie z toba klocic :/

Ok, ja tez nie przepadam za klotniami

>ale bez przesady ! nikt ci nie kaze tu wchodzic,

Nikt mi tez nie zabrania, a za wyrazanie wlasnej opinii raczej nie ma banow (chyba ze tu sie utarly takie zasady)

>skoro ci sie nie podoba :roll: a SaleiB przynajmniej (nie to co ja :D ) stara sie nie nabijac postow i korzysta, ze swojej opcji 'doklejania' textu ...

A niech nabija - mnie to nie boli.

>a jesli sobie takiego przyklejania nie zyczysz to juz twoj problem :P

Wiem, ale chcialem wyrazic swoje zdanie. O ile dobrze pamietam to na moim forum tez doklejano... ale bez przesady... Kazdy szanujacy sie moderator uzywa swoich praw TYLKO kiedy zachodzi taka potrzeba, a nie kiedy nie chce mu sie ruszyc kalwiatura, bo chce napisac tylko dwa slowa...

>i sie nie pisze foruma tylko fora :twisted:

No tu mnie zaskoczylas. Nie wiem czy Twoje male oczka byly w stanie zauwazyc malutki emblemacik w temacie mojej wypowiedzi, ktory w ogolnoprzyjetej, potocznej gwarze internautow na calym swiecie oznacza usmieszek. A jezeli ktos umieszcza taki usmieszek, mozna wysnuc niedalekoidacy wniosek, ze ma ochote przekazac jakas - niekoniecznie zrozumiala dla wszystkich - tresc. Oczywiscie w erze smsow i blogow kazdy uzywa tego ponad miare. Czy :?: przyjemnie :mrgreen: czyta :evil: Ci :oops: sie :idea: to :arrow: zdanie :?: :?: :?: To wlasnie takie wypowiedzi - w ktorych jest wiecej obrazkow niz tresci - powoduja ze zwykle : ) jest omijane szerokim lukiem.
Foruma napisalem celowo, jesli jeszcze tego nie zrozumialas. Jezeli masz ochote mnie poprawiac - osobe ktora czasami robi nieumyslnie bledy, wynikajace najczesciej z popelniania duzej ilosci literowek, ale osobe znajaca podstawowe zasady ortograficzne - zastanow sie najpierw, czy wiesz co robisz. Od kiedy to jestem uczestnikiem *tego fora*? Jestem uzytkownikiem *tego forum*. Komponenty *tego forum*, nie *tego fora*. Popracuj nad jezykiem polskim, bo cos slabo u Ciebie...
Moim celem nie jest wprowadzenie Cie w stan dzikiej euforii przeplatanej panicznym uderzaniem klawiatury o monitor i rzucaniem bratem w strone akwarium. Chcialbym tylko, zebys na przyszlosc nie wyjezdzala do ludzi z takimi tekstami. Nic tym nie osiagniesz, najwyzej sie osmieszysz.

Respect i sorry za brak polskich znakow i ewentualne literowki
  IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 20:28   Komponenty tego foruma :)

Domia - mi tez nie chcialo sie czytac w calosci tego ostatniego akapitu. :wink:

Domia 
No way!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 21:39   Komponenty tego foruma :)

Cytat:

Domia - mi tez nie chcialo sie czytac w calosci tego ostatniego akapitu.

Viny czytasz w moich myslach :D
Pastor - wiesz usmieszek : ) moze byc roznie odbierany :P moze byc po prostu jako : ) albo jako zart : ) ale przy takich sytuacjach uzywa sie przewaznie ; ) :D

zrobie wyklad z emotnictwa za 25 zl jak chcecie :D

PastorFX
Wow!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 21:42   Komponenty tego foruma :)

Domia mam nadzieje ze jednak wysililas swoje szare komorki (Ericssona czy co tam masz :) ) i przeczytalas ostatni akapit skierowany glownie do Ciebie...
  IT Code:

Domia 
No way!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 21:45   Komponenty tego foruma :)

Cytat:
i przeczytalas ostatni akapit skierowany glownie do Ciebie...

przeczytalam ale nie do konca :P pff... bo mi sie nie chcialo :570:

Cytat:
Domia mam nadzieje ze jednak wysililas swoje szare komorki

i nie martw sie o moje szare komorki :roll: zapewniam cie, ze nie sa samotne :wink: w koncu kto byl w czolowce z konkursu matematyczno-przyrodniczego :twisted: ale jakby co to nie jestem kujonem :P

PastorFX
Wow!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 21:47   Komponenty tego foruma :)

>w koncu kto byl w czolowce z konkursu matematyczno-przyrodniczego
Wow... na krajowym??
  IT Code:

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 23 Listopad 2004, 16:07   Komponenty tego foruma :)

Pastor na twoim forum pewien moderator dokleil mi komentarz dluzszy od mojego posta, w ktorym to w dodatku obrazil mnie i moja rodzine. TO dopiero bylo chamskie (nie recze za siebie jak spotkam tego modera kiedys przypadkiem) wiec nie mozesz mowic ze ta moja doklejka jest jakos specjalnie chamska. Po prostu nie chcialem sie wplatac w taki lancuszek pytanie odpowiedz itd wiec odpisalem od razu w tym samym poscie. Bo w koncu temat nie jest o komponetach tego forum a nie o tym kim jest przemo.

btw po co ci wiedzec kim jest przemo? :?

pozdr

Profil FLD: 34 IT Code:

PastorFX
Wow!

Wysłany: 23 Listopad 2004, 19:02   Komponenty tego foruma :)

>Pastor na twoim forum pewien moderator dokleil mi komentarz dluzszy od mojego posta, w ktorym to w dodatku obrazil mnie i moja rodzine
Ale to nie ja pisalem raczej...

>btw po co ci wiedzec kim jest przemo?
Wrodzona ciekawosc nylego it'owca
  IT Code:

Odpowiedz do tematu